Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Le Parkour


Stampede

Recommended Posts

Lord_KROK

Hátránál én is elnyaltam egy jó párszor!Azért még kell nekem is sok idő mire majd nagyon érzem magamban a mozdulatot.Egyik haverom az 4-5 éves kora óta tornázik és olyan reflexből megy neki a szaltózgatás mint másnak a járás.Egyszerűen nem bírja elrontani.Nagyon irigylem a hülyéjét :D

Fuh én már téged is ...

Hallod a hátránál talpra érkeztem de kiment mindkéát bokám és azonnal hanyatt estem ... nagyon szar volt ráadásul végignézte a jelenetet egy csaj is aki nekem nagyon bejött akkor :D

Szal ma kinnt voltam a kertben gondoltam a betontalapzatról meglehetne csinálni, igaz h csak 50cm, de mondom haladni kellene, picit lazítottam is magamon (tényleg : Sohasem lazítok előtte : nekem az a vágyam h reflexből menjen) erre kijött anyám :sad: na jó lehet jobb is így :D

Link to comment
Share on other sites

kareeka

valaki írja már át a topik nevét parkour-re :smile::tongue:...

Amúgy én mostanság ha akarnék se tudnék gyakorolni, időm az egy másodpercnyi sincs... Majd nyáron ... :smile:

Link to comment
Share on other sites

Lord_KROK

valaki írja már át a topik nevét parkour-re :smile::tongue:...

Amúgy én mostanság ha akarnék se tudnék gyakorolni, időm az egy másodpercnyi sincs... Majd nyáron ... :smile:

és valami komoylabb szinte nyomod?

(Átírtam)

Link to comment
Share on other sites

Guest

Na srácok kb. olyan 2 hét és kész leszek a weboldalammal ahol is szövegesen képekkel illusztrálva illetve videokon keresztül szeretném megmutatni a kezdő embereknek hogy az egyes trükköket hogy kell végrehajtani. Az oldal amúgy már kész csak az első oldal van, csak felkell tölteni.Itt mégnézhetitek és mondhattok itt nekem véleményt hogy hogy tetszik.Mert szerintem nem lett valami dizájnos de a célnak pont megfelelő lesz. http://la-parkour.uw.hu/ <-----ez egy full flash-es oldal lesz, de van egy sima oldal is ahol már minden kész csak még eddig azt nem töltöttem fel :tongue:

Link to comment
Share on other sites

Lord_KROK

Na srácok kb. olyan 2 hét és kész leszek a weboldalammal ahol is szövegesen képekkel illusztrálva illetve videokon keresztül szeretném megmutatni a kezdő embereknek hogy az egyes trükköket hogy kell végrehajtani. Az oldal amúgy már kész csak az első oldal van, csak felkell tölteni.Itt mégnézhetitek és mondhattok itt nekem véleményt hogy hogy tetszik.Mert szerintem nem lett valami dizájnos de a célnak pont megfelelő lesz. http://la-parkour.uw.hu/ <-----ez egy full flash-es oldal lesz, de van egy sima oldal is ahol már minden kész csak még eddig azt nem töltöttem fel :tongue:

Sajnos nekem még egyetlen menüpont sem műxik ... amúgy pofás kis oldal ^^

Link to comment
Share on other sites

Guest

Tudom hogy nem működik! Azért mondtam hogy még felkell töltenem a tartalmat :D

Link to comment
Share on other sites

HowlHead

Na remélem hamarosan beindítod! :smile: Jó lesz ez! :wink:

Capoerázni én is szeretnék, de ahol élek nem igazán elérhető a dolog. :sad:

Link to comment
Share on other sites

kareeka

és valami komoylabb szinte nyomod?

(Átírtam)

Hát, amiket tudok: cigkerék, egykezest is, kézenátfordulás, kb derékig érő akadályokat szinte minden módon át tudok ugrani, meg kicsit megy a kézenjárás... Kézenállás is, de kb 10 mpig. Ezenkívül elég nagyot tudok helyből ugrani (hosszúságra). Egyszer tesiórán mindenkiét lemérték és enyém lett a legnagyobb :smile: (40en vagyunk és mindenki sportol valamit :tongue:). 2-3 métert el tudok ugrani helyből. Magasra nem annyira.

Szal azért nem vagyok még hárdkór :D

Na remélem hamarosan beindítod! :smile: Jó lesz ez! :wink:

Capoerázni én is szeretnék, de ahol élek nem igazán elérhető a dolog. :sad:

Csatlakozom! Jópofa oldal, és tetszik is gratz.

A távolkeleti küzdősportokat viszont én nem szeretem annyira (vagy harcművészetet vagy miaz).

Link to comment
Share on other sites

zolforg

én is nyomatom :D 3haverral együtt

Link to comment
Share on other sites

Lord_KROK

Hát, amiket tudok: cigkerék, egykezest is, kézenátfordulás, kb derékig érő akadályokat szinte minden módon át tudok ugrani, meg kicsit megy a kézenjárás... Kézenállás is, de kb 10 mpig. Ezenkívül elég nagyot tudok helyből ugrani (hosszúságra). Egyszer tesiórán mindenkiét lemérték és enyém lett a legnagyobb :smile: (40en vagyunk és mindenki sportol valamit :tongue:). 2-3 métert el tudok ugrani helyből. Magasra nem annyira.

Akkor jobban állsz mint én...

romakerék már nemigen menne, legalább 10 éve nem is próbáltam (eszembe se jutott) kézenjárás régen ment nekem is, de az még az előző lakásban volt (több mint 10 éve) helyből távolugrásból viszont szívesen összemérném veled a tudásom, szaltó előre magaslatról nekifutásból. Régen ment helyből hátra is (magaslatról) de egyszer qrwa nagyot estem azóta egyáltalán nem merem megcsinálni :sad:

Képes vagyok lefutni egy trolibuszt rövidtávon. (ez bizonyítoitt tény ^^ )

Link to comment
Share on other sites

Guest

Mondjatok már egy jó helyet srácok ahova felölthetném a videoimat! Mert a video.google-re már prószáltam de nem akarja felrakni.

Link to comment
Share on other sites

kareeka

Akkor jobban állsz mint én...

romakerék már nemigen menne, legalább 10 éve nem is próbáltam (eszembe se jutott) kézenjárás régen ment nekem is, de az még az előző lakásban volt (több mint 10 éve) helyből távolugrásból viszont szívesen összemérném veled a tudásom, szaltó előre magaslatról nekifutásból. Régen ment helyből hátra is (magaslatról) de egyszer qrwa nagyot estem azóta egyáltalán nem merem megcsinálni :sad:

Képes vagyok lefutni egy trolibuszt rövidtávon. (ez bizonyítoitt tény ^^ )

Nemhiszem... szaltókat nem tudok és nem merek csinálni pl...

Futni pedig utálok... :smile:

Trollibuszt még nem is láttam közelről, csak 2szer életemben, szal nem próbáltam lefutni :smile:.

Link to comment
Share on other sites

Lord_KROK

Mondjatok már egy jó helyet srácok ahova felölthetném a videoimat! Mert a video.google-re már prószáltam de nem akarja felrakni.

ATW-n ha REGelsz egy jó tárhelyet szerintem tökéletes .. (oldal is mehet oda)

Nemhiszem... szaltókat nem tudok és nem merek csinálni pl...

Futni pedig utálok... :smile:

Trollibuszt még nem is láttam közelről, csak 2szer életemben, szal nem próbáltam lefutni :smile:.

Hát akkor ahogy veszsük ... Mert nekem meg a romakerék nemigazán megy ... :S Meg az ilyenek ...

Viszont K jól futok, és sok mozdulatot megtudok csinálni, csak az a baj h nemigazán van megfelelő zterep, cska a suliudvar, de sajnos sok trükhhöz az sem jó (felmászáshopz pl túl nbagy a rés a 2 épület között, ráadásul olyan vakolat van rajzta h semmi perc alatt véresre tépia kezemet :sad: )

Link to comment
Share on other sites

adesz444

Csatlakozom én is! Nem akarom annyira komolyan művelni a dolgot, de állatkodni jó vele :smile: . Egyébént helyből előre én is ugrok úgy 2,30 körül, meg olyan mellkasom aljáig érő akármire majdnem helyből felugrok... meg szép nagy bokrokon jó móka átugrálni, meg hasonlók... Meg jó magas helyekről - 3-4 méter akár - majdnem h gondnélkül leugrok, meg viszonylag erős csiontjaim vannak, még sose tört el egyse, pedig éppen jópárszor törhettek volna, annyit estem biciklivel is... Sokan mondják h hülye barom vok, de ez van! :D

Nekem az alapötlet a "Footskate"-ből jött, amit az MTV-n a Crazy Monkeys reklám közbeni műsorában láttam párszor! :lol: Azok nagyon barmok... Bár őket má kicsit túlnőttem :rolleyes: Na mind1 maj lesz vmi :smile:

Link to comment
Share on other sites

Guest

Na most megyek tornaterembe, és ha minden igaz akkor egy csomó felvételt fogunk készíteni :D Amit majd felrakok délután azt megnézhetitek hogy mekkora idióta vagyok :D :tongue:

Link to comment
Share on other sites

Lord_KROK

Na most megyek tornaterembe, és ha minden igaz akkor egy csomó felvételt fogunk készíteni :D Amit majd felrakok délután azt megnézhetitek hogy mekkora idióta vagyok :D :tongue:

na azt nagyon kíváncsian várom! :D

Sajna napok óta nem gyakoroltam, bár tegnap előtt havwernéál mikor betette a Nightwsht, jó nagy hangerővel, akkor kedvem lett volna energikus gyors zenére ledobni pár szallert ... (csakugye síkban nem mereme megcsinálni ... )

Link to comment
Share on other sites

Jackassbomb

Szerintem én is elkezdem lazább szinten tolni. Kézen állni valamennyire tudok, sétálni is egy kicsit x)

Szaltózni lehet, hogy még földről is tudok, csak nem vagyok elég bátor x)

Igaz itt a környéken nincsenek annyira jó helyek, kertesházak meg ilyesmi. Na majd megoldom.

Link to comment
Share on other sites

Guest

Felraktam a weboldalunkra egy összevágott videot amikor a tornateremben ökörködtünk. Nézzétek meg.Egybéként közröhej lett és nem sok köze van a parkour-höz.De mókás :D http://la-parkour.uw.hu/ (ja és a flash oldalon találjátok a videok alatt!

Link to comment
Share on other sites

Tharivol

Hát, amiket tudok: cigkerék, egykezest is, kézenátfordulás, kb derékig érő akadályokat szinte minden módon át tudok ugrani, meg kicsit megy a kézenjárás... Kézenállás is, de kb 10 mpig. Ezenkívül elég nagyot tudok helyből ugrani (hosszúságra). Egyszer tesiórán mindenkiét lemérték és enyém lett a legnagyobb :smile: (40en vagyunk és mindenki sportol valamit :tongue:). 2-3 métert el tudok ugrani helyből. Magasra nem annyira.

Szal azért nem vagyok még hárdkór :D

Csatlakozom! Jópofa oldal, és tetszik is gratz.

A távolkeleti küzdősportokat viszont én nem szeretem annyira (vagy harcművészetet vagy miaz).

2-3 métert tudsz ugrani .. HELYBÖL ? Ember az tudod mekkora 3méter ? Én ugrok 190körül távol és a legjobb gyerek akit ismerek ugrik 2méter 10centit de ő ezt sportolja :D szal nem hiszem hogy 3 azaz HÁROM teljes métere ellehet igy lazán ugrani . Ja amugy a a Capoeira az Dél Amerikai harcművészet aminek az alapja a tánc.

Link to comment
Share on other sites

Guest

2-3 métert tudsz ugrani .. HELYBÖL ? Ember az tudod mekkora 3méter ? Én ugrok 190körül távol és a legjobb gyerek akit ismerek ugrik 2méter 10centit de ő ezt sportolja :D szal nem hiszem hogy 3 azaz HÁROM teljes métere ellehet igy lazán ugrani . Ja amugy a a Capoeira az Dél Amerikai harcművészet aminek az alapja a tánc.

3 métert helyből nehéz ugrani.Én lemértem és Én valójában 2 méter 30 centit ugrok helyből úgyhogy erről ennyit :D. A capoeiráról pedig regéket tudnék mesélni ha valakit érdekel :D

Link to comment
Share on other sites

_Jolly_Joker_

2-3 métert tudsz ugrani .. HELYBÖL ? Ember az tudod mekkora 3méter ? Én ugrok 190körül távol és a legjobb gyerek akit ismerek ugrik 2méter 10centit de ő ezt sportolja :D szal nem hiszem hogy 3 azaz HÁROM teljes métere ellehet igy lazán ugrani . Ja amugy a a Capoeira az Dél Amerikai harcművészet aminek az alapja a tánc.

Én 197-t ugrottam, a legjobb srác 260-t repült.

Link to comment
Share on other sites

Hor1

2-3 métert tudsz ugrani .. HELYBÖL ? Ember az tudod mekkora 3méter ? Én ugrok 190körül távol és a legjobb gyerek akit ismerek ugrik 2méter 10centit de ő ezt sportolja :D szal nem hiszem hogy 3 azaz HÁROM teljes métere ellehet igy lazán ugrani . Ja amugy a a Capoeira az Dél Amerikai harcművészet aminek az alapja a tánc.

Hát nemtom én vagyok 165 magas és 2,55-öt ugrok helyből...

Úgyhogy sztem lehetséges...

Én a Volánt szoktam lefutni amúgy. :D

Link to comment
Share on other sites

Guest

Ja egyébként srácok a weboldalamra felkerültek a trükkkökről a leírások. http://la-parkour.uw.hu a flash oldalon a trükköknél megtaláljátok.Még nincs fent az összes de a vaultok mind fent vannak.A többi meg majd vagy este vagy holnap felkerül.

Link to comment
Share on other sites

Jackassbomb

2-3 métert tudsz ugrani .. HELYBÖL ? Ember az tudod mekkora 3méter ? Én ugrok 190körül távol és a legjobb gyerek akit ismerek ugrik 2méter 10centit de ő ezt sportolja :D szal nem hiszem hogy 3 azaz HÁROM teljes métere ellehet igy lazán ugrani . Ja amugy a a Capoeira az Dél Amerikai harcművészet aminek az alapja a tánc.

Hát én nyolcadikos koromban 2,10-et ugrottam x) Most 2,5 x)

Link to comment
Share on other sites

sid

Már kezdtem megijedni hogy magasságra 3 méter LOL :smile: Távoluggrásban mindig is gyenge voltam, utálom is..

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...