Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Power és Folk Metal


torrob

Recommended Posts

torrob
strato:hunting,black diamond

nightwish:bless the child , nemo

rhapsody :unholy warcry

Az Unholy Warcry klippje sem rossz smile.gif

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
torrob

5500 Ft a jegy a Stratovarius+Hammerfall koncertre, ki megy? smile.gif

Link to comment
Share on other sites

nezolaca
5500 Ft a jegy a Stratovarius+Hammerfall koncertre, ki megy? smile.gif

Hol lesz és mikor?

Link to comment
Share on other sites

nezolaca
Vitatkoznék smile.gif :

a Rhapsody az filmscoremetal(most megjelenõ új albumuk,amúgy meg vmi hollywood metal)a Wintersun az szerintem nem power hanem ilyen viking folk metal(mellesleg Jari

Mäenpää szóló lemeze)a Turisas az folk/battle metal a Wisdom az meg wisdommetal biggrin.gif

Vitatkoznék biggrin.gif :

eddig volt hollywood metal, mostmár filmscore-metál, de a winampom pl.: progresszív rockot(!) ír ki. Tök felesleges a mûfajok körül kavarni!

Link to comment
Share on other sites

torrob
Hol lesz és mikor?

PeCsa, december 1

A Rhapsody eredeti borítójára pedig rá volt ragasztva, hogy szimfónikus epic hollywood metal.

Link to comment
Share on other sites

obliterator

én asszem a Kamelotot szeretem.... pont tegnap meg ma szereztem meg egy pár albumot tõlük...

szereti még vki? rolleyes.gif

Link to comment
Share on other sites

nezolaca
PeCsa, december 1

A Rhapsody eredeti borítójára pedig rá volt ragasztva, hogy szimfónikus epic hollywood metal.

Ott leszek! biggrin.gif

Tökmindegy, ÉLJEN A RHAPSODY!

Link to comment
Share on other sites

torrob
Ott leszek! biggrin.gif

Tökmindegy, ÉLJEN A RHAPSODY!

Helyes wink.gif . Remélem én is smile.gif

A Kamelottól én még csak egy számot hallottam.

Link to comment
Share on other sites

nezolaca

Egyébként ismeritek az edguy-t és az avantasia nevû power metal operát? nagyon királyak.

Link to comment
Share on other sites

torrob
Egyébként ismeritek az edguy-t és az avantasia nevû power metal operát? nagyon királyak.

Nekem az Edguy nem tetszett, egy kippet láttam tõlük, a másikat egyáltalán nem ismerem.

Ugyan nem power metal, de mindenkinek ajánlom az Ámok (vagy Amok unsure.gif ) együttest, a volt Nevergreen billentyûse alapította, és valami egészen elképesztõ huh.gif

Link to comment
Share on other sites

nezolaca
Nekem az Edguy nem tetszett, egy kippet láttam tõlük, a másikat egyáltalán nem ismerem.

Ugyan nem power metal, de mindenkinek ajánlom az Ámok (vagy Amok unsure.gif ) együttest, a volt Nevergreen billentyûse alapította, és valami egészen elképesztõ huh.gif

hat, izlesek es pofonok, en imadom. biggrin.gif

az avantasia egz opera, sztorival, meg minden, mindenk;pp hallgasd meg, hihetetlenul jo.

Link to comment
Share on other sites

torrob
hat, izlesek es pofonok, en imadom. biggrin.gif

az avantasia egz opera, sztorival, meg minden, mindenk;pp hallgasd meg, hihetetlenul jo.

Az érdekel, eddig hallottam két metal operát, a Cross Borns - Kalandozás Középföldén, és Ayreon - The human equation, a Cross Borns nagyon jó, az Ayreon pedig elképesztõ, úgyhogy annak is utána kéne járnom smile.gif

Link to comment
Share on other sites

guest45

az iced earth az trash !!! kifelejtetted?

Hát az Iced Earthnek semmi köze a Trashez smile.gif Mert sztem igen sok különbség van az Iced Earth és mondjuk az Archaic vagy a Slayer között.... Nem tudom hallotál-e már Trash Metált, de az Iced Earth az nagyon nem az

Link to comment
Share on other sites

jihad
Hát az Iced Earthnek semmi köze a Trashez smile.gif Mert sztem igen sok különbség van az Iced Earth és mondjuk az Archaic vagy a Slayer között.... Nem tudom hallotál-e már Trash Metált, de az Iced Earth az nagyon nem az

Igen de az új Slayer album is már vmi New Wave of thrash metal.

És thrash nem trash(mindenki nézze meg a Winampot vagy amilye van biggrin.gif )

Amúgy az Ayreon - Into The Electrical Caste-A Space Opera-t is érdemes meghallgatni!

Link to comment
Share on other sites

guest45
Igen de az új Slayer album is már vmi New Wave of thrash metal.

És thrash nem trash(mindenki nézze meg a Winampot vagy amilye van biggrin.gif )

Amúgy az Ayreon - Into The Electrical Caste-A Space Opera-t is érdemes meghallgatni!

Jaja, az nagyon jó! Igaz nekem csak 4-5 szám van meg belõle, de azok mind jók. cool.gif

Link to comment
Share on other sites

-Eszmentes-

Igen de az új Slayer album is már vmi New Wave of thrash metal.

És thrash nem trash(mindenki nézze meg a Winampot vagy amilye van biggrin.gif )

Amúgy az Ayreon - Into The Electrical Caste-A Space Opera-t is érdemes meghallgatni!

hát nemtom, nekem a Slayer nem nagyon jön be

és sztem még mindig nem olyan mint egy mai Trash

Link to comment
Share on other sites

nezolaca
Az érdekel, eddig hallottam két metal operát, a Cross Borns - Kalandozás Középföldén, és Ayreon - The human equation, a Cross Borns nagyon jó, az Ayreon pedig elképesztõ, úgyhogy annak is utána kéne járnom smile.gif

tudok oldalt, ahonnan le lehet tölteni. ha akarod megírom.

Link to comment
Share on other sites

torrob
tudok oldalt, ahonnan le lehet tölteni. ha akarod megírom.

Oké, vagy esetleg ha van msn-ed, meg kedved, úgy is küldhetnél 1-2 számot

Link to comment
Share on other sites

_gedi_

És thrash nem trash(mindenki nézze meg a Winampot vagy amilye van biggrin.gif )

igen, ez fontos, mert a trash szemetet jelent, míg a thrash cséplést, csapkodást jelent. na most mindenki döntse el, melyik jellemzõ a mûfajra laugh.gif

Link to comment
Share on other sites

guest45
igen, ez fontos, mert a trash szemetet jelent, míg a thrash cséplést, csapkodást jelent. na most mindenki döntse el, melyik jellemzõ a mûfajra laugh.gif

öööö, remélem nem sértek meg vele senkit ha mind2re szavazok biggrin.giflaugh.gif

Link to comment
Share on other sites

_gedi_
öööö, remélem nem sértek meg vele senkit ha mind2re szavazok biggrin.giflaugh.gif

(csendben megjegyzem, én is tongue.gifunsure.gif )

Link to comment
Share on other sites

guest45
(csendben megjegyzem, én is tongue.gifunsure.gif )

Akkor nem csak engem fognak megkövezni s25.gif

Link to comment
Share on other sites

torrob
öööö, remélem nem sértek meg vele senkit ha mind2re szavazok biggrin.giflaugh.gif

Teljesen igazad van biggrin.gif

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
torrob

A Stormwarriort ismeri valaki? Szerintem nagyon szuper heavy/power metalt játszanak.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
nezolaca
Oké, vagy esetleg ha van msn-ed, meg kedved, úgy is küldhetnél 1-2 számot

Bocs, hogy csak most írok, de afk voltam. modemes nettel mennyi idõ lenne átküldeni. egyébként szívesen küldök. Ja, és addig is ajánlok egy csapatot: Freedom Call! A legújabb lemezük valami hihetetlen!

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...