Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Warhammer 40000: Dawn of War sorozat


USSRxHellknight

Recommended Posts

Masakari

hát..40krts-n igazán nem sok jó játékos van..most az emberek naggya zsír uj..még én se ismerem őket.. a jobbak meg nem mindig állan le játszani a kisebekkel..

über pro:Kyle_Lin,Rambo

Pro:Primo,OOM-9 és én

Hydra,KertészKarcsi(LionElJhonson),Morceus,Fenrir,Chipa,Pride(Maniac) ők pedig a kisebb pro-k

a többieket nem tudom erő alapján sorolni...számomra ők már mind 1formák

Link to comment
Share on other sites

cHiPa

hát..40krts-n igazán nem sok jó játékos van..most az emberek naggya zsír uj..még én se ismerem őket.. a jobbak meg nem mindig állan le játszani a kisebekkel..

über pro:Kyle_Lin,Rambo

Pro:Primo,OOM-9 és én

Hydra,KertészKarcsi(LionElJhonson),Morceus,Fenrir,Chipa,Pride(Maniac) ők pedig a kisebb pro-k

a többieket nem tudom erő alapján sorolni...számomra ők már mind 1formák

Oh, a nagy Pro Masa megtisztelt a kisebb pro címmel :rolleyes::smile: :lol:

Azért még ottvan mondjuk T3mpl4r, Storzy, Orkyyy.....más nagyon nem is jut eszembe nekem se.

Link to comment
Share on other sites

Masakari

templar....nem tom rég játszottam vele..de akkor is szét volt esve...

storzy...dc-vel még nem multizott...wa-ba meg kisebb gond nélkül vertem meg...

ork meg pasz..vele még tényleg nem játszottam 1v1-et...szal róla nem nyilatkozok

amugy veled csak annyi a baj hogy vég játékba már bambulsz:P , v legalábbis már nem tudod onnantól mit kéne csinálni..

Link to comment
Share on other sites

cHiPa

templar....nem tom rég játszottam vele..de akkor is szét volt esve...

storzy...dc-vel még nem multizott...wa-ba meg kisebb gond nélkül vertem meg...

ork meg pasz..vele még tényleg nem játszottam 1v1-et...szal róla nem nyilatkozok

amugy veled csak annyi a baj hogy vég játékba már bambulsz:P , v legalábbis már nem tudod onnantól mit kéne csinálni..

Ja, pontosan :tongue: :lol: Nagyobb seregeket nem tudok irányítani. :\

Link to comment
Share on other sites

AusWolf

hát..40krts-n igazán nem sok jó játékos van..most az emberek naggya zsír uj..még én se ismerem őket.. a jobbak meg nem mindig állan le játszani a kisebekkel..

über pro:Kyle_Lin,Rambo

Pro:Primo,OOM-9 és én

Hydra,KertészKarcsi(LionElJhonson),Morceus,Fenrir,Chipa,Pride(Maniac) ők pedig a kisebb pro-k

a többieket nem tudom erő alapján sorolni...számomra ők már mind 1formák

OK, akkor felveszlek MSN-re, és amikor lesz egy lélegzetnyi szabad időnk, akkor megnézzük, hogy én hol vagyok. :smile:

Ja, pontosan :tongue: :lol: Nagyobb seregeket nem tudok irányítani. :\

Én meg pont a kisebb seregekhez nem értek. :D Ha 1-2 csapatot küldök be, akkor esélyem sincs, akárki ellen, akármilyen egységekkel megyek.

Ja bocs, Masakari, már felvettelek. :lol:

Link to comment
Share on other sites

USSRxHellknight

Na OK, de mi számít "jó játékosnak"? :smile:

Az h nem olyan noob mint azok többsége akikkel találkozok :tongue: Lényeg az h tudjon már annyira játszani h ne zúzzam le első támadásommal mert az utóbbi 30 meccsem kb ilyen volt és már kicsit betelt a pohár és elszállok magamtól de CSAK azért mert csak nálam gyengébb játékosokkal találkozok össze. Szal aki tud normális szinten játszani (nézegetett repeket és tudja milyen helyzetben mit kell csinálni és nem szerencsétlenkedik és nem big noob :smile: ) az vegyen fel msn-re h végre kikapjak már vkitől :D Jobbtól tanul az ember.

hát..40krts-n igazán nem sok jó játékos van..most az emberek naggya zsír uj..még én se ismerem őket.. a jobbak meg nem mindig állan le játszani a kisebekkel..

über pro:Kyle_Lin,Rambo

Pro:Primo,OOM-9 és én

Hydra,KertészKarcsi(LionElJhonson),Morceus,Fenrir,Chipa,Pride(Maniac) ők pedig a kisebb pro-k

a többieket nem tudom erő alapján sorolni...számomra ők már mind 1formák

Kyle_lin-ről már hallottam ott volt a wcg-n és egész jó helyezettel zárt ahhoz képest h a legnagyobb warhammeres arcokkal nyomta... Szeretnék 1x nyomni vele egy meccset :smile: Vki nem tudja h a WCG-s meccseket honnan lehet leszedni a wh-s replayeit? Megnézném szívesen annak a koreai világ legjobb wh-sának döntőjét :lol:

Link to comment
Share on other sites

USSRxHellknight

Lemaradtam a w40krts online campaign-ról :sad: Vki nem szeretné átadni a helyét nagyon megköszönném :lol: Ilyen jó buliból nem szabad kimaradnom...

Link to comment
Share on other sites

AusWolf

Az h nem olyan noob mint azok többsége akikkel találkozok :tongue: Lényeg az h tudjon már annyira játszani h ne zúzzam le első támadásommal mert az utóbbi 30 meccsem kb ilyen volt és már kicsit betelt a pohár és elszállok magamtól de CSAK azért mert csak nálam gyengébb játékosokkal találkozok össze. Szal aki tud normális szinten játszani (nézegetett repeket és tudja milyen helyzetben mit kell csinálni és nem szerencsétlenkedik és nem big noob :smile: ) az vegyen fel msn-re h végre kikapjak már vkitől :D Jobbtól tanul az ember.

OK, holnap felveszlek, és ha majd ráérek, akkor összemérjük tudásunkat. :smile:

A szintemre annyit mondanék, hogy kiakasztottam az alapjátékot, meg a DC-t easy-n a taukkal. Könnyű volt, csak az eldák okoztak kis fejtörést. Most is folyamatban van az imperial guarddal.

Link to comment
Share on other sites

USSRxHellknight

OK, holnap felveszlek, és ha majd ráérek, akkor összemérjük tudásunkat. :smile:

A szintemre annyit mondanék, hogy kiakasztottam az alapjátékot, meg a DC-t easy-n a taukkal. Könnyű volt, csak az eldák okoztak kis fejtörést. Most is folyamatban van az imperial guarddal.

Semmiképp ne easy-n kezd el! Minimum a normal de hard az igazi :wink:

Link to comment
Share on other sites

AusWolf

Semmiképp ne easy-n kezd el! Minimum a normal de hard az igazi :wink:

Majd lesz olyan is. :smile: Ja és nem tudlak felvenni, nincs kint a címed.

Link to comment
Share on other sites

Deathangel

kitaláltam egy jó módszert hogy hogyan lehet a Taukkal könnyen legyőzni az ellenfelet, néhány embernek hasznos lehet gondolom, mivel nem egy könnyen irányítható nép :smile:

Először rögtön az elejét gyártsunk le 2 építő és 2 scout csapatot, miközben kifejlesztjük a Jetpack-et. a scout csapatok a jatpack-ek segítségével villámgyorsan foglaljon el minnél több pontot, miközben az egyik építővel generatorokat, a másikkal meg listening point-okat húzunk fel (utóbbiakat ha lehet upgrade-elni). A genearátor építő robottal utána húzzuk fel az alapépületeket. Mikor ellenségbe ütközünk, vonoljunk vissza a scoutokkal és a másik építővel a bázisra, utóbbival besegíteni az építkezésbe. Így mire az ellen leszedi a külső stratégiai pontjainkat, már kész aranybányánk lesz nyersanyagokból. Ezzel neki is kezdhetünk az egységgyártásnak, ami nél én csak annyit javaslok hogy a Fire Warriorokat és a Pathfindereket+ a járműveket szvsz hanyagoljuk, inkább gyártusnk le 2-2 XV88-as löveg egységet a járművek ellen és Krootokat minden mennyiségben. Ha szorult a helyzet szvsz a legjobb taktika az összes közelharci egységgel visszavonulót fújni, és mikor az ellen jönne utánunk, benyomni neki egy air strike-ot, és rögtön utána visszavezényelni az egységeket, döbbenetes hatású tud ez lenni.

nah ennyi lett volna...

amúgy csak nekem van olyan érzésem hogy a Necronok bődületesen erősre sikerültek? :huh: már az első pályán is ellenük voltam, mondtam magamban hogy "ez gyerekjáték lesz", aztán kis híja volt hogy ízekre nem szedtek az első 5 perc alatt...na meg ez hogy a járműveik "újraélednek"... :ph34r:

Az h nem olyan noob mint azok többsége akikkel találkozok :tongue: Lényeg az h tudjon már annyira játszani h ne zúzzam le első támadásommal mert az utóbbi 30 meccsem kb ilyen volt és már kicsit betelt a pohár és elszállok magamtól de CSAK azért mert csak nálam gyengébb játékosokkal találkozok össze. Szal aki tud normális szinten játszani (nézegetett repeket és tudja milyen helyzetben mit kell csinálni és nem szerencsétlenkedik és nem big noob :smile: ) az vegyen fel msn-re h végre kikapjak már vkitől :D Jobbtól tanul az ember.

lehet hogy majd megpróbákozom, csak kicsit később, előbb kitapasztalom még a DC többi újítását is :wink:

Link to comment
Share on other sites

Masakari

momentán a tau alap 1sége a firewarrior...kroot az eléggé ritka nálunk..csak néhány világ alkalmazza őket...de kinek mi jön be..bár krootok nem minden faj ellen jók még a fire warriorok minden ellen..xv88 meg...a célzása hibája miatt necces használni...én a firewarrior+stealthsuit+devilfish kombóra esküszök(esetleg commander..ellenfél és faj függő)...ha láthatalan az ellenfél akkor meg vespida....idő múlásával meg sereg bővítése 2 hammerhead-el és 3 xv8-al (persze közbe a használt dolgokhot fejleszteni amit csak lehet)

Link to comment
Share on other sites

USSRxHellknight

Majd lesz olyan is. :smile: Ja és nem tudlak felvenni, nincs kint a címed.

hellknight1990@freemail.hu :wink:

amúgy csak nekem van olyan érzésem hogy a Necronok bődületesen erősre sikerültek? :huh: már az első pályán is ellenük voltam, mondtam magamban hogy "ez gyerekjáték lesz", aztán kis híja volt hogy ízekre nem szedtek az első 5 perc alatt...na meg ez hogy a járműveik "újraélednek"... :ph34r:

lehet hogy majd megpróbákozom, csak kicsit később, előbb kitapasztalom még a DC többi újítását is :wink:

Ehm... nem kell gondolni h gyerekjáték lesz :lol: Komolyra fordítva a necron télleg erősebb (imbább ha jobban tetszik nem szeretem ezt a szót annyiszor hallottam h a necron így-meg úgy imba) mint a többi nép de ezt hülyeség így kijelenteni. Szívósabbak igen, sebzésük átlagos (sőt kevés amíg át nem fejleszted). Ami igazán durva a necron lord a képességeivel. Visznt hatalmas hátrány h genya lassúak (a nw-ok de hát az a fő elem) beleértve a flayed onesokat is ami is alapja lenne a serehnek mivel deep strike-olni lehet (teleportálni) de azok meg olyan észveszejtően lassúak h én már attól rosszul vagyok. A necront nagy hatótávú egységekkel lehet könnyen kiírtani (lásd élő példa Masakari vs én...) mert mire odacsoszognak az ellenhez már rég elhullt a sereg. Szal rövidre fogva: a necron vmivel erősebb de könnyen ki lehet taktikázni (tény h azt a meccset elcsesztem sebaj majd újrajátszom az illetékessel :tongue: ) És hát ugye jön a patch amitől azért félek mert rengeteg beírást láttam a relic fórumra h így erősek úgy erősek h félek h annyit fognak rajta gyengíteni h ... ... JAJ!! ... ... :o u.i: ja és a járművek kizárt h újraéledtek. Az nem lehetséges. Sehogyse. Kivéve a tomb spydereket. De azért az illetékes leperkálta a pénzt annyi az egész h nem a bázisnál hanem ahol meghalt ott éled újra. Ugyanez igaz a necron lordra.

Link to comment
Share on other sites

Enkidu

hellknight1990@freemail.hu :wink:

Ehm... nem kell gondolni h gyerekjáték lesz :lol: Komolyra fordítva a necron télleg erősebb (imbább ha jobban tetszik nem szeretem ezt a szót annyiszor hallottam h a necron így-meg úgy imba) mint a többi nép de ezt hülyeség így kijelenteni. Szívósabbak igen, sebzésük átlagos (sőt kevés amíg át nem fejleszted). Ami igazán durva a necron lord a képességeivel. Visznt hatalmas hátrány h genya lassúak (a nw-ok de hát az a fő elem) beleértve a flayed onesokat is ami is alapja lenne a serehnek mivel deep strike-olni lehet (teleportálni) de azok meg olyan észveszejtően lassúak h én már attól rosszul vagyok. A necront nagy hatótávú egységekkel lehet könnyen kiírtani (lásd élő példa Masakari vs én...) mert mire odacsoszognak az ellenhez már rég elhullt a sereg. Szal rövidre fogva: a necron vmivel erősebb de könnyen ki lehet taktikázni (tény h azt a meccset elcsesztem sebaj majd újrajátszom az illetékessel :tongue: ) És hát ugye jön a patch amitől azért félek mert rengeteg beírást láttam a relic fórumra h így erősek úgy erősek h félek h annyit fognak rajta gyengíteni h ... ... JAJ!! ... ... :o u.i: ja és a járművek kizárt h újraéledtek. Az nem lehetséges. Sehogyse. Kivéve a tomb spydereket. De azért az illetékes leperkálta a pénzt annyi az egész h nem a bázisnál hanem ahol meghalt ott éled újra. Ugyanez igaz a necron lordra.

Akkor is legalább a Nightbringert tegyék sebezhetővé meg a Monolithot nem öngyógyulóvá.Auswolf ellen vívott utolsó mecsemben teljes seregemet szétverte ezzel a 2 egységgel meg pár warriorral úgy hogy meg idéztem a Démon herceget és a Vérivót. Fél hadseregemet elvesztettem ameddig sikerült. aztán rájöttem hogy még 2 monolithja van egyik a relicje közelében.Ekkor volt elegem és meg adtam magam :sad: De elötte még megvertem egy Tau gépet meg az Elda öccsét. :smile:

Link to comment
Share on other sites

Masakari

monolithot 1 tau 1séggel hatástalanítom..amugy monotlith nem táp..ami imba a nekronnál:warrior,lord, flayed one stb stb..nem kicsit erősebb hanem nagyon..de relictől nem várhatunk mást..nem erősségük a ballance és a w40k ismerete..talán az első patch javít valamit minden fajon....reméljük <_<

Link to comment
Share on other sites

Deathangel

momentán a tau alap 1sége a firewarrior...kroot az eléggé ritka nálunk..csak néhány világ alkalmazza őket...de kinek mi jön be..bár krootok nem minden faj ellen jók még a fire warriorok minden ellen..xv88 meg...a célzása hibája miatt necces használni...én a firewarrior+stealthsuit+devilfish kombóra esküszök(esetleg commander..ellenfél és faj függő)...ha láthatalan az ellenfél akkor meg vespida....idő múlásával meg sereg bővítése 2 hammerhead-el és 3 xv8-al (persze közbe a használt dolgokhot fejleszteni amit csak lehet)

a commander mindenképp kell, én azzal építem ki a védelmet :smile: a krootokban meg az a jó hogy igaz hogy nagyon közelharciak, de ha van melléjük kb 2 Krootox egyből más a helyzet :D

hellknight1990@freemail.hu :wink:

ja és a járművek kizárt h újraéledtek. Az nem lehetséges. Sehogyse. Kivéve a tomb spydereket. De azért az illetékes leperkálta a pénzt annyi az egész h nem a bázisnál hanem ahol meghalt ott éled újra. Ugyanez igaz a necron lordra.

egen a Tomb Spiderek azok de iszonyú idegesítő hogy mikor a bázisom támadásánal ott maradnak a roncsok, és elmentem a teljes seregemmel az ellent támadni, azok újraéledtek és szétverték a bázisom :sad:

Link to comment
Share on other sites

Masakari

krootox suxx...nem használom mont'ka=> hh és xv8 powa..le a krootokkal....

Link to comment
Share on other sites

USSRxHellknight

monolithot 1 tau 1séggel hatástalanítom..amugy monotlith nem táp..ami imba a nekronnál:warrior,lord, flayed one stb stb..nem kicsit erősebb hanem nagyon..de relictől nem várhatunk mást..nem erősségük a ballance és a w40k ismerete..talán az első patch javít valamit minden fajon....reméljük <_<

Hmm én már nyomtam tauval és nem ugrik be melyik az az egység amivel a monolithot hatástalanítani lehet plz oszd meg velem :lol: Amúgy meg annyi h a necron imbaságáról: a necron lord imba no comment. warriornak nem olyan hatalmas a sebzése és emellé lassú szal az annyira nem vészes (csak az h ingyen van de ha az elején kellene fizetni érte akkor semmire se lenne pénzed... :smile: 105-el számolva) A flayed ones... na attól megy fel a vérnyomásom amikor látom h egy csiga veri rá a köröket olyan lassan vonszolja magát... a deep strike-ja jó. Amúgy sztem a monolith táp...olyan messziről lő majdnem mint egy whirlwind és kapásból adja le maga mellé az egységeket gyógyul is.... sztem a monolith táp csak nem jellemző h vki eljut odaáig (csak sok vs sokban)

Enkidu:Az essence of nightbringer sebzése ha megfigyeled nem sokkal nagyobb egy kukánál ráadásul ritkán csap oda a kaszájával és persze visszaváltozik lorddá. Nem véletlenül sebezhetetlen.

Link to comment
Share on other sites

Masakari

Hmm én már nyomtam tauval és nem ugrik be melyik az az egység amivel a monolithot hatástalanítani lehet plz oszd meg velem :lol: Amúgy meg annyi h a necron imbaságáról: a necron lord imba no comment. warriornak nem olyan hatalmas a sebzése és emellé lassú szal az annyira nem vészes (csak az h ingyen van de ha az elején kellene fizetni érte akkor semmire se lenne pénzed... :smile: 105-el számolva) A flayed ones... na attól megy fel a vérnyomásom amikor látom h egy csiga veri rá a köröket olyan lassan vonszolja magát... a deep strike-ja jó. Amúgy sztem a monolith táp...olyan messziről lő majdnem mint egy whirlwind és kapásból adja le maga mellé az egységeket gyógyul is.... sztem a monolith táp csak nem jellemző h vki eljut odaáig (csak sok vs sokban)

Enkidu:Az essence of nightbringer sebzése ha megfigyeled nem sokkal nagyobb egy kukánál ráadásul ritkán csap oda a kaszájával és persze visszaváltozik lorddá. Nem véletlenül sebezhetetlen.

warriornak nem nagy a sebzése???ne röhögtesss...rohadt nagy...legimbább alap 1ség..ig-nek meg orcnak esélye nincs semmivel warrior ellen...falyed one..lassú???és????? olyan imba a sebzése hogy azt csak vésővel szabad leirni...mellesleg..lord halott felkell falyed deepstrike be a bázisba és mire az ellen vissza érne leverted a bázisát..szal ennyit róla...

amugy meg a Stealth suit osztag vezető=> emp gránát dob..és monolith nem mozog 1 ideig..ennyi idő alatt szarrá tudod lőni ha van sok 1séged v hammerheaded v esetleg 3-4 stealth suit csapat fullosan a közelbe

Link to comment
Share on other sites

AusWolf

Hujj, a fene. :o

Játszottunk egyet az imént Masakarival és meg kellett állapítanom, hogy a rushokhoz nagyon nem értek. :ph34r: 2-3 alap Imperial Guard csapatom volt, erre ő egyből bejött a krootjaival és szétvert mindent. :blink:

Link to comment
Share on other sites

Masakari

momentán csak 1 kroot-al meg 1 vespidel :lol: ,amugy jam..látszik hogy nem 1v1-hez vagy szokva :ph34r:

Link to comment
Share on other sites

AusWolf

momentán csak 1 kroot-al meg 1 vespidel :lol: ,amugy jam..látszik hogy nem 1v1-hez vagy szokva :ph34r:

Én a gigantikus méreteket öltő csatákhoz és az órákon át tartó meccsekhez értek, ahol jól be kell hangolni a csapatokat, stratégiázni kell a pálya adottságait és a ctrl+0-9 gombokat rendesen kihasználva. :smile:

Link to comment
Share on other sites

Deathangel

Én a gigantikus méreteket öltő csatákhoz és az órákon át tartó meccsekhez értek, ahol jól be kell hangolni a csapatokat, stratégiázni kell a pálya adottságait és a ctrl+0-9 gombokat rendesen kihasználva. :smile:

én a csapatszámozásban max csak 5-ig jutok :D

nah végigszenvedtem a kampányt, az hittem behalok hardon....a gép nagyon szereti a rusht, arról a jelenetről nem is beszélve amikor a SM csapat kb 50 egységgel rohant le (szereti a gép betartani a szabályokat... <_< )

IPB Image

WTF????????? :blink::blink::rolleyes: :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

USSRxHellknight

warriornak nem nagy a sebzése???ne röhögtesss...rohadt nagy...legimbább alap 1ség..ig-nek meg orcnak esélye nincs semmivel warrior ellen...falyed one..lassú???és????? olyan imba a sebzése hogy azt csak vésővel szabad leirni...mellesleg..lord halott felkell falyed deepstrike be a bázisba és mire az ellen vissza érne leverted a bázisát..szal ennyit róla...

amugy meg a Stealth suit osztag vezető=> emp gránát dob..és monolith nem mozog 1 ideig..ennyi idő alatt szarrá tudod lőni ha van sok 1séged v hammerheaded v esetleg 3-4 stealth suit csapat fullosan a közelbe

Hát a warriornak nem nagy a sebzése! Nézd már meg...alapból 24-31... iszonyat kevés egy sm squadnak vagy csm squadnak 33-40 körül van.... Az 1 dolog h sokból él viszont lassú mellé. Fire warriorral könnyen kijátszható.

Link to comment
Share on other sites

Julius_Caesar

Hát szerintem még mindig az Eldar a legjobb faj akárki akármit mond ^_^... Ha az elején gyorsan kifejleszti az illető a healing waystationt a stealthet és a relocation matrixot onnan kezdve már csak üyesség kérdése és a necronoknak GG... 3 squad kimaxolt Warp Spider és 4-5 Fire Dragon akármennyi necron warriort szétkap pilanatok alatt.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...