Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Videók Játékokból


ward_prod

Recommended Posts

HD2
53 minutes ago, Leon121 said:

Miért, legendás lett? :huh:

Egy alap PC-s cím.

Mai napig emlegetik mint pl Escape from Tarkov esetén, vagy Metro 2033 esetén, hogy "Stalker-es hangulata van". Még anno amikor megjelent olvastam gamestart, akkoriban nem érdekelt a játék, de a csapból is folyt.

Link to comment
Share on other sites

Malleus

Szerintem inkább a "kultikus" szó illik jobban a szériára.

Link to comment
Share on other sites

HD2

Kinek mi, kicsit Duke Nukem hatása volt, 2001-ben már be volt jelentve, aztán tolták 6 évig, sokan már lemondtak róla. Folyamatosan szivárogtak infók, többek közt az egyedi AI rendszerről, ami ha mikro szinten nézzük szar, de egyben az egészet nézve még ma is egyedi. (Minden élőlénynek saját életciklusa van, napszaktól függően szabadon mozoghatnak akárhol, csordákba verődnek önállóan, stb-stb.)

Link to comment
Share on other sites

Leon121

Ez most kicsit olyan szavakon lovagolás, de szerintem is inkább akkor már kultikus. Legendásnak olyanokat neveznék, mint a Half-Life, vagy a Doom, vagy a Quake. A Stalkert azért nem érzem ekkora átütő erejű valaminek. Nagy nehezen megjelent, felhajtás volt körülötte, jó volt, és úgy ennyi. Vannak rajongói, lelkes támogatói, de azért nem annyira széleskörűen elterjedt valami, hogy "legendás"-nak nevezném. Na de ez bőven több szópocsékolás volt, mint amennyit a téma érdemel. :) 

Link to comment
Share on other sites

gebali1991
17 minutes ago, Leon121 said:

Ez most kicsit olyan szavakon lovagolás, de szerintem is inkább akkor már kultikus. Legendásnak olyanokat neveznék, mint a Half-Life, vagy a Doom, vagy a Quake. A Stalkert azért nem érzem ekkora átütő erejű valaminek. Nagy nehezen megjelent, felhajtás volt körülötte, jó volt, és úgy ennyi. Vannak rajongói, lelkes támogatói, de azért nem annyira széleskörűen elterjedt valami, hogy "legendás"-nak nevezném. Na de ez bőven több szópocsékolás volt, mint amennyit a téma érdemel. :) 

Na akkor már... :D

A legendás szerintem az, ami benne van a köztudatban, mint valami nagy dolog, de kevés ember játszott is vele, legalábbis az aktív játékosok közül, illetve emellett az is legendás, aminek nem volt folytatása. Pl. az én szóhasználatomban legendás az E.T. 

Kultikus inkább az, amivel vagy nagyon sokan játszottak, és brand alakult ki körülötte, legalábbis állandó várakozás egy következő rész felé (Morrowind), vagy nagyon kevesek, de az igazi keménymag (Psychonatus).

De szerintem ez már nyelvhasználati kérdés :)

3 hours ago, HD2 said:

Tökéletesen elmagyarázza, hogy mégis miért lett legendás a Stalker széria, a rengeteg bug és hiányosság ellenére. 7:13

 

Egyébként ezt a csatornát pont ma linkelte Ákos, hogy mennyire tökéletes a dizájnja és milyen minőségi tartalmat csinál.

Link to comment
Share on other sites

HD2

Nevezem akkor kiemelkedőnek. :D (Valamilyen tulajdonsága az átlagtól eltérő volt)

Egy klasszikus jelenet, 4:20-tól, nem scriptelt hogy mikor érkezel meg bizonyos helyszínekre, de ha éppen este van amikor Red Forestbe érkezel, ez a zene megy, bloodsuckerek trappolásának hangjait hallod minden irányból, egyedül az erdő közepén, akkor az biztos maradandó élmény lesz. (Nincs "pihenés/várakozás" mint a legtöbb rpg-ben, hogy kihátrálj az este alól). Baromi jó ambient zenék vannak mind a 3 részben.

 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
HD2

Próbálom elérni a hivatalos Lamborghini Huracan Performante eredményét Nordschleifén. :D Egyelőre nincs meg, hajkitépés környékén vagyok, ez a legjobb eredményem, ha egymás mellett nézitek a Lambo hivatalos videóját meg ezt akkor lehet látni, hogy hangyafsznyi különbségek vannak. A leggyorsabb befejezett köröm viszont messze van még, 6:52 a hivatalos rekord, nekem 7:01 a legjobb befejezett köröm. GT3-as Huracan, lágy gumik, +1psi nyomással, hogy ne melegedjenek annyira, viszont így is határon volt, a hátsók már nem bírták, úgyhogy még lehet növelek rajta. Minden segítség kikapcsolva + manuális váltó.

 

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
SaltyDave

Ha valami frissnek hat stratégiában, hát ez biztos :D .

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...
HD2

Project Cars 2 @UC-nak. Ez első próba laferrrarival meg amblokk az egész játékkal, előtte beállítottam a kormányt, meg grafikát pár kocsival. PC1-ben egy normális kört nem tudtam menni, itt meg már csak Assetto-s ismerettel egész jól ment (félig :D). Úgyhogy szerintem a fizika is jelentősen fejlődött.

 

Link to comment
Share on other sites

Hor1

 

Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...
kaszman1

Hogy ez a trailer honnan pottyant ide azt nem tudom, de hogy várom nagy érdeklődéssel az hótbiztos. 

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

moody
4 hours ago, kaszman1 said:

Hogy ez a trailer honnan pottyant ide azt nem tudom, de hogy várom nagy érdeklődéssel az hótbiztos. 

Mi a Censored!. Ez igen komoly és egyben beteg. Lehet tudni hogy melyik évben jön?

Link to comment
Share on other sites

SaltyDave

Bioshock: Made in Russia. Nagyon ígéretes!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
SaltyDave

Miért nem érdekel ez senkit? :( . Illetve de, 1 embert még rajtam kívül a fórumról, csak nem találom az avatarját itt ami ugyanaz mint Uplay-en. Kinek van Brekeke neve ott? :D

Link to comment
Share on other sites

Viktor

Mert Ubi ? Mostanában ő az új EA, kivétel az SW megjelenésekor... divat lett őket is utálni.

Link to comment
Share on other sites

Hor1

Engem azért, mert lehet menni földön-vízen-levegőben, de nem érzem, hogy bármi különbség lenne köztük. :D

Link to comment
Share on other sites

moody

Még senki nem linkelte be az új cod multi trailert? Wtf? :huh:

Link to comment
Share on other sites

Hor1

Senkit nem érdekel.

Link to comment
Share on other sites

tenderlumpling
21 hours ago, SaltyDave said:

Miért nem érdekel ez senkit? :( . Illetve de, 1 embert még rajtam kívül a fórumról, csak nem találom az avatarját itt ami ugyanaz mint Uplay-en. Kinek van Brekeke neve ott? :D

Watch Dogs 2-ben ezt mind lehetett, és 109%-ra ugyanígy :D

Link to comment
Share on other sites

Edemking

Elég jól néz ki a crew kettő... :D 

Link to comment
Share on other sites

SaltyDave

Most már legalább tudom hogy te vagy Brekeke Uplay-en :D .

"Nézzétek a másik egyetlen nő a galaxisban!"

Link to comment
Share on other sites

Edemking
19 hours ago, SaltyDave said:

Most már legalább tudom hogy te vagy Brekeke Uplay-en :D .

"Nézzétek a másik egyetlen nő a galaxisban!"

Szóljál már nekem akkor, hogy küldje át a licenc kulcsokat a másik accomra. :D
Nem, nem én vagyok Brekeke. :(

Link to comment
Share on other sites

SaltyDave
59 minutes ago, Edemking said:

Szóljál már nekem akkor, hogy küldje át a licenc kulcsokat a másik accomra. :D
Nem, nem én vagyok Brekeke. :(

Már két embert érdekel a Crew 2 rajtam kívül a GSF-en :O

De akkor felmerül a kérdés, toljuk-e majd együtt... már ha, nem is tudom, van-e értelme. Mármint pl. Crew1-ben van arra achi hogy vezessetek át együtt mind az 5 régió határán és hatalmas feeling volt majd egy órát vezetni így, esküszöm hallani véltem a see you again-t néha ahogy Vin Diesel és Aaron Paul haladnak a klipben egymás mellett "hogy yeaah bro nekem ekkora ló... erőm van" :D . Ez így tök jó vezetési élmény volt, nem tudom igazából ezen kívül mit lehetne csinálni. Mármint gondolom versenyeredményeket így is úgy is összehasonlít.

Link to comment
Share on other sites

Iam_The_Ghost
39 minutes ago, SaltyDave said:

esküszöm hallani véltem a see you again-t néha ahogy Vin Diesel és Aaron Paul haladnak a klipben egymás mellett "hogy yeaah bro nekem ekkora ló... erőm van" :D .

Volt F&F-Need for Speed crossover?

Link to comment
Share on other sites

SaltyDave
40 minutes ago, Iam_The_Ghost said:

Volt F&F-Need for Speed crossover?

Erre utaltam. Ki nem állhatom de munkában Rádió 1 van nonstop az irodában és beleégett az agyamba :D

 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...