Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Fallout-sorozat


AkosPunk

Recommended Posts

grasslover

Jó hát tudom én :rolleyes: :D

nem légpuska :unsure: rendes egycsövő puska :huh: xD

Na, az a légpuska :lol:

Link to comment
Share on other sites

Leon121

Na, az a légpuska :lol:

Ha jól rémlik, az Hunting rifle, az meg azért nem ugyanaz szerintem. :smile:

Link to comment
Share on other sites

grasslover

Ha jól rémlik, az Hunting rifle, az meg azért nem ugyanaz szerintem. :smile:

Tom, hogy nem az, még csak nem is légpuska töltény kell bele. De a sebzése kb annyit nyom és azért neveztem el annak :D.

Link to comment
Share on other sites

-Arch-

jah értem :D :lol: xD de már van kispisztolyom is :smile: azt elfelejtettem mondani :huh: xD

Link to comment
Share on other sites

hagren

Ez atomnagy! Én is kipróbáltam, emlékszem gyártottam egy agyatlan ruhásszekrény-gorillát és egy normális mondatot nem tudott kibökni (viszont mindenkit kiütött :lol: )

Volt hasonló az Arcanumban is (ami valljuk be elég sokat lopott a Fallout-ból :rolleyes: és szintén hatalmas kedvencem). Ott a kari kb ilyen stílusban nyomta, ha minimális volt az inteligenciája: Én lenni okos! :lol: xD

Nem egyenesen "loptak"- A Troika Games a Fallout keszitök egyes tagjaibol allt össze (Es ujra tönkrementek- Nem fer ez a vilag! :sad:), ezert a hasonlosag.

Sztem mindmaig a legjobb RPG-szeria ami van, zsenialis minden porcikajaban, s remelem Beth nem baxa el.

Link to comment
Share on other sites

-Arch-

Hogy a halálba lehet bejutni a menedeék városba? :huh::blink: nincs olyan kártyám... hoogy lehet olyat szerezni? :ph34r: ha megveszem a parasztoknak az ekét akkor változik valami? :blink:

Link to comment
Share on other sites

grasslover

Hogy a halálba lehet bejutni a menedeék városba? :huh::blink: nincs olyan kártyám... hoogy lehet olyat szerezni? :ph34r: ha megveszem a parasztoknak az ekét akkor változik valami? :blink:

Ez olyasmi mint a Gothic 1-ben az Old Camp. Odakint kell teljesítened azért, hogy bejuthass. Szóval csak csináld a küldiket odakint, lehetőleg mindet, aztán bejuthatsz végül.

Link to comment
Share on other sites

DarkMe

Hogy a halálba lehet bejutni a menedeék városba? :huh::blink: nincs olyan kártyám... hoogy lehet olyat szerezni? :ph34r: ha megveszem a parasztoknak az ekét akkor változik valami? :blink:

A bejutás

A városba történő bejutásnak több módja is akad. A legegyszerűbb, ha leveszed magadról a páncélzatod, s a 13. óvóhely tradicionális öltözetében állsz a belépést ellenőrző tiszt elé, ki megdöbbent hápogással azonnal a kolónia vezetőjéhez irányít téged. Ám mielőtt átlépnél a kapun, tedd le az összes nálad levő alkoholt és drogot, mivel azt nem szívesen látják a falak mögött.

Másik megoldásként Skeevtől vásárolhatsz magadnak hamis személyazonosságot, mely rögtön teljes értékű polgárt varázsol belőled, ám ezzel óvatosnak kell lenned, mert ha kiderül a csínyed, igencsak megharagszanak rád a vezetőségben. Ezt nagyszerűen ki is használhatod, ha a papírok kézhez vétele után megzsarolod a hamisítót, hogy bemártod főnökeinél. Nem igazán tetszik neki az ötlet, morogva bár, de gondolkodás nélkül leszurkolja a vételár kétszeresét, csak hogy békén hagyd.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Én a második megoldást választottam, annyi különbséggel, hogy ezt a Skeev gyereket nem zsaroltam meg. Nálam nem jött be.

---------------------------------------------

(az ekének semmi köze a bejutáshoz)

Link to comment
Share on other sites

-Arch-

Rendben köszönöm :smile:

Link to comment
Share on other sites

kaszman1

Rendben köszönöm :smile:

Ha van nálad gecko-bőr, akkor azt mondhatod, hogy kereskedő vagy és úgy is beengednek :wink:

Link to comment
Share on other sites

-Arch-

Ha van nálad gecko-bőr, akkor azt mondhatod, hogy kereskedő vagy és úgy is beengednek :wink:

Nha az még jobb :smile::rolleyes: megyek visszaveszem a geckobőrt :D

Link to comment
Share on other sites

-Arch-

erőmű normálisan üzemel :smile: B) csak még javitani kell rajta :unsure::huh: most egy olyan helyen vagyok ahol kisértetek járnak meg minden, még nem láttam őket szóval para :ph34r: :ph34r: :ph34r: :o :lol: :lol: :lol: xD nah majd kiderül :smile: 3 órát nyomtam folyamatosan :smile:

Link to comment
Share on other sites

grasslover

erőmű normálisan üzemel :smile: B) csak még javitani kell rajta :unsure::huh: most egy olyan helyen vagyok ahol kisértetek járnak meg minden, még nem láttam őket szóval para :ph34r: :ph34r: :ph34r: :o :lol: :lol: :lol: xD nah majd kiderül :smile: 3 órát nyomtam folyamatosan :smile:

Uhh, az egyik legjobban eltalált helyszín lesz a kísértetek fellelési helye ^_^ Régi szép idők, retro-fallout, ouch :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

-Arch-

:rolleyes: :D akkor jóó :D megyek is majd oda :smile: de pénzem még mindig nincs :sad:

Link to comment
Share on other sites

-Arch-

Naaaaahhhh kezdek egyenesbe jönni :D :rolleyes: :lol: loptam ( ebben a játékban szoktam rá, mivel nme szeretek de rákényszerültem :lol: :D ) egy tök jó shotát :D egy kétcsövüt, meg loptam még egyet a rabszolgakereskedőtől szóval király, Vic is velem van nála van a "légpuska" :D szóval nyomulunk mint állat :D

Csávókától eloptam egy tök jó kést aztán eladtam neki lőszerért cserébe :lol: :D

Komoly B)

Link to comment
Share on other sites

grasslover

Azt tudtátok, hogy lehet sírokat is ásni? :D Igaz iszonyatosan rontja a karmát, ezért érdemes éjszaka akciózni mikor nem látnak. Viszont aránylag jó cuccok jönnek ki a sírokból, én mindig kiástam mindet :D

(ásó be a kézbe, katt rá, majd a célkereszttel a sírokat kell célbavenni)

Link to comment
Share on other sites

-Arch-

Azt tudtátok, hogy lehet sírokat is ásni? :D Igaz iszonyatosan rontja a karmát, ezért érdemes éjszaka akciózni mikor nem látnak. Viszont aránylag jó cuccok jönnek ki a sírokból, én mindig kiástam mindet :D

(ásó be a kézbe, katt rá, majd a célkereszttel a sírokat kell célbavenni)

NAAAAh :rolleyes: :D :o :D tudom is hol van ásó :D megyek B) :lol: xD

Link to comment
Share on other sites

grasslover

NAAAAh :rolleyes: :D :o :D tudom is hol van ásó :D megyek B) :lol: xD

Ha jól emlékszem még egy küldi megoldása is vonatkozik egy sírásáshoz B)

Link to comment
Share on other sites

crocki

Azt tudtátok, hogy lehet sírokat is ásni? :D Igaz iszonyatosan rontja a karmát, ezért érdemes éjszaka akciózni mikor nem látnak. Viszont aránylag jó cuccok jönnek ki a sírokból, én mindig kiástam mindet :D

(ásó be a kézbe, katt rá, majd a célkereszttel a sírokat kell célbavenni)

naná.

new reno közelében volt egy golgoha nevű hely, ott rengeteg sír vvolt. :ph34r:

szerk: én ott b.sztam el a karmát, amikor new renoban írtottam a kaszinókat, és lelőttem véletlenül egy gyereket :ph34r: attól kezdve vadásztak rám :sad:

Link to comment
Share on other sites

grasslover

naná.

new reno közelében volt egy golgoha nevű hely, ott rengeteg sír vvolt. :ph34r:

szerk: én ott b.sztam el a karmát, amikor new renoban írtottam a kaszinókat, és lelőttem véletlenül egy gyereket :ph34r: attól kezdve vadásztak rám :sad:

Uhh a Golgota is durva hely :lol: A csávó rendesen át tud verni, de mi is kics*szhetünk vele B)

Link to comment
Share on other sites

tenderlumpling

Sziasztok, segítségre lenne szükségem a Fallout 1-2 című játékokkal kapcsolatban. Nem tudom, hová tettem a cd-imet, nem tudjátok véletlenül? :tongue:

Link to comment
Share on other sites

-Arch-

Sziasztok, segítségre lenne szükségem a Fallout 1-2 című játékokkal kapcsolatban. Nem tudom, hová tettem a cd-imet, nem tudjátok véletlenül? :tongue:

Szerintem a spájzban van :rolleyes::rolleyes: :D :lol: xD

Link to comment
Share on other sites

grasslover

Sziasztok, segítségre lenne szükségem a Fallout 1-2 című játékokkal kapcsolatban. Nem tudom, hová tettem a cd-imet, nem tudjátok véletlenül? :tongue:

Írd be: "insert_fallout_1_disc" Aztán megjelenik. A második résznél ez nem működik valamiért.

Link to comment
Share on other sites

tenderlumpling

Szerintem a spájzban van :rolleyes::rolleyes: :D :lol: xD

Akkor megkérdezem az oroszokat :tongue:

Link to comment
Share on other sites

grasslover

Az új képet láttátok a főoldalon? Örülök, hogy a humorérzék nem veszett el...

IPB Image

Azért ez a nukleáris szemét közepén halott mutáns előtt fényképeszkedő csapat zseniális ötlet, úgylátom nem kell aggódni.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...