Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Reklámozd itt a weboldalad !


slima

Recommended Posts

Thinic3

Hm...FF-on kívül az embernek lehet mása, levegün kívül nem igen! :wink:

Azzal, hogy "Miért lenne nekem is az?" csak azt akartam kifejezni, hogy nem fogom feltelepíteni csak azért, mert olyan sokan használják. Ahhoz hogy az Operat töröljem elég nagy hibát kéne elkövetnie és akkor sem biztos a FF-ot telepíteném fel... Ezen kívül azt tapasztaltam, hogy egyes körökben a FF használat mondhatjuk úgy "divat" lett(senki ne vegye magára, csak akire igaz :wink: )...

AdsSense:

Senki nem is várja el, hogy kattingass a hírdetésekre! :smile:

Eleve nem nézegetek reklámokkal szétcseszett oldalakat, találok véletlenül egyet, akkor azt elfelejtem! Ilyen egyszerű... :smile:

Hát az Operát is sokan használják, én sem raktam fel, de nem azért mert sokan használják...

Akkor mit telepítenél fel? IE7? mert ezen a hármason kívül igazából nem létezik böngésző.

Divat a firefox? :lol: pff.... azért, mert valami jó, és mert sokan szeretik a jót, az már divat? Ilyen alapon divat a 2ghz fölötti proci, és hát nekem miért legyen olyan, hisz mindenkinek olyan van...

Nem-e? Pedig ahogy elnézem mióta valaki bebökte, h adsense, más se megy, csak tucatoldalak adsense-elése, és ide berakása. (tisztelet a kivételnek, Proof.)

Már ne is haragudj, de néhány kép felb@szása egy tárhelyre + adsense szerinted mi? Ne röhögtesd már ki magad..

Link to comment
Share on other sites

szandro

Hát az Operát is sokan használják, én sem raktam fel, de nem azért mert sokan használják...

Akkor mit telepítenél fel? IE7? mert ezen a hármason kívül igazából nem létezik böngésző.

Divat a firefox? :lol: pff.... azért, mert valami jó, és mert sokan szeretik a jót, az már divat? Ilyen alapon divat a 2ghz fölötti proci, és hát nekem miért legyen olyan, hisz mindenkinek olyan van...

Nem-e? Pedig ahogy elnézem mióta valaki bebökte, h adsense, más se megy, csak tucatoldalak adsense-elése, és ide berakása. (tisztelet a kivételnek, Proof.)

Már ne is haragudj, de néhány kép felb@szása egy tárhelyre + adsense szerinted mi? Ne röhögtesd már ki magad..

Azzal magadat minősíted, hogy ezen a 3on kívül mást nem ismersz! :wink:

Mindig a mellékes dolgokat emeled ki és vered nagy dobra..."jelbe írtam, és hozzátettem, hogy egyes körökön belül! Ráadásul megint olyan dolgok között alkotsz összefüggéseket, amik kicsit eltérnek(Böngészők<->levegő; böngészők<->processzorok)...

És mi a bajod a tucatoldalakkal? Csinálj Te is! Vagy alkoss egy igényes oldalt! Megakadályoz valaki?(Maximum valami...a tudásod :wink: )

"Már ne is haragudj, de néhány kép felb@szása egy tárhelyre + adsense szerinted mi? Ne röhögtesd már ki magad.."

Ezt meg nemtudom mire vélni... Én nem tagadtam semmit, szal nemtudom, hogy ez a "Szerinted mi?" mit is akar jelenteni...

Elismerem, hogy nem nagy munka öszedobni egy ilyen oldalt, de rég nem a "képek felKisTehén!ásáról egy tárhelyre"-ről van szó! :wink:

Link to comment
Share on other sites

Thinic3

Azzal magadat minősíted, hogy ezen a 3on kívül mást nem ismersz! :wink:

Mindig a mellékes dolgokat emeled ki és vered nagy dobra..."jelbe írtam, és hozzátettem, hogy egyes körökön belül! Ráadásul megint olyan dolgok között alkotsz összefüggéseket, amik kicsit eltérnek(Böngészők<->levegő; böngészők<->processzorok)...

És mi a bajod a tucatoldalakkal? Csinálj Te is! Vagy alkoss egy igényes oldalt! Megakadályoz valaki?(Maximum valami...a tudásod :wink: )

"Már ne is haragudj, de néhány kép felb@szása egy tárhelyre + adsense szerinted mi? Ne röhögtesd már ki magad.."

Ezt meg nemtudom mire vélni... Én nem tagadtam semmit, szal nemtudom, hogy ez a "Szerinted mi?" mit is akar jelenteni...

Elismerem, hogy nem nagy munka öszedobni egy ilyen oldalt, de rég nem a "képek felKisTehén!ásáról egy tárhelyre"-ről van szó! :wink:

Ismerek mást, de ha picit figyelmesebben olvastad volna, rájöhettél volna, h olyanokról beszélek amit használni is szoktak... de persze én emelem ki a jelentéktelen dolgokat.

Nem összefüggést alkotok, hanem párhuzamot vonok. Krvára nem mindegy.

Akkor miről van szó? Magyarázd már meg légyszíves, én ehhez hülye vagyok, úgy tűnik..

Link to comment
Share on other sites

szandro

Ismerek mást, de ha picit figyelmesebben olvastad volna, rájöhettél volna, h olyanokról beszélek amit használni is szoktak... de persze én emelem ki a jelentéktelen dolgokat.

Nem összefüggést alkotok, hanem párhuzamot vonok. Krvára nem mindegy.

Akkor miről van szó? Magyarázd már meg légyszíves, én ehhez hülye vagyok, úgy tűnik..

Ne magyarázd már meg, hogy mit írtál!

"mert ezen a hármason kívül igazából nem létezik böngésző."

Igazad van az tényleg nem mindegy, ezt elrontottam, de arra gondoltam amit írtál...

Hogy hogy miről van szó? Azt se tudod már, hogy miért kötöttél belém? :smile:

Megmondtam, ha bajod van az oldalakkal, csinál Te is ilyet, vagy profibbat...Senki nem akadáyloz meg benne!

Link to comment
Share on other sites

Thinic3

Ne magyarázd már meg, hogy mit írtál!

"mert ezen a hármason kívül igazából nem létezik böngésző."

Igazad van az tényleg nem mindegy, ezt elrontottam, de arra gondoltam amit írtál...

Hogy hogy miről van szó? Azt se tudod már, hogy miért kötöttél belém? :smile:

Megmondtam, ha bajod van az oldalakkal, csinál Te is ilyet, vagy profibbat...Senki nem akadáyloz meg benne!

Igen. Szerinted az igazából dísznek virít ott? :smile:

De tudom miért kötöttem beléd. "Elismerem, hogy nem nagy munka öszedobni egy ilyen oldalt, de rég nem a "képek felKisTehén!ásáról egy tárhelyre"-ről van szó!"

"Akkor miről van szó? Magyarázd már meg légyszíves, én ehhez hülye vagyok, úgy tűnik.."

Remélem mostmár világos. Várom a választ.

Link to comment
Share on other sites

szandro

Igen. Szerinted az igazából dísznek virít ott? :smile:

De tudom miért kötöttem beléd. "Elismerem, hogy nem nagy munka öszedobni egy ilyen oldalt, de rég nem a "képek felKisTehén!ásáról egy tárhelyre"-ről van szó!"

"Akkor miről van szó? Magyarázd már meg légyszíves, én ehhez hülye vagyok, úgy tűnik.."

Remélem mostmár világos. Várom a választ.

Teljesen.

Arról van szó, hogy megnyitok egy jegyzettömböt, és elkezdek bele írni HTML nyelven!

Tudod, ha egy tárhelyre "felb@sz"nám a képeket akkor azokat egyenként kéne megnyitogatni és tudni kéne a pontos címüket!:wink: Így pedig a képek pontos címe benne van egy html fájlban és azt látod, ha megnyitod az oldalt! :smile:

Link to comment
Share on other sites

Thinic3

Teljesen.

Arról van szó, hogy megnyitok egy jegyzettömböt, és elkezdek bele írni HTML nyelven!

Tudod, ha egy tárhelyre "felb@sz"nám a képeket akkor azokat egyenként kéne megnyitogatni és tudni kéne a pontos címüket!:wink: Így pedig a képek pontos címe benne van egy html fájlban és azt látod, ha megnyitod az oldalt! :smile:

/me összeesik... igen, gondoltam, h kerítesz hozzá egy htmlt... mert ugye anélkül nem lehetne adsense... de mindegy, hagyjuk, fáradt vagyok.

Link to comment
Share on other sites

szandro

/me összeesik... igen, gondoltam, h kerítesz hozzá egy htmlt... mert ugye anélkül nem lehetne adsense... de mindegy, hagyjuk, fáradt vagyok.

Jólvan! Én is így gondoltam! :smile:

Nekem meg tanulnom kéne<<...

Link to comment
Share on other sites

craft-star

mai napi kattintás megvan :wink:

Link to comment
Share on other sites

Xris

Hát van benne valami hogy egy egyszerű(mondjuk így) oldalon a lényeg inkább az Adsense bár nem is tudom

Egyébként:

5. Reklámozni és népszerûsíteni csak és kizárólag non-profit, üzleti tevékenységet nem folytató weboldalakat, szervezeteket és tevékenységet lehet.

:wink:

Link to comment
Share on other sites

slima

Mekkora offok vannak itt <_< ...egy modi benézhetne igazán :ph34r:

Itt reklámozni kell...a reklámokat meg a megfelelő topikban megvitatni !

http://187fightmusic.uw.hu

Link to comment
Share on other sites

szandro

mai napi kattintás megvan :wink:

Te is megvoltál! :tongue:

Mekkora offok vannak itt <_< ...egy modi benézhetne igazán :ph34r:

Itt reklámozni kell...a reklámokat meg a megfelelő topikban megvitatni !

http://187fightmusic.uw.hu

Meg Te is! :smile:

Link to comment
Share on other sites

Dniworrom

kérlek Titeket, h maradjatok a topic témájánál, és kerüljétek az ide nem illő post-okat....

köszönöm :smile:

Link to comment
Share on other sites

_HeGe

Akik eddig írták, hogy van adsense az oldalukon azoknak kattintgatok.

Itt az én oldalam is http://187fightmusic.uw.hu ha lennétek ti is olyan kedvesek :rolleyes::rolleyes:

KATTYINTOTTAM!, és megy a kedvencek közé :smile:

www.neszele.atw.hu

Link to comment
Share on other sites

truti
http://olaj.uw.hu :lol: Igazából olaj néven akartam ide is regizi, csak már foglalt volt. :smile:
Mit szóltók? :smile:
Link to comment
Share on other sites

szandro

Mit szóltók? :smile:

Nem rossz! Volt két katt! :smile:

Link to comment
Share on other sites

brechler

Hiya pípöl...

Ha van valakinek pár szabad perce, kattintgasson a studiogames.atw.hu oldalon, mert most fizetős tárhelyre gyűjtünk....

Viszontkattingatás elintézhető!!!!

Köcce előre is,

Br3k1K1ng

Link to comment
Share on other sites

_HeGe

Ma reggelj néztem hogy mennyi pénzem van , és már 5 nap alatt van 27 Dollar! Köszi szépen! Most megyek Nektek kattintani... :smile:

www.neszele.atw.hu

Link to comment
Share on other sites

szandro

Hiya pípöl...

Ha van valakinek pár szabad perce, kattintgasson a studiogames.atw.hu oldalon, mert most fizetős tárhelyre gyűjtünk....

Viszontkattingatás elintézhető!!!!

Köcce előre is,

Br3k1K1ng

Megvolt a 4 katt! :smile:

Ma reggelj néztem hogy mennyi pénzem van , és már 5 nap alatt van 27 Dollar! Köszi szépen! Most megyek Nektek kattintani... :smile:

www.neszele.atw.hu

Te is megvagy! :wink::smile:

Link to comment
Share on other sites

brechler

Szandro, kattok megvoltak nálad is:DDDD

Link to comment
Share on other sites

Gyu

Nos, amennyiben meglátok még egy kattintgatásra felhívó reklámot, amelyből ugye pénzügyi bevétele van a kedves oldaltulajdonosnak, akkor ezt a topikot törlöm. Maradjunk a szokásos non-profit hobbi oldalak bemutatásánál.

Köszönöm.

Link to comment
Share on other sites

szandro

Nos, amennyiben meglátok még egy kattintgatásra felhívó reklámot, amelyből ugye pénzügyi bevétele van a kedves oldaltulajdonosnak, akkor ezt a topikot törlöm. Maradjunk a szokásos non-profit hobbi oldalak bemutatásánál.

Köszönöm.

OK, akkor ezután PM, meg Messenger...

Link to comment
Share on other sites

truti

Nem rossz! Volt két katt! :smile:

Köszönöm! :smile: Hopsz most láttam Gyu írását. Bocsi! :rolleyes:
Link to comment
Share on other sites

_HeGe

OK, akkor ezután PM, meg Messenger...

Úúúúgyvan! :lol:

Link to comment
Share on other sites

szandro

Én kattintottam ma is, mindenhol, ahol kellett! És ez nem reklám... :wink:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...