Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Total War sorozat


GubZol

Recommended Posts

pikeman

Mi az hogy november 14?? nem október??

A demó jelenik meg október 16-án, a teljes pedig novemberben.

Link to comment
Share on other sites

Lonkosz

Mi az hogy 11GB szabad hely??? :blink:

Eh. Fent van a Shogun is. Most nézve hogy honnan hova ért a sorozat, összevetve a MII képeivel. Hajaj. CSak a változás örök :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

_NemTom_

kijött egy exkluzív demó.....a PCGamer adta ki.......majd csak felrakják a netre is....... :D

Link to comment
Share on other sites

Kretenke

kijött egy exkluzív demó.....a PCGamer adta ki.......majd csak felrakják a netre is....... :D

És remélem benne lesz a GS-ben...

Link to comment
Share on other sites

_NemTom_

inkább megvárom 16-át......több embertől olvastam, hogy ilyen-olyan hibát ír ki, meg hogy az AthlonXP-vel nem is indul.....

Link to comment
Share on other sites

Xris

Mert a történelmi tanácsadó azóta már más lett.

Az egységek között azért akad olyan, amelyik zavar. Pl Magyar cavalry :smile:

Igen kicsit érdekes dehát ki tudjuk bírni :smile:

Végülis örüljünk hogy egyáltalán jáccható lesz Mo.

Link to comment
Share on other sites

Xris

Mi az hogy 11GB szabad hely??? :blink:

az annyit tesz hogy arra a meghajtóra amire felteszed,11 gigát le fog venni

nekem ezzel szerencsére nincs gondom,160 gigás vinyón van még 146 szabad giga

Link to comment
Share on other sites

GubZol

Demó kijátszva. Kib____tt jó lesz ez a játék!!!!

Már alig várom!!

Asszem ezzel elleszek egy jó-jó hosszú ideig!!

Link to comment
Share on other sites

Lonkosz

Mi van a demóban? Most töltöm. Van valami komoly benne vagy csak csaták? Úgyértem teljes értékű a játék?

És van már konkrétabb megjelenési dátum?

Link to comment
Share on other sites

Xris

Mi van a demóban? Most töltöm. Van valami komoly benne vagy csak csaták? Úgyértem teljes értékű a játék?

És van már konkrétabb megjelenési dátum?

2 történelmi csata és egy batle tutorial

Link to comment
Share on other sites

Lonkosz

Há' mingyá' összekarmolom magam :sad: Játszotta valaki 4400-asnál gyengébb videókártyával? Nekem Ti 4200-as van és valami errort ad ki ha el akarom indítani. PErsze lehet hogy csak újra kéne indítanom. Szóval?

Link to comment
Share on other sites

bercicsipi

őő emberek ez most tök off, de azért elmondom hogy holnap lesz 699 éve (1307 október 13.a) hogy a keresztesek nagymesterét elégetettee IV (szép) Fülöp és V. Kelemen pápa (<---ebben nem vagyok biztos) mert most péntek 13a megint októberre esik !!! :blink:

Link to comment
Share on other sites

Lonkosz

őő emberek ez most tök off, de azért elmondom hogy holnap lesz 699 éve (1307 október 13.a) hogy a keresztesek nagymesterét elégetettee IV (szép) Fülöp és V. Kelemen pápa (<---ebben nem vagyok biztos) mert most péntek 13a megint októberre esik !!! :blink:

Ez egy érdekes dolog :rolleyes: mingyá' megnézem melyik pápa volt az. Valamelyik könyvemben megvan.

Link to comment
Share on other sites

GubZol

Há' mingyá' összekarmolom magam :sad: Játszotta valaki 4400-asnál gyengébb videókártyával? Nekem Ti 4200-as van és valami errort ad ki ha el akarom indítani. PErsze lehet hogy csak újra kéne indítanom. Szóval?

Az szívás... hallottam már máshol is, hogy hasonló kártyával errorozik...

A felhívásodra: A Gainward 7600 GS nem sokkal drágább, mint 30, és tükörsímán fut 1024-ben, magas grafikai beállításokkal, meg árnyékkal is...

Link to comment
Share on other sites

Xris

Az szívás... hallottam már máshol is, hogy hasonló kártyával errorozik...

A felhívásodra: A Gainward 7600 GS nem sokkal drágább, mint 30, és tükörsímán fut 1024-ben, magas grafikai beállításokkal, meg árnyékkal is...

Nekem még sajna Geforce FX 5200-m van,de szerencsére ez már támogatja a DX9-et,szal közepes beállításon egész jól elmegy.

(az fx 5200 hasonló mint a ti 4200,de már mint írtam dx9-es)

Link to comment
Share on other sites

Syg

A procikkal szokott gond lenni (mint pl. nálam). A lényeg, hogy amelyik proci nem támogatja SSE2-t, azon nem fut a Medieval II.

Link to comment
Share on other sites

GubZol

A procikkal szokott gond lenni (mint pl. nálam). A lényeg, hogy amelyik proci nem támogatja SSE2-t, azon nem fut a Medieval II.

Állítólag ezt ki fogják javítani, de hál istennek nálam megy!

Link to comment
Share on other sites

Syg

Állítólag ezt ki fogják javítani, de hál istennek nálam megy!

Akkor van remény számomra :smile: Leszedtem fél gigás demót, erre nem indult el...

Link to comment
Share on other sites

GubZol

Akkor van remény számomra :smile: Leszedtem fél gigás demót, erre nem indult el...

Az elégy szar lehetett... én képzeld leszedtem torrentről, át akartam helyezni a másik meghajtómra, de nem lehetett, így kikapcsoltam a bitkometet, de még sose használtam előtte, és az egész folyamatot töröltem, így a letöltött demó is elszállt... :D Aztán majdnem felrobbantam, de másnap a cégnél lehúztam símán...

Link to comment
Share on other sites

GubZol

Megjelenhetne már... lehetne már november... ki se bírom addig... Nagyon jó lesz attól félek... Megszűnik a világ körülöttem, míg az összes néppel ki nem játszom... :ph34r:

Link to comment
Share on other sites

Xris

Megjelenhetne már... lehetne már november... ki se bírom addig... Nagyon jó lesz attól félek... Megszűnik a világ körülöttem, míg az összes néppel ki nem játszom... :ph34r:

Ó te szegény ne halj meg :D

én is várom de most hogy ilyen közel van a megjelenés lenyugodtam valahogy :ph34r:

Link to comment
Share on other sites

GubZol

Ó te szegény ne halj meg :D

én is várom de most hogy ilyen közel van a megjelenés lenyugodtam valahogy :ph34r:

Hát... ráKisTehén!arintottam a Gothic 3-mal... már nincs a cd galaxisban, Egerbe meg még nem hoztak... Meghaldoklok... :D De a Medieval 2-vel már máshogy lesz!!! :wink:

:ph34r: MUHHHAAAHHAHAHAHAHAAA!!!!!!!!!!!! MEGRENDELTEM ÉN IS A COLLECTOR'S EDITIONT!!!!!!!!!!! :D

Link to comment
Share on other sites

Senki_Sam

KisTehén!ki csak nekem szaggat a demó mint állat. Nem is merem újra elindítani. :sad:

Link to comment
Share on other sites

GubZol

KisTehén!ki csak nekem szaggat a demó mint állat. Nem is merem újra elindítani. :sad:

Milyen a konfigod?

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...