Jump to content
GSForum - Segélyvonal

LotR: The Battle for Middle-Earth sorozat


Guest

Recommended Posts

Guest
Üdv Mindenkinek.

Nos nemtudom ki hogy van vele de ha már EA és LOTR akkor nem tudom mért nem a Szilmarilokat játékosítják meg. huh.gif

Hisz az ott történõ dolgok kulcsfontosságal bírnak az egész történet szempontjából.

A másik számomra érthettetlen dolog Arwen hõsé történõ elõlépése hisz ez a filmben is csak csusztatás volt bár ott elnézhetõ mert a történetett mozdította elõre.

Én részemrõl jobban örülnék Glorfindelnek vagy Elrond két fiának.

Végül mielött valaki azt gondolná hogy csak panaszkodom el kell mondjam nagyon várom a játékot kiváncsi vagyok mi sül ki a dologból. wink.gif

Tudod mi sül ki:kakííííí lesz az egész.

Anyám valami újságban olyan cikket talált, hogy Tolkien forog a sírjában. A téma ez a játék volt.

Link to comment
Share on other sites

DMika

Tudod mi sül ki:kakííííí lesz az egész.

Anyám valami újságban olyan cikket talált, hogy Tolkien forog a sírjában. A téma ez a játék volt.

Jó jó azt mindenki gondolta hogyha az EA kezébe kerül nem lesz egy epikus hõsköltemény de azért remélem lesz egy bizonyos szint ami alá nem sülyednek. sad.gif

Azt nem tudja valaki hogy az építkezés ugyanúgy kötve lesz mint az elsõ részben vagy

esetleg több mozgástér lesz e benne?

Link to comment
Share on other sites

Thalion

Üdv Mindenkinek.

Nos nemtudom ki hogy van vele de ha már EA és LOTR akkor nem tudom mért nem a Szilmarilokat játékosítják meg. huh.gif

Azért mert hülye vagy. Ennél már csak az lenne egyszerûbb, ha a Bibliát játékosítanák meg.

Link to comment
Share on other sites

DMika

Azért mert hülye vagy. Ennél már csak az lenne egyszerûbb, ha a Bibliát játékosítanák meg.

Lehet hogy igazad van de érdekesebb lenne mint ez.

Több benne a lehetõség.

A Bibliát se lehet olyan nehéz megjátékosítani a kulcsszó kreatívitás. mad.gif

Link to comment
Share on other sites

Thalion
Lehet hogy igazad van de érdekesebb lenne mint ez.

Több benne a lehetõség.

A Bibliát se lehet olyan nehéz megjátékosítani a kulcsszó kreatívitás. mad.gif

Nem. A kulcsszó: lehetetlen.

Link to comment
Share on other sites

DMika

Nem. A kulcsszó: lehetetlen.

Jó igazad van de akkor ezt a témát nem ugyanúgy lehetetlen megjátékosítani mint a szilmarilokat vagy mint bármely más irodalmi mûvet ugyanazt a hangulatott nem fogod vissza kapni amit a könyv nyújt de valami hasonlót elvárhatsz.

A GYU-sem az a két perces olvasmány és a szilmarilok sem de gondolom ezt te is tudod.

Szóval ezt ne vedd sértésnek de semmivel se lehetetlenebb mint ez.

És nem azt állítottam hogy a szilmarillok jobb lenne csak azt hogy érdekesebb.

Link to comment
Share on other sites

Cortez_Corleone
Üdv Mindenkinek.

Nos nemtudom ki hogy van vele de ha már EA és LOTR akkor nem tudom mért nem a Szilmarilokat játékosítják meg. huh.gif

Hisz az ott történõ dolgok kulcsfontosságal bírnak az egész történet szempontjából.

A másik számomra érthettetlen dolog Arwen hõsé történõ elõlépése hisz ez a filmben is csak csusztatás volt bár ott elnézhetõ mert a történetett mozdította elõre.

Én részemrõl jobban örülnék Glorfindelnek vagy Elrond két fiának.

Végül mielött valaki azt gondolná hogy csak panaszkodom el kell mondjam nagyon várom a játékot kiváncsi vagyok mi sül ki a dologból. wink.gif

A Szilmarilokkal alapvetõen az a gond, h gyak. kerettörténet nincs. Aki nem ismeri a könyvet, kurv@'ra nem fogja érteni az egészet, mivel a Szilmarilok a teljes Elsõkort és a Másodkor nagy részét magába foglalja. Meg tudnák csinálni, csak a Szilmarilokat olvasó szûk rétegen kívül nem sokan értenék a Nirnaeth Arnoediad és a többi csata lényegét, érzését, és az események fontosságát. Ugyanezek miatt nem is lehetne igazán megfilmesíteni. Meg pl én a falat kaparnám, ha Túrin Turambart kihagynák a játékból. Õt meg ugye nehéz beilleszteni wink.gif

Amúgy az elgondolás nem rossz, csak tényleg eléggé kivitelezhetetlen.

Link to comment
Share on other sites

DMika

A Szilmarilokkal alapvetõen az a gond, h gyak. kerettörténet nincs. Aki nem ismeri a könyvet, kurv@'ra nem fogja érteni az egészet, mivel a Szilmarilok a teljes Elsõkort és a Másodkor nagy részét magába foglalja. Meg tudnák csinálni, csak a Szilmarilokat olvasó szûk rétegen kívül nem sokan értenék a Nirnaeth Arnoediad és a többi csata lényegét, érzését, és az események fontosságát. Ugyanezek miatt nem is lehetne igazán megfilmesíteni. Meg pl én a falat kaparnám, ha Túrin Turambart kihagynák a játékból. Õt meg ugye nehéz beilleszteni wink.gif

Amúgy az elgondolás nem rossz, csak tényleg eléggé kivitelezhetetlen.

Na végre egy értelmes indoklás. biggrin.gif

Bár szerintem ez is megoldható lenne csak akkor nem 2év alatt készülne el a játék hanem mondjuk 4évbe is bele telne de ezt sajnos a kiadó nem meri válalni.

Mindegy szerintem érdekes lehetne és esetleg azok akik eddig nem olvasták a könyvet ennek hatására talán kézbe vennék hisz szerintem maga a film is sok embert késztetett arra hogy a könyvet kiolvassa.

Link to comment
Share on other sites

PIHAWK8a
A Szilmarilokkal alapvetõen az a gond, h gyak. kerettörténet nincs. Aki nem ismeri a könyvet, kurv@'ra nem fogja érteni az egészet, mivel a Szilmarilok a teljes Elsõkort és a Másodkor nagy részét magába foglalja. Meg tudnák csinálni, csak a Szilmarilokat olvasó szûk rétegen kívül nem sokan értenék a Nirnaeth Arnoediad és a többi csata lényegét, érzését, és az események fontosságát. Ugyanezek miatt nem is lehetne igazán megfilmesíteni. Meg pl én a falat kaparnám, ha Túrin Turambart kihagynák a játékból. Õt meg ugye nehéz beilleszteni wink.gif

Amúgy az elgondolás nem rossz, csak tényleg eléggé kivitelezhetetlen.

ebben igazad van... rengetegen vannak akik még csak nem is tudnak a szilmarilokról..... ez gáz lenne mert csak a GyU fanok vennék meg a jáékot... az sem biztos mivel elszúrhatják az egészet mint erre a War of the Ring is élõ példa wink.gif

Link to comment
Share on other sites

DMika

ebben igazad van... rengetegen vannak akik még csak nem is tudnak a szilmarilokról..... ez gáz lenne mert csak a GyU fanok vennék meg a jáékot... az sem biztos mivel elszúrhatják az egészet mint erre a War of the Ring is élõ példa wink.gif

Ebben nem értünk egyett Tolkien neve szerintem sok ember számára garancia és tudja mihez kötni még ha a szilmarilok nem is mond neki semmit bár a marketingesek ezt is nyilván megoldanák. rolleyes.gif

Abban viszont igazad lehet hogy a név önmagában kevés lehet ha pocsék a megvalósítás.

Pókokon lovagló orkok huh.gif ezt nem mondjátok komolyan?

Az EA nem tekintí épp szentírásnak Tolkien mûvét de ha ez kell.

Link to comment
Share on other sites

Guest

Ebben nem értünk egyett Tolkien neve szerintem sok ember számára garancia és tudja mihez kötni még ha a szilmarilok nem is mond neki semmit bár a marketingesek ezt is nyilván megoldanák. rolleyes.gif

Abban viszont igazad lehet hogy a név önmagában kevés lehet ha pocsék a megvalósítás.

Pókokon lovagló orkok huh.gif ezt nem mondjátok komolyan?

Az EA nem tekintí épp szentírásnak Tolkien mûvét de ha ez kell.

Póklovasok az hagyján! Óriásskorpiólovasok és jégbalrogok. laugh.giflaugh.gifsad.gifsad.gifmad.gifmad.gifdry.gifdry.gif

(((Aztán ezek megtámadják a törp hajóflottát a tengeren. laugh.gifdry.gifmad.gif )))

Link to comment
Share on other sites

Guest
Póklovasok az hagyján! Óriásskorpiólovasok és jégbalrogok. laugh.giflaugh.gifsad.gifsad.gifmad.gifmad.gifdry.gifdry.gif

(((Aztán ezek megtámadják a törp hajóflottát a tengeren. laugh.gifdry.gifmad.gif )))

Hááát....darth Cortez...el kell ismernem...neked volt igazad...nagyon hülyeségeket tesznek bele...ezek a "jégbalrogok"...azok télleg égéek....

Link to comment
Share on other sites

akostfg
Póklovasok az hagyján! Óriásskorpiólovasok és jégbalrogok. laugh.giflaugh.gifsad.gifsad.gifmad.gifmad.gifdry.gifdry.gif

(((Aztán ezek megtámadják a törp hajóflottát a tengeren. laugh.gifdry.gifmad.gif )))

Hát a jégbarlog elég bizar lenne.... laugh.gif

Link to comment
Share on other sites

Cortez_Corleone
Hát a jégbarlog elég bizar lenne.... laugh.gif

Mivel az utolsó élõ balrog Móriában volt biggrin.gifbiggrin.giflaugh.gif

Link to comment
Share on other sites

Guest

Remélem.Az 1 se volt rossz bár be kell valljam hogy amit olvastam az 1-rõl és ami valóban a játék....Hát kicsit kiszinezték az újságban.De remélem a 2 még jobb lesz. rolleyes.gif

Link to comment
Share on other sites

Gagabol
Mivel az utolsó élõ balrog Móriában volt biggrin.gifbiggrin.giflaugh.gif

És az se jég volt.Jégbalrog nem is létezik.Hülye EA!Mi lesz legközelebb?Sütitörpe?

Link to comment
Share on other sites

Guest
És az se jég volt.Jégbalrog nem is létezik.Hülye EA!Mi lesz legközelebb?Sütitörpe?

Mit vársz tõlük.Hisz nézz csak a HP-re.Ugrálós,cukorgyûjtõs marhaságot csináltak belõle.Gondolj err amikor ilyeneket hallasz.

Link to comment
Share on other sites

Gagabol
Mit vársz tõlük.Hisz nézz csak a HP-re.Ugrálós,cukorgyûjtõs marhaságot csináltak belõle.Gondolj err amikor ilyeneket hallasz.

A HP direkt kisgyerekeknek készült,a BfME viszont nem,szóval...

Link to comment
Share on other sites

Guest

Egy fenéket!Ha olvastad a HP-ét tudhatod hogy a történet egyre durvul.Szted mi lesz majd késõbb...Kellett nekik belevinni egy kis újjítást (Mármint a BfME-be) Sikerült nekik... dry.gifdry.gif

Link to comment
Share on other sites

Gagabol
Egy fenéket!Ha olvastad a HP-ét tudhatod hogy a történet egyre durvul.Szted mi lesz majd késõbb...Kellett nekik belevinni egy kis újjítást (Mármint a BfME-be) Sikerült nekik... dry.gifdry.gif

Persze,hogy olvstam!Tudom,hogy durvul,ne érts félre,én csak a játékra gondoltam,az volt elég gyerekes.

Link to comment
Share on other sites

Guest
Persze,hogy olvstam!Tudom,hogy durvul,ne érts félre,én csak a játékra gondoltam,az volt elég gyerekes.

Hát épp ezaz.Még ebbõl a durva történetbõl is Hupikék Törpikék-et csinálnak.Ha nem, lenne a Bf 2 elküldeném õket a francba...

Link to comment
Share on other sites

DMika

Szóval elég érdekes kis játék lesz ez szerintem vagy kapunk egy remek stratégiát ahol a történet háttérbe szorul vagy ez egy egészen pocsék játék lesz.

Póklovasorkok az elsõ részben az gonoszok oldalán nem volt semmi ütös hátas egység szerintem ezekre azért van szükség bár elég nagy marhaságnak tartom de mesze még a megjelenés javíthatnak még rajta.

Link to comment
Share on other sites

Guest
És az se jég volt.Jégbalrog nem is létezik.Hülye EA!Mi lesz legközelebb?Sütitörpe?

Fabarlog,mûanyag balrog,internetezõ balrog,célpontbemérõ balrog és törpe... laugh.giflaugh.gifbiggrin.gifbiggrin.gif

Link to comment
Share on other sites

Gagabol
Fabarlog,mûanyag balrog,internetezõ balrog,célpontbemérõ balrog és törpe... laugh.giflaugh.gifbiggrin.gifbiggrin.gif

És akkor még az elfekrõl(vagy tündékrõl,kinek hogy tetszik)nem is beszéltünk.

Link to comment
Share on other sites

PIHAWK8a
És akkor még az elfekrõl(vagy tündékrõl,kinek hogy tetszik)nem is beszéltünk.

ja akko lesznek benne éjelfek laugh.giflaugh.giflaugh.gif az EA mindenért fizet.... majd akko ezért is a blizznek laugh.gifdry.gifmad.gif

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...