Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Reklámozd itt a weboldalad !


slima

Recommended Posts

_HeGe

Ezt hogyan csináltad?

Mert nekem: oldalam sosem sikrül ilyent csinálni...se betütípust nemtalálok, de azt nemtom megoldani, hogy vissza nyil is legyen a böngészőben...tiszta xarság ez az egész..

Link to comment
Share on other sites

CrW

Ezt hogyan csináltad?

Mert nekem: oldalam sosem sikrül ilyent csinálni...se betütípust nemtalálok, de azt nemtom megoldani, hogy vissza nyil is legyen a böngészőben...tiszta xarság ez az egész..

nyilas gondra megoldás: ne új ablakban nyiljon meg az oldal...

Egyébként ő weblap motorral csinálta :smile: szal azzal "könnyű" ilyet csinálni. ( http://www.joomla.hu )

Link to comment
Share on other sites

_HeGe

nyilas gondra megoldás: ne új ablakban nyiljon meg az oldal...

Egyébként ő weblap motorral csinálta :smile: szal azzal "könnyű" ilyet csinálni. ( http://www.joomla.hu )

Letöltöttem ezt a joomla stable full cuccost, de ezzel mit kell csinálni? :D

MErt egy csomó fájl, amiről nemtudom hogy mi. Nekem elég volt 4html, egy index, egy képek, egy videók, és egy bandatagok html....

Valaki segítsen! köszi! Amugy halvány gőzöm sincs ezekhez, úgyhogy az elejétől... :D

Link to comment
Share on other sites

Thinic3

Letöltöttem ezt a joomla stable full cuccost, de ezzel mit kell csinálni? :D

MErt egy csomó fájl, amiről nemtudom hogy mi. Nekem elég volt 4html, egy index, egy képek, egy videók, és egy bandatagok html....

Valaki segítsen! köszi! Amugy halvány gőzöm sincs ezekhez, úgyhogy az elejétől... :D

http://www.joomla.hu/Utmutatok/Utmutatok/T...-az-egyszeru-Ut

vagy mondjam, h rtfm?...

Link to comment
Share on other sites

truti
http://olaj.uw.hu :lol: Igazából olaj néven akartam ide is regizi, csak már foglalt volt. :smile:
Link to comment
Share on other sites

Thinic3

Na feltöltöttem ezta joomlat flashfxp-vel a www.pkhege.extra.hu -ra, de ilyen 404-es hibát ír...maradok a word padnál :smile: Az legalább nemhagy cserben.

installation könyvtár törlése, tmp könyvtár létrehozása 777es CHMOD-dal.

Link to comment
Share on other sites

_HeGe

installation könyvtár törlése, tmp könyvtár létrehozása 777es CHMOD-dal.

Hogykell 777es CHMOD-al könyvtárat létrehozni? Google ben kerestem de csak ilyen rekurziván gentoszos izéket ad ki :unsure:

Ja és miaz a tmp? temp rövidítése vagy mi?

Link to comment
Share on other sites

CrW

Hogykell 777es CHMOD-al könyvtárat létrehozni? Google ben kerestem de csak ilyen rekurziván gentoszos izéket ad ki :unsure:

Ja és miaz a tmp? temp rövidítése vagy mi?

öhm... insatláltad? vagy csak feltöltötted?

Link to comment
Share on other sites

_HeGe

öhm... insatláltad? vagy csak feltöltötted?

kicsomagoltam, és feltöltöttem! Miért mit installáljak? semmi exét nem találtam vagy egyátalán valamit...

Különbenis installnál meg hogy adnám meg a tárhely nevét? :smile:

Link to comment
Share on other sites

slima

Alábbi téma nem inkább a Segítségek Weblapszerkesztésben témához & topikhoz kapcsolódna?

Itt reklámozni kellene, nem pedig készíteni. ehh B) :wink:

Link to comment
Share on other sites

_HeGe

Alábbi téma nem inkább a Segítségek Weblapszerkesztésben témához & topikhoz kapcsolódna?

Itt reklámozni kellene, nem pedig készíteni. ehh B) :wink:

Hát akkor asszem megbeszélem MSN-en CrW-vel, ha már fórumozni sem hagyod az embert <_<

Link to comment
Share on other sites

CrW

kicsomagoltam, és feltöltöttem! Miért mit installáljak? semmi exét nem találtam vagy egyátalán valamit...

Különbenis installnál meg hogy adnám meg a tárhely nevét? :smile:

na szóval: itt nem is lessz exe fájl, mert ennek semmi köze az mshez (hálaégnek) hanem beirod a böngészőbe, hogy xy.extra.hu/mappaneve/install/index.php vagy lényeg, hogy keresel valami hasonlót... itt szépen végig mész és ... na mind1 látom msn-en folytatjuk xD

Link to comment
Share on other sites

LordWolf

Ezt hogyan csináltad?

Mert nekem: oldalam sosem sikrül ilyent csinálni...se betütípust nemtalálok, de azt nemtom megoldani, hogy vissza nyil is legyen a böngészőben...tiszta xarság ez az egész..

Egyik ismerősöm valid XHTML, és valid CSS segítsgével még ennél jobb oldalt csinált (bocs Balintos de télleg jobb)... szóval hajrá Jegyzettömb...

Link to comment
Share on other sites

craft-star

szasztok

bocs de megint kezdem

naszóval

megint ujraindul a zomfg

lehet hogy észrevettétek lehet hogy nem de az elmult 1-2 hónapban nem volt oldal

hogy miért?

az ohost.de törölt mert elkezdik hogy csak angol v. német oldal lehet

ami viszont a szemétség ebben hogy nem volt figyelmeztetés magyarán jo 1 hónapi munkánk veszett oda ....

nah mind1

közben css nonsteam klánt inditottunk

cárjuk mindenki jelentkezését

craft voltam

Link to comment
Share on other sites

Thinic3

Egyik ismerősöm valid XHTML, és valid CSS segítsgével még ennél jobb oldalt csinált (bocs Balintos de télleg jobb)... szóval hajrá Jegyzettömb...

csak sajnos nem mindenki olyan paraj gyerek, mint az ismerősöd, h egy jegyzettmöbbel megváltja a világot, mellesleg kíváncsi lennék arra az oldalra... az a jobb az igencsak szubjektív..

Link to comment
Share on other sites

_HeGe

"...h egy jegyzettmöbbel megváltja a világot,..."

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

LordWolf

csak sajnos nem mindenki olyan paraj gyerek, mint az ismerősöd, h egy jegyzettmöbbel megváltja a világot, mellesleg kíváncsi lennék arra az oldalra... az a jobb az igencsak szubjektív..

Ez igaz, könnyű is neki, 6 éve ebből él...:D Meg az is igaz lehet, hogy csak egy-két embernek tetszik az oldal.... nemtudom.... :blink:

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Bőven kifejezted magad :D

Link to comment
Share on other sites

_HeGe

Bőven kifejezted magad :D

Igyekszem!! :D

Link to comment
Share on other sites

Balintos

Ezt hogyan csináltad?

Mert nekem: oldalam sosem sikrül ilyent csinálni...se betütípust nemtalálok, de azt nemtom megoldani, hogy vissza nyil is legyen a böngészőben...tiszta xarság ez az egész..

joomlaval egyszerű, keress rá

az oldaladnak meg nem ártana ha nem kék háttéren kék betűtípus lenne (próbálj WISYG szerkesztőket pl. Nvu)

Egyik ismerősöm valid XHTML, és valid CSS segítsgével még ennél jobb oldalt csinált (bocs Balintos de télleg jobb)... szóval hajrá Jegyzettömb...

az szép, csak én/mi php-t akartam/akartunk

lehet hírezni, kommentelni stb...a jegyzettömbbel meg php-t nem tudom mert nem értem... :angry:

Link to comment
Share on other sites

_HeGe

joomlaval egyszerű, keress rá

az oldaladnak meg nem ártana ha nem kék háttéren kék betűtípus lenne (próbálj WISYG szerkesztőket pl. Nvu)

az szép, csak én/mi php-t akartam/akartunk

lehet hírezni, kommentelni stb...a jegyzettömbbel meg php-t nem tudom mert nem értem... :angry:

Mostmár fennt van a reklám...kattintson mindenki! :smile:

Link to comment
Share on other sites

Balintos

Mostmár fennt van a reklám...kattintson mindenki! :smile:

a google hirdetésért tényleg pénzt kapsz? és hol lehet ilyet igényelni? :blink:

Link to comment
Share on other sites

brechler

Üdv mindenkinek,

Megnyitotta kapuit a studiogames.atw.hu oldal. Sok ideig tervezgettem a honlapot, emellett 3an vagyunk már és elkezdünk fejleszteni is.

Azonban szükségünk van bizonyos támogatásra tőletek. SEMMI PÉNZ NE AGGÓDJATOK, csak kattintanatok kellene a főoldalunkon a lap alján lévő hirdetésekre párszor és ENNYI...

KÖSZÖNET ELŐRE IS!!!

Ilyen hirdetést igényelni a www.google.com/adsense oldalon lehet!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Projektekről egyelőre nem mondhatok semmit sajna....

Link to comment
Share on other sites

Bulletproof

Mostmár fennt van a reklám...kattintson mindenki! :smile:

Én kattintgatok neked, ha cserébe te is kattintgatsz nekem. :smile:187 Fight Music

És ha bárkinek kell kattintgató ember, az dobjon egy PÜ-t és én segítek. Cserébe csak az én oldalamon is kattintgassatok :lol: :smile:

Link to comment
Share on other sites

_DooM_

csak sajnos nem mindenki olyan paraj gyerek, mint az ismerősöd, h egy jegyzettmöbbel megváltja a világot, mellesleg kíváncsi lennék arra az oldalra... az a jobb az igencsak szubjektív..

Pedig páratlan dolgokat lehet művelni a jegyzettömbbel! :wink: Sőt gyakorlatilag BÁRMILYEN programot, kódót (legyen az pl egy kis flash játék, vagy egy honlap) meg lehet írni vele. Csak egy compiler kell, ami gépi kódra fordítja az egészet, és voilá!

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...