Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Spore


Puli

  

425 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

tadi92

Nagyon Várom!!! pontosan mikor jelenik meg?

Link to comment
Share on other sites

Kretenke

Nagyon Várom!!! pontosan mikor jelenik meg?

2007 eleje, pontosabbat sztem senki nem tud

Link to comment
Share on other sites

maxvercetti

2007 eleje, pontosabbat sztem senki nem tud

Az még sajnos messze van,de kivárjuk ha tudjuk! :wink:

Link to comment
Share on other sites

schreiber

Az még sajnos messze van,de kivárjuk ha tudjuk! :wink:

ha tudjuk

Link to comment
Share on other sites

Alterego-X

Én már november óta várom, azt hiszem egy kicsit meg is őrültem. De nem baj mert így őrülten nem tünik olyan soknak az idő. :wacko:

Link to comment
Share on other sites

Xris

Sajna az még távol van :'(

Link to comment
Share on other sites

_NemTom_

ha ez ellesz KisTehén!va akkor nagyon nagyon mérges leszek.............bár bízok Will Wrightban.......... :D

Link to comment
Share on other sites

Alterego-X

ha ez ellesz KisTehén!va akkor nagyon nagyon mérges leszek.............bár bízok Will Wrightban.......... :D

Ha csak annyi benne lesz amit láttunk belőle akkor már jó, de még dolgoznak is rajta vagy 10 hónapot.

Az egyetlen amitől félek hogy a lény készitése nagyon bugos lesz, hisz' még senki sem készitett olyan progit ami kitalálja vogy mozogna valami aminek mondjuk 13 külömböző tipusú végtagja van. :blink:

Link to comment
Share on other sites

maxvercetti

Ha csak annyi benne lesz amit láttunk belőle akkor már jó, de még dolgoznak is rajta vagy 10 hónapot.

Az egyetlen amitől félek hogy a lény készitése nagyon bugos lesz, hisz' még senki sem készitett olyan progit ami kitalálja vogy mozogna valami aminek mondjuk 13 külömböző tipusú végtagja van. :blink:

Szerintem meg tudják csinálni. :smile:

Link to comment
Share on other sites

Leo88

Szerintem meg tudják csinálni. :smile:

Sztem is, van is eg elméletem hogyan, de nem tom leírni :D (ezzel nem azt omndom hogy én megtudnám csinálni, csak, hogy ők kb. hogyan fogják, vagy nem is tudom :D .....mind1XD)

Link to comment
Share on other sites

Alterego-X

Az például jó teszt lenne nekik ha létező állatokat csinálnának, és azoknak a mozgásához igazitanák a többit is.

Link to comment
Share on other sites

M3LK0R

Az például jó teszt lenne nekik ha létező állatokat csinálnának, és azoknak a mozgásához igazitanák a többit is.

és ki tudja? lehet h épp ezt csinálják :lol:

Link to comment
Share on other sites

Alterego-X

és ki tudja? lehet h épp ezt csinálják :lol:

Ha úgy gondolkodnak mint én, akkor lehet. És aki egy ilyen játékot ki tud találni, az 100% hogy úgy gondolkodik mint én. :wink:

Link to comment
Share on other sites

maxvercetti

Ha úgy gondolkodnak mint én, akkor lehet. És aki egy ilyen játékot ki tud találni, az 100% hogy úgy gondolkodik mint én. :wink:

Akkor biztosan te vagy az ifjú Will Wright. :wink::smile:

Link to comment
Share on other sites

BISquall

Ezt a gémet inkább a szimulátorok közé raktam volna! :ph34r:

Ott a helye !

Vagy látre kellene egy új besorolást hozni , Játékok amelyek meg fogják változtatni a szmátógépes világot Ccímmel és akkor oda raknám :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Leo88

Ha úgy gondolkodnak mint én, akkor lehet. És aki egy ilyen játékot ki tud találni, az 100% hogy úgy gondolkodik mint én. :wink:

Csak ebbe az a rossz, hogy ha én csinálok egy 8 lábű vérengző szörnyeteget akkor az ne úgy mozogjon már mint egy őz, vagy mint egy disznó vagy mittomén :huh::wink:

Link to comment
Share on other sites

Alterego-X

Csak ebbe az a rossz, hogy ha én csinálok egy 8 lábű vérengző szörnyeteget akkor az ne úgy mozogjon már mint egy őz, vagy mint egy disznó vagy mittomén :huh::wink:

Attól függ milyen lábai vannak. Ha például őzlábai, akkor úgy fog mozogni mint egy őz.

Link to comment
Share on other sites

Kretenke

Attól függ milyen lábai vannak. Ha például őzlábai, akkor úgy fog mozogni mint egy őz.

...mint egy nyolclábú őz...

Link to comment
Share on other sites

Xris

Én valami über-farkast csinálnék ^^^

No meg nyílván aminek 8 lába van az nem úgy fog mozogni mint egy 4 lábú...

Link to comment
Share on other sites

Kretenke

Én valami über-farkast csinálnék ^^^

No meg nyílván aminek 8 lába van az nem úgy fog mozogni mint egy 4 lábú...

Én valami bagolytestű, 4 lábú, ormányos krícsört... :D

Link to comment
Share on other sites

Iam_The_Ghost

Attól függ milyen lábai vannak. Ha például őzlábai, akkor úgy fog mozogni mint egy őz.

Na de biztos van vmi határ, nem? Pl. csak nem lehet egy elefánttestű böhöm nagy dögöt, aminek cingár 8 lába van, nem? Meg aztán mindenki olyan erős lényt tudna kreálni, hogy nem lenne nehéz a game szvsz...

Link to comment
Share on other sites

Alterego-X

Na de biztos van vmi határ, nem? Pl. csak nem lehet egy elefánttestű böhöm nagy dögöt, aminek cingár 8 lába van, nem? Meg aztán mindenki olyan erős lényt tudna kreálni, hogy nem lenne nehéz a game szvsz...

Szerintem ha nagy a teste és gyendék a lábai akkor lassan halad, vagy sehogy.

Nem lenne könnyű a játék mert:

1. A lény egy evoluciót jár végig, fokozatosan , korlátozott ütemben fejlődik, hatékonysága függvényében.

2. Még ha előbb-utóbb közveszélyes szörnnyé is válik, a többi állat a bolygón éppúgy erősebbé, fejlettebbé válna közben, ahogy az ő fejlettebb változataik feltöltődnek a netről. B)

Link to comment
Share on other sites

Kretenke

Na de biztos van vmi határ, nem? Pl. csak nem lehet egy elefánttestű böhöm nagy dögöt, aminek cingár 8 lába van, nem? Meg aztán mindenki olyan erős lényt tudna kreálni, hogy nem lenne nehéz a game szvsz...

Valami olyasmit említettek, hogy minden fejlesztési pontokba kerül... Szóval nem fejleszthetsz überhipermegaerős lényt, valahol majd kompromisszumokat kell kötnöd...

Link to comment
Share on other sites

Gery_Wen

Én úgy olvastam, vagy hallottam, hogy nem lehet elsőre übertápot csinálni, hanem minden, szépen fokozatosan válik elérhetőve.

Link to comment
Share on other sites

Leo88

Miért itt nem csak lényed kinézetét lehet változtatni, hanem a belső tulajdonságait is amivel erősebbé lehet változtatni?

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...