Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Football Manager


Tomina

Football Manager  

43 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Tomina

[GSF] Picture

:blink:

Link to comment
Share on other sites

a880120

Szuperkupát buktam a Liverpool ellen 3-2-re, viszont az elsõ BL fordulóban a 19éves fullbekkem fejesével nyertem :wub: Egyébként a19 éves Carillo személyében kszöntöm Giannapolus utódját, aki Chriestig mellé felment labdátszerezni, ezzel Poujul-t padra lökve B)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Tomina

Na, 3 hét után végre lett netem, addig is sokat FM-eztem. :D Majd kapjátok a beszámolókat szépen, lassan. :B

Link to comment
Share on other sites

Tomina
A sok angol foci után megkívántam a spanyol focit:

[GSF] Picture


[GSF] Picture


[GSF] Picture


[GSF] Picture


[GSF] Picture


A dobogóról az utolsó pillanatban csúsztunk le, a Bilbao a saját meccsén a hosszabbításban szerezte meg a gyõztes gólját... A csapatból nagyon hiányzott egy igazi gólvágó, Vela inkább gólpasszokat osztogatta.


Link to comment
Share on other sites

Tomina
[GSF] Picture



2013/2014



A nyár elég mozgalmas volt. :lol:

[GSF] Picture


[GSF] Picture


BL-ben a negyedik hely miatt a Play-off-ba kerültünk, ahol a Liverpool-t kaptuk. Otthon kiegyenlített meccsen Aspas 2 gólja döntött a javunkra. Idegenben 10 perc alatt ledolgozta hátrányát a Pool, de azután órási lehetõségeket puskáztak el, majd a második félidõ vége felé Aspas lecsapott egy eladott labdára, és eldöntötte, hogy ki kerül a BL-csoportkörbe, óriási meglepetésre mi lettünk azok. :B


De ez még még nagyobb meglepetés volt, egyedül a Shaktar ellen kaptunk ki idegenben, cserecsapattal.

[GSF] Picture


[GSF] Picture

Helyzetek alapján mi érdemeltük volna a továbbjutást Lille ellen, de be is kellett volna õket lõni. :(


Már a második évben sikerült befogni az egyik nagyot.

[GSF] Picture
Link to comment
Share on other sites

a880120

Corchia és Angel együtt? :rolleyes: Spursnél varázslatosan mûködött a két szélem velük B)

Link to comment
Share on other sites

Tomina

Angel-ra szerencsére volt opciós jogom a kölcsön miatt, Corchia-ra mindig is kíváncsi voltam, elég szépen fejlõdik.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Tomina
[GSF] Picture
Link to comment
Share on other sites

Tomina
[GSF] Picture



2014/2015



[GSF] Picture


Kupában a Valencia és Barca kiütése után a késõbbi gyõztes Atletico állított meg minket az elõdöntõben. BL-ben Porto, Twente, Zenit csoportból elsõként jutottunk tovább, Galatasaray-t 1-1, 4-0-val búcsúztattuk, következõ körben a Real már túl nagy falat volt, 1-1, 0-2, ismét a negyeddöntõ a végállomás. A döntõben Atletico-Real volt, amit meglepetésre Matracosok nyertek meg 1-0-ra. :blink:

[GSF] Picture

Õsszel még EL-helyen tanyáztunk, télen sikerült felkapaszkodni BL-helyekre. Borzalmasan sok a döntetlen, még hazai pályán se tudtam normális támadójátékot összerakni, kisebb csapatok ellen se... :unsure: Majd nyáron ki kell találnom egy új taktikát, az már tuti.

[GSF] Picture
Link to comment
Share on other sites

Tomina
[GSF] Picture



2015/2016


[GSF] Picture


[GSF] Picture


[GSF] Picture


[GSF] Picture


[GSF] Picture
Link to comment
Share on other sites

Tomina

Nálunk van a világ legmenõbb scoutja:

[GSF] Picture

Link to comment
Share on other sites

CsiziDani

[GSF] Picture

:wub:

Link to comment
Share on other sites

Tomina

Lehet irigykedni. -_-

[GSF] Picture

[GSF] Picture

[GSF] Picture

[GSF] Picture

[GSF] Picture

[GSF] Picture

[GSF] Picture

[GSF] Picture

[GSF] Picture

[GSF] Picture

:troll:

[GSF] Picture

[GSF] Picture

[GSF] Picture

õ majd 1 hónap múlva jön:

[GSF] Picture

Link to comment
Share on other sites

hunocsi

De irigy vagyok! Honnan van ennyi spoiler gombod?

Link to comment
Share on other sites

Tomina

A sorozatos részlegbõl.

Link to comment
Share on other sites

a880120

Lehet irigykedni. -_-

[GSF] Picture

[GSF] Picture

[GSF] Picture

[GSF] Picture

[GSF] Picture

[GSF] Picture

[GSF] Picture

[GSF] Picture

[GSF] Picture

[GSF] Picture

:troll:

[GSF] Picture

[GSF] Picture

[GSF] Picture

õ majd 1 hónap múlva jön:

[GSF] Picture

Kiváló.

Videotonnal kicsontoztam a Barcelonát. Zseniális taktikai húzások garmadájával megzavartam Messiéet fejben, és 3-2-es összesítéssel tova suhantam. Oje, ez lesz a BL éve ^_^ Most már csak az MU, az MC, a Chelsea, az RM, az Milan, valaki és a PSG van hátra ^^

Link to comment
Share on other sites

Tomina

Kiváló.

Videotonnal kicsontoztam a Barcelonát. Zseniális taktikai húzások garmadájával megzavartam Messiéet fejben, és 3-2-es összesítéssel tova suhantam. Oje, ez lesz a BL éve ^_^ Most már csak az MU, az MC, a Chelsea, az RM, az Milan, valaki és a PSG van hátra ^^

Grat. ^_^

Én meg közben nagyon is túlzásba vittem a fiatalítást, a legidősebb mezőnyjátékosom 24 éves... De a klub óriási bevételekre tett szert az "idős" 26-29 évesek eladásával. :rolleyes: Bajnoki címre esélyünk sincs sajnos, az egyik nagyot legtöbbször befogjuk, de a másik mindig tükörsimán nyeri a bajnokságot. A Barca 4 bajnoki győzelem után mögöttünk végzett, de a Real Mou kirúgása után megtáltosodott. Viszont a Kupát sikerült másodszor is megnyernünk. BL-ben sajnos megint a negyeddöntőben pottyantunk ki, a későbbi győztes MU 2-1-el "ütött ki" minket.

Link to comment
Share on other sites

Tomina

[GSF] Picture

:D

Link to comment
Share on other sites

a880120

Németh Kiki? Viccelsz? Világklasszis -_-

Elfogom csalni az MU-s elõdöntõt a pitsába, mert sose fogok BL-t nyerni a Vidivel. Hiába bivaly erõs a keretem, pont annyi hiányzik belõle, hogy az egy gólos különbséget, amit az MU kerete összehozott az elsõ meccsen (Cavani, Yarmolenko, Nelson Oliviera, Sandro, Obi Mikel, Valencia... had ne mondjam tovább -_- ), azt legyûrjem... Erre a szintre lehet már Erasmus kevés. Vitinho nagyon sérülékeny és pont ezért nem tudott olyan fejlõdést leírni, amire hivatott lett volna. Aztán ott van a román Santmare, aki a legjobb csatárom (mellesleg nincs csapat, ami ne vinné), még sincs meg benne az X-faktor... pedig a Barcát õ gyõzte le, de most kevés úgy látszik.

Link to comment
Share on other sites

Tomina
2019/2020


[GSF] Picture


Nyár végére sikerült csak elhárítani azokat a vádakat, miszerint fiatal korom ellenére ped0fil(ezt is cenzúrázza? :D ) hajlamaim vannak, ami a keretem kialakításában mutatkozott meg. Állítólag még Wenger is felháborítónak nevezte, azt, ami nálunk zajlott a nyáron, néhány idõs, 27 éves klasszisom pedig már-már okirat-hamisítást akart elkövetni, hogy maradhasson a csapatban, és ne kelljen a Spursbe, Barcába, vagy más ocsmány csapatokba igazolniuk. Nem jött össze nekik. -_-


Spanyol Szuperkupában a tavaly megállíthatatlan Real-t sikerült megverni meglepetésre összesítve 5-4-re, így rögtön kupával kezdtük az évet.

[GSF] Picture


[GSF] Picture


Bajnokságban tavasszal szinte végig a cserecsapat játszott, így folyamatosan 100%-os állapotban voltak a kulcsjátékosaim. Emiatt nem lettünk veretlenek a bajnokságban, de azt hiszem, megérte. :rolleyes:


[GSF] Picture


Guardiola úgy gondolta, hogy a legjobb alkalom pihentetni a játékosait egy döntõ, így képes volt berakni a kezdõbe jobbhátvédként a pályafutása elsõ profi meccsét játszó 17 évest, illetve a szezonban 1 tétmeccsen pályára lépõ másik fiatal generáltat. Elöl pedig olyan klasszisok rohamoztak, mint a szezonban egy gólt sem rúgó Pedro...


[GSF] Picture


[GSF] Picture

[GSF] Picture


[GSF] Picture


Spanyol Szuperkupa újra összejött, illetve a másik 2 döntõben is sikerült gyõzni, így 6 kupával zártuk az évet.

[GSF] Picture


[GSF] Picture
Link to comment
Share on other sites

a880120

Hiába vagyunk 16-ak a világranglistán a Vidivel, sem a jelenleg 650 ezret érõ Erick Torres (Aki a Chivasnál ragadt), sem egy másik mexikói csodagyerek (meg nem tudom mondani a nevét, de elképesztõek a számai), aki 24 évesen valami quatari csapatban játszik nem akar aláírni hozzám... szóba sem akarnak velem állni :( Mi tévõ lehetnék?

Link to comment
Share on other sites

Tomina

A bajnokság reputációja gondolom továbbra is vacak, ezért nem mennek oda.

Link to comment
Share on other sites

hunocsi

Hiába vagyunk 16-ak a világranglistán a Vidivel, sem a jelenleg 650 ezret érõ Erick Torres (Aki a Chivasnál ragadt), sem egy másik mexikói csodagyerek (meg nem tudom mondani a nevét, de elképesztõek a számai), aki 24 évesen valami quatari csapatban játszik nem akar aláírni hozzám... szóba sem akarnak velem állni :( Mi tévõ lehetnék?

Jó kérdés. Próbálj nekik nyalizni a sajtóban. Torrest amúgy egyszer én is elvittem valahova, egész jó volt.

Link to comment
Share on other sites

a880120

Sokadik ismétlésre megvertem az MU-t egy csatár nélküli 3-3-4-es taktikával... 4-1-re -_-

Jó kérdés. Próbálj nekik nyalizni a sajtóban. Torrest amúgy egyszer én is elvittem valahova, egész jó volt.

Nem megy...

Torresnek nyáron lejár a szerzõdése, talán akkor megtudom szerezni, de a quatarban powerkedõ gyereket nem tudom megcsípni...

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...