Jump to content
GSForum - Segélyvonal

DiRT sorozat


Ryu

Recommended Posts

Nyom191---

Gyerekek van egy gondom. Nem tom hogy miért van az hogy elindítom a játékot látom hogy feladatkezelőben fut de semmi jelét nem mutatja hogy indulni akarna. Ez a gépem miatt van? Túl gyengus?

Link to comment
Share on other sites

Csapoati

Gyerekek van egy gondom. Nem tom hogy miért van az hogy elindítom a játékot látom hogy feladatkezelőben fut de semmi jelét nem mutatja hogy indulni akarna. Ez a gépem miatt van? Túl gyengus?

Igen, a te kártyád sem támogatja a SM 3.0-t.

Tudok adni képeket fps számmal mediumon x1950 proval :D . Mondjuk 20-nál több.

Helyes. :tongue:

Sziasztok

Hülye kérdés, de...

Egy 2.8-as Pentium 4-esen, amiben van 2x512DDR2 5433-as memó, és egy XpertVision GeForce7900-as kártxa, hogyan lehet, hogy 640x480-on, minden kikapcsolva, és, szaggat...?

Namost... Ha a Subarus, vagy a Lancer-es pályán megy, semmi gond. Akkor minden maxon, 1024-esben, és nem szaggat.... De azon a bizonyos pályán, amint elrajtolok az ellenefelekkel egyetemben, azonnal halott... Vagyis, szaggat mint állat :D

Vélemény?

Próbáld meg húzni egy kicsit a procidat, ha bírja a hűtőd, és nézd meg, hogy gyorsul-e tőle.

Link to comment
Share on other sites

tomeeto

Gyerekek van egy gondom. Nem tom hogy miért van az hogy elindítom a játékot látom hogy feladatkezelőben fut de semmi jelét nem mutatja hogy indulni akarna. Ez a gépem miatt van? Túl gyengus?

hallod... én kb 1 percet várok minden alkalommal mert full sötét a képernyő XD hagyd ott, menjél reggelizni stb... mire visszaérsz betölti:D

Mivel ott több ellenfél is van a Buggy-s pályán és ezt már a procid nem bírja sajnos.

Ott már túl sok a vertex meg mittomén és a shader, ahhoz kevés a P4.

A VGA elég lenne de nincs kihajtva a CPU miatt.

Ajánlott CPU: C2D 2.66Ghz

mmint c2d 2.66ghz x 2 v össz 2.66ghz ? ennyit számít c2d? mert akkor veszek egy 3,2ghz-es c2d-t XD

Link to comment
Share on other sites

Crashy

Az miert van, hogy a játék kapóban indításnál kiirja hogy hibát észlel és leáll ???

Ennyire nem bírná a cuccosom

AMD Sempron 3000+

GeForce 7600GT

1 giga ddr

kevés neki nagyon ?

Link to comment
Share on other sites

CrW

Az miert van, hogy a játék kapóban indításnál kiirja hogy hibát észlel és leáll ???

Ennyire nem bírná a cuccosom

AMD Sempron 3000+

GeForce 7600GT

1 giga ddr

kevés neki nagyon ?

nekem is... vistám van, rákattintok 2x majd szinte azonnal kivágja, hogy a program nem reagál és, hogy most leállítja itt nekem. (athlon xp3000+, 6600gt, 1gb ram)

Link to comment
Share on other sites

Geminate

Ehhhhh.... Hát, köszi a segítségeket, javaslatokat...

(Akkor, ez megint vagy 60-70 Ezer körül lesz:S:D )

Link to comment
Share on other sites

Alex75

Az miert van, hogy a játék kapóban indításnál kiirja hogy hibát észlel és leáll ???

Ennyire nem bírná a cuccosom

AMD Sempron 3000+

GeForce 7600GT

1 giga ddr

kevés neki nagyon ?

talán ez sem szereti a sempront, van pár játék mostanság ami nem ment vele.

Link to comment
Share on other sites

Csapoati

Ilyet se hallottam még, hogy egy játék egy bizonyos procicsaládot ne szeretne. :o

Link to comment
Share on other sites

CrW

Az miert van, hogy a játék kapóban indításnál kiirja hogy hibát észlel és leáll ???

Ennyire nem bírná a cuccosom

AMD Sempron 3000+

GeForce 7600GT

1 giga ddr

kevés neki nagyon ?

Na utánanéztem :smile: baxhatjuk a dolgot. Úgytűnik Sempron és athlonXp nem jó neki. Valszeg az SSE2 hiánya miatt. Egyre csábítóbb az az x360...

Link to comment
Share on other sites

Alex75

Na utánanéztem :smile: baxhatjuk a dolgot. Úgytűnik Sempron és athlonXp nem jó neki. Valszeg az SSE2 hiánya miatt. Egyre csábítóbb az az x360...

Ott a pont , SSE2 kell néki. Mondom mostanában több játéknál volt ez.

Csapoati : látod, ezzel akarják "leváltatni" a userek prociját...nem korrekt. Bár sajna a fejlődésnek ára van.

Link to comment
Share on other sites

Csapoati

Ott a pont , SSE2 kell néki. Mondom mostanában több játéknál volt ez.

Csapoati : látod, ezzel akarják "leváltatni" a userek prociját...nem korrekt. Bár sajna a fejlődésnek ára van.

Na jó, de azért a Sempronok még egyáltalán nem számítanak régi levitézlett prociknak. <_<

Este amúgy mehet majd a multi móka, majd egyeztetünk kivel és mivel. :D

Link to comment
Share on other sites

Alex75

Na jó, de azért a Sempronok még egyáltalán nem számítanak régi levitézlett prociknak. <_<

Este amúgy mehet majd a multi móka, majd egyeztetünk kivel és mivel. :D

Persze ,hogy nem. A celeronokon bezeg mennek, pedig gyengébbek...szal nem korrekt ez igy.

Multi meg naná, hogy mehet!

Link to comment
Share on other sites

Gabor777

Persze ,hogy nem. A celeronokon bezeg mennek, pedig gyengébbek...szal nem korrekt ez igy.

Multi meg naná, hogy mehet!

Én is mennék, csakhát SM2es kártyával, ha jól tudom el sem indul a játék. :angry:

Link to comment
Share on other sites

-Force-

Tényleg igaz, hogy 12,5 gigát foglal majd a teljes ? Fel sem fér majd nekem... :o :lol:

Link to comment
Share on other sites

Lendova

Na utánanéztem :smile: baxhatjuk a dolgot. Úgytűnik Sempron és athlonXp nem jó neki. Valszeg az SSE2 hiánya miatt. Egyre csábítóbb az az x360...

én nem értem a dolgot, nekem is sempronom van(s754, 3000+) de megy a játék, de azt már nem mondhatom, hogy jól is megy

Link to comment
Share on other sites

Alex75

én nem értem a dolgot, nekem is sempronom van(s754, 3000+) de megy a játék, de azt már nem mondhatom, hogy jól is megy

De ez támogatja az SSE 2-t, azért fut rajta.

Link to comment
Share on other sites

krakki

öcsém...ezt szerintem nagyon elszúrták a demo szerint... nagyon rossz az irányitás, a grafika se jön, olyan furcsa.. am ugyan azzok a fejlesztők mint a régebbi colinoknál?

Link to comment
Share on other sites

Alex75

öcsém...ezt szerintem nagyon elszúrták a demo szerint... nagyon rossz az irányitás, a grafika se jön, olyan furcsa.. am ugyan azzok a fejlesztők mint a régebbi colinoknál?

Gfx nem jo?? Min nézted ? Mert az eddigi legszebb game autos vonalon. Irányitás colinos bár kicsit jobb mint az eddigi részekben.

Link to comment
Share on other sites

Lendova

De ez támogatja az SSE 2-t, azért fut rajta.

azt vágom, aakkor a régebbi sempronok-on nem fut?

Link to comment
Share on other sites

Jemero

ehh az irányítás jó érzékeny... :smile: alig, hogy megnyomom hogy balra már megy is... vigyázni kell vele. az eddigi Colinokal nem játszottam... csak még valami nagyon régivel a hösidökben. és már arra se emlékszem. szal. nekem nincs össze hasonlítási alapom :sad: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Csapoati

ehh az irányítás jó érzékeny... :smile: alig, hogy megnyomom hogy balra már megy is... vigyázni kell vele. az eddigi Colinokal nem játszottam... csak még valami nagyon régivel a hösidökben. és már arra se emlékszem. szal. nekem nincs össze hasonlítási alapom :sad: :lol:

Pedig a régiek is ilyenek voltak, szerintem könnyen kezelhető.

Aki szerint meg a grafika nem szép, az vagy nem látta még teljes pompájában, vagy egy jó erős szemüveget tudok javasolni neki.

Link to comment
Share on other sites

Alex75

azt vágom, aakkor a régebbi sempronok-on nem fut?

Igy van.

Jemero : A gondodra megoldás : Options/controls , és ott a DEAD ZONE-t tedd fel magasabbra. Alapbol aszem nulla, és ugy játszhatatlan bármivel is próbálod.

Link to comment
Share on other sites

krakki

Pedig a régiek is ilyenek voltak, szerintem könnyen kezelhető.

Aki szerint meg a grafika nem szép, az vagy nem látta még teljes pompájában, vagy egy jó erős szemüveget tudok javasolni neki.

mit pattogsz??

sztem qurvára szüreális a grafika olyan mintha mesét néznék, az egész elvan mosva... nem tom miért jó a hdr meg az ilyen sz*rságok, sokkal jobban nézzne ki ha éles lenne a kép......

Link to comment
Share on other sites

Jemero

köszi megoldottam az irányítást... :smile:

Link to comment
Share on other sites

Csapoati

mit pattogsz??

sztem qurvára szüreális a grafika olyan mintha mesét néznék, az egész elvan mosva... nem tom miért jó a hdr meg az ilyen sz*rságok, sokkal jobban nézzne ki ha éles lenne a kép......

Pattogni nem szoktam pajtás. :wink:

Egyébként a kocsik körvonala nagyon is éles. A HDR-nek meg köze nincs az elmosódáshoz. De nem muszáj játszani vele, ott vannak a régi részek.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...