Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Supreme Commander sorozat


FESTER

Recommended Posts

OG

Ahogy olvasom a kommenteket már félek elõre a SupCom2-tõl, elég nagy csalódás volt nekem a Clear Sky, még egyszer nem akarok csalódni a másik nagy cimben.

Link to comment
Share on other sites

peak_fs_hu

Ahogy olvasom a kommenteket már félek elõre a SupCom2-tõl, elég nagy csalódás volt nekem a Clear Sky, még egyszer nem akarok csalódni a másik nagy cimben.

Nemtudom hogyan kerül ide a Clear Sky, de a Call of Pripyat jobb lett szerintem. Azt próbáltad már?

A Supcom címet pedig szerintem ne rontsa el senki azzal, hogy felrakja a 2-t.

Gépigénye milyen lett a 2. résznek?

Nem annyira prociigényes mint az elsõ rész vagy a FA, viszont egy jobb videokártya már elkél neki. Gyengus proci nagyon elnyújtja a töltésiidõket ... :/

Link to comment
Share on other sites

kisgarzo

Nahát!

Én felraktam nagyon jó muzsikál

5770 E4500 2gb DDR3

1280*1024 maxon megy minden amúgy azt vontam le , hogy sokat javultak az 1.höz képest és nincs itt olyan kász mint volt az 1. ben

Nah megyek vissza playelni

Link to comment
Share on other sites

Flame_of_Aiur

Nahát!

Én felraktam nagyon jó muzsikál

5770 E4500 2gb DDR3

1280*1024 maxon megy minden amúgy azt vontam le , hogy sokat javultak az 1.höz képest és nincs itt olyan kász mint volt az 1. ben

Nah megyek vissza playelni

Mert, mikor volt káosz az 1-ben? :unsure: Ok, persze, ez nem C&C. Na de káosz?

Link to comment
Share on other sites

csoller

Sziasztok!

Gondolom sokan tudjátok, hogy kijött a Supreme Commander 2. része. A gépigénye tapasztalatból mondom, sokkal kisebb, mint az elõzõnek.

A SupCom elsõ részében már sikerült kovácsolni egy magyar klánt, amibe szép számmal be is léptetek, azt hiszem ezt sikernek könyvelhetjük el.

A célunk, hogy legyen a második résznek is egy magyarokat összefogó csoportja, ami megkönnyíti az egymással való játékot.

A SupCom 2. része a Steamre költözött és itt kívánunk gyülekezni.

Szeretnénk, ha a csoport aktív lenne, ezért azok csatlakozását várjuk, akiknek megvan, vagy tervezik beszerezni a játékot, hiszen feltételezhetõ, hogy ha nincs meg a játék és nem is tervezed beszerezni, akkor nem lehetsz túl aktív. Tudásszint és online töltött idõ itt nem számít.

Ez egy Public Steam Group, tehát bárki szabadon beléphet, a csoport neve és címe:

Hungarian SupCom 2 Group

http://steamcommunity.com/groups/Hungarian_SupCom2_Group

Üdv.: csoller (ez a steam nevem is)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
_Greb_

végigtoltam a kampányt,annyira nem volt nagy cucc,normalon nem volt nehéz 1 pálya se.

viszont skirmishben azt vettem észre,ha 3v3-at vagy 4v4-et állítok be akkor sose azt kapom amit várok,mert mindig az a vége hogy vagy egyik vagy másik oldal leatomozza a másikat és semmi más,kb semmi olyat nem tesznek ami elõrébb vinné õket,csak építenek 20szállítót aminek nincs is értelme mert max ha 2-õt használnak.

egyébként eléggé sajnálom hogy ennyire leegyszerûsítették,az egységek felét is kivették. :unsure:

Link to comment
Share on other sites

tspawn

Az Experimental unit-ok jók lettek?(és jól használhatók?)

Link to comment
Share on other sites

_Greb_

Az Experimental unit-ok jók lettek?(és jól használhatók?)

hát ami kampány alatt szembe ötlött, cybren földi experimentaljai szinte használhatatlanok,a soul ripper meg mindent képes porig rombolni,általában a kampányokon elég volt 3-4 és veszteség nélkül mindent letaroltak. :rolleyes:

UEF-nél az anyahajó szerintem eléggé gyenge,de a földi egységek úgy rendben vannak,az utolsó fajnak nemtom mi a neve,de ott a csészealjnak nem sok értelmét láttam,de a colossus viszont rohadt erõs.

sajna elég kevés van,van pár használható de vannak szerintem értelmetlenek is.

Link to comment
Share on other sites

jetine

hát ami kampány alatt szembe ötlött, cybren földi experimentaljai szinte használhatatlanok,a soul ripper meg mindent képes porig rombolni,általában a kampányokon elég volt 3-4 és veszteség nélkül mindent letaroltak. :rolleyes:

UEF-nél az anyahajó szerintem eléggé gyenge,de a földi egységek úgy rendben vannak,az utolsó fajnak nemtom mi a neve,de ott a csészealjnak nem sok értelmét láttam,de a colossus viszont rohadt erõs.

sajna elég kevés van,van pár használható de vannak szerintem értelmetlenek is.

Az az ufó azért jó, mert ha támad a main fegyverével, akkor felé kell szálni az áldozatnak, vagy épületnek, és ha lezuhan akkor bizony nagy károkat csinálni, én nekem volt lent az utolsó küldetésnél 1 daráló és körülötte 4 pajzs, és azokat rendszerint lepusztította, max a daráló maradt meg, bár kicsit rossz helyre raktam, vagy ha elõrébb küldöm az egységeket, akkor ezt megkerülöm, de a lényeg, hogy tud kárt csinálni.

Szerintem nagyon jó lett a 2. rész, végre nem akadtam végig, végre nemkelett 1000 mass készítõ és 1000 elektromos készítõt csinálnom (márcsak azért se, mert a mass az fix ><), kevesebb egység lett és rém könnyû, de nagyon jóféle, egyedül az atom ami nemtetszik benne, az nagyon gatyi, komolyan alig visz le egy tenyérnyi területen.

Link to comment
Share on other sites

tspawn
rém könnyû
Annak ellenére hogy mindenki az 1. részt rohadt bonyolultnak mondta szerintem nem volt bonyolultabb mint bármelyik más stratégia... ;) Ha a 2-t még jobban leegyszerűsítették akkor már egy óvodás is el tudna vele játszani...
Link to comment
Share on other sites

jetine

Annak ellenére hogy mindenki az 1. részt rohadt bonyolultnak mondta szerintem nem volt bonyolultabb mint bármelyik más stratégia... ;) Ha a 2-t még jobban leegyszerûsítették akkor már egy óvodás is el tudna vele játszani...

Én nemjátszottam túl sok rts-el (bár belegondolva kevéssel se Oo), de ennek ellenére az egy tényleg nemvolt bonyolultabb mint más, nemértem mire alapozták azt a kijelentést, igaz a kampányát nemvittem át, de skirmishbe toltam eleget. A 2 meg lehet levan egyszerûsítve, de a hangulat az megvan, a hangok is jók benne, az egyész jó na :D.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
Fagyis_Jimmy

Hmm valaki tudja hogy az ati kártyám miért rühelli mint az alap supcomot , mind a FA-t? állandóan befagy a képernyõ illesztõ, de csak ezeknél a játékoknál...ha megoldódna ez a probléma úgy megrendelném az FA-ból a teljes verziót, de így...egyébként: Ati mobility radeon hd4650 és igen a legfrissebb driver van fent..

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Chuck_Norris
B)
Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...
csontee

5 euró a 2 steamen

Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...
szamoca12456

Noszóval aki még játszik a forged alliance al az vegyen skype-ra. Név: szam.oca

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...
tspawn01

Csak legyen jobb mint a 2. rész...mondjuk olyan mint az első rész. :)

Edited by tspawn01
Link to comment
Share on other sites

aluminiumtrioxid

Cage himself took to the floor to announce Supreme Commander 3, showing the press a brief teaser trailer in which a boy in fifties-style clothing attempted, fruitlessly, to goad a 200-foot tall mobile command unit into playing baseball with him. “This is a game of many things” he explained. “Yes, it is about 200-foot tall mobile command units and the lonely men who pilot them; it is also about hope, windmills and the invention of the printing press.”

“Supreme Commander is a wonderful series. A wonderful series. But I wonder – when a man lays out his energy generators, can that be art? When a man makes a little tank, a little gunship, is that love? I believe that a King Kryptor’s greatest power is his ability to make you cry. I believe that if you zoom out far enough, you will see the human heart.”

Szóval én nem nagyon reménykednék.

Link to comment
Share on other sites

ddt500

Szegasztok. Van ez a 600 térképes map pack fent a neten a Forged Alliance-hoz. Szépen letöltöttem de nem tudom kibontani. Állandóan hibát jelez. Valami ötlet?

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...