Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Melyik Játékot Fogod Megvásárolni A Közeljövőben?


Balee

Recommended Posts

gebali1991
3 hours ago, tenderlumpling said:

Nem az újról beszélek, hanem az Atari Flashbackről.

Mekkora Nintendo-fanboynak kell lenni, hogy utána se nézz :sleep: 

 

Szeretem a Nintendot, a kettős mércét nem. És őszintén, erről az izéről nem hallottam, szóval nagy siker lehetett, hogy a Nintendo azonnal lemásolta :)

Jaj az meg csak most esett le hogy a klasszikus "más is lopott tantónéni" védelemmel állunk szemben :D A mini NES és SNES egy roppant szar konstrukció, csak még rosszabb, hogy a Sony képes volt egy az egyben lemásolni.

Link to comment
Share on other sites

tenderlumpling
9 hours ago, gebali1991 said:

Szeretem a Nintendot, a kettős mércét nem. És őszintén, erről az izéről nem hallottam, szóval nagy siker lehetett, hogy a Nintendo azonnal lemásolta :)

Jaj az meg csak most esett le hogy a klasszikus "más is lopott tantónéni" védelemmel állunk szemben :D A mini NES és SNES egy roppant szar konstrukció, csak még rosszabb, hogy a Sony képes volt egy az egyben lemásolni.

Sega ugyanilyennel készül. Nem hiszem, hogy natív mérnökök jönnek ezzel az ötlettel a Sonynál vagy a Nintendonál, esélyesebb, hogy egy erre szakosodott third party csinálja az összeset.

Akárhogy is, who the fuck cares? Ingyen pénzt adhatok a Sonynak és lehetek akkora fanboy, amekkorát el se tudsz képzelni. Veszek helyetted is egyet -_-

Link to comment
Share on other sites

Ejnoyin-Qwebeh-Yenmon

Hollow Knight: Voidheart Edition

PS4

Link to comment
Share on other sites

jardo

Jövő héten jön az AC Odyssey. Nem növök fel soha. :D

Link to comment
Share on other sites

kaszman1
23 hours ago, jardo said:

Jövő héten jön az AC Odyssey. Nem növök fel soha. :D

AC 2-nél tettem le a sorozatot és bár a tps sandbox térképtakarítástól kicsit félek, de a kúl korok meg koncepciók meg vonzanának, csak félek mennyi rész kimaradt. 

Link to comment
Share on other sites

tenderlumpling
9 minutes ago, kaszman1 said:

AC 2-nél tettem le a sorozatot és bár a tps sandbox térképtakarítástól kicsit félek, de a kúl korok meg koncepciók meg vonzanának, csak félek mennyi rész kimaradt. 

Ezen a ponton csak válaszd a settinget, ami tetszik, sztoriknak amúgy sincs sok hatása egymásra.

Link to comment
Share on other sites

jardo
29 minutes ago, tenderlumpling said:

Ezen a ponton csak válaszd a settinget, ami tetszik, sztoriknak amúgy sincs sok hatása egymásra.

Trú.

Link to comment
Share on other sites

SaltyDave
45 minutes ago, tenderlumpling said:

Ezen a ponton csak válaszd a settinget, ami tetszik, sztoriknak amúgy sincs sok hatása egymásra.

Azért az AC2-Brotherhood-Revelations trió eléggé összefügg, igazából a Desmond szál AC1-3. Ami utána jött, ott tényleg tök mindegy melyiket választja.

Black Flag-et ajánlanám, és az Origins-t. Előbbinél még nem hozták be a szintezést (mezei katona nagyobb szintű nálad jóval és esélyed sincs, takaríts előbb egy picit máshol), Origins-nél pedig elég jól van balanceolva hogy ne vedd észre.

Link to comment
Share on other sites

jardo

Horizon: Zero Dawn, elvileg jövő héten jön valamikor, Rise of the Tomb Raider beszámítással.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
gebali1991

Kijött a Papers, Please készítőjének, Lucas Pope-nak az új játéka, a The Return of the Obra Dinn. Nagyon különleges címnek tűnik ez is minden tekintetben, 16.79 a Steamen szóval esélyes hogy ez a szabira befigyel majd.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Leon121

Civilization 6 Switchre 100% (november közepe), Diablo 3 Switchre 90%. 

Link to comment
Share on other sites

payskin

Fanaticnak van most egy Daedalic Triple PackjeBounty Train, Valhalla Hills, Caravan.

Megnéztem a Youtube videókat, és tök jó hangulatúnak tűnik mindegyik; a vonatos dolgokat általában is szeretem, a vikinges meg távolról emlékeztet a Settlersre. Erre kiderül a Steamen, hogy mindkettő Mixed értékelésű, beleolvastam, és elég komoly tervezési hibákról regélnek a népek. 

Esetleg ha valaki játszott bármelyikkel, mondana pár keresetlen szavat pró vagy kontra? ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Hor1

K.urva Pokemon Let's Go miatt komolyan gondolkozom egy Switchen. Pedig a Go-ból átvett megoldás, hogy nem kell harcolni a vadon élőkkel még csak nem is tetszik, de elkapott a hype csúnyán.

Link to comment
Share on other sites

Leon121
19 minutes ago, Hor1 said:

K.urva Pokemon Let's Go miatt komolyan gondolkozom egy Switchen. Pedig a Go-ból átvett megoldás, hogy nem kell harcolni a vadon élőkkel még csak nem is tetszik, de elkapott a hype csúnyán.

Én is nézegettem kicsit, de szerintem most nem fér bele, így is ma hozzák a Diablo 3-at, 1-2 napon belül a Civ6-ot, nem kéne túlzásba vinni hirtelen. :) Pedig tök aranyos, még ha nem is vagyok Pokémon-fan. 

Link to comment
Share on other sites

gebali1991

Nekem valószínűleg a Let's go lesz a következő Switches vétel, anno nagyon érdekeltek a Pokemon játékok de konzolok híján csak egy emulált verziót tudtam tolni mobilon. Érik pedig már az új cím vétel mert lassan a végére érek a Stardew Valley-nek és a BotW-nak is. Civ6 sajnos nem igazán tetszik Switchen, szóval azt majd max egy erős leárazás alkalmával zsákolom be. 

Link to comment
Share on other sites

Hor1

Mi még ami ilyen platform-selling cím rá?

Odyssey, Breath of the Wild, Octopath 

A multiplatform címek jó eséllyel megvannak már PS4re.

Link to comment
Share on other sites

Leon121
1 minute ago, Hor1 said:

Mi még ami ilyen platform-selling cím rá?

Odyssey, Breath of the Wild, Octopath 

A multiplatform címek jó eséllyel megvannak már PS4re.

Én hozzátenném még a Mario vs Rabbids-t, de csak ha szereted a körökre osztott taktikai cuccokat. Esetleg a Donkey Kongot, ha szereted a platformereket. Meg a Hyrule Warriors-t, ha bírod az ilyen Dynasty Warriors műfajt. Meg a Xenoblade Chronicles-t szokták JRPG-s körökben dicsérni. Splatoon 2 multis lövölde, Mario Karts 8 megfelelő társaságban poén lehet.

Link to comment
Share on other sites

Hor1

Donkey Kong, Xenoblade érdekelhet ezek közül.

 

Link to comment
Share on other sites

gebali1991
52 minutes ago, Hor1 said:

Mi még ami ilyen platform-selling cím rá?

Odyssey, Breath of the Wild, Octopath 

A multiplatform címek jó eséllyel megvannak már PS4re.

Nem akarok túl lelkesnek/fanboynak tűnni, de van olyan cím aminek kifejezetten jobban áll a hordozható konzol, főleg indie vonalon. Én például a Don't Starve-ban nem sokáig jutottam PC-n, Switchen viszont sikerült 50 óra körül beletenni. De nekem ilyen a Stardew Valley is, PC-n nem látom magam játszani vele, Switchen meg tök jó csak bepattintani és lenyomni egy-két napot.

Link to comment
Share on other sites

XCube

Ide teszem, mert a hardver topik megfelelő altopikjában szerintem sosem kapok választ.

Van aki kormánnyal játszik itt? Szeretnék venni egy G29 -et váltóval, most nagyon jó árban van. Sok tesztet néztem / olvastam a témában, a legjobb nyilván egy Fanatec CSL Elite lenne, de annyit inkább a kocsimra költök és nem játék kormányra. A T300RS opció még, de ott se váltó, se kuplung. Persze jobb az egész (szíjas FFB, nagyobb kormány, stb.) de a pedálok gyengébbek (érdemes cserélni a házon belüli jobb verzióra), nincs váltó és az egész drágább.

A G29 gyermekbetegségei persze meg vannak a fogaskerekes megoldás és az apró kormánykerék miatt, de őszintén megéri ennél drágábban (245 Euro váltóval együtt) kormányt venni, ha csak szeretnék élethűbben versenyezni, mint kontrollerrel és nem a rekorddöntögetés a cél? Plusz emellett tökre tudnám élni pár órán keresztül a különböző teherautó szimulátorokat.

Előre is köszönöm a válaszokat, már ha van egyáltalán olyan, aki tud segíteni :) .

Link to comment
Share on other sites

UC
17 hours ago, XCube said:

Ide teszem, mert a hardver topik megfelelő altopikjában szerintem sosem kapok választ.

Van aki kormánnyal játszik itt? Szeretnék venni egy G29 -et váltóval, most nagyon jó árban van. Sok tesztet néztem / olvastam a témában, a legjobb nyilván egy Fanatec CSL Elite lenne, de annyit inkább a kocsimra költök és nem játék kormányra. A T300RS opció még, de ott se váltó, se kuplung. Persze jobb az egész (szíjas FFB, nagyobb kormány, stb.) de a pedálok gyengébbek (érdemes cserélni a házon belüli jobb verzióra), nincs váltó és az egész drágább.

A G29 gyermekbetegségei persze meg vannak a fogaskerekes megoldás és az apró kormánykerék miatt, de őszintén megéri ennél drágábban (245 Euro váltóval együtt) kormányt venni, ha csak szeretnék élethűbben versenyezni, mint kontrollerrel és nem a rekorddöntögetés a cél? Plusz emellett tökre tudnám élni pár órán keresztül a különböző teherautó szimulátorokat.

Előre is köszönöm a válaszokat, már ha van egyáltalán olyan, aki tud segíteni :) .

Pontosan ugyanebben a cípőben járok én is, csupán annyival előrébb, hogy én már eldöntöttem, hogy G29 lesz (bár szerintem nincs jó árban sehol, rettenetesen túlárazott, és a "pénteki" akciók sem értek el felé megfelelőképpen).

Szerintem, első kormánynak több, mint ideális, ha a kontrollerről váltasz, de még akkor is megdöbbentő különbséget éreznél, ha egy olcsóbb (10-20 ezres) kormányról váltanál.

Amúgy szerintem a Thrustmaster oldalon inkább a T150 Pro a párja, ami ugyanazt a FFB technikát használja, mint a nagytesó, kuplungos, és ugyan a váltó ehhez is ugyanaz, mint a T300-hoz, átalakítóval állítólag lehet használni a G29-ét is.

Ami a pedálokat illeti, lehet olvasni, hogy egyik ebben, másik a másikban jobb, őszintén szólva szerintem ez egy kicsit túl van reagálva, főleg az olyan régi kormányt használó játékosok részéről, akik már jó pár szinttel felettünk vannak. Beugrónak valószínűleg a Thrustmasterek pedálja is tökéletes lehet. Egyébként egy barátom nemrég vett használtan egy T150 Pro-t és volt alkalmam kipróbálni, nekem pl. jobban fekszik a kisebb kormány (G29/920), de a pedálján pont, hogy én is meglepődtem, fantasztikus érzés volt, főleg megszokott műanyagpedálos, 20 ezres Logitech EX-emhez képest.

Lényeg, hogy ebben a kategóriában egyikkel sem jársz rosszul, de ha az ár érzékeny része, a Logitech egy ismert és megbízható márka, a kormánya tökéletes, a többi hátrányként emlegetett dolog (hangos, elavult FFB megchanika, stb) meg nem ezen a szinten számítanak, hanem majd amikor pont, hogy köridőket akarsz döntögetni pár év múlva.

Link to comment
Share on other sites

XCube
23 minutes ago, UC said:

Pontosan ugyanebben a cípőben járok én is, csupán annyival előrébb, hogy én már eldöntöttem, hogy G29 lesz (bár szerintem nincs jó árban sehol, rettenetesen túlárazott, és a "pénteki" akciók sem értek el felé megfelelőképpen).

Szerintem, első kormánynak több, mint ideális, ha a kontrollerről váltasz, de még akkor is megdöbbentő különbséget éreznél, ha egy olcsóbb (10-20 ezres) kormányról váltanál.

Amúgy szerintem a Thrustmaster oldalon inkább a T150 Pro a párja, ami ugyanazt a FFB technikát használja, mint a nagytesó, kuplungos, és ugyan a váltó ehhez is ugyanaz, mint a T300-hoz, átalakítóval állítólag lehet használni a G29-ét is.

Ami a pedálokat illeti, lehet olvasni, hogy egyik ebben, másik a másikban jobb, őszintén szólva szerintem ez egy kicsit túl van reagálva, főleg az olyan régi kormányt használó játékosok részéről, akik már jó pár szinttel felettünk vannak. Beugrónak valószínűleg a Thrustmasterek pedálja is tökéletes lehet. Egyébként egy barátom nemrég vett használtan egy T150 Pro-t és volt alkalmam kipróbálni, nekem pl. jobban fekszik a kisebb kormány (G29/920), de a pedálján pont, hogy én is meglepődtem, fantasztikus érzés volt, főleg megszokott műanyagpedálos, 20 ezres Logitech EX-emhez képest.

Lényeg, hogy ebben a kategóriában egyikkel sem jársz rosszul, de ha az ár érzékeny része, a Logitech egy ismert és megbízható márka, a kormánya tökéletes, a többi hátrányként emlegetett dolog (hangos, elavult FFB megchanika, stb) meg nem ezen a szinten számítanak, hanem majd amikor pont, hogy köridőket akarsz döntögetni pár év múlva.

Igen, nagyjából én is ezeket a köröket futottam le a fejemben, csak nem vettem számításba a T150 -et. Az itt még ennél jóval olcsóbb lenne. De maradok a G29 -nél megfejelve a váltóval (esetleg ha lesz jóárasított T300 RS GT akkor még átgondolom).

Btw mennyiért vesztegetik ott, ahol te nézegetted?

Link to comment
Share on other sites

UC
38 minutes ago, XCube said:

Igen, nagyjából én is ezeket a köröket futottam le a fejemben, csak nem vettem számításba a T150 -et. Az itt még ennél jóval olcsóbb lenne. De maradok a G29 -nél megfejelve a váltóval (esetleg ha lesz jóárasított T300 RS GT akkor még átgondolom).

Btw mennyiért vesztegetik ott, ahol te nézegetted?

80-90 ezer körül van nálunk, akcióban néha 70-75-ért meg lehet venni, a mai napon, egyetlen helyen 67 ezer. Persze váltó nélkül, utóbbi 15-18 ezer körül mozog, akciósan néha 12-13-ért meg lehet venni.

Nézd meg ez esetben viszont a T150-et is, nagyon jó választás az is. Mo-on jkb egyárban vannak, de kevesebb akcióban is szerepel, illetve néhányszor láttam használtam jobb áron, de percek alatt elkapkodták. Én a jobb szervizháttér miatt húzok inkább a Logitech felé, illetve furcsa módon a Thrustmasterhez nálunk sok helyen csak 1 év garit adnak. 

Link to comment
Share on other sites

kaszman1

Ezt, amint lesz rá időm tolni: 

 

Link to comment
Share on other sites

XCube
11 minutes ago, kaszman1 said:

Ezt, amint lesz rá időm tolni:

Ó te!

Ez nekem is kell majd. RCT modernebb köntösben eredeti mechanikával.

Bárcsak csinálna valaki egy Transport Tycoon remake -et ilyen módon :s46: .

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...