Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Madden NFL sorozat


Szisi

Recommended Posts

Lucart

Én csak ajánlani tudom. Nagyon jókis game. Az irányítást kicsit nehéz megjegyezni, mert külön gombkisoztás van a futójátékra, a passzjátékra, az elkapásra, a védekezésre, illetve a blokkolásra. A játék menete egyszerű. Minden akció elején kiválasztod a figurád, utána pedig vagy passzolsz vagy futsz. A védekezésben nem vagyok prfoi viszont. :huh:

hár én hamar megtanultam az irányítást, igaz én gamepaddal tolom, mert ugye azzal az igazi :smile:

Link to comment
Share on other sites

-Gabe-

hár én hamar megtanultam az irányítást, igaz én gamepaddal tolom, mert ugye azzal az igazi :smile:

Énis gamepadon.

Link to comment
Share on other sites

Szisi

Madden Franchise Liga!!!

www.pfl.gportal.hu még fejlesztés alatt áll de a foglalt cspatok, illetve a szabályzat már megtekinthető.

Kérdezni és jelentezni nálam lehet: szmisi91@hotmail.com

Az oldal már elkészült és még van pár csapat. Akit érdekel jelentkezzen nálam, illetve még elmandernél lehet: csicskahuszar2.5@hotmail.com

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Real013

Végre megvan a game. B) Állat,csak nehéz megszoknom az irányítást,de majd belejövök B)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
aki920407

Helló

vki nem tudna egy crack-et küldeni akos920407@freemail.hu-ra légyszi küldjetek köszi

Link to comment
Share on other sites

Tomina

Helló

vki nem tudna egy crack-et küldeni akos920407@freemail.hu-ra légyszi küldjetek köszi

A Fórumon nem foglalkozunk warez témákkal. :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

zapata

Végre megvan a game. B) Állat,csak nehéz megszoknom az irányítást,de majd belejövök B)

A te oldalad a hml.hu , ahol mindenféle hasznos leírást és letöltést találhatsz a Maddenhez. Aztán ha már nagyon megy a játék, az online ligába is jelentkezhetsz.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Redokee

Valaki játszik Vista alatt nvidia karival madden07 et? Valaki talált hozzá müködö drivert, amivel nem fagy a game?

Link to comment
Share on other sites

Real013

Valaki játszik Vista alatt nvidia karival madden07 et? Valaki talált hozzá müködö drivert, amivel nem fagy a game?

Én inkább azt kérdezném,minek egyenlőre azt a szaros Vistát használni? :unsure:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Iam_The_Ghost

Na, hali.

Ma kezdtem el játszani a gammel, egyelőre csak annyi kérdésem lenne, hogy menedszer módban (nem tudom az NFL nevét) hogyan tudom beállítani, hogy keyboard legyen az irányítás? Mert vmiért a gamepadot tette be alapba irányításnak (profile-nál pedig keyboard van beállítva, szal' nem értem), így ha vmi traininget játszok, akkor mindig be kell állítanom, hogy keyboard, de ha meccset akarok játszani, akkor sehol sem találok ilyen opciót, szal' hogy tudnám megcsinálni? :unsure:

Jajj, Lol, már megoldottam. :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Iam_The_Ghost

Megint lenne kérdésem.

Az egyik, hogy ki tudom-e választani, hogy milyen taktikával támadjunk? Itt most arra gondolok, hogy egyszer tudok passzal támadni, de másik alkalommal futással, ezt nem tudom eldönteni, hogy mikor hogyan menjünk?

A másik hasonló kérdésem, hogy mikor touchdown-ot szerzek, utána a bónusz pontnál nem lehet bónusz-touchdown-ot végezni (nem tudom a szakszerű nevét)? Ha jól tudom az 2 pontot ér, egyszer már sikerült, de nem tudom hogy kell.

A 3. kérdésem pedig inkább a szabályokhoz tartozik, nem értem, hányszor lehet támadni? Mert van, mikor a 4. próbálkozásnál az ellenfél/én kapja/kapom meg a labdát, de vmikor csak sok-sok próbálkozás után kapja meg a másik.

Thx előre is. :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

_DeX_

Megint lenne kérdésem.

Az egyik, hogy ki tudom-e választani, hogy milyen taktikával támadjunk? Itt most arra gondolok, hogy egyszer tudok passzal támadni, de másik alkalommal futással, ezt nem tudom eldönteni, hogy mikor hogyan menjünk?

A másik hasonló kérdésem, hogy mikor touchdown-ot szerzek, utána a bónusz pontnál nem lehet bónusz-touchdown-ot végezni (nem tudom a szakszerű nevét)? Ha jól tudom az 2 pontot ér, egyszer már sikerült, de nem tudom hogy kell.

A 3. kérdésem pedig inkább a szabályokhoz tartozik, nem értem, hányszor lehet támadni? Mert van, mikor a 4. próbálkozásnál az ellenfél/én kapja/kapom meg a labdát, de vmikor csak sok-sok próbálkozás után kapja meg a másik.

Thx előre is. :rolleyes:

Ha a SuperStar modra gondolsz, akkor ott a vezető edző adja a taktikát, ergo, neked aszerint kell játszanod :smile:

a Bónusz kísérletet is az edző dönti el, itt +1 pont a rúgás, +2 a futás/dobás. Ha olyan poszton vagy, akkor nem végezheted el a rúgást, de több esetben te rúgod.

Alap szabályban benne van, h egy csapatnak 4 lehetősége van a sárga vonalat átlépni. Ha átlépik, onnan ahonnan földrevitték a játékost, még 10 yardot kell megtenni, a köv sárga vonalig, egészen addíg amíg el nem vesztik a labdát/TD nem lett illetve ha elérték a red zone-t. Ha 3 próbálkozásból nem sikerül áthaladni a vonalon, általában 4ik próbálkozásra a Punt-ot, azaz elrugást használják a csapatok. De van eset amikor 4ikre is neki mennek (sürget az idő, és hátrányban vannak, vagy közel vannak a vonalhoz...)

De mondom alapeset a Punt :smile:

remélem tudtam segíteni :wink:

Link to comment
Share on other sites

Iam_The_Ghost

Thx, már értem. :smile:

Csak ezt a saját játékos dolgot nem értem (SuperStar). Az elején lehetett csinálni egy emberkét, de azon gyorsan áthaladtam, mert a videókarim miatt amúgyse láttam az emberből semmit. Na Én azt hittem, hogy itt alkotunk edzőt, csapatot meg már előbb választhattam, csak nem figyeltem. :rolleyes: De most jöttem rá, hogy akkor készítettünk egy játékost, akit kisorsoltak egy csapatba és őt vezetgetjük. Na Nekem most az a problémám, hogy soha nem játszok ezzel az emberkével, hogyan tudok? :rolleyes: Mert a tesómat láttam játszani és ő meg tudott, de Én még a pályán se láttam.

És még 1 kérdés: vmelyik magyarországi csatornán lehet nézni vmilyen rangosabb amerikai foci bajnokságot (pl. Super Bowl)? :smile:

Link to comment
Share on other sites

_Jolly_Joker_

Nem tudom, hogy mivel játszol, de gamepaddel a támadások/védekezések után tudod kiválasztani a taktikát az 1-3-as gombokkal és azokon belül is van 3.

Legegyszerűbb az elején az 1-est nyomni, az 'Ask Madden'-t, ugyanis ott a játék 3 optimális taktikát mutat, azokból is kijelöl egyet, akkor ráböksz arra a számra és azt fogod játszani. A felállást még ezután is tudod változtatni.

Magyarországon a Sport 2 szokott élőben meccseket adni, főleg az NFL-ből (a Superbowl a döntő), de van, amikor magyar meccsket láthatsz.

Link to comment
Share on other sites

Iam_The_Ghost

A taktikákat értem, de arra gondolok, hogy van, mikor csak futni lehet és van, mikor passzolni, és ezt nem tudtam beállítani, hogy mit csináljanak, de ezek szerint nem lehet.

Update: Nem szóltam. :smile:

Link to comment
Share on other sites

_DeX_

Thx, már értem. :smile:

Csak ezt a saját játékos dolgot nem értem (SuperStar). Az elején lehetett csinálni egy emberkét, de azon gyorsan áthaladtam, mert a videókarim miatt amúgyse láttam az emberből semmit. Na Én azt hittem, hogy itt alkotunk edzőt, csapatot meg már előbb választhattam, csak nem figyeltem. :rolleyes: De most jöttem rá, hogy akkor készítettünk egy játékost, akit kisorsoltak egy csapatba és őt vezetgetjük. Na Nekem most az a problémám, hogy soha nem játszok ezzel az emberkével, hogyan tudok? :rolleyes: Mert a tesómat láttam játszani és ő meg tudott, de Én még a pályán se láttam.

És még 1 kérdés: vmelyik magyarországi csatornán lehet nézni vmilyen rangosabb amerikai foci bajnokságot (pl. Super Bowl)? :smile:

őőőő

nos :D

szerintem kezdj újat, és figyelj az ember készítésnél. Először is megcsinálod a csávót, (adatok stb) aztán kiválasztod a szülőket, a fatert ha tudod lehetőleg vmi NFL múltval rendelkezőt keress. Utána, megcsinálod, a csávót. leszerződtetsz egy trainert, akinél pár dolgot edzhetsz (futás, elkapás, rúgás, stb. pozíciótól függő)

Ezeket ha jól megcsináltad, akkor miután bekerültél egy csapatba, ha jó vagy, alap ember leszel :smile:

A sport 1-2-n adják az NFL ligát, sajnos majd csak soká, mivel nemrég lett vége :D A Super Bowlt is ők adják, csak sajnos azis majd jövő év februárja környékén lesz :sad: Sajna ez van, rövid a bajnokság ideje :sad:

de ha tudod, és kivárod, csípj el 1-1 közvetítést, hatalmas jó meccseket nyomnak, és a kommentárok is nagyon jók :wink::smile:

Link to comment
Share on other sites

Iam_The_Ghost

őőőő

nos :D

szerintem kezdj újat, és figyelj az ember készítésnél. Először is megcsinálod a csávót, (adatok stb) aztán kiválasztod a szülőket, a fatert ha tudod lehetőleg vmi NFL múltval rendelkezőt keress. Utána, megcsinálod, a csávót. leszerződtetsz egy trainert, akinél pár dolgot edzhetsz (futás, elkapás, rúgás, stb. pozíciótól függő)

Ezeket ha jól megcsináltad, akkor miután bekerültél egy csapatba, ha jó vagy, alap ember leszel :smile:

A sport 1-2-n adják az NFL ligát, sajnos majd csak soká, mivel nemrég lett vége :D A Super Bowlt is ők adják, csak sajnos azis majd jövő év februárja környékén lesz :sad: Sajna ez van, rövid a bajnokság ideje :sad:

de ha tudod, és kivárod, csípj el 1-1 közvetítést, hatalmas jó meccseket nyomnak, és a kommentárok is nagyon jók :wink::smile:

Lehet az lesz, de 1 bajnokságot most már lehet végig viszek. :rolleyes:

Thx, néha már láttam 1-1 meccset, de általában csak a végére kapcsoltam oda.

Link to comment
Share on other sites

-Gabe-

Nekem Superstar módban van egy QB-m és egész jó. :smile: Az apám Hall of Fame QB volt. :D 1. szezonomban ledraftolt a Minesota Vikings, velük beis jutottam a playoffba, de ott kikaptam az 1. meccsen. Az 1. szezonom felél pro-n, felét all-pro-n játszottam le, és így Pro Bowlos lettem és én lettem az év újonca.

Szóval az 1. szezonom egész jól sikerült, ezért úgydöntöttem hogy egy jobb csapathoz szerződöm, elis mentem a Baltimore Ravenshez. EZT a szezont végig all-pron játszom és nagyon jó a csapat. Eddig 12 meccset játzszottam le, 11-1 es mérleggel. :smile:

Idei statisztikáim 12meccsen:

kb. 3100 yard

28 TD pass

12 Int

kb. 53%os pontosság

kb. 90-es QB rating

Egész jó :smile: Főleg a yardok meg a TD passok. Csak sok az interception :sad:

Ja és 93-as az overallom

Link to comment
Share on other sites

SPLINTERCELL

Hi all!

Valaki megtudná mondani, hogy superstar módban, hogy tom a játékosomat írányítónak vagyis olyan dobónak tenni? Vagy azt mindgyárt a kezdésnél kell amikor kreálom? A választ előre is thx!

Link to comment
Share on other sites

-Gabe-

Hi all!

Valaki megtudná mondani, hogy superstar módban, hogy tom a játékosomat írányítónak vagyis olyan dobónak tenni? Vagy azt mindgyárt a kezdésnél kell amikor kreálom? A választ előre is thx!

Az elején amikor kiválasztod a szülőket, ottvan egy olyan hogy position, és annak QB-nek kell lennie és akkor lesze lirányító.

De mielőtt belevágsz olvasgass egy kisit itta szabályokról.

Link to comment
Share on other sites

Lucart

Nekem Superstar módban van egy QB-m és egész jó. :smile: Az apám Hall of Fame QB volt. :D 1. szezonomban ledraftolt a Minesota Vikings, velük beis jutottam a playoffba, de ott kikaptam az 1. meccsen. Az 1. szezonom felél pro-n, felét all-pro-n játszottam le, és így Pro Bowlos lettem és én lettem az év újonca.

Szóval az 1. szezonom egész jól sikerült, ezért úgydöntöttem hogy egy jobb csapathoz szerződöm, elis mentem a Baltimore Ravenshez. EZT a szezont végig all-pron játszom és nagyon jó a csapat. Eddig 12 meccset játzszottam le, 11-1 es mérleggel. :smile:

Idei statisztikáim 12meccsen:

kb. 3100 yard

28 TD pass

12 Int

kb. 53%os pontosság

kb. 90-es QB rating

Egész jó :smile: Főleg a yardok meg a TD passok. Csak sok az interception :sad:

Ja és 93-as az overallom

én egyszer (nemtom hogyan, gondolom bug) egy olyan muksóval kezdtem, akinek mindene 90+ os volt...aszittem leesek a székről :lol: jó kis rookie volt :lol:

Link to comment
Share on other sites

-Gabe-

én egyszer (nemtom hogyan, gondolom bug) egy olyan muksóval kezdtem, akinek mindene 90+ os volt...aszittem leesek a székről :lol: jó kis rookie volt :lol:

Indítottam egy futót, és egyből 90-es az overallom. :smile: Leis csapott rám a Cowboys. :smile:

Acceliration 98... Ez se rossz azért :lol:

Link to comment
Share on other sites

Lucart

Indítottam egy futót, és egyből 90-es az overallom. :smile: Leis csapott rám a Cowboys. :smile:

Acceliration 98... Ez se rossz azért :lol:

Hát ja, futónak pláne :smile: bár én még csak Qb voltam Superstarban, de lehet hogy kipróbálom a RB-t vagy a WR-t :smile:

Link to comment
Share on other sites

_DeX_

Indítottam egy futót, és egyből 90-es az overallom. :smile: Leis csapott rám a Cowboys. :smile:

Acceliration 98... Ez se rossz azért :lol:

én 89-es HB vagyok a Green Baynél Favre papa mögött :D

Link to comment
Share on other sites

-Gabe-

Van egy irányítóm is. Már 2 szezont lejátszottam, a következőképpen alakult a 2. szezonom a Baltimoreban:

4132 yard

33 TD pass

15 Int

89.4 QB rating

Superbowlt nyertem, és én lettem az MVP! :smile:

Az overallom pedig 96os, és mindezt all-pron.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...