Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Boardwalk Empire


Stauffenberg

Recommended Posts

Leo88
pedig nálam pont ott volt a sorozat csúcsa,jimmy karaktere eléggé érdekes volt számomra

még idén lesz a 2. évad?

pont ezt akartam kérdezni én is, de úgylátom senki nem tudja :unsure:
Link to comment
Share on other sites

_George_

pont ezt akartam kérdezni én is, de úgylátom senki nem tudja :unsure:

Idén õsszel fogják adni majd a 2. évadot lehet, hogy nem szeptemberben kezdik mint az elsõt hanem kicsit késõbb de még mindenképpen idén fogják elkezdeni. :)

Link to comment
Share on other sites

Leo88

Idén õsszel fogják adni majd a 2. évadot lehet, hogy nem szeptemberben kezdik mint az elsõt hanem kicsit késõbb de még mindenképpen idén fogják elkezdeni. :)

Köszi. :)
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
Leo88

A Commodore-t

ki is akarta arzénnal megölni, Jimmy anyja vagy a cselédasszony?

Link to comment
Share on other sites

Mariachi

A Commodore-t

ki is akarta arzénnal megölni, Jimmy anyja vagy a cselédasszony?

A cseléd.

Link to comment
Share on other sites

Cortez_Corleone

Idén õsszel fogják adni majd a 2. évadot lehet, hogy nem szeptemberben kezdik mint az elsõt hanem kicsit késõbb de még mindenképpen idén fogják elkezdeni. :)

Szerintem elég esélyes a szeptemberi kezdés is, mert az Entourage utolsó évada csak 8 részes lesz, az HBO-nál pedig tudtommal még mindig váltásban futnak a sorozatok. Szeptember 25. reálisnak tûnik, bár még nincs megerõsítve.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
-OJ-

2x01

Nem tartom egy kiemelkedõen jó kezdésnek, de majd alakul még az évad folyamán.

Meg kell hagyni, Nelson elég kemény volt az étteremben ^_^

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Hero44

Úúúú, szerintem nagyon büntet az új évad. Az elsõ alatt sokszor elbóbiskoltam, de most jön ki igazán, hogy nem voltak azok az unalmas percek sem hiábavalóak, mert most annyi jó és kiforrott karaktert tologathatnak, hogy az mesés! Meg izgalmas is, szerintem. Most már tényleg nagyban játszanak.

Az éttermes jelenet a 2x03-ban pedig.... Huh!

Link to comment
Share on other sites

-OJ-

2x04

Unalmasnak én sem nevezném, csak nagyon lassú az egész. Mindenki gyûjti az embereket, egymást levesébe köpnek, és szervezkednek a közelgõ bandaháborúra,de sok érdemleges esemény nem történik. Bár nem tudom, Nucky ellen mi esélyük lesz most, hogy az öregnek gyakorlatilag kampec ^_^

Chalky pedig rendesen megmutatta a 3.részben, miért Õ a fõnök a feketék között, ugyanakkor a negyedik részben gyorsan elveszítette a tekintélyét. Hiába, a nõk :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

-OJ-

2x05

Wow,

az a skalpolás :o :blink:

Eli pedig kezdi elveszíteni azt a kevés eszét is

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Snexi

na végre sikerült "utolérnem" a sorozatot,egyre durvább jelenetek vannak benne :D amilyen naturalistán megmutatják a dolgokat,néha már elkapom a fejem :D

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
-OJ-

2x09

Ezek az írek aztán nem xaroznak, ha nézeteltérésrõl van szó :D

Jimmy viszont egyre jobban elássa magát, kíváncsi leszek, megéri-e a következõ évadot -_-

Link to comment
Share on other sites

Snexi

hány részes lesz ez az évad?

Link to comment
Share on other sites

-OJ-

2x10

F*ck Yeah! Eddig Manny az évad legjobb arca, igazi old-school, no bullshit gengszter B)

Angelának csúnya vége lett, de egyáltalán nem fog hiányozni.

Már úgyis untam az állandó boldogtalan leszbizését :P

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
-OJ-

2x12

Elég kiszámítható volt az évadzáró, de ettõl függetlenül nagyon ütött -_-

Az egész esküvõi jelent + leszámolás nagy Keresztapás volt B)

Várom a 3.évadot ;)

Link to comment
Share on other sites

bonebreaker

Nem tartottam túl kiszámíthatónak, nem gondoltam, hogy Nucky ennyire rideg és érzéketlen, nem is így ismertük meg, hiszen szorult belé némi gengszter becsület és igazságérzet. Viszont így kiveszett a sorozatból a szükséges ellenpólus, amit kíváncsi vagyok, hogyan fognak pótolni. Ettõl függetlenül nagyon profi volt a zárás, remek rendezés.

Link to comment
Share on other sites

Snexi

remek évad volt,várom a folytatást :)

bár Jimmy hiányozni fog,Margaret meg elmehet a Censored! :lol:

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Gurga

Most néztem meg a 2. évad végét. Kíváncsi vagyok, hogy még hány részen keresztül

fog élni Margaret? :D

Link to comment
Share on other sites

JaniRazor2

Sok, mivel a kövi évad kb másfél évvel késõbb játszódik :)

Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...
Snexi

zseniális volt szerintem az évadnyitó

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
JaniRazor

A mostani rész, nekem még jobban is tetszett, már most látom, hogy kegyetlen lesz az évad 33 ^^

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Snexi

3x05

tejóég,egyszerûen szóhoz sem jutok :o : DD nézi még valaki rajtam kívûl? :D elég kihalt a topik pedig szerintem simán a legjobb a most futó drámák közül

Link to comment
Share on other sites

JaniRazor

Én nézem, csak sajna a 3. résznél leragadtam a 3. évadnál :D

Koliba nincs torrent, normális fájlmegosztóra meg nem teszik fel ennek a részeit....

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Ideniel

Nem tudom miért ilyen kihalt ez a topik, a Boardwalk Empire jelenleg a legjobb műsoron lévő sorozat (főleg amióta a Dexter és TWD ráállt a szopórollerre). Na mindegy... évadzáró előtti utolsó epizód, everything is falling down.

Végre jó volt látni Nucky-t akció közben. Azt hinné az ember, hogy amennyire eltávolodott a biznisz mocskos oldalától, s amilyen gizda, nem találja fel magát forró helyzetekben, ehhez képest Richard és Benny után talán az eddig látott leghatékonyabb lövész. Elég egyértelmű volt, hogy Chalky fontos szerephez jut még az évad záróakkordjában, ám a fene sem gondolta volna, hogy a Thompson klán közvetlen tagjain kívül egyedül ő marad lojális. Gillian Darmody vagy élete legnagyobb hibáját követte el Richard elzavarásával, vagy pedig ez is egy újabb manipuláció a részéről, hogy a félarcú terminátor ezáltal felszívva magát kipucolja a bordélyt Gyp csicskáitól. Az pedig ahogyan a chicagóiak Torrino háttérbe vonulásával, s Capone felemelkedésével végül Masseria ellenében Nucky mellé állnak, egészen egyszerűen zseniális. Mind Gyp, mind pedig Masseria totál elfeledkezett arról, hogy a chicagói piac több forrásból csempészik ugyan, de a New York - Atlantic City tengely elapadásával jelentős üzlettől estek az ottani famíliák, s mikor tudtukra jutott, hogy Rothstein emberei elkezdtek heroinnal üzletelni, nem is hagytak nekik más választást - csak így kerülhetik el az írek és feketék elleni háborút a saját városukban.

Mindent összevetve ilyen erős felvezetéssel elképzelhetetlennek tartom, hogy elszúrják a finálét, történjék bármi, szem nem marad majd szárazon.

Link to comment
Share on other sites

Snexi

. Gillian Darmody vagy élete legnagyobb hibáját követte el Richard elzavarásával, vagy pedig ez is egy újabb manipuláció a részéről, hogy a félarcú terminátor ezáltal felszívva magát kipucolja a bordélyt Gyp csicskáitól..

az eddigi részek inkább arra engednek következtetni,hogy szimplán csak a Jimmy fia iránti féltékenységből adodó elvakultsága miatt küldte el,hisz még az utolsó prostihoz is jobban kötődik, mint a vérszerinti nagyanyjához

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...