Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Darksiders I-II-III


Karez

Recommended Posts

SaltyDave

Ez elég gyenge hasonlat volt, már bocs :rolleyes:

Nem értetted meg a lényegét akkor. Sok játéknak az a hibája manapság, hogy mindent, amivel netán újítanának, vagy ami az adott címet izgalmassá, érdekessé teszi, ami kiemelné a "szürke" címek közül, ellõnek már a játék elsõ pár órájában. Ha itt nem ez a helyzet, és fokozatosan adagolják az újításokat (ennyi játékidõbe pedig bõven megtehetik, amennyi mindent belezsúfoltak a Darksiders-be), akkor kicsit elhamarkodottan szóltad le szerintem. HA, ism. HA ez így van, mert amennyiben nem, akkor nem szóltam, de kétlem hogy azt a 30 órát ugyanazzal a 2-3 kombóval tolná végig az ember. Láttunk már videókon platform részeket, lóról harcolást, TPS lövöldözést, és ki tudja hogy miket nem mutattak még meg. A CoD csak ellenpélda volt.

Link to comment
Share on other sites

mark44

Értem mit mondasz, csak arra gondoltam hogy az mégiscsak fps, na :D

Nekem annyira nem jött be a játék. Azért végigviszem, ha már egyszer elkezdtem.

Link to comment
Share on other sites

Gravedigger666

Baromi jó game :D, ezek hiányolom PC-n.

Hangulatos mass HEEEENT és semmi más. Nem túl bonyolult de látványos "combok", igen kreatív teremtmények és magával ragadó világ.

Végül de nem utolsósorban nagyon jó PC port.

Ez a War olyan mint ARthas engem nem zavar sőt, szerintem is baj, jobban bejön :D.

(A starcraft Zerg faj is koppintás a W40K Tyrande fajról :D)

Link to comment
Share on other sites

SaltyDave

(A starcraft Zerg faj is koppintás a W40K Tyrande fajról :D)

És nem fordítva, van aki képben van, thx god.

Amúgy holnap én is belevágok a Darksiders-be, várom már nagyon, csak a matek dolgozat gyorsabban közeledik az a baj :D.

Link to comment
Share on other sites

Iwashi

Nah most nem tudom, hogy ez a csúnya gonosz verzió hibája, de nálam a videók játék közben akadnak. Játékon kívül meg tudom õket nézni normálisan, de akkor meg beszédhang nincs rajta, mert a játék külön kezeli a kettõt. (ezért a beszédhang játék közben nem akad. Nem tudja valaki mi lehet a gond?

Link to comment
Share on other sites

SaltyDave

Nah most nem tudom, hogy ez a csúnya gonosz verzió hibája, de nálam a videók játék közben akadnak. Játékon kívül meg tudom õket nézni normálisan, de akkor meg beszédhang nincs rajta, mert a játék külön kezeli a kettõt. (ezért a beszédhang játék közben nem akad. Nem tudja valaki mi lehet a gond?

Egyelõre nekem is csúnya rossz verzióm van, 4 órát játszottam most vele, és semmi baja.

(Skidrow)

Próbáld amúgy a hang hardveres gyorsítását állítgatni, a darkSector-nál volt hasonló problémám a hanggal, a videókra meg... dunno.

Maga a játék amúgy istenkirály cucc. Az elején kissé B kategóriásnak tûnt, meg mi az már hogy War, az apokalipszis egyik lovasa, óriási karddal és gyilkos tekintettel... random kis senkiházi démonoknak ugrál ide oda. De ahogy haladtam elõre, teljesen kiveszett belõlem ez a "wannabebadass" feeling, és teljesen magával ragadott a harc, a platform részek, a logikai fejtörõk... a PoP:T2T után ez az elsõ igazi játék ilyen kategóriában. Az irányítással amúgy semmi bajom, leszámítva hogy a 4 ágú pengét kezelni baromi kényelmetlen (Q-val elõveszed, Shift-el targetelsz, egérgörgõvel kattintasz hogy eldobja... wtf), és hogy a piros tüskés robbanó bogyókat nem oda dobja, ahová War éppen néz. De a harcok, különösen a nagyobb "sima" ellenfelek ellen baromi élvezetesek, tömeget írtani fun, az animációk gyönyörűek, a világ és a hangulat egyfajta tökéletes elegyét képzi az apokalipszisnek és némi képregényes hatásnak... iszonyat nagy fun ez a játék, tuti megveszem majd ha lemegy az ára (ld. TFU).

Link to comment
Share on other sites

Iwashi

Maga a játék amúgy istenkirály cucc. Az elején kissé B kategóriásnak tûnt, meg mi az már hogy War, az apokalipszis egyik lovasa, óriási karddal és gyilkos tekintettel... random kis senkiházi démonoknak ugrál ide oda. De ahogy haladtam elõre, teljesen kiveszett belõlem ez a "wannabebadass" feeling, és teljesen magával ragadott a harc, a platform részek, a logikai fejtörõk... a PoP:T2T után ez az elsõ igazi játék ilyen kategóriában. Az irányítással amúgy semmi bajom, leszámítva hogy a 4 ágú pengét kezelni baromi kényelmetlen (Q-val elõveszed, Shift-el targetelsz, egérgörgõvel kattintasz hogy eldobja... wtf), és hogy a piros tüskés robbanó bogyókat nem oda dobja, ahová War éppen néz. De a harcok, különösen a nagyobb "sima" ellenfelek ellen baromi élvezetesek, tömeget írtani fun, az animációk gyönyörûek, a világ és a hangulat egyfajta tökéletes elegyét képzi az apokalipszisnek és némi képregényes hatásnak... iszonyat nagy fun ez a játék, tuti megveszem majd ha lemegy az ára (ld. TFU).

Hát igen baromi király lett, bár elsõre vérszegénynek tûnt. Mondjuk Gamepaddal nyomom, ott jobb stick-el veszi elõ, lt a target, és rt-vel eldobja, de egyébként nem muszály elõvenni, elég, ha csak rálockolsz az ellenségre, és megnyomod az eldobás gombot (sõt vaktában is ellõheted).

Egyébként, az elsõ videókból nagyon ismerõsnek tûnt a Watcher hangja, és, miután végigvittem a Batman AA-t leesett ki az: Mark Hamill aka Joker aka Luke Skywalker... Csak a hangja miatt hívom elõ segíteni (borsódzik a hátam, olyan jól játssza), bár nem olyan nagy arc mint Joker... Egyébként tényleg olyan feeliingje van, mintha kevertünk volna a Warcraftot, a God of Wart, meg a Legend of Zeldát és beraktuk volna egy ilyen "való világ 100 évvel az apokalipszis után" környezetbe.

Link to comment
Share on other sites

GustyX

Egyébként tényleg olyan feeliingje van, mintha kevertünk volna a Warcraftot, a God of Wart, meg a Legend of Zeldát és beraktuk volna egy ilyen "való világ 100 évvel az apokalipszis után" környezetbe.

Ezért is figyeltem fel rá! :)

Link to comment
Share on other sites

SaltyDave

Watcher-t én valamiért igen bírom... ott a szinkron, persze, sokat nyom a latba, de valahogy magát a karaktert, különösen az "arcát" igen jól megtervezték, a vonalai, minden a helyén van. Érdekes amúgy hogy a remek arcmimikát pont a fõszereplõn nem lehet észrevenni, de pl. az "árus" szellem, a bebörtönzött démon és a Chosen (akinek elhozzuk a szívét) valami pofátlanul szépen meg van animálva beszéd közben.

Link to comment
Share on other sites

Athesz

Watcher-t én valamiért igen bírom...

:D

Ez se olyan fos mit a witcher magyar szinkronja>< Õ beleéli magát .

Délután én is elkezdem tolni. :)

Link to comment
Share on other sites

SaltyDave

Na KisTehén!us... amikor tegnap kiléptem (teljesen szabályosan), a végén kiírta hogy az EXE hibát észlelt ezért leáll.. most ugyanezt írja ki és nem tudom elindítani :(. Valami tipp?

Link to comment
Share on other sites

Cori

:D

lol bassmeg :D ez hatalmas :D

Link to comment
Share on other sites

SaltyDave

Na KisTehén!us... amikor tegnap kiléptem (teljesen szabályosan), a végén kiírta hogy az EXE hibát észlelt ezért leáll.. most ugyanezt írja ki és nem tudom elindítani :(. Valami tipp?

Tárgytalan, megoldottam.

Link to comment
Share on other sites

Balee

Egy bazi nagy koppintás az egész játék. Wrath elsõ blikkre Arthas, a kardját pedig kb a Frostmournról koppintották :lol: A falmászás tök olyan mint a God of Warban.

Eléggé fantáziatlanok voltak a készítõk.

Szinte minden játékelem koppintás, majd ahogy haladsz elõre meglátod, fõleg a végén az egyik "kütyü" iszonyú durva nyúlás. 10 percig csak lestem, amikor megkaptam. De ezeket a nyúlásokat olyan jól egybegyúrták, olyan jó egyveleleget alkotnak, és így legalább nem unalmas a játék, mert folyamatosan kapunk vmit. Nekem maximálisan bejött a játék. Közel sem GoW klón, majd késõbb meglátod, jóval több benne a fejtõrõ, a mászkálás, a rengeteg keresgélés a titkos ládák, artifactok után. Nekem fõleg ez utóbbi jelentette a játékban a legnagyobb élvezetet.

Na meg a játékidõ sem szokványos, én 31 óra alatt végeztem fel. (3 vagy 4 trófeát nem szereztem csak meg)

Watcher-t én valamiért igen bírom... ott a szinkron, persze, sokat nyom a latba, de valahogy magát a karaktert, különösen az "arcát" igen jól megtervezték, a vonalai, minden a helyén van. Érdekes amúgy hogy a remek arcmimikát pont a fõszereplõn nem lehet észrevenni, de pl. az "árus" szellem, a bebörtönzött démon és a Chosen (akinek elhozzuk a szívét) valami pofátlanul szépen meg van animálva beszéd közben.

Ugye a Watcher alias Vulgrim szinkronhangja Mark Hamil (Joker, Luke Skywalker) szóval nem hiába ilyen igényes. Nekem War Hangja is iszonyúan bejön.

Egyelõre nekem is csúnya rossz verzióm van, 4 órát játszottam most vele, és semmi baja.

(Skidrow)

Miért kell ezt mindig kiemelned? De még ez hagyján, még oda is írod, hogy melyik feltörõ csapat verzióját használod. Ha már modi jelölt vagy, lehetne annyi eszed, hogy semmilyen formában nem warezolsz.

Sztem mindenki tudja hogy itt mindenki a warez verzióval tolja (rajtam kívül, nekem megvan PS3-ra eredetiben), de ezt nyíltan nem kell hangoztatni. ;)

Link to comment
Share on other sites

Athesz

Hát kipróbáltam...

Ehhez növeszteni kell még két bal kart ha kényelmesen akarod használni :lol: . Alt-al oldalazzak miközben nyomom a Shiftet h rajta maradjon a Szörnyön , közben az elsõ bal kezemmel lenyomom a Caps lockot és még kiválasztom a skill sorból h melyik skillt használja / a fsznak kellett ehhez a Capslock , miért nem volt jó simán 1,2,3,4, minek összekötõ gomb../, a harmadikkal használom a WASDt és közben jobb kezemmel kattogok... B) Ja és még ugrálni nem is akartam közben, annak nincs értelme Altozni sokkal gyorsabb.

Normalon kezdtem lehet nem volt nagy ötlet a közepes szörnyek elég komolyat sebeznek már 1-2 találat után is.

Link to comment
Share on other sites

Athesz

Ez mikortól lesz Sandbox? Mert én még csak mentem elõre eddig és esélyem se volt megfordulni mert szépen zárja le a pályát mögöttem.

GTAban taxit lopunk itt óriásgriffet. :lol:

Ezzel a döggel a plafonon mit kéne tenni?A tõlem jobbra lévõ ajtón már körbe feljutottam mellé de h onnan hova azt nemtom.

IPB Image

Link to comment
Share on other sites

_Jazz_

Ne menj be azon az ajtón, ami a dög mellé visz közvetlenül. Elõtte lesz egy nagy kõtömb, amit le kell lökni és az betöri a padlót.

Link to comment
Share on other sites

Hor1

Hátez bitangjójáték. :)

Link to comment
Share on other sites

Gravedigger666

Kéne egy kis help.

Ott tartok amikor a kukacot kell legyõznöm, a gyenge pontját a szájában van, na most hogy a rákba szedjem le? A stukker alig sebez kardal meg nem tudom megvágni mert hamarabb elkap.

Valakinek valami tipp?

Link to comment
Share on other sites

Damnedking

Kéne egy kis help.

Ott tartok amikor a kukacot kell legyõznöm, a gyenge pontját a szájában van, na most hogy a rákba szedjem le? A stukker alig sebez kardal meg nem tudom megvágni mert hamarabb elkap.

Valakinek valami tipp?

Ha ez az elsõ kukac akkor lóháton futsz elõle(nyomd az alt-ot ha mar közel van a kukac mert akkor a lovad kis idõre felgyorsul) q-t benyomod(persze pisztoly van a kezedben) és csak a kis sarga bogyojára célzol.. Csak ra kell érezni mikor kell kitérni és alt-al kigyorsitani a loval és menni fog..

ui.: Nalam valami miatt mikor q-val becéloztam az fps-em leugrott 20-ra aztan egy idõ utan vissza 60-ra elég idegesítõ volt,meg az hogy sokszor nemis oda lött ahol a célkereszt volt -.-"

Link to comment
Share on other sites

balugabi

én most ott tartok , hogy vmi Griever nevû démont ke kinyírnom azután, hogy az óriással akinek van a kalapácsa versenyeztem angyalölõset.

ugye elõször egy nagy csarnokban ke ütlegelni vagy lõni ha felveszed az angyalpuskát, aztán a terem végén jobbra át egészen a vizes részig na ott lövésem sincs mit ke csinálni vki segítene pls!!!!

Link to comment
Share on other sites

SaltyDave

Ha ez az elsõ kukac akkor lóháton futsz elõle(nyomd az alt-ot ha mar közel van a kukac mert akkor a lovad kis idõre felgyorsul) q-t benyomod(persze pisztoly van a kezedben) és csak a kis sarga bogyojára célzol.. Csak ra kell érezni mikor kell kitérni és alt-al kigyorsitani a loval és menni fog..

ui.: Nalam valami miatt mikor q-val becéloztam az fps-em leugrott 20-ra aztan egy idõ utan vissza 60-ra elég idegesítõ volt,meg az hogy sokszor nemis oda lött ahol a célkereszt volt -.-"

Egyszerûbben: ha föld alatt, ha fölötte van, állandóan fókuszban tartod Shift-el, mindig elé helyezkedsz Ruin-al, majd ha kinyitja a száját egyszerûen nyomva tartod az egérgörgõt, a fókusz miatt halál pontosan rá fog lõni a bogyóra ami sebezhetõ. Nem utolsó sorban baromi filmszerû a szélesvásznú kép miatt amit a focus idéz elõ ugyebár. Majd a nagyobb kukacnál lesz rohadtul állat, amikor a kis kukac folyamatosan ki-ki ugrál a homokból, mint ha csak egy halat látnál a vízben.

Én amúgy most tartok a pókos résznél... hát remélem azért még fog változni a pályadesign, mert elég sz*r, önismétlő és unalmas.

Link to comment
Share on other sites

Athesz

Én amúgy most tartok a pókos résznél... hát remélem azért még fog változni a pályadesign, mert elég sz*r, önismétlõ és unalmas.

A micsodánál? :huh: :mellow: [sm10] [sm43]

---

Ez a világ sok minden csak nem apokaliptikus, ez egy nagy turmix...Ami nem hiszem h le fog engem kötni sokáig [sm10]

Én meg most adtam át Tiamat szivét Semmaelnek.

Link to comment
Share on other sites

Balee

Egyszerûbben: ha föld alatt, ha fölötte van, állandóan fókuszban tartod Shift-el, mindig elé helyezkedsz Ruin-al, majd ha kinyitja a száját egyszerûen nyomva tartod az egérgörgõt, a fókusz miatt halál pontosan rá fog lõni a bogyóra ami sebezhetõ. Nem utolsó sorban baromi filmszerû a szélesvásznú kép miatt amit a focus idéz elõ ugyebár. Majd a nagyobb kukacnál lesz rohadtul állat, amikor a kis kukac folyamatosan ki-ki ugrál a homokból, mint ha csak egy halat látnál a vízben.

Én amúgy most tartok a pókos résznél... hát remélem azért még fog változni a pályadesign, mert elég sz*r, önismétlõ és unalmas.

Ahogy haladsz elõre, idõvel jobb lesz a pályadizájn, kicsit látványosabb helyszínek jönnek. De ez a játék legnagyobb hibája egyébként, túlságosan önismétlõek a helyszínek, és néhány kidolgozottabb "pályát" leszámítva, nem is túl látványosak.

Link to comment
Share on other sites

Hor1

Most vagyok 3 és fél óránál, én is nemrég adtam át a szívet. Lovunk mikor lesz? :) Mert ha nemsokára, akkor ma még eljutok addig. :D

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...