Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Segítségek weblapszerkesztéshez


Skullkid

Recommended Posts

jagdtigger

A legújabb PHPBB-t használom, az admin fiók meg még nem lett feltörve... Szerencsére csak scriptek próbálkoznak úgyhogy a "faék" egyelõre a zárt osztályon tartja õket :D . (A legnagyobb "gond" amit tudnak okozni az a regisztrált felhasználók számának növelése.)

Link to comment
Share on other sites

BajuszGG

A legújabb PHPBB-t használom, az admin fiók meg még nem lett feltörve... Szerencsére csak scriptek próbálkoznak úgyhogy a "faék" egyelõre a zárt osztályon tartja õket :D . (A legnagyobb "gond" amit tudnak okozni az a regisztrált felhasználók számának növelése.)

Én mondjuk sosem szerettem a PHPBB-t. :unsure: IPB 3+ viszont már egész jól kezeli a spamot meg a botokat is. :unsure:

Link to comment
Share on other sites

jagdtigger

Én mondjuk sosem szerettem a PHPBB-t. :unsure: IPB 3+ viszont már egész jól kezeli a spamot meg a botokat is. :unsure:

Ez legyen a legnagyobb gondom vele, szerencsére a botok sík hülyék így könnyû megfogni õket :D ;) .

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
Darkcore

Egy olyan lejátszóra lenne szükségem ami képes pl egy youtube linkgyüjteménybõl lejátszólistát készíteni úgy mint mondjuk a winamp az mp3 fájlokkal. A yahoo web player betölti a linkeket, de amikor rákattintok a lejátszásra, nem csinál semmit vagy pedig egy hibaüzenetet dob. Van valami ötletetek egy másik ehhez hasonló mûködõképes lejátszóra?

[GSF] Picture

Link to comment
Share on other sites

Raven

a youtubeon vannak playlistek...

Link to comment
Share on other sites

Darkcore

a youtubeon vannak playlistek...

Tudom és ha nem lenne macerás hozzáadni egynként azt a több ezer zenét újra ami már készen van HTML formában, már rég azt használnám.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
Darkcore

Köszönöm

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...