Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Madden NFL sorozat


Szisi

Recommended Posts

Szisi

Az igen népszerű amerikai focis játék..

Link to comment
Share on other sites

_Jolly_Joker_

Várom sok szeretettel, a 06 is oltári játék volt, remélem ezt sem szúrják el. B)

Link to comment
Share on other sites

_Jolly_Joker_

Na, én mindjárt telepítem a játékot, kiváncsi vok milyen lett. B)

Link to comment
Share on other sites

Stampede

Várom sok szeretettel, a 06 is oltári játék volt, remélem ezt sem szúrják el. B)

Jipííí xD

2006 óriási nagy volt, imádtam...én most töl...akarom mondani most hozza a po'stá' bá' :rolleyes: :lol:

Link to comment
Share on other sites

_Jolly_Joker_

Jipííí xD

2006 óriási nagy volt, imádtam...én most töl...akarom mondani most hozza a po'stá' bá' :rolleyes: :lol:

Most csak egy picikét játszottam a játékkal.

A menü sokkal dekoratívabb és modernebb lett, de lényegében a funkciók ugyanazok maradtak. A grafról nem beszélnék, mivel csak minimumon fut. :rolleyes: A zenék ismét jók, belehallgattam a soundtrackbe (meghallgatható a profilból). A játék lényegében ugyanaz, kicsit mintha okosabbak lennének a játékosok, a hangulat nagyon jó, a mozgások profibbak. Majd még tesztelgetem a kicsikét :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

_NemTom_

Sztem pudinga a gém.........nekem bejött...... a Superstar is jól megvan csinálva.......és végre van egy nagyobb cél is...... :D

A fantasy Draft is bejön...... :D

Link to comment
Share on other sites

Stampede

Én is nyomtam egy picikét :D Sztem nagyon állat, Superstar mód nagyon baró... :wink: A menü télleg szép, zenék jók :wink:

In-Game pedig:Isten :smile: Elég csak ha annyit mondok...az NFL-ben már csak két csapat 100%-os 4 hét után...egyik a Patriots :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Guest

halljátok,valaki nemakar játszani egy meccset multiba? x)

Link to comment
Share on other sites

Cycl0ne28

halljátok,valaki nemakar játszani egy meccset multiba? x)

ok én tudok jönni olyan 6-7 óra körül este...

szerk:Ja és megnyertem az első meccsemet 61-0-ra

Link to comment
Share on other sites

_Jolly_Joker_

ok én tudok jönni olyan 6-7 óra körül este...

szerk:Ja és megnyertem az első meccsemet 61-0-ra

61-0 Easy fokozaton nagyon nagy dolog. :lol:

Link to comment
Share on other sites

_NemTom_

A Cowboys draftolt engem......Jones és Marion Barber után 3. számú futó játékos voltam, de az elő szezon és a szezon során 0 meccsett játszottam...úgyhogy elment az ügynökömhöz és kértem hogy cseréljenek el....így kerültem a Billshez....ahol már az előszezon során több meccsen játszottam mint a Cowboysba, bár valószínű itt se leszek majd kezdő... :D

Link to comment
Share on other sites

ferenc00765

Engem a Cleveland draftolt, QB-ként játszom, és 14 meccs után még csak a 15 futott TD hiányzik hogy meglegyen minden a Hall of Fame Season-jainál. :D

Kaptam olyat is hogy nem vagyok csapatjátékos, meg hogy túl sokat futok. But I'M the JUGGERNAUT BITCH! :lol: :lol:

Egyébként a játék nagyon jó, élvezetesebb mint a 2006, főleg ugye az említett új cél, a Hall of Fame miatt. :smile:

Link to comment
Share on other sites

Kretenke

Hi!

gondolkodom rajta, h megvegyem a játékot, mert érdekel is, meg tetszik is. :smile:

Na de előbb megkérdezném, elviselhető az irányítás billentyűzettel?

Mert gamepadra már nincs pénzem... :sad:

ki mivel irányítja?

Link to comment
Share on other sites

ferenc00765

Hi!

gondolkodom rajta, h megvegyem a játékot, mert érdekel is, meg tetszik is. :smile:

Na de előbb megkérdezném, elviselhető az irányítás billentyűzettel?

Mert gamepadra már nincs pénzem... :sad:

ki mivel irányítja?

Én billentyűzettel nyomom, kicsit változtattam az alapbeállításon, így elfogadható az irányítás.

Ha valamiért mégis szeretnél gamepadot venni, akkor előbb nézd meg az EA oldalán hogy melyekkel kompatibilis, mert az enyémmel tragédia. :sad:

/Mondjuk igaz hogy egy olcsó vacak :D /

Link to comment
Share on other sites

_Jolly_Joker_

Hi!

gondolkodom rajta, h megvegyem a játékot, mert érdekel is, meg tetszik is. :smile:

Na de előbb megkérdezném, elviselhető az irányítás billentyűzettel?

Mert gamepadra már nincs pénzem... :sad:

ki mivel irányítja?

Én gamepaddel játszom, tökéletes. B)

Link to comment
Share on other sites

_NemTom_

Én billel játszom.........nah a 2. évem utánúgy látszik megtaláltam a keresett csapatot, ahol végre első számú futó vagyok....és ez a csapat nem más mint a Jets......a Billsnél is játszottam de McGahee mögött nem sok jutott....de így is szabad listás voltam és 4 csapat akart leigazolni......a legtöbbet a Jaguars adta volna 9M-t, de én a Jetst választottam ahol csak 6Misit kapok....... :D

az előszezon jól sikerült....most jöhet a bajnokság... :D

Link to comment
Share on other sites

ferenc00765

Nos, 1. évem irányítóként:

Díjak:

MVP of the year /NFL, AFC/

Offensive player of the year /NFL, AFC/

Offenasive rookie of the year /NFL, AFC/

QB of the year /NFC, AFC/

PRO BOWL /AFC/

Statisztika:

Rating I Yards I TD I INT

124.4 I 4973 I 53 I 11

És legalább 4 NFL rekordot döntöttem meg:

Most Touchdown Passes, Season, 49, Peyton Manning -53

Most Touchdown Passes, Rookie, Season, 26, Peyton Manning -53

Most Touchdown Passes, Game, 7, 5 times -8

Most Games, Four or More Touchdown Passes, Season, 6, Dan Marino -7

És most csereként átmentem Bengals-hoz, ahol remélem hasonló, jó szezonom lesz. :D

Link to comment
Share on other sites

Kretenke

Nos... Egyenlőre kölcsönkértem egy példányt egyik barátomtól... :smile:

Mivel amerikai focihoz sík hülye vagyok, valaki el tudná mondani a posztokat, meg a rövidítésüket, ha szépen kérem? :smile:

A QB-el még tisztában vagyok...

És milyen poszton érdemes karaktert indítani Superstar módban (ok, hülye kérdés, de rugó játékosnak gondolom elég unalmas lenni)

köcce

Link to comment
Share on other sites

_NemTom_

Nos... Egyenlőre kölcsönkértem egy példányt egyik barátomtól... :smile:

Mivel amerikai focihoz sík hülye vagyok, valaki el tudná mondani a posztokat, meg a rövidítésüket, ha szépen kérem? :smile:

A QB-el még tisztában vagyok...

És milyen poszton érdemes karaktert indítani Superstar módban (ok, hülye kérdés, de rugó játékosnak gondolom elég unalmas lenni)

köcce

Hát sztem elég ha a legfontosabbakat tudod (QB, (W)ide ®eceiver - Elkapó, ®unning (B)ack [HB] - Futó)

a többit szvsz nem olyan fontos behatóan ismerni....

a másik meg sztem QB-ként és HB-ként érdemes indulni.......

WR-ként nekem kicsit nehéz volt mert nem bírtam rendesen elkapni....

Mellesleg a Jets-cel megnyertem a Super Bowlt.....sok díjat kaptam...MVP meg minden

jó volt most én vagyok az isten... :D

Link to comment
Share on other sites

Lezlie407

Hát sztem elég ha a legfontosabbakat tudod (QB, (W)ide ®eceiver - Elkapó, ®unning (B)ack [HB] - Futó)

a többit szvsz nem olyan fontos behatóan ismerni....

a másik meg sztem QB-ként és HB-ként érdemes indulni.......

WR-ként nekem kicsit nehéz volt mert nem bírtam rendesen elkapni....

Mellesleg a Jets-cel megnyertem a Super Bowlt.....sok díjat kaptam...MVP meg minden

jó volt most én vagyok az isten... :D

feltettem a gammát....

hát ez rohadt bonyolult nekem, a gomboknak vagy 5 féle funkciója van, szal elég nehéz(de azért csináltam egy egészpűályás td-t) :lol:

Link to comment
Share on other sites

_NemTom_

feltettem a gammát....

hát ez rohadt bonyolult nekem, a gomboknak vagy 5 féle funkciója van, szal elég nehéz(de azért csináltam egy egészpűályás td-t) :lol:

hát igen kicsit sok gomb van de meglehet tanulni mikor mit kell...én támadásnál A, D, F, G, W gombokat szoktam használni.....védekezésnél legtöbbször D, W, E gombokat...... :D

Rookien nagyon könnyű .D

Link to comment
Share on other sites

_Jolly_Joker_

hát igen kicsit sok gomb van de meglehet tanulni mikor mit kell...én támadásnál A, D, F, G, W gombokat szoktam használni.....védekezésnél legtöbbször D, W, E gombokat...... :D

Rookien nagyon könnyű .D

Higyjétek el, gamepaden sokkal hangulatosabb és egy ujjal kezelhetek 4 gombot, szóval kevésbé polipos.

Link to comment
Share on other sites

Kretenke

Higyjétek el, gamepaden sokkal hangulatosabb és egy ujjal kezelhetek 4 gombot, szóval kevésbé polipos.

Ahhoz előbb kéne egy gamepad... :wink:

Illetve van egy... De az 8 gombos. Abból négy iránygomb..

Link to comment
Share on other sites

_NemTom_

Higyjétek el, gamepaden sokkal hangulatosabb és egy ujjal kezelhetek 4 gombot, szóval kevésbé polipos.

Nekem nincs.......péz van de másra kell :D

szóval maradok a billnél :D :tongue::tongue:

Link to comment
Share on other sites

Lezlie407

Higyjétek el, gamepaden sokkal hangulatosabb és egy ujjal kezelhetek 4 gombot, szóval kevésbé polipos.

nekem is az van de még így is elég meleg megtanulni h h kell,mert nem úgy van mint a fifaban hkipróbálgatod meccs közeb mert akkor elveszted a labdát :smile:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...