Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Isten Háta Mögött


nezolaca

Recommended Posts

pumi

voltam, és olvastam az interjút, amit palika linkelt be! :lol:

kérdés: észrevettétek, h a nevetek rövidítése megfelel 1 másik zenekar rövidítésének?

csaba: nem

palika: igen, mindannyian Informatikai- és Hírközlési Minisztérium -rajongók vagyunk! :lol: :lol:

ja hát ők ijenek..elképzelem ah fa arccal mondják ott a hüjeségeket felváltva a tök durva értelmű monológokkal..

Link to comment
Share on other sites

Bangyee

IHM - jó. De nem úgy jó, mint pistike az iskolában. Nem, akkor csillagos ötös lenne. De IHM jó. Jó mint egy omlós szaftos marhasteak, mint egy frissítő csobbanás a 40fokos hőségben, jó mint fetrengtető nevetés a haverokkal, jó mint egy pohár különleges bor egy különlegesen szép helyen, jó mint egy éjszaka álmaid nőjével/pasijával... :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

pumi

IHM - jó. De nem úgy jó, mint pistike az iskolában. Nem, akkor csillagos ötös lenne. De IHM jó. Jó mint egy omlós szaftos marhasteak, mint egy frissítő csobbanás a 40fokos hőségben, jó mint fetrengtető nevetés a haverokkal, jó mint egy pohár különleges bor egy különlegesen szép helyen, jó mint egy éjszaka álmaid nőjével/pasijával... :rolleyes:

jaj :')

szívemből szóltál testvér..

Link to comment
Share on other sites

nezolaca

Túlléptük a 100 hsz-t! nem gondoltam volna... Éljen az IHM! :smile:

Link to comment
Share on other sites

nezolaca

Egyébként ismeritek EZT az oldalt?

Link to comment
Share on other sites

adesz444

Egyébként ismeritek EZT az oldalt?

igen láttam már, nézegettem az oldalakat, amiket kidob a google! :D

ezen vannak faxa stúdiósképek.

Link to comment
Share on other sites

BLEZERSUGAR

Sziasztok!

Nagyon köszi hogy megcsináltátok ezt a tpoicot, meg a wikipediat is!!! Meg a sok jó is hozzászólást, legyen az kritika vagy tetszésnyilvánítás!! Jófejek vagytok tényleg!

Naná hogy örülünk! És be is linkeljük az oldalunkra ezt a kis fórumot............amint lesz időm:-)))

Ha van kedvetek gyertek el a következő koncira, jónak ígérkezik a balaton parton!!!!

[attachmentid=711]

Link to comment
Share on other sites

pumi

Sziasztok!

Nagyon köszi hogy megcsináltátok ezt a tpoicot, meg a wikipediat is!!! Meg a sok jó is hozzászólást, legyen az kritika vagy tetszésnyilvánítás!! Jófejek vagytok tényleg!

Naná hogy örülünk! És be is linkeljük az oldalunkra ezt a kis fórumot............amint lesz időm:-)))

Ha van kedvetek gyertek el a következő koncira, jónak ígérkezik a balaton parton!!!!

[attachmentid=711]

persze persze..frissítés az oldalon..vicces vagy blézer atyám :D

najó nem vok gonosz..

én amúgy azt az fw-s oldalt nem vágtam.. :unsure: de a stúdiófelvételek valóban jók..az a gitárból visszatükröződős kép nagyon ottvan..

Link to comment
Share on other sites

Zarathos

háhh... ideszokik a fél hazai UG metál-színtér :lol: nyissunk superbutt meg aebsence topikokat, hátha jönnek ők is. eddig mindig bejött B)

Link to comment
Share on other sites

-moki-

Én örülnék egy Insane topicnak is... :smile:

Hamár erre jársz Blazer: Milyen gityárokon nyomjátok? Nem mertem a vendégkönyvbe írni, mert annyira kicsinek és jelentéktelennek éreztem magam :D

Link to comment
Share on other sites

BLEZERSUGAR

persze persze..frissítés az oldalon..vicces vagy blézer atyám :D

najó nem vok gonosz..

én amúgy azt az fw-s oldalt nem vágtam.. :unsure: de a stúdiófelvételek valóban jók..az a gitárból visszatükröződős kép nagyon ottvan..

Heyy!

Jó...jó néha 1 hónap az átlag frissítési idő, de most egész "periódikus" vagyok. Pld ma is fogok:-)))Állítólag

Az FW-s oldal Csabi mester terméke, azaz az ellenoldal felelős. Ha a KisTehén!gitáros vsszatükr. képre gondolsz, akkor asszem pont én unatkoztam:-)

Én örülnék egy Insane topicnak is... :smile:

Hamár erre jársz Blazer: Milyen gityárokon nyomjátok? Nem mertem a vendégkönyvbe írni, mert annyira kicsinek és jelentéktelennek éreztem magam :D

Szerintem meg nyugodtan írjál be oda is.....nem harapnak a srácok....a moderátor meg én lennék, szóval.....:-)

Gitárokat tekintve én a sajátomat szívesen leírom, a többiek joban értenek a sajátjaikhoz....

Szóval egy Epiphone EB-0-s az én kicsikém, éppen átalakítás előtt....semmi extra:-)

Link to comment
Share on other sites

Bangyee

háhh... ideszokik a fél hazai UG metál-színtér :lol: nyissunk superbutt meg aebsence topikokat, hátha jönnek ők is. eddig mindig bejött B)

De mit gondolsz, hogy találtak ide? :huh: Szerintem kedvenc Faffynk keze van a dologban... :D

És bakker pont balcsinál leszek (Siófokon) amikor konci lesz, szóval erőss a csábítás, hogy elzúzzak az örvényesi heyehuyára! :smile:

Link to comment
Share on other sites

Toolvid

háhh... ideszokik a fél hazai UG metál-színtér :lol: nyissunk superbutt meg aebsence topikokat, hátha jönnek ők is. eddig mindig bejött B)

Blind Myself-et! :rolleyes:

moki várja, hogy valameikőtök beírja, hogy 8 húrossal nyomja... :rolleyes: :lol:

plíz frissítsétek a pólók képeit...az újat akarom látni, s rendelni is sebtiben... B)

De mit gondolsz, hogy találtak ide? :huh: Szerintem kedvenc Faffynk keze van a dologban... :D

És bakker pont balcsinál leszek (Siófokon) amikor konci lesz, szóval erőss a csábítás, hogy elzúzzak az örvényesi heyehuyára! :smile:

sztem egy másik hölgyemény volt...az emberiség legnagyobb IHM fanja...az én kicsi pumim... :rolleyes: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Faffy

De mit gondolsz, hogy találtak ide? :huh: Szerintem kedvenc Faffynk keze van a dologban... :D

És bakker pont balcsinál leszek (Siófokon) amikor konci lesz, szóval erőss a csábítás, hogy elzúzzak az örvényesi heyehuyára! :smile:

neménvótam!

Link to comment
Share on other sites

pumi

De mit gondolsz, hogy találtak ide? :huh: Szerintem kedvenc Faffynk keze van a dologban... :D

És bakker pont balcsinál leszek (Siófokon) amikor konci lesz, szóval erőss a csábítás, hogy elzúzzak az örvényesi heyehuyára! :smile:

banygee szemét mázlista vagy de ha ilyen lehetőséged van..ne is gondolkodj..menj..mindenképp..ut

llak=(

na mindegy majd szeptemberben úgyis ménk pestre :rolleyes:

süss fel nap mijen hej? :unsure:

ja és igen arra képre gondoltam..unatkozhatnál máskor is így:D

Link to comment
Share on other sites

pumi

és beszarok télleg frissített :D

Link to comment
Share on other sites

Bangyee

banygee szemét mázlista vagy de ha ilyen lehetőséged van..ne is gondolkodj..menj..mindenképp..ut

llak=(

na mindegy majd szeptemberben úgyis ménk pestre :rolleyes:

süss fel nap mijen hej? :unsure:

ja és igen arra képre gondoltam..unatkozhatnál máskor is így:D

Süsi itt van tőlem 100 m-re :unsure: Akkor szeptembereben is megyek koncira :D AMúgy ilyen szó szerint föld alatti hely, amikor egyszer voltam, akkor ép tuc-tuc dj tánci-tánci volt. Ahogy így emléxem az egész hely egy pincelabirintus, egy "nagyobb" szoba van benne, a tánctér, gondolom ott lészen majd a széjjel való esés. :smile:

Link to comment
Share on other sites

Toolvid

Süsi itt van tőlem 100 m-re :unsure: Akkor szeptembereben is megyek koncira :D AMúgy ilyen szó szerint föld alatti hely, amikor egyszer voltam, akkor ép tuc-tuc dj tánci-tánci volt. Ahogy így emléxem az egész hely egy pincelabirintus, egy "nagyobb" szoba van benne, a tánctér, gondolom ott lészen majd a széjjel való esés. :smile:

jujujj, jeeeee...undor-grund széjjelpuffanás...juhé...kötelező a megjelenés... B)

Link to comment
Share on other sites

pumi

jujujj, jeeeee...undor-grund széjjelpuffanás...juhé...kötelező a megjelenés... B)

jájá..és ottlesz bangyusz is..jeá

Link to comment
Share on other sites

Zarathos

jájá..és ottlesz bangyusz is..jeá

hát meg esetleg talán én....erős szempillarebegtetés :D

Link to comment
Share on other sites

pumi

hát meg esetleg talán én....erős szempillarebegtetés :D

hát te még nem mondtad h jössz de ha jössz akkor háromszoros hipp hipp hurrá neked.. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Zarathos

hát te még nem mondtad h jössz de ha jössz akkor háromszoros hipp hipp hurrá neked.. :lol:

há hogy gondolod, szívem? :lol: pesten lesz, meg ti is ott lesztek, és akkor én meg alszok, vagy mégis? :D

Link to comment
Share on other sites

pumi

há hogy gondolod, szívem? :lol: pesten lesz, meg ti is ott lesztek, és akkor én meg alszok, vagy mégis? :D

hámost jóvanmámost.. :tongue:

Link to comment
Share on other sites

Toolvid

há hogy gondolod, szívem? :lol: pesten lesz, meg ti is ott lesztek, és akkor én meg alszok, vagy mégis? :D

hát gondoltuk neked ott van a képregény meg a gép. (gonosz poén beszúrása) :lol:

na de gyere, meg még sokan és többen mint a sok, sokasodjunk oda és jíhá lesz... :unsure:

Link to comment
Share on other sites

pumi

hát gondoltuk neked ott van a képregény meg a gép. (gonosz poén beszúrása) :lol:

na de gyere, meg még sokan és többen mint a sok, sokasodjunk oda és jíhá lesz... :unsure:

ez lesz a valaha legtöbb látogatót fogadott koncert :D

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...