Jump to content
GSForum - Segélyvonal

StarCraft sorozat


AlphaQ

Recommended Posts

gilverto
Hát Sztem a SC így a jo... de kinek hogy tetszik... Bár most akkor midenki elfog menni SC2-re és mindeki muszály lesz ha gammelni akar.. dry.gif

Hát ez igaz

Link to comment
Share on other sites

AlphaQ
Hát ez igaz

Bár remélem hogy akkor nem is lesz olyan borzasztó... Bár így a screenshotok alapján.... õõõõ a gépigényt sajna nem igazán lehet mmegállapítani. de remélem lesz diablo 3 is valamikor.. és nem lesz olyan uncsi játékmenete mint az õseinek...

Link to comment
Share on other sites

gilverto
Bár remélem hogy akkor nem is lesz olyan borzasztó... Bár így a screenshotok alapján.... õõõõ a gépigényt sajna nem igazán lehet mmegállapítani. de remélem lesz diablo 3 is valamikor.. és nem lesz olyan uncsi játékmenete mint az õseinek...

hát igen egy diabló3-tol treljesen lehidalnék de azért a sc-2 se lenne rossz dry.gif bár a diablo3-ban már csak garfikán meg cuccokon szörnyeken tudnak módosítani.. meg persze történet a játékmenetene nem tehát kb mész és ölsz felveszed cuccot használod... enyii lessz sztem blink.gif

Link to comment
Share on other sites

Stampede
én starcraftozok elég sokat

európában is elég népszerû, bár biztos nem annyira mint war3

én sokkal jobban szeretem a warcraftnál, a fajok sokkal jobban különbözbek,

mikró/makró aránya sokkal jobb, mint az összes más rtsnek, mint amivel játszottam

megmondaná valaki hogy mi az a mikró/makró?

Link to comment
Share on other sites

AlphaQ
mivel ez a CNC Generals MOD s04.gif

Javaslom barátom a CNC generals topicot /neked az MOD? te jol vagy? dry.gif

pff.gifpff.gif MOD nem = a JÁTÉKKAL

Link to comment
Share on other sites

gilverto
megmondaná valaki hogy mi az a mikró/makró?

hááát põõõ izéé mittomén biggrin.gif fogalmamsincsen dry.gif

Link to comment
Share on other sites

Stampede
hááát põõõ izéé mittomén biggrin.gif fogalmamsincsen dry.gif

laugh.gif

Link to comment
Share on other sites

AlphaQ

megmondaná valaki hogy mi az a mikró/makró?

az a mikro amkikor az egységekkel ügyesen taktikázol! PL.: amikor 1 koreai szétvert 5 lingel 7 goonomat biggrin.gif de csak mert nem volt obsom és burowolt a drag meg alssan készíti elõ a psi-gömbjeit... Sajna sad.gif vagy amikor gorky csak a probjaimra ment Utánna nem volt pénzem probera biggrin.gif eleg jo volt...

Link to comment
Share on other sites

Stampede

Én is várom a Starcraft 2-t,de félek,hogy elrontják és az nem kéne! sad.gif Meg a Starcraft nekem ugy volt jó ahogy volt!Gondoljatok vele +D-ben végig nézni mikor egy marine-t szétszed egy Zerg! unsure.giflaugh.gif

Link to comment
Share on other sites

Stampede
az a mikro amkikor az egységekkel ügyesen taktikázol! PL.: amikor 1 koreai szétvert 5 lingel 7 goonomat biggrin.gif de csak mert nem volt obsom és burowolt a drag meg alssan készíti elõ a psi-gömbjeit... Sajna sad.gif vagy amikor gorky csak a probjaimra ment Utánna nem volt pénzem probera biggrin.gif eleg jo volt...

Az elejét értem de utána! laugh.gif Te beteg vagy? laugh.gif

Link to comment
Share on other sites

gilverto
Én is várom a Starcraft 2-t,de félek,hogy elrontják és az nem kéne! sad.gif Meg a Starcraft nekem ugy volt jó ahogy volt!Gondoljatok vele +D-ben végig nézni mikor egy marine-t szétszed egy Zerg! unsure.giflaugh.gif

hát ez egy érdekes gondolat de akkoris megéri megvárni a lessz sc2.... én tuti megveszem.. egy próbát megér de tuti jól megcsinálják mad.gif .. elvégre blizzard...

Link to comment
Share on other sites

AlphaQ

Én is várom a Starcraft 2-t,de félek,hogy elrontják és az nem kéne! sad.gif Meg a Starcraft nekem ugy volt jó ahogy volt!Gondoljatok vele +D-ben végig nézni mikor egy marine-t szétszed egy Zerg! unsure.gif  laugh.gif

Én is bírom a marinok halálát vagy mind1 csak véres legyen (ultra biggrin.gif ) amikor ifju koromban sima sc-nek a kampányát toltam az volt a kedvenc átvezetõm amikor bemennek 1 bázisra amit a Zergek megfertõztek... és az atombomba melett természetesen sört tartottak biggrin.gifbiggrin.gif nah szal ott a Zergecskék szépen ledarálják õket nagyon RULZ! De az atombomba beindul asszem.... laugh.gif

Link to comment
Share on other sites

Stampede
Én is bírom a marinok halálát vagy mind1 csak véres legyen (ultra biggrin.gif ) amikor ifju koromban sima sc-nek a kampányát toltam az volt a kedvenc átvezetõm amikor bemennek 1 bázisra amit a Zergek megfertõztek... és az atombomba melett természetesen sört tartottak biggrin.gifbiggrin.gif nah szal ott a Zergecskék szépen ledarálják õket nagyon RULZ! De az atombomba beindul asszem.... laugh.gif

Én azt szerettem mikor kimennek kocsival a sivatagba és ott hát hanged.giflaugh.gif

Link to comment
Share on other sites

gilverto
LOL, hõs nélkül Warcraftban.... biggrin.gif

hát igen hõs nélkül nem tudnák gémelni... de akkoris undead FOREVA wink.gif

Link to comment
Share on other sites

Stampede
hát ez egy érdekes gondolat de akkoris megéri megvárni a lessz sc2.... én tuti megveszem.. egy próbát megér de tuti jól megcsinálják mad.gif .. elvégre blizzard...

Jah tényleg Blizzard akkor sztem foglaljuk le 2007 év játéka címet ennek a gamenek!2006 a Diablo 3-é! laugh.gif Bárcsak így lenne! wink.gif

Link to comment
Share on other sites

gilverto
Jah tényleg Blizzard akkor sztem foglaljuk le 2007 év játéka címet ennek a gamenek!2006 a Diablo 3-é! laugh.gif Bárcsak így lenne! wink.gif

hát végülis anno a sc éa az volt 98 ban ha jólemléxem unsure.gif és sztem a sc2-is az lessz a diablóra nem mernék megesküdni

Link to comment
Share on other sites

Stampede
hát végülis anno a sc éa az volt 98 ban ha jólemléxem unsure.gif és sztem a sc2-is az lessz a diablóra nem mernék megesküdni

sztem 96 vagy 97,de nem tom!nem tudom miért nem csinálnak nagy klasszikosukhoz most új részt!Mert most retro láz van(HL2,DOOM3<Doom 2 grafkóval laugh.gif >,Quake 4, Sims 2,) eljött az idõ!EMELKEDJ fel poraidból Starcraft Red Alert, Diablo!Ti anno egy nap mennyit nyomtatok Starcrafttal egyhuzamban?Nekem a rekordom 21 óra volt! rolleyes.gif

Link to comment
Share on other sites

gilverto
Van a cd-n 3-m fájl Crack könyvtárba amit valami iosubsys könyvtárba kéne bemásolni de nincs olyan könyvtár az Xp-ben!

hát nincs oan xp-n ezért kell eredeti gamma és akkor nincs ien gond!!! blink.gifph34r.gif

Link to comment
Share on other sites

Stampede
hát nincs oan xp-n ezért kell eredeti gamma és akkor nincs ien gond!!! blink.gifph34r.gif

LOOOOOOL!neked is azt az oldalt dobta ki? laugh.gif

Link to comment
Share on other sites

gilverto
LOOOOOOL!neked is azt az oldalt dobta ki? laugh.gif

izééé ez télleg lol smile.gif pfff

Link to comment
Share on other sites

Stampede
izééé ez télleg lol smile.gif pfff

Ne szemétkedj! laugh.gif

Link to comment
Share on other sites

gilverto
Ne szemétkedj! laugh.gif

ja izzzéé oké mester.. nemszemétkedewm kérek engedélyt levegõtvenni blink.gif

Link to comment
Share on other sites

Stampede
ja izzzéé oké mester.. nemszemétkedewm kérek engedélyt levegõtvenni blink.gif

Ne szemétkedj laugh.gif

Link to comment
Share on other sites

gilverto
Ne szemétkedj laugh.gif

ok blink.gifbiggrin.gif:D

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...