Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Spore


Puli

  

425 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

maxvercetti

Én is megnéztem a videót és érdekesnek tűnik. Az a lehetőség, hogy megalkossuk saját szörnyünket nagyok ígéretes! :smile:

Link to comment
Share on other sites

Gery_Wen
-->Itt<-- van egy kicsit hosszabb videó, részletesen benne van a játék minden fázisa, szöveg is van hozzá, igaz angol. Aki nem érti vagy nem akarja hallgatni a koma szövegét annak mondom hogy miután a bolygót felrobbantotta nincs már semi csak szövegel. Alig várom hogy jöjjön, énis csiálok olyan teddy-macit x)
Link to comment
Share on other sites

Nil

Én is megnéztem a videót és érdekesnek tűnik. Az a lehetőség, hogy megalkossuk saját szörnyünket nagyok ígéretes! :smile:

Nekem az tetszett a videóban amikor a kis háromlábú megtalálta a párját és elindult az az erotikus szaxofon-szóló :lol:

Link to comment
Share on other sites

Xris

Kezd edgyre jobban érdekelni ez a játék :smile:

Link to comment
Share on other sites

Edemking

engem is nagyon érdekel ez a játék :smile: sztem ez a játék minden idők 1ik legeredetibb játéka :D

Link to comment
Share on other sites

maxvercetti

Nekem az tetszett a videóban amikor a kis háromlábú megtalálta a párját és elindult az az erotikus szaxofon-szóló :lol:

Ja, és a mozgásuk is elég érdekes volt! :lol:

Link to comment
Share on other sites

Alterego-X

Hát... elég nehéz lenne realisztikusan megcsinálni a párzást, de így legalább nem lesz gond a korhatárral. Ezek meg az E3-on megjelent videók, mindet küldöm, szal. néhányat tán már láttatok:

Videos:

20 perces bemutató: http://video.google.com/videoplay?docid=75...2686&q=spore+e3

Robin Williams Sporral játszik: http://video.google.com/videoplay?docid=1787052479157847670

Hivatalos trailer: http://www.spore.com/screenshots.php

Will Wright interjú játékkal(keressetek rá az oldalon): http://www.g4tv.com/

Spore video:

2005-ös félórás bemutató: http://video.google.com/videoplay?docid=83...0559198&q=Spore

Link to comment
Share on other sites

Xris

Megnéztem végig a videogoogle videjót bár rossz a képminőség.Ugye naon jó gradikja lesz,nem ilyen kissé khm gyerekes-animációs értitek?

Link to comment
Share on other sites

maxvercetti

Megnéztem végig a videogoogle videjót bár rossz a képminőség.Ugye naon jó gradikja lesz,nem ilyen kissé khm gyerekes-animációs értitek?

Értjük, de szerintem ezt direkt azért csinálják, hogy amit Petike-x is mondott, hogy a korhatár miatt.

Link to comment
Share on other sites

Xris

Értjük, de szerintem ezt direkt azért csinálják, hogy amit Petike-x is mondott, hogy a korhatár miatt.

Jah értem.

Link to comment
Share on other sites

Alterego-X

A grafikája nem gyerekes és nem is komoly, attól függ miken környerezet csinálsz. A videon pedig pont egy gyerekes világ volt látható. És én csak a párzásra mondtam a korhatárt, a játékban eszméletlen komoly objektumokat is lehet csinálni.

Link to comment
Share on other sites

maxvercetti

Nekem még az is tetszett, hogy ha betelepítetted a bolygódat akkor Ufo-ba pattanhatsz és felfedezhetsz újabb világokat. :smile:

Link to comment
Share on other sites

martin_dante

Nagyon izgat a játék! Várom! Attól azért félek, hogy nehogy a Movies sorsára jusson, ott is beígértek mindent aztán kaptunk egy erős közepes ám egy ideig nagyon hangulatos és szórakoztató játékot.

Amúgy ma lesz a HírTV-n, 21:35-kor a BBC Click műsorában egy interjú Will Wrighttal!

Link to comment
Share on other sites

maxvercetti

Nagyon izgat a játék! Várom! Attól azért félek, hogy nehogy a Movies sorsára jusson, ott is beígértek mindent aztán kaptunk egy erős közepes ám egy ideig nagyon hangulatos és szórakoztató játékot.

Amúgy ma lesz a HírTV-n, 21:35-kor a BBC Click műsorában egy interjú Will Wrighttal!

A Moviesnál a menedzselős rész nagyon unalmas lett, viszont a filmkészítő kisebb hiányoságokkal de jó.(Bár a játékot hamar abbahagytam.) Reméljük a legjobbakat a Sporenál és lehetőleg nem fogunk csalódni! :wink:

Link to comment
Share on other sites

Iam_The_Ghost

A grafikája nem gyerekes és nem is komoly, attól függ miken környerezet csinálsz. A videon pedig pont egy gyerekes világ volt látható. És én csak a párzásra mondtam a korhatárt, a játékban eszméletlen komoly objektumokat is lehet csinálni.

Ez így szvsz nem igaz, az, hogy milyen környezetet alakítasz még, még a grafikán nem fog változtatni, hogy nagyon harsányak a színek és ettől semmi komoly érzése nem lesz szvsz. Ettől még, mint már sokszor mondtam, lehet jó, csak nem komoly. :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

M3LK0R

én nagyon várom ezt a játékot valami konkrétumot lehet róla tudni ,hogy kb mikor jelenik meg?

Link to comment
Share on other sites

Deathangel

nah megnéztem én is azE3-as demót, és iszonyúan megtetszett a játék :smile: a grafikája nekem kifejezetten bejön, a lények pikkelyes bőre kifejezetten szép lett

alig várom hogy megjelenjen :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Xris

mikor is jelenik meg?év vége,vagy még 1 évig csinálják?Mer már ahogy nézzem eléggé megvan a játék,láátam én is az E3-as videót

Link to comment
Share on other sites

Alterego-X

Ez így szvsz nem igaz, az, hogy milyen környezetet alakítasz még, még a grafikán nem fog változtatni, hogy nagyon harsányak a színek és ettől semmi komoly érzése nem lesz szvsz. Ettől még, mint már sokszor mondtam, lehet jó, csak nem komoly. :rolleyes:

Hát éppen ez az, hogy nem muszály rikitó szineket használni.

Jövő év elején jelenik meg, a fejlesztő szerint áprilisban :sad::sad::sad::sad:

Link to comment
Share on other sites

Iam_The_Ghost

Hát éppen ez az, hogy nem muszály rikitó szineket használni.

Jövő év elején jelenik meg, a fejlesztő szerint áprilisban :sad::sad::sad::sad:

Hát akkor nem értesz meg. :D A game grafikája már eleve harsány színeket alkalmaz, ezen nem lehet változtatni.

Link to comment
Share on other sites

maxvercetti

Én az egyik videón láttam egy olyan bolygót, ami tiszta sötét volt és lávafolyó vette körül a szigeteket. B)

Link to comment
Share on other sites

Alterego-X

Én az egyik videón láttam egy olyan bolygót, ami tiszta sötét volt és lávafolyó vette körül a szigeteket. B)

Nálad a pont. :wink: Ennek a játéknak épp az a lényege hogy semmi sem adott alapból. Ghost nézd meg valamelyik képet, és gondold végig mi az ami változtatható (megsúgom minden). Külömben én magam imádom azokat a gyerekes objektumokat, csak azt nem szeretem hogy akik nem, (amit szintén megértek) azokat emiatt nem érdekli a játék hogy félreismerik.

Egyébként maxvercetti, az asszem inkább valami sötét folyadék volt. Érdekes hogy mennyire változtatható a bolygó alapanyaga, én olyat is láttam ahol a talaj rózsaszín volt, a lé meg világoszöld. Kiváncsi vagyok vajon ennek lesz e valami fizikai/kémiai alapja, vagy csak kiválaszthatjuk egy színskálán a kedvenc szinünket? :blink: Mind2 érdekes lenne. :smile:

Link to comment
Share on other sites

Iam_The_Ghost

Megnéztem őket és nem változott egyáltalán a véleményem. :smile: Ugyanúgy minden elnagyolt, harsány, ami mindig a komédiát jutattja eszembe. Az hogy lávás a környezet, attól nem lesz még "felnőtesebb". Egyébként meg egy szóval nem mondtam, hogy Engem nem érdekel a game emiatt és messziről elkerülöm, ha erre célóztál. Szinte mindegyik hszmnél oda írtam direkt, hogy mindegy, hagyjuk, ettől még érdekel a game, de Ti folyton ezzel szekáltok, hogy de hát nem is olyan, de hát ha jobban megnézed stb. :rolleyes: Én így gondolom és kész, lehet védeni a gamet, ha fanatikusok vagytok, v. bármi, lehet igazatok is van, Én akkor is máshogy vélem, lehet Nekem is más gondolotamot, úgyhogy légyszíves hagyjuk már ezt a témát, Én is várom a gamet és kész, nem emiatt a grafikai problémám miatt nem fogom beszerezni, a lehetőségeket és az egész játékmenetet még mindig érdekesnek tartom.

Link to comment
Share on other sites

maxvercetti

Megnéztem őket és nem változott egyáltalán a véleményem. :smile: Ugyanúgy minden elnagyolt, harsány, ami mindig a komédiát jutattja eszembe. Az hogy lávás a környezet, attól nem lesz még "felnőtesebb". Egyébként meg egy szóval nem mondtam, hogy Engem nem érdekel a game emiatt és messziről elkerülöm, ha erre célóztál. Szinte mindegyik hszmnél oda írtam direkt, hogy mindegy, hagyjuk, ettől még érdekel a game, de Ti folyton ezzel szekáltok, hogy de hát nem is olyan, de hát ha jobban megnézed stb. :rolleyes: Én így gondolom és kész, lehet védeni a gamet, ha fanatikusok vagytok, v. bármi, lehet igazatok is van, Én akkor is máshogy vélem, lehet Nekem is más gondolotamot, úgyhogy légyszíves hagyjuk már ezt a témát, Én is várom a gamet és kész, nem emiatt a grafikai problémám miatt nem fogom beszerezni, a lehetőségeket és az egész játékmenetet még mindig érdekesnek tartom.

Ja, igazad van. Legyen béke! B) Egyébként én csak a videón látott tapasztalatomat írtam le és nem szekálni akartalak. :smile:

Link to comment
Share on other sites

Blackheart

Én megértem Ghost álláspontját grafika terén. Pont amiatt, mert a Fable is hasonlóan "elnagyolt". De ennek ellenére egéyltalán nem gyerekes, szóval ebben nem tudok igazat adni. Azért mert nem minden tökéletesen arányos, és olyan színeket használ, ami az életben csak mesterségesen fordul elő, attól még nem lesz "gyerekes" ^^

De én sem offenzíven lépek most fel, csak most olvastam végig a topicot, és reagáltam az aktuális témára.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...