Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Sport Minden Mennyiségben


Stampede

Recommended Posts

-StiF-

Nézem, mert a focit szeretem. A kézilabdát meg csak akkor nézem, ha játszik a válogatott és ennyi. Azért nézem, h szurkoljak nekik... De a legutóbbi meccsen csak felhúztam magam, másra nem volt jó.

Az Nb1-re visszatérve, azon is röhögnék, ha az Eger kijelentette volna, h a cél a dobogós helyek egyike. Szálljunk le szépen a földre és örüljünk, ha ez csapat mint mondtam 8 közé jut. -_-

Link to comment
Share on other sites

getro2

Nézem, mert a focit szeretem.

Furcsa, én meg pont azért nem nézem, mert a focit szeretem :unsure:

Link to comment
Share on other sites

Real013

Furcsa, én meg pont azért nem nézem, mert a focit szeretem :unsure:

Tyûûû, ezzel most nagyon beoltottad a magyar bajnokságot! :D :D :D

Link to comment
Share on other sites

-StiF-

Furcsa, én meg pont azért nem nézem, mert a focit szeretem :unsure:

Mert nem tudod mi az, h FERENCVÁROS

Link to comment
Share on other sites

hunocsi

Getro, örülj neki, hogy nem tudod :ninja:

Link to comment
Share on other sites

-StiF-

Hé.

Link to comment
Share on other sites

Hor1

Leszopom magam ha behúzzuk.

Hát megúszom, de a pics.ába már!.. Ez meg lehetett volna.

Link to comment
Share on other sites

getro2

Fene egye meg, pedig olyan szép lett volna. :( Nem baj, azért így is jó volt, amit eddig elértek. Sõt ha jól gondolom még harcban vannak az 5-8. helyért.

Link to comment
Share on other sites

Joey

Leszopom magam ha behúzzuk.

Hát megúszom, de a pics.ába már!.. Ez meg lehetett volna.

Sajnálom. Legfõképp persze a mutatványod elnapolását. Pedig a tiszteletedre be is izzítottam egy Ron Jeremy avatart.

Link to comment
Share on other sites

-StiF-

Elrontották az elsõ félidõt. Nem kicsit...Nagyon.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Hor1
Nõk :D :D
Link to comment
Share on other sites

-StiF-

Szemét, kuka. -_-

Link to comment
Share on other sites

Real013

Nõk :D :D

Ha hozza az érmeket... -_-

Link to comment
Share on other sites

-StiF-

Ha hozza az érmeket... -_-

Te még tudnál neki örülni? Nem több, mint egy pénzhuszár, áruló...

Link to comment
Share on other sites

Real013

Te még tudnál neki örülni? Nem több, mint egy pénzhuszár, áruló...

No, azért szerb származású, ne feledd. Szóval nem egy Nagy Laci... :D Pedig most már neki is tudok drukkolni a válogatott meccseken.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
JaniRazor

Azért a Gyõr eddigi eléggé kézben tartja a meccsét ^^

Link to comment
Share on other sites

getro2

Azért a Gyõr eddigi eléggé kézben tartja a meccsét ^^

Még hogy 7-8 gólos román gyõzelem... Pff. :biglol:

Link to comment
Share on other sites

Joey

Az ilyen cikkeket ehhez hasonló fejjel szoktam olvasni: :huh: a végére felveszem ezt a pózt: -_- , majd nyomok egy facepalm-ot és rákattintok a kommentekre és: :biglol:

Link to comment
Share on other sites

getro2

Az ilyen cikkeket ehhez hasonló fejjel szoktam olvasni: :huh: a végére felveszem ezt a pózt: -_- , majd nyomok egy facepalm-ot és rákattintok a kommentekre és: :biglol:

Egy pillanatig reménykedtem hogy sikerül normálisan lereagálni, de megint csalódnom kellett. Elég száni, fõleg ha elvileg az NSO fõszerkesztõje írta... Kíváncsi vagyok mit reagálnak a románok. :D

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Zoleee_The_Fanatic

Nyertünk a kazahok ellen. A koreaiak elleni leégés után kellett ez a bravúr...

Link to comment
Share on other sites

Zoleee_The_Fanatic

Nagy kár, hogy kikaptunk most, de azért még lehet bízni a feljutásban!! Jobb lenne, ha az olaszok már a rendes játékidőben megvernék a kazahokat, mert akkor nekünk elég lenne akár csak a hosszabbításban nyerni Japán ellen. Eddig 4 meccsből 4 rendes játékidőben szerzett győzelme van a digóknak... Tarthatnák ezt a formát az utolsó meccsen is! Ha most képesek voltak minket megverni, akkor már megtehetnék ugyanezt a kazahok ellen is holnap... -_-

Link to comment
Share on other sites

Zoleee_The_Fanatic

Ba$zki, nem hiszem el. Vezetnek ezek a nyomult kazahok 2-0-ra... Rohadjanak már meg a digók is, hogy eddig csak nyertek /ráadásul rendes játékidõben/ és pont most nem képesek rá????????????????????????????

Link to comment
Share on other sites

Kellerman

Mit vártál, tét nélküli volt számukra. Az már sosem jó, ha más kezében van az ember sorsa..

Link to comment
Share on other sites

Zoleee_The_Fanatic

Az összes addigi meccsüket nemhogy megnyerték, de ráadásul rendes játékidőben nyerték meg /vagyis 100%-os volt a mérlegük/... Erre itt kikapnak. <_< Annyi lehetett volna bennük - függetlenül attól, hogy számukra már nem volt tétje -, hogy akkor már az utolsót is behúzzák, ha már előtte legyőztek minket. -_- De természetesen nem, és pont így esünk ki. Szánalmas. Ha esetleg képesek lettek volna a kazahokat legyőzni, de telibe szarták, akkor nem megérdemelt a kazah feljutás. -_- Ilyen esetben, mikor ez dönt el valamit, azért illene egy csapatnak, aki tét nélkül játszik, mindent beleadnia.

Én nem hiszem, hogy lezsírozták egymás közt, viszont valahogy mégis úgy jön le ez az egész, mintha a digók tovább segítették volna Kazahsztánt. Tegnapelőtt megvertek minket, a mi legyőzésünk előtt is simán hozták a 3 meccsüket és mily' véletlen, az utolsó fordulóban pont ki kellett kapniuk...

Nem tudom, hogy a srácok hogy viselik el, hogy így kellett kiesniük. :(

/azt mondjuk aláírom, hogy viszont azt a Dél-Korea elleni meccset nagyon elrontottuk... ha azt hozzuk rendes játékidőben, akkor most nem lenne miről beszélni/

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...