Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Total War sorozat


GubZol

Recommended Posts

GubZol

Ha bezárták, megnyitom újra... Ez a játék hatalmasat fog ütni!!

Az egységek elég pofásak, kár, hogy nem mutatják be azt, hogy hogyan oldották meg azt, hogy egy egységen belül többféle modell is lehet...

http://www.totalwar.com/

A geme infoban meg lehet nézni az egységeket 3d-ben is...

http://twonline.jatekok.hu/kepek.php?mod=M...ztusi%20k%E9pek

Link to comment
Share on other sites

MuMa01

éppen hogy kitudtam próbálni a gc-n....nagyon de nagyon sokat kell még egyensúlyozni az egységeken sztem mert az nem normális hogyha én 2 íjásszal lövök és 2 dárdással védekezek a lovasok ellen,erre elfut minden egységem!!!!nagyon kaki még ilyen szempotnból.optimizálni kéne még.de a grafika az nagyot üt!!!!nagyon stílusos habár túlságosan hasonlít sztem a rome-nak a színvilágára.a kezelő felület áttekinthető,de nagyon ronda!!!!nkeme egyelőre nagy csalódás volt a játék,de még vissza van pár hónap a megjelenésig....

Link to comment
Share on other sites

Xris

éppen hogy kitudtam próbálni a gc-n....nagyon de nagyon sokat kell még egyensúlyozni az egységeken sztem mert az nem normális hogyha én 2 íjásszal lövök és 2 dárdással védekezek a lovasok ellen,erre elfut minden egységem!!!!nagyon kaki még ilyen szempotnból.optimizálni kéne még.de a grafika az nagyot üt!!!!nagyon stílusos habár túlságosan hasonlít sztem a rome-nak a színvilágára.a kezelő felület áttekinthető,de nagyon ronda!!!!nkeme egyelőre nagy csalódás volt a játék,de még vissza van pár hónap a megjelenésig....

Voltál a GC-n :o ? jó neked.

Szerencsére márcsak círka 2.5 hónapot kell kibírunk(november 11. ha jól tom,ami márcsak 74 nap....)

Link to comment
Share on other sites

GubZol

éppen hogy kitudtam próbálni a gc-n....nagyon de nagyon sokat kell még egyensúlyozni az egységeken sztem mert az nem normális hogyha én 2 íjásszal lövök és 2 dárdással védekezek a lovasok ellen,erre elfut minden egységem!!!!nagyon kaki még ilyen szempotnból.optimizálni kéne még.de a grafika az nagyot üt!!!!nagyon stílusos habár túlságosan hasonlít sztem a rome-nak a színvilágára.a kezelő felület áttekinthető,de nagyon ronda!!!!nkeme egyelőre nagy csalódás volt a játék,de még vissza van pár hónap a megjelenésig....

Attól függ, hogy nehézpáncélos, vagy könnyűlovasság... Meg hogy nehézdárdások, pikások, vagy síma lándzsások... Az íjjászók meg nem közelharcosok...

Az meg, hogy a kezelőfelület milyen, már mellékes...

Valami pontos megjelenési dátumot nem tudtál meg??

Link to comment
Share on other sites

MuMa01

Attól függ, hogy nehézpáncélos, vagy könnyűlovasság... Meg hogy nehézdárdások, pikások, vagy síma lándzsások... Az íjjászók meg nem közelharcosok...

Az meg, hogy a kezelőfelület milyen, már mellékes...

Valami pontos megjelenési dátumot nem tudtál meg??

ha jól tudom akkor október 25,de az október a biztosabb....

Link to comment
Share on other sites

GubZol

ha jól tudom akkor október 25,de az október a biztosabb....

Nafene...

Drága hónap lesz nekem az október... Gothic 3, Medieval 2... AJJAJ... :ph34r:

Link to comment
Share on other sites

Xris

eZ is ritka odlgo a játéktörténelemben,hogy egyre koraibb dátumot adnak meg megjelenéskép...(karácsony>nov.11>okt.25...)

de remélem nem összecsapva dobják ki....

Link to comment
Share on other sites

Adi0625

IPB Image

akit érdekel TW sorozat az nézzen be ide: http://twonline.jatekok.hu

Engem nagyon érdekelnek. Hihetetlen. Főleg egy kivetítővel lenne jó :D . Látni (nagyban) ahogy 2000 katona csap össze :D :D . Sőt! Még a szemet is kíméli :D :D :D

Link to comment
Share on other sites

MuMa01

na november eleje a megjelenés,rosszat mondtak nekem vagy eltolták....

Link to comment
Share on other sites

Thalion

éppen hogy kitudtam próbálni a gc-n....nagyon de nagyon sokat kell még egyensúlyozni az egységeken sztem mert az nem normális hogyha én 2 íjásszal lövök és 2 dárdással védekezek a lovasok ellen,erre elfut minden egységem!!!!nagyon kaki még ilyen szempotnból.optimizálni kéne még.de a grafika az nagyot üt!!!!nagyon stílusos habár túlságosan hasonlít sztem a rome-nak a színvilágára.a kezelő felület áttekinthető,de nagyon ronda!!!!nkeme egyelőre nagy csalódás volt a játék,de még vissza van pár hónap a megjelenésig....

Amennyiben ez nehézlovasság volt, akkor meg kell kérdeznem, hogy mit vártál? A középkorban a páncélos nehézlovasságot csak pikások vagy alabárdosok tudták megfogni, ők is nehezen... egy sima íj nem üti át a páncélt. Vagy nehéz számszeríj, vagy angol hosszúíj kell hozzá.

Link to comment
Share on other sites

MuMa01

Amennyiben ez nehézlovasság volt, akkor meg kell kérdeznem, hogy mit vártál? A középkorban a páncélos nehézlovasságot csak pikások vagy alabárdosok tudták megfogni, ők is nehezen... egy sima íj nem üti át a páncélt. Vagy nehéz számszeríj, vagy angol hosszúíj kell hozzá.

nem teljesen nehéz lovasság volt,volt rajtuk néhány vas azt kész.

azt csináltam hogy a maradék 4 csoport emberemet körbe álítottam és az íjászokat középre,külső részre meg erős kardosokat.de a lovasság emg átszaladt mindengyiken,ha meg maradt volna a katapultom akkor lazán nyerni lehetett volna....

Link to comment
Share on other sites

GubZol

nem teljesen nehéz lovasság volt,volt rajtuk néhány vas azt kész.

azt csináltam hogy a maradék 4 csoport emberemet körbe álítottam és az íjászokat középre,külső részre meg erős kardosokat.de a lovasság emg átszaladt mindengyiken,ha meg maradt volna a katapultom akkor lazán nyerni lehetett volna....

Az félnehéz lovasság lehetett, a nehézlovasság elődei, és már azik os mindent a földbetapostak a pikásokon, meg a hosszúlándzsás nehézgyalogságon kívül... a katapulttal meg a lovasság ellen szart se értél volna, szóval nem csoda, ha szétfutott a sereged... A valóságban az ilyesfajta vasalt lovasság feltűnése is elég volt általában, hogy a csata el se kezdődjön...

Link to comment
Share on other sites

pikeman

nem teljesen nehéz lovasság volt,volt rajtuk néhány vas azt kész.

azt csináltam hogy a maradék 4 csoport emberemet körbe álítottam és az íjászokat középre,külső részre meg erős kardosokat.de a lovasság emg átszaladt mindengyiken,ha meg maradt volna a katapultom akkor lazán nyerni lehetett volna....

Az ókori lovasság (RTW) messze nem egyenlő a középkori lovassággal. A kengyel segítségével sokkal biztosabban ültek a lovon ráadásul a láncing is jobban védett, nem hiába voltak a "középkor tankjai"...

Link to comment
Share on other sites

bercicsipi

Előre rendelem ...Karácsonyi ajándék lesz belőle... :D Csak kicsit hülyén néznek majd ki a Magyar gyarmatok Amerikában :D...

Más/:Arra leszek kíváncsi hogy milyen lesz az átmenet a nehéz lovasságból, a lőfegyveres könnyű lovasságba...habár nem is tudom meddig játszódik...(csak ne olyan legyen mindt Marius hadreformja a romeban,mert azon besírtam...)

Link to comment
Share on other sites

Xris

Nah a Viking invasiont feladtam,bár utánanéztem a dolognak,és ez egy elég gyakori hiba(szal a Campaign módban mihelyst indulna a game 90% kilép)

,de marhára nem akarok régi drivert leszedni(ez lenen a megoldás),mer bár futna vele a játék,egy csomó gondot is okozna emellet...alig bírom mán kívárni november 1..-et,aszem előrendelem hogy minnél hamarabb meglegyen

Link to comment
Share on other sites

GubZol

Előre rendelem ...Karácsonyi ajándék lesz belőle... :D Csak kicsit hülyén néznek majd ki a Magyar gyarmatok Amerikában :D...

Más/:Arra leszek kíváncsi hogy milyen lesz az átmenet a nehéz lovasságból, a lőfegyveres könnyű lovasságba...habár nem is tudom meddig játszódik...(csak ne olyan legyen mindt Marius hadreformja a romeban,mert azon besírtam...)

Mi bajod volt vele?

Nah a Viking invasiont feladtam,bár utánanéztem a dolognak,és ez egy elég gyakori hiba(szal a Campaign módban mihelyst indulna a game 90% kilép)

,de marhára nem akarok régi drivert leszedni(ez lenen a megoldás),mer bár futna vele a játék,egy csomó gondot is okozna emellet...alig bírom mán kívárni november 1..-et,aszem előrendelem hogy minnél hamarabb meglegyen

Hogy és hol lehet előrendelni?

Link to comment
Share on other sites

Xris

Mi bajod volt vele?

Hogy és hol lehet előrendelni?

Még nem lehet csak majd és akkro se biztos.

bár végülis ha megnézük a NFS carbont ami szintén novemberben jön ki nem lenen rossz ha már lenen előrendelés... persze nem biztos hogy lesz,ez mindig a kiadótol függ

Link to comment
Share on other sites

Xris

Mi bajod volt vele?

Hogy és hol lehet előrendelni?

Még nem lehet csak majd és akkro se biztos.

bár végülis ha megnézük a NFS carbont ami szintén novemberben jön ki nem lenen rossz ha már lenen előrendelés... persze nem biztos hogy lesz,ez mindig a kiadótol függ

BOCS A KETTŐZÉSÉRT VÉLETLEN VOLT NEM HUNTOLNI AKARTAM,CSAK ELŐBB A GÉP NEM JELEZTE HOGY MÁR ELKÜLDTE A Z ELSŐT..MÉGEGYSZER SRY

Link to comment
Share on other sites

GubZol

Valamiféle demót nem akarnak a fejlesztők kilökni?

Link to comment
Share on other sites

_NemTom_

Húha......lesz ám grafja......zúzós lesz... :D :D :D

Link to comment
Share on other sites

anonim

Valamiféle demót nem akarnak a fejlesztők kilökni?

Már jöhetne mert minjárt kiadják :smile:

Link to comment
Share on other sites

Lonkosz

Már jöhetne mert minjárt kiadják :smile:

Egy haverom mar leszedte, de persze ez titok :smile: . Most viszont volt pofaja elmenni Kolozsvarra lakast keresni es en meg legalabb egy napig nem kapom meg <_<

Ejha. Ahogy nezem most nem matt egyforman fognak kinezni az emberkek egy egysegen belul. Remelem azert az en konfigom meg elbirja :sad:

Link to comment
Share on other sites

Adi0625

Ejha. Ahogy nezem most nem matt egyforman fognak kinezni az emberkek egy egysegen belul. Remelem azert az en konfigom meg elbirja :sad:

Hát éppen ez az. Minden féle csodajátékot készítenek (Gothic 3, Medieval: Total War 2). Ennek a kettőnek aztán kell az atomerőmű a képek alapján. De az a baj, hogy tudják, hogy a gyerek addig fogja nyúzni az anyát&apját míg nem kap új gépet, hogy fusson. Az én gépemen tutti, hogy nem fog futni de le'zarom. Nem érdkekel. Majd valahol játszok vele és kész. Az nekik sok pénz. De tudjátok mit. Ha nem vennékn játékot csak ha 2000-3000 ft lenne akkor olcsóbbak lennének. Mert hát ha nem veszenek csökkenteni kell. Ha gépet sem venne senki vinnék le az árakat. Ha ezt megcsinálná mindenki vagy ők mennének csődbe vagy mi kapnánk meg pár dolgot olcsobban és több játékot vennénk olcsóbban.

Link to comment
Share on other sites

GubZol

Egy haverom mar leszedte, de persze ez titok :smile: . Most viszont volt pofaja elmenni Kolozsvarra lakast keresni es en meg legalabb egy napig nem kapom meg <_<

Ejha. Ahogy nezem most nem matt egyforman fognak kinezni az emberkek egy egysegen belul. Remelem azert az en konfigom meg elbirja :sad:

Demót??? Honnan?

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...