Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Command & Conquer sorozat (+)


matesz

Recommended Posts

Dark_Lord
sztem a yuri's nem volt valami nagy cucc.. bár ha erdekel az egesz c&c akkor erdemes megszerezni.

a renegade engem is erdelne, csak nem tudom hozzá lehet valahol jutni.. huh.gif

hát renegade-nek nem volt valami fantasztikus a fogadtatása... bár még nem próbáltam, de itt lenne már az ideje. :] yuri's revenggel sztem nincs semmi gond... egy egyszerû kieg a red alert-höz. smile.gif sztem szükség volt arra is, hogy megközelíthessük a dolgot yuri oldaláról is.

Link to comment
Share on other sites

Xzu
hát renegade-nek nem volt valami fantasztikus a fogadtatása... bár még nem próbáltam, de itt lenne már az ideje. :] yuri's revenggel sztem nincs semmi gond... egy egyszerû kieg a red alert-höz. smile.gif sztem szükség volt arra is, hogy megközelíthessük a dolgot yuri oldaláról is.

igazábol egy yuri kampány lett valna kira rolleyes.gif (ahogy azt a fejlesztõk meg is igérték dry.gif )

én azért bizok a ra3-ban. hatha megint csinalnak valami maradandót.

Link to comment
Share on other sites

Dark_Lord
igazábol egy yuri kampány lett valna kira rolleyes.gif (ahogy azt a fejlesztõk meg is igérték dry.gif )

én azért bizok a ra3-ban. hatha megint csinalnak valami maradandót.

ahogy eddig is mexokhattunk, mindig valami maradandót kaphattunk a kezeink közé. csak nehogy elbaltázzanak valamit. :S

Link to comment
Share on other sites

Lord_KROK
sztem a yuri's nem volt valami nagy cucc.. bár ha erdekel az egesz c&c akkor erdemes megszerezni.

a renegade engem is erdelne, csak nem tudom hozzá lehet valahol jutni.. huh.gif

A Yuri's revenge szerintem nagyon nagyon kellett a RA2-nek. Renegteg új lehetõség van benne, és nagyon sok hibát is kijabvítottak, valamint egykomplett új faj jelent meg!!!

SZóval szerintem mindnejképpen érdemes megszerezned.

Gyere fel DC-re nekem megvan osztva a Yuri, és tõllem letöltheted... smile.gif

Link to comment
Share on other sites

Lord_KROK

én azért bizok a ra3-ban. hatha megint csinalnak valami maradandót.

Én is bízok benne, csak az a baj h 1-2 éve sokkal többet hallottam a játékról mint most... nagyon nagyon nagy a hallgatás... sad.gif

Ja és remélem összedobnak a Blizzard Bnetjéhez hasonló Inetrenetes PVPGN rendszert...

Link to comment
Share on other sites

Dark_Lord
A Yuri's revenge szerintem nagyon nagyon kellett a RA2-nek. Renegteg új lehetõség van benne, és nagyon sok hibát is kijabvítottak, valamint egykomplett új faj jelent meg!!!

SZóval szerintem mindnejképpen érdemes megszerezned.

Gyere fel DC-re nekem megvan osztva a Yuri, és tõllem letöltheted... smile.gif

milyen neted van? :] feltöltésed milyen? mert akkor belekukkantanék a cuccaidba én is smile.gif

Link to comment
Share on other sites

Lord_KROK
milyen neted van? :] feltöltésed milyen? mert akkor belekukkantanék a cuccaidba én is smile.gif

Az a helyzet h eléggé szar lassú netem van, egy 2,3Mbites letölktés (az még el is megyen valahogy kilehet bírni) de a feltöltés mindössze 224K...

De ez van...

Link to comment
Share on other sites

HUN_Rocky
A Yuri's revenge szerintem nagyon nagyon kellett a RA2-nek. Renegteg új lehetõség van benne, és nagyon sok hibát is kijabvítottak, valamint egykomplett új faj jelent meg!!!

SZóval szerintem mindnejképpen érdemes megszerezned.

Gyere fel DC-re nekem megvan osztva a Yuri, és tõllem letöltheted... smile.gif

Meg szerintem a yuri az elég nehéz!

Melyik hubon vagy?Milyen néven?

Link to comment
Share on other sites

HUN_Rocky

Gernals-al játszik valaki?

Link to comment
Share on other sites

Dark_Lord
Az a helyzet h eléggé szar lassú netem van, egy 2,3Mbites letölktés (az még el is megyen valahogy kilehet bírni) de a feltöltés mindössze 224K...

De ez van...

neeem baj... meglátogatlak smile.gif nekem 2Mbit/192kbit szal no comment :] éljen az asszimetrikus adsl biggrin.gif

Link to comment
Share on other sites

Dark_Lord
Gernals-al játszik valaki?

hát nekem szokásom volt végigvinni :] the a zero hourt még nem vittem végig... de szokásom mondani, hogy "ami késik, az nem múlik!" smile.gif

Link to comment
Share on other sites

TheProGamer
Gernals-al játszik valaki?

Persze! Kedvenc RTS-em a RON után!

Link to comment
Share on other sites

HUN_Rocky

Én most a GTA SA mellet a RA 1-el játszom biggrin.gif

Link to comment
Share on other sites

Flame_of_Aiur
Gernals-al játszik valaki?

Naná ZH odab.asz biggrin.gif

Link to comment
Share on other sites

Z-Demon
Gernals-al játszik valaki?

GENERAL'S FOREVER!!!

Van it rajtam kívül valaki más aki GLA-fan?

Link to comment
Share on other sites

Shadeling
GENERAL'S FOREVER!!!

Van it rajtam kívül valaki más aki GLA-fan?

Csak az van smile.gif Pl én smile.gif

Link to comment
Share on other sites

Z-Demon
Csak az van smile.gif Pl én smile.gif

Na végre egy értelmes ember!

sokan gyengének tartják a GLA-t. Pedig azzal lehet a legkönyebben kifejlõdni!

Nem kell áram, az épületek még az atom támadást is túlélik ráadásul teljesen ingyen ujjá épülnek, olcsók az egységek, a fejlesztések, de ez az olcsóság szerencsére nem megy a minõség rovására! No és persze ottvan a sokak által gyûlölt álcázható bomb truckok!

Link to comment
Share on other sites

Dark_Lord
Na végre egy értelmes ember!

sokan gyengének tartják a GLA-t. Pedig azzal lehet a legkönyebben kifejlõdni!

Nem kell áram, az épületek még az atom támadást is túlélik ráadásul teljesen ingyen ujjá épülnek, olcsók az egységek, a fejlesztések, de ez az olcsóság szerencsére nem megy a minõség rovására! No és persze ottvan a sokak által gyûlölt álcázható bomb truckok!

hát szerintem minden frakciónak megvan a jó és rossz oldala. igaaaaz... mondjuk gla-nak kevesebb ilyen van biggrin.gifkocc.gif

Link to comment
Share on other sites

Flame_of_Aiur

GENERAL'S FOREVER!!!

Van it rajtam kívül valaki más aki GLA-fan?

Na ja cigi.gif

Ugyan amerikát nagyon erõsre csinálták benne, de annál nagyobb élvezet smile.gif Kína se rossz mondjuk, ZH generaljai is erõsek (ott China Nuke General, China Tank General, GLA-nél meg mind3 a kedvencem... amerikát csak kipróbáltam, de ott talán a Super Weapon General...) GLA annyira jó... az megvan, amikor a worker-ek kérdezgetik: "Can I have some shoes?" Na erre ZH-ban lehet nekik adni és sokkal gyorsabbak lesznek biggrin.gif GLA hole-t mindennél jobban utálom, ha ellenem van... azaz 1 ideje csak lenne, mert én kacagok vele smile.gif Az volt a Generalsban a baj, h amúgy gyengék voltak az épületek... ZH-ban erre is van fejlesztés. A roncsokból fejlesztés hihetetlen jó 5let, ZH-ban már minden (Toxin tractor is! ohmy.gif) fejleszthetõ vele... Quad Cannon ("Don't get on my bad side...") és Rocket Buggy ("Roads? How boring!") talán a legjobbak... Battle Bus is... meg még a Black Marketet említeném... Scud Storm meg... nem a legprecízebb, de remek smile.gif Röviden ennyi miért választ Te is a Global Liberating Army-t... Meg amúgy is nagy flash a kvázi rossz oldallal lenni... meg amúgy is USA suxxez... cool.gif

Link to comment
Share on other sites

Xzu
A Yuri's revenge szerintem nagyon nagyon kellett a RA2-nek. Renegteg új lehetõség van benne, és nagyon sok hibát is kijabvítottak, valamint egykomplett új faj jelent meg!!!

SZóval szerintem mindnejképpen érdemes megszerezned.

Gyere fel DC-re nekem megvan osztva a Yuri, és tõllem letöltheted... smile.gif

köszönöm, de nekem már jórégóta megvan cool.gif anno ki is játszottam mind2 kampányt.

Amugy szemely szerint a Generals-t a c&c meggyalázásának tartom, attól függetlenül nem rossz játék.

Link to comment
Share on other sites

Shadeling
hát szerintem minden frakciónak megvan a jó és rossz oldala. igaaaaz... mondjuk gla-nak kevesebb ilyen van biggrin.gifkocc.gif

Inkább kõ-papír-olló az egész.

A GLA üti USA-t, China üti a GLA-t, USA üti China-t. A generálisoktól függõen hol nehezebb, vagy könnyebb, de a mechanikája az ilyen.

Link to comment
Share on other sites

Shadeling
köszönöm, de nekem már jórégóta megvan cool.gif anno ki is játszottam mind2 kampányt.

Amugy szemely szerint a Generals-t a c&c meggyalázásának tartom, attól függetlenül nem rossz játék.

Csak és kizárólag arról szólt az egész, hogy a C&C logót lenyúlhassa az EA, amikor a Westwoodot kicsinálták. Kétségtelen, hogy a srácok kezdtek kiégni, de ez eléggé aljas dolog.

Mindezek ellenére a Generals az egyik kedvenc RTS-em. Megjegyzem nem sok van smile.gif

Link to comment
Share on other sites

Z-Demon

köszönöm, de nekem már jórégóta megvan cool.gif anno ki is játszottam mind2 kampányt.

Amugy szemely szerint a Generals-t a c&c meggyalázásának tartom, attól függetlenül nem rossz játék.

szerintem meg tök király nekem a starcraft melett az egyetlen kedvenc rts-em!

Engem nagyon meg fogott a general's, fõleg mióta tudok pályát építeni!!! biggrin.gif

Link to comment
Share on other sites

Shadeling
szerintem meg tök király nekem a starcraft melett az egyetlen kedvenc rts-em!

Engem nagyon meg fogott a general's, fõleg mióta tudok pályát építeni!!! biggrin.gif

Lenne ihleted elküldeni egy tutorial-t? Kéne nagyon, van egy rakás küldi ötletem smile.gif

Link to comment
Share on other sites

Lord_KROK
Meg szerintem a yuri az elég nehéz!

Melyik hubon vagy?Milyen néven?

Hm... a Yuriszerintem sokkal felszerelztebb mint a sima Ra2... Nagyon kell az oda.. a küldetései nem egyszerrûen de ahogy mi nyomtuk, úgy nagyon extrém volt.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...