Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Metro 2033, Last Light, Exodus


_AATT_

Recommended Posts

Balee

hát ezt nem vagom h jön ki.. marmint h a francba lehet jo és rossz véget valasztani... ahogy elnezem ugyanugy lelovi a Dark One-okat halu kozbe... nem vágom

mien döntések befolyásolják a végkifejletet??

Nem tudom, én sem értem, mit csinál a jó befejezésnél máshogy a csávó.

Link to comment
Share on other sites

_Maxtreme_

hmm hmm. A bad endingnél mintha megölné (több golyót ereszt bele, és gyorsabban jóval.. párbeszéd sincs) A good endingnél nem pusztul meg rögtön, és jóval kevesebb skullót kap.

Link to comment
Share on other sites

Cori

hmm hmm. A bad endingnél mintha megölné (több golyót ereszt bele, és gyorsabban jóval.. párbeszéd sincs) A good endingnél nem pusztul meg rögtön, és jóval kevesebb skullót kap.

ezaz de nekem 1 golyotol megfekudt meg nem tudom mien dontesekrol van szo mer semmi iesmi nem volt a jatekban :o (vagyis max ott amikor kimented a gyereket és kapsz lõszert, de azt visszautasithatod)

Link to comment
Share on other sites

_Maxtreme_

jaja. Nekem sem egészen világos a dolog. :blink: (mert én sem lőttem bele 3-nál többet sztem, és ko)

Link to comment
Share on other sites

Athesz

Ahogy nézem a különbség csak annyi h a párbeszédet meghallgatod-e vagyis alapból felmerül benned h nem ölöd meg õket. Meg a végén lelövöd a jeladót.

szerk: De a vége az komoly "We want peace" a vége felé nem tudom mi történik de nem hinném h puszipajtások lettünk, szval a játék közbeni cselekmény nem épp arra utal h békét akartak .

Link to comment
Share on other sites

Cori

Ahogy nézem a különbség csak annyi h a párbeszédet meghallgatod-e vagyis alapból felmerül benned h nem ölöd meg õket. Meg a végén lelövöd a jeladót.

hát nem igazan mer ott a végén lövi a Goodnál is rendesen.. nekem meg 1 golyótol összeesett :o

Link to comment
Share on other sites

Athesz

hát nem igazan mer ott a végén lövi a Goodnál is rendesen.. nekem meg 1 golyótol összeesett :o

És ha egyáltalán nem lövöd? :unsure:

Link to comment
Share on other sites

Cori

És ha egyáltalán nem lövöd? :unsure:

jó kérdés... akk lehet elkap és megöl :unsure: ... de, jó kérdés

Link to comment
Share on other sites

Chuck_Norris

És ha egyáltalán nem lövöd? :unsure:

mehetsz vissza az elõzõ checkpointig. ;)

Link to comment
Share on other sites

LorDiablo

ezaz de nekem 1 golyotol megfekudt meg nem tudom mien dontesekrol van szo mer semmi iesmi nem volt a jatekban :o (vagyis max ott amikor kimented a gyereket és kapsz lõszert, de azt visszautasithatod)

Olvassatok NFO-t. :D

(spoiler)

Here's a list of things you need to do to get this ending:

1. Chapter 1 Exhibition Station. A man will ask for a couple of bullets to buy some medicine for his son, give him the money.

2. Chapter 2 Riga Station. There are beggars on the platform and near the prostitute. Give a bullet to at least one of them.

3. Chapter 2 Market Station. Between the ammo exchange and the bar where Burbon is there will be a poor guy telling a story to a child, give him a bullet.

4. Chapter 2 Dead City 1. Turn right at the end of the level. You'll find a hideout with a cassette recorder. Listen to the message.

5. Chapter 4 Front Lines. Listen to the three soldiers at the red army command post. You must also save three red soldiers from fascist captivity or finish the level without killing anyone (it's impossible to do both).

6. Chapter 4 Depot. After Pavel dies, explore the train and its inhabitans.

7. Chapter 4 Defense. Take the tape from the dying captain.

8. Chapter 4 Child. After saving Sasha, refuse to take the ammo as a reward.

9. Chapter 4 Outpost. Send the S.O.S. signal using the transmitter on the roof of the Nazi outpost.

10. Chapter 4 Black Station. Listen to the first two nazi guards. Finish the level without killing anyone.

You don't need to do every single "good deed", I think 6 or 7 will be enough.

Link to comment
Share on other sites

Bart13

és wtf milyen fegyvere van <_<

na azt hiszem valahogy így kell végigszenvednem,éjjel látó nélkül elég nehéz lenne,szóval ajtó után ledarálni mindenkit aztán valahogy ahogy õ csinálta azt megpróbálni. :unsure:

éjjellátót lehet venni mielõtt elkezded ezt a pályát, legegyszerûbb jobbra lemenni egy emeletet és ott lent végigkommandózni árnyékban.

Nekem most a panzert nem sikerül likvidálnom, valami tipp esetleg?

Link to comment
Share on other sites

Cori

éjjellátót lehet venni mielõtt elkezded ezt a pályát, legegyszerûbb jobbra lemenni egy emeletet és ott lent végigkommandózni árnyékban.

Nekem most a panzert nem sikerül likvidálnom, valami tipp esetleg?

lõdd a hidat tartó vasakat/rudakat és le fog esni :) (btw mondja Pavel is)

Link to comment
Share on other sites

Bart13

lõdd a hidat tartó vasakat/rudakat és le fog esni :) (btw mondja Pavel is)

Az volt a második amit próbáltam de akkor nem történt semmi.

Link to comment
Share on other sites

Cori

Az volt a második amit próbáltam de akkor nem történt semmi.

pedig azt kell

azt lõdd ki ami a két hidat összeköti (vizszintesen van elhelyezve es annak a kozepebol lefele all egy tartórúd - de elég a vizszinteset lõni)

ha ez sem jo akkor dunno, mert en ugy csinaltam meg :unsure:

Link to comment
Share on other sites

Bart13

pedig azt kell

azt lõdd ki ami a két hidat összeköti (vizszintesen van elhelyezve es annak a kozepebol lefele all egy tartórúd - de elég a vizszinteset lõni)

ha ez sem jo akkor dunno, mert en ugy csinaltam meg :unsure:

Igen azt kellet én első próbálkozásokra nem azt lőttem.

Jó sör az irányítás mikor a gyereket kell cipelni.

Link to comment
Share on other sites

Cori

Igen azt kellet én elsõ próbálkozásokra nem azt lõttem.

Jó sör az irányítás mikor a gyereket kell cipelni.

xD ott én 1szer ujratoltottem a pályát mer azt hittem bugos :D

Link to comment
Share on other sites

_Greb_

éjjellátót lehet venni mielõtt elkezded ezt a pályát, legegyszerûbb jobbra lemenni egy emeletet és ott lent végigkommandózni árnyékban.

Nekem most a panzert nem sikerül likvidálnom, valami tipp esetleg?

okok,csak miután hardcore nehézségen kezdtem el a játékot (amit vissza vettem normalra),ezért néha a fizetõ eszközt kellett ellõnöm így nem tudtam venni. :unsure:

Link to comment
Share on other sites

Bart13

okok,csak miután hardcore nehézségen kezdtem el a játékot (amit vissza vettem normalra),ezért néha a fizetõ eszközt kellett ellõnöm így nem tudtam venni. :unsure:

Én se tudtam venni még csak 30 töltényem volt és 100 körül vagy felett mozgott az ára.

Link to comment
Share on other sites

-Gio-

Na 1 órát toltam vele. Nem rossz. De sokkal jobb is lehetne. Persze még az elején vagyok, de sokkal több ötletet maradt benne szerintem.

A harc nem igen fogott meg. Képedbe ugrál pár kutyámmajom, semmi félelmetes nincs benne, majd 2 cm-rõl agyonlövöd õket.

Lehetne ijesztõbb is. :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

_Greb_

befejeztem és megnéztem utána a jó befejezést is.

az elsõben ugye kilõjük a rakétákat így elpusztítjuk az összes dark one-t,a jó befejezésben viszont nem lõjük ki,így nem halnak meg.

véleményem szerint a jó befejezés szerint lehetne folytatást is csinálni akár,mert ez elég karcsú volt. :D

Link to comment
Share on other sites

Guest

sziasztok. végig vittem. Mitõl függ a jó befejezés? 3 rakétát kilõttek. Tudom az a rossz vég. De mi kell a jó hoz?

Link to comment
Share on other sites

Cori

sziasztok. végig vittem. Mitõl függ a jó befejezés? 3 rakétát kilõttek. Tudom az a rossz vég. De mi kell a jó hoz?

SPOILER

Here's a list of things you need to do to get this ending:

1. Chapter 1 Exhibition Station. A man will ask for a couple of bullets to buy some medicine for his son, give him the money.

2. Chapter 2 Riga Station. There are beggars on the platform and near the prostitute. Give a bullet to at least one of them.

3. Chapter 2 Market Station. Between the ammo exchange and the bar where Burbon is there will be a poor guy telling a story to a child, give him a bullet.

4. Chapter 2 Dead City 1. Turn right at the end of the level. You'll find a hideout with a cassette recorder. Listen to the message.

5. Chapter 4 Front Lines. Listen to the three soldiers at the red army command post. You must also save three red soldiers from fascist captivity or finish the level without killing anyone (it's impossible to do both).

6. Chapter 4 Depot. After Pavel dies, explore the train and its inhabitans.

7. Chapter 4 Defense. Take the tape from the dying captain.

8. Chapter 4 Child. After saving Sasha, refuse to take the ammo as a reward.

9. Chapter 4 Outpost. Send the S.O.S. signal using the transmitter on the roof of the Nazi outpost.

10. Chapter 4 Black Station. Listen to the first two nazi guards. Finish the level without killing anyone.

You don't need to do every single "good deed", I think 6 or 7 will be enough.

Link to comment
Share on other sites

Balee

SPOILER

Here's a list of things you need to do to get this ending:

1. Chapter 1 Exhibition Station. A man will ask for a couple of bullets to buy some medicine for his son, give him the money.

2. Chapter 2 Riga Station. There are beggars on the platform and near the prostitute. Give a bullet to at least one of them.

3. Chapter 2 Market Station. Between the ammo exchange and the bar where Burbon is there will be a poor guy telling a story to a child, give him a bullet.

4. Chapter 2 Dead City 1. Turn right at the end of the level. You'll find a hideout with a cassette recorder. Listen to the message.

5. Chapter 4 Front Lines. Listen to the three soldiers at the red army command post. You must also save three red soldiers from fascist captivity or finish the level without killing anyone (it's impossible to do both).

6. Chapter 4 Depot. After Pavel dies, explore the train and its inhabitans.

7. Chapter 4 Defense. Take the tape from the dying captain.

8. Chapter 4 Child. After saving Sasha, refuse to take the ammo as a reward.

9. Chapter 4 Outpost. Send the S.O.S. signal using the transmitter on the roof of the Nazi outpost.

10. Chapter 4 Black Station. Listen to the first two nazi guards. Finish the level without killing anyone.

You don't need to do every single "good deed", I think 6 or 7 will be enough.

Aha, szóval ennyi minden befolyásolja a végét, ha legközelebb újra végigviszem (mert tuti, hogy megér majd mégegy végigjátszást) figyelek ezekre. :)

Link to comment
Share on other sites

DaVeman

Hát ez elég bénán van megoldva. Folyton kényszerít a játék hogy menjek tovább, de ahogy olvastam elszalasztottam pár lehetõséget a jótevésre. Pénzem alig van, golyónak is híján vagyok, ezt enm tudom hogy gondolták. Visszamehetek még Marketbe? Most mentem ki a felszínre Bourbonnal.

Á, inkább előlről kezdem.

Link to comment
Share on other sites

_Greb_

Hát ez elég bénán van megoldva. Folyton kényszerít a játék hogy menjek tovább, de ahogy olvastam elszalasztottam pár lehetõséget a jótevésre. Pénzem alig van, golyónak is híján vagyok, ezt enm tudom hogy gondolták. Visszamehetek még Marketbe? Most mentem ki a felszínre Bourbonnal.

Á, inkább elõlrõl kezdem.

fölösleges,általában pont annyi lõszered van (fizetõ eszközzel együtt) hogy pont megtudj ölni mindenkit,eléggé kivan számolva,persze easy-n már nem is kell csak kés,normalon meg valahogy a 2 között. :D

én félúton váltottam normalra,de pénz szempontjából már tök mind1 volt. :unsure:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...