Jump to content
GSForum - Segélyvonal

StarCraft sorozat


AlphaQ

Recommended Posts

Stampede
Jah Persze... Szinte ugyan azok az egységek.. Bár tény hogy van némi beütése de azé SCindexbe csak nem tesznek bele 1 MODOD a StarCraft 2 Pictureshez rolleyes.gif

Szerinted meg akkor már inkább a Blizzard adna screenshoot-okat! rolleyes.gif akkor mondd már meg mi az a zöld csík?Mondd meg!!!!!Ha ilyen képek lennének akkor már szinte be lenne fejezvve a játék már ki is lehetne adni!Azt hogy ugyanolyanok az egységek? laugh.gif Nem hallottál még átmodellezésröl? laugh.gif Meg a Blizzard evenné az EA sage grafika motorját laugh.giflaugh.gif

Link to comment
Share on other sites

Stampede
Bár lehet igazatok van [bárcsak lenne mert nem akarok SC2-t !] Lehet ez csak reklámfogás... Bár azé inkább SC mint Generals MOD a Grafika alapján. Meg az is Hogy a generals nem igazán ilyen stílusú wink.gif

Ez az reklámfogás!!!Ez pont ugy néz ki mint a sage grafikus motor! laugh.gif nem ilyen a stílusa?Hát a mdonak pont az a lényege hogy a stíilus átformázza! laugh.gifrolleyes.gifcool.giftongue.gif

Link to comment
Share on other sites

Stampede

Tudom hogy nagyon nehéz 3 agysejttel felfogni de.. Én képltesen mondtam de... ha matekbol 1 ici-picit jobb lennél: 30X6 = 180 És ha nem tudnád ott 200 a limit igaz 20 SCV-m lenne de... mondjuk van már 100.000/100.000 pénzem és kinyírom scv-et hogy legyen helyem ÉS akkor már 33 BC-m lehetne mert 180+18 = 198 és lenne még 2 SCV-m ha repairolni kéne oket.... de azé thx hogy bepofáztok amikor KURWÁRA nem gondolkodtok...

rossz hír: Lesz kiba SC2 e nem akarom! Nézzétek meg: http://www.scindex.com/articles.php?id=35 Sztem elég szánalmas!

Tiszta C N' C generals....

Ezt te írtad!Mi az az utolsó mondat? cool.giftongue.giflaugh.gifrolleyes.gif

Link to comment
Share on other sites

Stampede

Ez az egyik kép elérhetõsége:http://www.blizzplanet.com/coppermine/albums/starcraft/mods/sc2-xelnaga-returns/normal_goliathvsvessel.jpg van ott a közepén egy rész: idézem albums/starcraft/mods laugh.gif meg a kép is szerintem már le van szedve mert nekem egy ilyen piros keresztet teszki még az elérhetõség is rossz!E

Egyébként nem tudjátok honnan lehet megvenni a Starcraftot?

Link to comment
Share on other sites

Stampede
Ez az egyik kép elérhetõsége:http://www.blizzplanet.com/coppermine/albums/starcraft/mods/sc2-xelnaga-returns/normal_goliathvsvessel.jpg van ott a közepén egy rész: idézem albums/starcraft/mods laugh.gif meg a kép is szerintem már le van szedve mert nekem egy ilyen piros keresztet teszki még az elérhetõség is rossz!E

Egyébként nem tudjátok honnan lehet megvenni a Starcraftot?

Meg egy másik rész is van:normal_goliathvsvessel.jpg ez az jelenti hogy már multizni lehet a Sc2-vel!JEEEEEEE laugh.giflaugh.giflaugh.giflaugh.giflaugh.giflaugh.gif Ez a kép a Generals Sc modjából való ez biztos,de attól még vitázhatunk! laugh.gifbiggrin.gifrolleyes.gifcool.gif

További mulatozást

Link to comment
Share on other sites

LaMeRkInG
Jah Persze... Szinte ugyan azok az egységek.. Bár tény hogy van némi beütése de azé SCindexbe csak nem tesznek bele 1 MODOD a StarCraft 2 Pictureshez rolleyes.gif

hallottál már a CS-rõl??

tod Counter Strike...

na annak sincs semmi köze a Half Lifehoz s04.gif (na jó egy két doboz...)

Link to comment
Share on other sites

LaMeRkInG

keltem 8-kor, 9 -kor elkezdtem és reggel 6- ig asszem!

én meg hallottam azt hogy 2003/2004 szilveszterén át StarCraftozták (nem Brood War a sima StarCraft)az éjjelt (Bneten) és azt csinálták hogy 5 percel elötte lepauseltáka a FAJ WAR-t és feláltak megvártáka himnuzt és folytatták s25.gif

mondjuk én nem voltam ott s04.gif

Link to comment
Share on other sites

Stampede
én meg hallottam azt hogy 2003/2004 szilveszterén át StarCraftozták (nem Brood War a sima StarCraft)az éjjelt (Bneten) és azt csinálták hogy 5 percel elötte lepauseltáka a FAJ WAR-t és feláltak megvártáka himnuzt és folytatták s25.gif

mondjuk én nem voltam ott s04.gif

laugh.giflaugh.gif

Link to comment
Share on other sites

Flame_of_Aiur
Ez az egyik kép elérhetõsége:http://www.blizzplanet.com/coppermine/albums/starcraft/mods/sc2-xelnaga-returns/normal_goliathvsvessel.jpg van ott a közepén egy rész: idézem albums/starcraft/mods laugh.gif meg a kép is szerintem már le van szedve mert nekem egy ilyen piros keresztet teszki még az elérhetõség is rossz!E

Egyébként nem tudjátok honnan lehet megvenni a Starcraftot?

Boltban pl. meglehet smile.gif Amúgy ha valaki nem ért angolul mukkot se akkor talán ne csámborogjon inglis oldalakon biggrin.gif Felhívnám a cikk címére a figyelmet biggrin.gif

Link to comment
Share on other sites

LaMeRkInG

egyébként a én a sima StarCraftal szeretek multiba játszani az szerintem sokkal jobb s04.gif

és ott is 8-an a FAJ WAR-t mondjuk 2-en szivnak s25.gif de az benen a poén s25.gif

Link to comment
Share on other sites

Stampede
Boltban pl. meglehet smile.gif Amúgy ha valaki nem ért angolul mukkot se akkor talán ne csámborogjon inglis oldalakon biggrin.gif Felhívnám a cikk címére a figyelmet biggrin.gif

Ezt kinek mondtad??a Végét?

Link to comment
Share on other sites

Hero44
Jah Persze... Szinte ugyan azok az egységek.. Bár tény hogy van némi beütése de azé SCindexbe csak nem tesznek bele 1 MODOD a StarCraft 2 Pictureshez rolleyes.gif

1.A kép alá odavan írva hogy ez egy MOD. laugh.gif

2.Gondolom senkinek se kell bemutatni a Blizzardot. Namost, ha õk belefognak egy SC2-be akkor-

1. nem hagyják bent az egység régi képét(talán, még az egység is más)

2.A kezelõfelületet is átalakítják(nézzétek meg az EMP, vagy akármelyik többi ikont, mind Sc1-es)

3.egy ilyen sikerjátáknak a 2. részét nem KisTehén!ák el azzal, hogy teljesen átalakítják és a (régi) nagy rivális C&C "bõrébe" bujtatják wink.gifwink.gif

Egyszóval ez nem a Starcraft2 wink.gifwink.gif semmiképp, de ha elolvasta volna valaki a kép alatti szöveget, akkor kiderült volna, hogy ez egy C&C mod, mivel ez levan írva tongue.giftongue.gifwink.gif

Link to comment
Share on other sites

Stampede
1.A kép alá odavan írva hogy ez egy MOD. laugh.gif

2.Gondolom senkinek se kell bemutatni a Blizzardot. Namost, ha õk belefognak egy SC2-be akkor-

1. nem hagyják bent az egység régi képét(talán, még az egység is más)

2.A kezelõfelületet is átalakítják(nézzétek meg az EMP, vagy akármelyik többi ikont, mind Sc1-es)

3.egy ilyen sikerjátáknak a 2. részét nem KisTehén!ák el azzal, hogy teljesen átalakítják és a (régi) nagy rivális C&C "bõrébe" bujtatják wink.gifwink.gif

Egyszóval ez nem a Starcraft2 wink.gifwink.gif semmiképp, de ha elolvasta volna valaki a kép alatti szöveget, akkor kiderült volna, hogy ez egy C&C mod, mivel ez levan írva tongue.giftongue.gifwink.gif

Én is ugyanezeket modtam el,de ez nem érti meg! laugh.gif

Link to comment
Share on other sites

Flame_of_Aiur

Ezt kinek mondtad??a Végét?

Úgy általánosan, amolyan vitalezárónak. De a féleszûnek leginkább smile.gif

Link to comment
Share on other sites

Stampede
Úgy általánosan, amolyan vitalezárónak. De a féleszûnek leginkább smile.gif

laugh.gif OKOK

Link to comment
Share on other sites

lokids
1.A kép alá odavan írva hogy ez egy MOD. laugh.gif

2.Gondolom senkinek se kell bemutatni a Blizzardot. Namost, ha õk belefognak egy SC2-be akkor-

1. nem hagyják bent az egység régi képét(talán, még az egység is más)

2.A kezelõfelületet is átalakítják(nézzétek meg az EMP, vagy akármelyik többi ikont, mind Sc1-es)

3.egy ilyen sikerjátáknak a 2. részét nem KisTehén!ák el azzal, hogy teljesen átalakítják és a (régi) nagy rivális C&C "bõrébe" bujtatják wink.gifwink.gif

Egyszóval ez nem a Starcraft2 wink.gifwink.gif semmiképp, de ha elolvasta volna valaki a kép alatti szöveget, akkor kiderült volna, hogy ez egy C&C mod, mivel ez levan írva tongue.giftongue.gifwink.gif

Ja igen készült egy ilyne mod, de a blizzard leállítatta.

Link to comment
Share on other sites

Hero44
Ja igen készült egy ilyne mod, de a blizzard leállítatta.

Vajon mér? laugh.giflaugh.gif

Amugy egy kb 300kb(it?)\s sebességü neten milyen játékok mennek el(szaggatás nélkül) neten(a Battlefield2 és az MMORPG-k nem számítanak)?

Link to comment
Share on other sites

ZaTHaR
Vajon mér? laugh.giflaugh.gif

Amugy egy kb 300kb(it?)\s sebességü neten milyen játékok mennek el(szaggatás nélkül) neten(a Battlefield2 és az MMORPG-k nem számítanak)?

Warcraft III.Remek game,multiban is.Télleg,hihetetlen jo játék lett a War3.

Link to comment
Share on other sites

ElvisTheKing

You wanna piece o` me boy ?! mad.gif

War 2 után ezt élveztem a legjobban. A War3 az a warcraft amilyennek én elképzeltem anno 1996 h milyen kéne legyen, a WoW az már mestermû. Nos, ha lesz StarCraft 2 azzal sicher játszok majd felnõtt létemre....de a Ghost is frankó.

Link to comment
Share on other sites

ZaTHaR

EGyelõre sztem most a Diablo3 kovácsolodik a mühelyben... de tuti lesz sc2 is smile.gif és azt is megmondom,benevezek minden blizzard játékba ami pc és nem kerül egy vagyonba. smile.gif

Link to comment
Share on other sites

FESTER
EGyelõre sztem most a Diablo3 kovácsolodik a mühelyben... de tuti lesz sc2 is smile.gif és azt is megmondom,benevezek minden blizzard játékba ami pc és nem kerül egy vagyonba. smile.gif

Hát én attól tartok hogy még bele se kezdtek a sc2 be.Az elmult egy évben ezt már többször bejelentették. sad.gif

Link to comment
Share on other sites

ZaTHaR
Hát én attól tartok hogy még bele se kezdtek a sc2 be.Az elmult egy évben ezt már többször bejelentették. sad.gif

sad.gif hát most a diablo van soron a folytatás készitésben,és egy ezrest tennék rá smile.gif ,hogy az oktoberi blizzard rendezvényen bejelentik a Diablo III-t.Rengeteg uj munkakört hirdettek meg az utobbi fél évben,készül valami a mühelyben,és ez sztem diablo3.Vagy valami új (az se lenne rosz smile.gif ).Csak blizzard ne jelenkorit csináljon pls... wink.gif blizzard az örökkön örökké fantasy világ. smile.gif

Link to comment
Share on other sites

DESTINY

örömmel látom, hogy itt is van SC tábor......9mádom, kedvenc játékom már nagyon régóta. Egy idõben jónak véltem magam, aztán felmendtem a battlenetre éééééésss.....ciki volt biggrin.gif:D:D:D:D

--->

Link to comment
Share on other sites

lokids
örömmel látom, hogy itt is van SC tábor......9mádom, kedvenc játékom már nagyon régóta. Egy idõben jónak véltem magam, aztán felmendtem a battlenetre éééééésss.....ciki volt biggrin.gif:D:D:D:D

--->

Ezzel mindenki így van. biggrin.gif

Bár az elsõ 30 vereség után elkezdtem nyerni, majd egy idõ után 30-al több lett a win-em. smile.gif

Link to comment
Share on other sites

Madness

Én is imádom a SC-t, de mondjuk battle.neten még egyszer sem voltam vele. A kampányt se vittem rendesen végig. Az utolsó 3 zerg pályát a kiegben nem bírtam. Aztán meg eléggé noob is vagyok még benne.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...