Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Dexter - 8. évad


-moki-

Recommended Posts

-moki-

Te mit tennél, ha gyerek korod óta nem éreznél sajnálatot az emberek iránt. Mit tennél, ha úgy érzeznéd, hogy olyan üres vagy belül, mint egy fánkos doboz, amibõl minden fánkot kivettek. Mit tennél, ha a rendõrségnél dolgoznál, és azzal szembesülnél nap mint nap, hogy a veszélyes gyilkosok sorra usszák meg a büntetésüket és szabadábon élik tovább mindennapi életüket? Dexter is feltette magában ezeket a kérdéseket és a válasz egyszerû. Egyesével kutatja fel õket és a lehetõ legkegyetlenebb módszerekkel végzi ki õket és adja hozzá a gyüjteményéhez az áldozatoktól nyert vármintákat. Az újkori sorozatok egyik legmegrázóbb és felkavaróbb sorozata. A pilotot csak erõs idegzetûeknek. Akik látták és akiknek bejött, azok írjanak nyugodtan. :smile:

Link to comment
Share on other sites

tyuklepes

Te mit tennél, ha gyerek korod óta nem éreznél sajnálatot az emberek iránt. Mit tennél, ha úgy érzeznéd, hogy olyan üres vagy belül, mint egy fánkos doboz, amiből minden fánkot kivettek. Mit tennél, ha a rendőrségnél dolgoznál, és azzal szembesülnél nap mint nap, hogy a veszélyes gyilkosok sorra usszák meg a büntetésüket és szabadábon élik tovább mindennapi életüket? Dexter is feltette magában ezeket a kérdéseket és a válasz egyszerű. Egyesével kutatja fel őket és a lehető legkegyetlenebb módszerekkel végzi ki őket és adja hozzá a gyüjteményéhez az áldozatoktól nyert vármintákat. Az újkori sorozatok egyik legmegrázóbb és felkavaróbb sorozata. A pilotot csak erős idegzetűeknek. Akik látták és akiknek bejött, azok írjanak nyugodtan. :smile:

Sajna nem láttam, de olvastam róla a junkie-n. Eszméletlen várom, hogy valamelyik magyar csatorna (nyilvánvalóan nem a kereskedelmi gagyizmus magyar képviselői) szinkronizálják és tolják magyarul!

Link to comment
Share on other sites

Rizzo_Daddy

Ha jól veszem ki Moki szavaiból, akkor erősen korhatáros sorozat... De már úgyis hiányzott egy ilyen... :D Délután nézem... :D

Link to comment
Share on other sites

tyuklepes

Ha jól veszem ki Moki szavaiból, akkor erősen korhatáros sorozat... De már úgyis hiányzott egy ilyen... :D Délután nézem... :D

Mér' délután adják? :blink:

:lol:

Link to comment
Share on other sites

Rizzo_Daddy

Mér' délután adják? :blink:

:lol:

Igen, mert akkor még a fiatalkorúak suliban vannak... :D

Link to comment
Share on other sites

grasslover

Ezt én is kipróbálom XD... :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Rizzo_Daddy

Ezt én is kipróbálom XD... :rolleyes:

Estére ezek szerint több értékelés is érkezik... :D

Link to comment
Share on other sites

grasslover

Estére ezek szerint több értékelés is érkezik... :D

Óó de még nincs sub :sad:. Anélkül sztem nem megyek neki :sad:.

Link to comment
Share on other sites

Rizzo_Daddy

Óó de még nincs sub :sad:. Anélkül sztem nem megyek neki :sad:.

Én mindenképpen megteszem anélkül is... Ez nem tarthat vissza egy állítólagosan jó sorozat pilotjának megtekintésétől... :D

Link to comment
Share on other sites

grasslover

Én mindenképpen megteszem anélkül is... Ez nem tarthat vissza egy állítólagosan jó sorozat pilotjának megtekintésétől... :D

Há' me' ön perfekt angolos... :D úgy nem nehéz.

Lejön máma, belenézek megy-e, de ha nagyon halandzsa és kínai közt hallom, akkor belövöm a póz gombot és wéjtingelek egy szábtitölér'.

Link to comment
Share on other sites

Rizzo_Daddy

Há' me' ön perfekt angolos... :D úgy nem nehéz.

Lejön máma, belenézek megy-e, de ha nagyon halandzsa és kínai közt hallom, akkor belövöm a póz gombot és wéjtingelek egy szábtitölér'.

Látom jól szpíkolod az inglist... :D

Megnézem, aztán majd írom, hogy menniyre nehéz a nyelvezete...

Link to comment
Share on other sites

grasslover

Látom jól szpíkolod az inglist... :D

Megnézem, aztán majd írom, hogy menniyre nehéz a nyelvezete...

Majd kiderül hogy semmi beszéd nicns benne, csak ilyen analfabéta ősember szöveg, meg 45 percnyi mészárlás :D

Link to comment
Share on other sites

Rizzo_Daddy

Majd kiderül hogy semmi beszéd nicns benne, csak ilyen analfabéta ősember szöveg, meg 45 percnyi mészárlás :D

Akkor semmiben nem különbözne a haverok által legutóbb megnézett, Bőrarcúak (vagy valami hasonló :D) című filmtől... :D Nem tudom, lehet, hogy Moki erre gerjedt rá, mielőtt megnyitotta a topicot... :D

Link to comment
Share on other sites

Zarathos

Nem különösen nehéz megérteni.

Tegnap megnéztem (thx to moki), és hát... nem voltam lenyűgözve. A film folyamán egész végig az az érzés kerülgetett, hogy lesomnék egy hatalmasat a főszereplőnek, olyan idegesítő... a többi karakter is a "teljesen jellemtelen" és az "olyan érdekes, mint egy hasmenés" között mozgott, ráadásul a "fekete humor" is inkább "fekete", mint "humor", szóval még értékelhető poénból is keveset vettem észre. Az egyetlen, ami megfogott, az a rész végén lévő cliffhanger (szo-szo, de most nevezzük annak) volt, emiatt esetleg még érdekel a következő rész is, de van egy olyan érzésem, hogy azután temetni fogom.

Link to comment
Share on other sites

Rizzo_Daddy

Nem különösen nehéz megérteni.

Tegnap megnéztem (thx to moki), és hát... nem voltam lenyűgözve. A film folyamán egész végig az az érzés kerülgetett, hogy lesomnék egy hatalmasat a főszereplőnek, olyan idegesítő... a többi karakter is a "teljesen jellemtelen" és az "olyan érdekes, mint egy hasmenés" között mozgott, ráadásul a "fekete humor" is inkább "fekete", mint "humor", szóval még értékelhető poénból is keveset vettem észre. Az egyetlen, ami megfogott, az a rész végén lévő cliffhanger (szo-szo, de most nevezzük annak) volt, emiatt esetleg még érdekel a következő rész is, de van egy olyan érzésem, hogy azután temetni fogom.

Na, kezd színes lenni a kép... :D Azért én ettől függetlenül rá fogom vetni magam... Csak a saját szememnek hiszek... :D

Link to comment
Share on other sites

tyuklepes

Majd kiderül hogy semmi beszéd nicns benne, csak ilyen analfabéta ősember szöveg, meg 45 percnyi mészárlás :D

Eret is pattintok, ha így van.

Raktok egy linket, ha lesz felirat hozzá? :unsure:

Link to comment
Share on other sites

grasslover

Eret is pattintok, ha így van.

Raktok egy linket, ha lesz felirat hozzá? :unsure:

Nem adunk! :D Mit gondolsz, mik vagyunk mi? Feliratosak <_<?

Még szép hogy rakunk X'D

Link to comment
Share on other sites

tyuklepes

Nem adunk! :D Mit gondolsz, mik vagyunk mi? Feliratosak <_<?

Még szép hogy rakunk X'D

Majd megköszönöm, ha fent lesz :lol:

Link to comment
Share on other sites

-moki-

Zarával egyet kell értsek, de nem teljes mértékben. Egyes karakterek elég idegesítőek lettek, kicsit rosszul vannak megmunkálva, de a főhős több mint korrekt. A gyilkosságok is ütnek, kellően kirívóak és betegek. Nagy angol tudás nem kell hozzá. Amúgy nem tudom, én nem is keresgéltem benne a humort. Néhány részen derültem egy kicsit, de semmi különösebb. Ez nem arra van kihegyezve. Maga az alapszituban van valami groteszk gúny. Nekem bejött, 350 megát megér, hogy kipróbáljátok. :smile:

Szerk: Ja és végre EGYEDI cuccal van dolgunk :smile:

Link to comment
Share on other sites

_DooM_

Hmm, érdekesnek tűnik így a nyitó komment alapján. Az alapötlet mindenképp. Lehet, hogy ezt is felveszem az amúgy sem csekély listámra.

Link to comment
Share on other sites

Rizzo_Daddy

Zarával egyet kell értsek, de nem teljes mértékben. Egyes karakterek elég idegesítőek lettek, kicsit rosszul vannak megmunkálva, de a főhős több mint korrekt. A gyilkosságok is ütnek, kellően kirívóak és betegek. Nagy angol tudás nem kell hozzá. Amúgy nem tudom, én nem is keresgéltem benne a humort. Néhány részen derültem egy kicsit, de semmi különösebb. Ez nem arra van kihegyezve. Maga az alapszituban van valami groteszk gúny. Nekem bejött, 350 megát megér, hogy kipróbáljátok. :smile:

Szerk: Ja és végre EGYEDI cuccal van dolgunk :smile:

EGYEDI és BETEG... Mondjuk én személy szerint szeretem ezt a kombinációt... :D Túl vagyok a piloton, és igen érdekes... Valahogy nem tudom egelőre hova rakni a dolgot. Picit érzelemmentes, picit Kyle XY-osan naívan világot szemlélős, picit klasszikhorror szintjén elvetemült. Tetszik. :D

Link to comment
Share on other sites

tyuklepes

Van már felirat az eddigi 2 részhez? Ha igen, toljatok már ide egy linket plííííííííííííííííííííz mert én nem találok :sad:

Link to comment
Share on other sites

-moki-

3 rész van már és ez az új két rész magasról veri a pilotot szerény véleményem szerint. Kezd beírni a főszereplő karaktere és valami nagyon, de nagyon jó dolog sült ki belőle. Ennyire hideg, beteg, elvont jellemet kitalálni és ilyen szinten alakítani, boszorkányos :smile: A "hangos gondolatok" valami elképesztően megdobják az egészet. Vááá beleszerettem :wub::smile:

Link to comment
Share on other sites

_FeGa_

Vááá! kegyetlen! Legjobb! Vááá! Most nem tudok értelmeset hozzáfűzni nagyon nagyon jó sorozat!

ter,éeszetesen ez egy beteg sorozat. Legalább olyan beteg mint én... :D

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...