Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Le Parkour


Stampede

Recommended Posts

Bergamo

Én se gondoltam volna hogy kis városomban ennyi hely van. Azelőtt tuti nem vettem volna őket észre, de most elkezdtem csinálni a dolgot, azóta már mindenben látok valami fantáziát :smile: Szal egyetértek az előttem szólókkal :smile:

Link to comment
Share on other sites

Ejnoyin-Qwebeh-Yenmon

Aki keres talál! :wink:

Hidd el sokat kerestem

Mikor deszkáztunk direkt azért mentünk a ávrosba hogy jó helyet találjunk

Azóta bennem van a szokás hogy ilyen helyeket találjak,figyeljek.

És nem nagyon látok :tongue:

Mondjuk Parkourra könnyebb helyet találni mint deszkázásra,de közel sem olyan tökéletes helyek vannak mint a weboldalon.Csak arra mondtam

Link to comment
Share on other sites

Bergamo

Hidd el sokat kerestem

Mikor deszkáztunk direkt azért mentünk a ávrosba hogy jó helyet találjunk

Azóta bennem van a szokás hogy ilyen helyeket találjak,figyeljek.

És nem nagyon látok :tongue:

Mondjuk Parkourra könnyebb helyet találni mint deszkázásra,de közel sem olyan tökéletes helyek vannak mint a weboldalon.Csak arra mondtam

ja hát igen :smile: a weboldalon elég szép helyek vannak, olyanok felénk sincsenek :smile:

Link to comment
Share on other sites

adesz444

én körbe mentem ma a falun, és télleg nincs hely! :o volt 1 jáccótér, de azt is lebontották, mer nem volt eu szabvány! xDxD van 1 hely a nagybolt előtti parkoló, de az nagyon szegéynes, nincs csak 3 pad, meg 1 hosszabb korlát... :sad:

talán a focipályánál lehet gyakorolni kicsit, de magasabb fal ott sincs... :sad:

uccsó reméyn a tornaterem, meg a focipálya, aztán majd ha jobban kenjük felmegyünk szolnokra, vagy berénybe :D

Link to comment
Share on other sites

Bergamo

akkor én szerencsés vagyok. tarján tele van korláttal, fallal meg jó parkour helyekkel :smile:

Link to comment
Share on other sites

Guest

igen ez a jó ebben a sportban :D amikor már jobban belemélyülsz egy kicsit és kezded nagyon megszeretni akkor mész az utcán és csak arra figyelsz hogy egyes helyeket hogy lehetne megmászni és hogy az egyes akadályokat milyen trükkökkel lehetne leküzdeni :tongue:

És igen ezért voltam én is rohadtul mérges mert csak a szaltókat mutatták holott felvettük az összes vaultot és ellettek magyarázva a kamerának hogy hogy csináljuk őket de érdekes módon ezek kimaradtak :tongue:

ENNYIT A MÉDIÁRÓL!:tongue:

Link to comment
Share on other sites

adesz444

igen ez a jó ebben a sportban :D amikor már jobban belemélyülsz egy kicsit és kezded nagyon megszeretni akkor mész az utcán és csak arra figyelsz hogy egyes helyeket hogy lehetne megmászni és hogy az egyes akadályokat milyen trükkökkel lehetne leküzdeni :tongue:

És igen ezért voltam én is rohadtul mérges mert csak a szaltókat mutatták holott felvettük az összes vaultot és ellettek magyarázva a kamerának hogy hogy csináljuk őket de érdekes módon ezek kimaradtak :tongue:

ENNYIT A MÉDIÁRÓL!:tongue:

igen én is mindig ilyen állat voltam, mindig ezeket nézegget én is, h onnan milyen faxa lenne leugrani stb..., már akkor amikor még nem is tudtam, h van ilyen sport is! :D

a tv riporthoz meg télleg annyit, h valszeg nem a sport elemzését akarták bemutatni, hanem azt h miért is csináljátok stb...

de ha már felvettétek, nem h elkérnétek az anyagot az rtl klubtól, és fel tudnátok nyomni okatóvideónak! :tongue: :D

Link to comment
Share on other sites

Guest

ezt okatatóvideonak? háááááááááááááát oktatóvideonak azért raknám fel hogy ilyen videot nem szabad csinálni :tongue: De ami a legjobban zavar ez a pókemberes szöveg! :angry: Erről sosem akarnak már leállni?Látták már hogy én a város kellős közepén a két ház között egy fonal segítségével lengedeznék? :tongue:

Link to comment
Share on other sites

Bergamo

ezt okatatóvideonak? háááááááááááááát oktatóvideonak azért raknám fel hogy ilyen videot nem szabad csinálni :tongue: De ami a legjobban zavar ez a pókemberes szöveg! :angry: Erről sosem akarnak már leállni?Látták már hogy én a város kellős közepén a két ház között egy fonal segítségével lengedeznék? :tongue:

Jogos :smile: Nem tom miért nem lehet ezt abbahagyni

Link to comment
Share on other sites

Ejnoyin-Qwebeh-Yenmon

Engem is idegesít

Biztos nem tudják kimondani a Parkourt...

Vagy hasonlít a Parkerre és azért xD

Link to comment
Share on other sites

Bergamo

Engem is idegesít

Biztos nem tudják kimondani a Parkourt...

Vagy hasonlít a Parkerre és azért xD

Lolmá :D Amúgy tuti nem tudják kimondani :D Biztos parkőrnek mondják xD

Gábriel: a weboldaladon milyen zene szól? nagyon teccik :smile:

Link to comment
Share on other sites

Ejnoyin-Qwebeh-Yenmon

A zene asszem Fightstar-Sleep well tonight

Jaj nem bocsi az a másik amit le lehet tölteni

bocs

Link to comment
Share on other sites

Guest

Lolmá :D Amúgy tuti nem tudják kimondani :D Biztos parkőrnek mondják xD

Gábriel: a weboldaladon milyen zene szól? nagyon teccik :smile:

A zene ami a weboldalon szól az a The Servant-tól a Cell (vagy Cells nem tudom így hirtelen)

Link to comment
Share on other sites

Bergamo

A zene ami a weboldalon szól az a The Servant-tól a Cell (vagy Cells nem tudom így hirtelen)

Ezer millió köszönet érte :smile:

Link to comment
Share on other sites

Lord_KROK

én nagyon még meg se próbáltam, de amilyen állat vagyok biztos menni fog, majd jövőhéten ha tornaterembe jutunk! :D

Tornatere... na az kéne nekem ...

Kismaroson megpróbáltam, de nem voltam elég merész, seggreestem. Épp annyira fájt hogy akkorra elvegye a kedvem a próbálkozásoktól, de lassan talán ujra kéne próbálnom. Egykezes nemzetiségkereket még nem próbáltam de csak nem lehet olyan nehéz.

nekem a szaltó volt ilyen hatású. Uh azótasem próbáltam. Bár most más gondom is van...

Link to comment
Share on other sites

Xris

én eddig csak úgy hallotam kimondani hogy "Le Parkőr" XD

Nálunk a városba lehetne bőven,ott van kint fater raktára pl. elég sokat lehetni gyakorolni,

de a belvárosban is van olyan rész ahol közel úgy vannak a panelféle házak mint a nyitóloldaloldal baloldali képénél.

Én nem szoktam túl gyakran ilyesféléket csinláni,nem is nagyon értek hozzá

Bár ha belegondolok akkor apám anno nagy parkouros volt,persze akkor mint sportnév nem létezett

Link to comment
Share on other sites

ZaTHaR

Nekem is tornaterem kéne.... legjobb lenne ha ketten-hárman lejutnánk egy üres tornaterembe, ami rendesen felvan szerelve szekrényekkel és matracokkal. De hát hogy lehetne megoldani?? :sad:

Link to comment
Share on other sites

adesz444

Nekem is tornaterem kéne.... legjobb lenne ha ketten-hárman lejutnánk egy üres tornaterembe, ami rendesen felvan szerelve szekrényekkel és matracokkal. De hát hogy lehetne megoldani?? :sad:

budapest nagy vazze! xD :lol: nemigaz h sehol se lehet monnyuk bérelni 1 ****** termet! xD

Link to comment
Share on other sites

Guest

Noh aki budapesten lakik és úgy komolyabban gondolja hogy elkezdeni annak feltudom ajánlani hogy eltud jönni velünk tornaterembe...........................és akkor még személyesen is tudok segíteni........(ez most nem nagyképűségből mondtam mielőtt félreértés esik......én is most próbálok javítani a tartáshibáimon hogy szépek legyenek a mozdulataim)

Jah meg eljöhetne velünk edzeni...........végtére is jobb olyantól tanulni aki már azért egy kicsit jobban bene van.................szóval várom az érdeklődőket :D

Link to comment
Share on other sites

Lord_KROK

Na rtegnaop sikerült az előreszaltó ismét :D Nagyon frankón ment a karonátlendülés is, ma megyek megint ^^ bepróbálom a hátraszaltót is ^^

Link to comment
Share on other sites

Guest

Na rtegnaop sikerült az előreszaltó ismét :D Nagyon frankón ment a karonátlendülés is, ma megyek megint ^^ bepróbálom a hátraszaltót is ^^

Ennek örülök :D Sok sikert a hátraszallerhez és csak óvatosan :D

Link to comment
Share on other sites

Guest

Budai várban falatmásztunk :D IPB Image

Link to comment
Share on other sites

Lord_KROK

Ennek örülök :D Sok sikert a hátraszallerhez és csak óvatosan :D

Végülis nem lett belőlle semmi., mivel kimentem de elgondolkodtam az időt.

A probléma za h tegnap egy balesetből kilyólag a jobblábam annyira megsérült h nem tudok még futni sem :sad: Remélem pár nap éás rendbejövök.

Falmászséás : Azt meg hogya :o ?

Link to comment
Share on other sites

cusl

Végülis nem lett belőlle semmi., mivel kimentem de elgondolkodtam az időt.

A probléma za h tegnap egy balesetből kilyólag a jobblábam annyira megsérült h nem tudok még futni sem :sad: Remélem pár nap éás rendbejövök.

Falmászséás : Azt meg hogya :o ?

Másik topicban írta hogy manipulálva van a kép..

Link to comment
Share on other sites

adesz444

Másik topicban írta hogy manipulálva van a kép..

igen enyhén szerkesztős munka, láccanak a fiúk alatt az ismétlődő falcsíkok, meg kicsit a kezeknél is! :smile:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...