Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Számítógépházak


Marci93

Recommended Posts

CrW
Ez a gépházad?

ja...

Link to comment
Share on other sites

Bangyee

Bangyee's Beast s43.gif

user posted image

Link to comment
Share on other sites

Flame_of_Aiur
Bangyee's Beast s43.gif

<<<KÉP>>>

Hát legalább a forrasztópáka/zsugorszigetelés kombót nem ártana magadévá tenni biggrin.gif Akkor mutogathatnád "[sm41]" nélkül is... de legalább a tied biggrin.gif

Link to comment
Share on other sites

Bangyee
Hát legalább a forrasztópáka/zsugorszigetelés kombót nem ártana magadévá tenni biggrin.gif Akkor mutogathatnád "[sm41]" nélkül is... de legalább a tied biggrin.gif

Forrasztva van, a zsugorszigetelés valóban hiányzik. De ami belül van az úgyse látszana, ha plexi lenne akkor már télleg szégyen lenne smile.gif De ép tegnap húztam ki, mert már nem világítanak a zöld ledek, az egyik venti meg kerregni kezdett és lusta vagyok megjavítani dry.gif

Link to comment
Share on other sites

lui24

Sziasztok!

A gépház elején van helye egy mikrofonnak és egy fejhalgatónak a kérdésem az hogy mit kell ahoz beszereznem,hogy be tudjam üzemelni?

Link to comment
Share on other sites

Bangyee
Sziasztok!

A gépház elején van helye egy mikrofonnak és egy fejhalgatónak a kérdésem az hogy mit kell ahoz beszereznem,hogy be tudjam üzemelni?

Hát elvileg tartoznak hozzájuk belsõ kábelek, azokat kell az alaplapra jó heylre dugni. Ha ez volt a kérdés.

Link to comment
Share on other sites

LorDiablo
Hát elvileg tartoznak hozzájuk belsõ kábelek, azokat kell az alaplapra jó heylre dugni. Ha ez volt a kérdés.

Integralt hangnal. Mert ha külön hangkartyad van akkor arra kell kötni.

Link to comment
Share on other sites

lui24

Integrált kártya. De milyen aljzatot kell vennem?

Link to comment
Share on other sites

Gaabeesz
Hát elvileg tartoznak hozzájuk belsõ kábelek, azokat kell az alaplapra jó heylre dugni. Ha ez volt a kérdés.

Hát hallod, ilyen nekem is van a házamon, mikrofon, meg fejhallgató, meg 2 usb 2.0 biggrin.gif

Aztán keresgéelm a fejhallgató, meg a mikorofn helyét az alaplapon, egy darab olyan hely nincs neki biggrin.gif

Pedig sztem nem olyan szar a lapom, meg nem is olyan régi, hoyg ne lehessen rajt ilyen! 7.1es integrált hangkártyával rolleyes.gif

Link to comment
Share on other sites

lui24

Usb van nekemi is az be is van kötve gyárilag.

Link to comment
Share on other sites

Gaabeesz
Usb van nekemi is az be is van kötve gyárilag.

Nekem nem gyárilag, mert én raktam össze gépet biggrin.gif

De gyárilag biztos nicns rákötve a házon lévõ USB-d biggrin.gif

Link to comment
Share on other sites

lui24

Na nem ugy maga az aljazt bent volt de a fülesé meg a mikrofoné nincs cool.gif

Link to comment
Share on other sites

Gaabeesz
Na nem ugy maga az aljazt bent volt de a fülesé meg a mikrofoné nincs cool.gif

Neked milyen alaplapod van?

Bár nekem vannak a hanggal kapcsolatos jumperelési részek a lapomon, csak ott van jumper, és nem akarom leszedni a jumpert, és rákötni a mikrofont meg a fejhallgatót, hátha ártok neki biggrin.gif

Elvan az ott hátul is biggrin.gif

Bár nem lenen rossz ha elöl tudnám használni a headsetemet, mert akkor hátul nem kéne babrálni az 5.1 hangfalszettel, és akkor egyszerre tudnám használni mind2õt rolleyes.gif

Link to comment
Share on other sites

lui24
Neked milyen alaplapod van?

Bár nekem vannak a hanggal kapcsolatos jumperelési részek a lapomon, csak ott van jumper, és nem akarom leszedni a jumpert, és rákötni a mikrofont meg a fejhallgatót, hátha ártok neki biggrin.gif

Elvan az ott hátul is biggrin.gif

Bár nem lenen rossz ha elöl tudnám használni a headsetemet, mert akkor hátul nem kéne babrálni az 5.1 hangfalszettel, és akkor egyszerre tudnám használni mind2õt rolleyes.gif

Asus p4 p800 se. Nekem is pont ez a hangfallehúzgálás az idegesítõ.

Link to comment
Share on other sites

szandro
Nagyon kemény. wink.gif

Most miért?? sad.gif Szerintem tök jól néz ki... Az oldala már nem eredeti, hanem azt a kukorica darálót kiszedtem belõle, jobban kivágtam és plexit tettem be...

Tényleg nem tetszik???

Link to comment
Share on other sites

asi
Most miért?? sad.gif Szerintem tök jól néz ki... Az oldala már nem eredeti, hanem azt a kukorica darálót kiszedtem belõle, jobban kivágtam és plexit tettem be...

Tényleg nem tetszik???

NEkem nem. Tudod mindenkinek egy lenne az izlése a cégek már tönkre mentek volna. biggrin.gif

Link to comment
Share on other sites

Gaabeesz
NEkem nem. Tudod mindenkinek egy lenne az izlése a cégek már tönkre mentek volna. biggrin.gif

Sztem nem rossz, fekete optikai meghajtók, meg UV-s cuccok megdibnék a kinézetet, ha már egyszr azt mondta hogy plexi biggrin.gif

Link to comment
Share on other sites

szandro
Sztem nem rossz, fekete optikai meghajtók, meg UV-s cuccok megdibnék a kinézetet, ha már egyszr azt mondta hogy plexi biggrin.gif

Na majd egy-két képet dobok föl!!! wink.gifsmile.gif

Link to comment
Share on other sites

Bangyee
Ilyen az én házam!! smile.gif

Nem rossz. Emlékszem erre a kukoricadarálósra biggrin.gif

Link to comment
Share on other sites

Alg

Hali!

Tudnátok nekem jó házat ajánlani táp nélkül,feketében, 20K(nagyker!) ár körül?

Nagyon max.25K(nagyker áron!)

THX

Link to comment
Share on other sites

Flame_of_Aiur
Hali!

Tudnátok nekem jó házat ajánlani táp nélkül,feketében, 20K(nagyker!) ár körül?

Nagyon max.25K(nagyker áron!)

THX

Chieftech Mesh vagy Uli, asszem üresen is lehet kapni. Ilyet vennék ha tehetném én is, nagyon jók.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...