Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Batman: Arkham Asylum/Arkham City/Arkham Origins/Arkham Knight


jardo

Recommended Posts

jardo

Nos nem tom h ki hogy van vele, de nekem gyerekkorom nagy kedvence volt a Batman-rajzfilmsorozat, képregények, stb. ezeken kívül a filmeket is imádtam, rengetegszer láttam õket. az új filmek pedig ismét meghozták a kedvemet a sorozathoz.

most végre esély van rá, h egy igen korrektül összerakott akciójáték készüljön a Denevérember kalandjaiból, megspékelve némi szerepjátékos elemekkel.

a játékot egyébként a GS beválasztotta a '2009 TOP30 játéka' rovatba, így valóban nem ígérkezik rossznak a játék.

videót itt láthattok a játékról, és a játékból.

a megjelenés 2009 nyarán esedékes. várjuk szeretettel :)

Link to comment
Share on other sites

Iam_The_Ghost

A trailer meghozta a kedvemet a gamehez, bár túl sokat nem várok tõle. A játékmenetre kiváncsi leszek, azt olvastam egy kalandjáték-TPS akció keverék lesz. Remélem sikerül egy jó összhangot formálniuk, mert Batman semmiképp nem üthet, robbanthat halomra embereket. Picit tartok tõle, hogy ezzel a játékkal csak a Batman-Joker hullámot akarják meglovagolni a fejlesztõk, de ez csak apró kétség, eddig nagyon jól fest a játék.

Link to comment
Share on other sites

jardo

A trailer meghozta a kedvemet a gamehez, bár túl sokat nem várok tõle. A játékmenetre kiváncsi leszek, azt olvastam egy kalandjáték-TPS akció keverék lesz. Remélem sikerül egy jó összhangot formálniuk, mert Batman semmiképp nem üthet, robbanthat halomra embereket. Picit tartok tõle, hogy ezzel a játékkal csak a Batman-Joker hullámot akarják meglovagolni a fejlesztõk, de ez csak apró kétség, eddig nagyon jól fest a játék.

igen, nekem is elsõsorban a videó hozta meg a kedvem. :)

egyébként nem baj ha csak a Joker-hullámot akarják meglovagolni, ha emellett a játék is jó lesz. :) :D

Link to comment
Share on other sites

JaniRazor

Én nagyon bízok a fejlesztõkben, a trailer is büntetõs lett, a kombózás is jónak tûnik és a darkos hangulat is abszololút megvan. Várjuk B) B)

Link to comment
Share on other sites

freezy

Várom nagyon. Ez az új trailer tényleg szájtátósra sikeredett. Csak kissé még soká van a megjelenés :(

kb Prototype-al együtt jön szvsz [sm40]

Link to comment
Share on other sites

tigor

Igen, énis várom bááár... nem annyira, biztos érdekes lesz!! :D A legkiváncsibb arra leszek, hogy Joker mennyire lesz majd gyagyás, a kis poénok biztos ütnek!! :D

Link to comment
Share on other sites

Balee

Még nem tudok sokat a game-rõl, de a grafika büntet, szokatlanul szép egy képregényes játékhoz képest. Kíváncsi leszek rá B)

Link to comment
Share on other sites

FischiPiSti

Picit tartok tõle, hogy ezzel a játékkal csak a Batman-Joker hullámot akarják meglovagolni a fejlesztõk, de ez csak apró kétség, eddig nagyon jól fest a játék.

nem hiszem, végülis nem most kezdték el fejleszteni, ha most jelentenék be, úgy más tészta lenne

egyébként tökéletes párosítás sztem ez a képregényszerű grafikai stílus, és a T.A.S féle szinkron

a trailerben ahogy megláttam az oldszkúl batmobilt, már akkor kijelentettem: áh, ezt nem már szúrhatják el :D

mondjuk maga a trailerben nem sziporkázott mark hamill annyira, de a végére belerázódik remélem

a játékmenettel kapcsolatban voltak aggályaim a trailer ismerete elõtt ezzel a "csi szerû nyomozásos részekkel", de látomén, hogy jókis akciójáték lesz ez :)

Link to comment
Share on other sites

Iam_The_Ghost

nem hiszem, végülis nem most kezdték el fejleszteni, ha most jelentenék be, úgy más tészta lenne

Már a Batman: Begins! is nagy siker volt, mikor mindenki megtudta, hogy a köv. részben Joker lesz, már akkor mindenki izgalomba lendült és készülni lehetett vmi nagyra. Az elsõ képek is a film megjelenése elõtte jóval elõbb kerültek ki a publikumnak, tulajdonképpen már ekkor beindult a gépezet, a nagy hype. Szóval azért ez sem a film megjelenésével kezdõdött, a fejlesztõk is jóval elõbb számoltak vele, hogy mekkora siker lehet. :) Ez a game értékébõl számomra nem von le semmit, csak tudod, néha a kevesebb több. Jokerbõl is jobb lenne kicsit kevesebb.

Link to comment
Share on other sites

jardo

nem hiszem, végülis nem most kezdték el fejleszteni, ha most jelentenék be, úgy más tészta lenne

egyébként tökéletes párosítás sztem ez a képregényszerû grafikai stílus, és a T.A.S féle szinkron

a trailerben ahogy megláttam az oldszkúl batmobilt, már akkor kijelentettem: áh, ezt nem már szúrhatják el :D

mondjuk maga a trailerben nem sziporkázott mark hamill annyira, de a végére belerázódik remélem

a játékmenettel kapcsolatban voltak aggályaim a trailer ismerete elõtt ezzel a "csi szerû nyomozásos részekkel", de látomén, hogy jókis akciójáték lesz ez :)

nah annak pl. én személy szerint nagyon örülök h ilyen téren azért mégiscsak visszatérnek kicsit a gyökerekhez. ez a batmobil szvsz kicsit jobban illik a hangulathoz, h úgy mondjam kicsit "batman-esebb".

az új, a filmekben szereplõ batmobil sem rossz, csak olyan "új" :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

marco045

Már nagyon várom, mindig is szerettem a Batman filmeket/képregényeket és mindent ami hozzá kapcsolódik, csak ne qrják el, trailer is jó szvsz, szal' jöhet. B)

Link to comment
Share on other sites

freezy

nah annak pl. én személy szerint nagyon örülök h ilyen téren azért mégiscsak visszatérnek kicsit a gyökerekhez. ez a batmobil szvsz kicsit jobban illik a hangulathoz, h úgy mondjam kicsit "batman-esebb".

az új, a filmekben szereplõ batmobil sem rossz, csak olyan "új" :lol: :lol:

+ itt is Kevin Conroy adja Batman hangját,mint olysokszor az eddigiekben(Batman:The Animated Series,Justice League,Gotham Knight anime). Úgyhogy ez is csak egy újabb jó pont ^_^

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
marco045

Itt egy újabb kis szösszenet a játékról, amiben megtekinthetjük kicsit mozgás közben. ;D

link

Link to comment
Share on other sites

freezy

Nem rossz :)

Sam Fisher Batman ruhát húzott :lol:

Link to comment
Share on other sites

Lord_Hunter

Kicsit olyan fröccsöntött feeling, mint a filmben is volt. De végülis mit várok, milyen legyen? Beton? :D

Link to comment
Share on other sites

_Jolly_Joker_

Jó lesz ez, na! :)

Link to comment
Share on other sites

jardo
itt egy új videó, illetve néhány infó egy esetleges gyûjtõi kiadásól, illetve annak tartalmáról :)
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
jardo
végleges hogy mi lesz a 100$-os gyûjtõi kiadás tartalma :)
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
jardo

újabb trailer

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
jardo

Méregcsók bemutatkozik egy új trailerben :)

Link to comment
Share on other sites

MuMa01

végleges hogy mi lesz a 100$-os gyûjtõi kiadás tartalma :)

elõ is rendelhetõ angliából, extra pálya csomaggal :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

JaniRazor

Ilyennek kell lenni, egy rendes CE-nek B)

Link to comment
Share on other sites

jardo

Ilyennek kell lenni, egy rendes CE-nek B)

hát gyk. kétféle CE létezik manapság:

az egyik ez a típusú, amibe bele pakolnak egy csomó extrát és kacatot(:D :P). a másik pedig az a típus h tulajdonképpen ugyanazt beleteszik a CE-be is mint az alapba, megtoldva egy pár matricával, képeslappal, stb., és az egészet beleteszik egy különleges dobozba: pl. a Stalker: CS esetében a táskába, Fallout 3-nál az uzsis dobozba, Far Cry 2-nél a fadobozba.

ízlés kérdése h ki melyiket szereti jobban... :) (nekem mindegy... :D)

mindenesetre ez elég impozáns csomag :)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...