Jump to content
GSForum - Segélyvonal

StarCraft sorozat


AlphaQ

Recommended Posts

TetPeti

DirectX frissités? Driver? vagy lehet valami más is kevés hozzá(ram,cpu)

Link to comment
Share on other sites

Nomad90

Nekem is voltak hasonló beakadások, én lejjebb csavartam a grafot, terrain-t pl minimumra, shadows asszem offra, és elsimítás is csak driverbõl megy rá 2x-es azt csóközön, felbontás meg 1280x960 nálam, így elég stabil 30-40 fps-t sikerült összehozni, bár néha be-beröccen....

Fõleg multiban ha vki túlzottan felcsavarja a dolgokat a többi gamer közül a gépe meg kevés hozzá...

Link to comment
Share on other sites

anjunabeast

pár dolgot állítottam át, azokat is alig. azóta egyszer csinálta, közvetlen a menübõl a játékba lépés után (korábban is olyankor szórakozott leginkább, pár mpvel a menü után). illetve egyszer megakadt a hang, de a játék ment tovább...

azért vannak érdekes dolgai a játéknak más téren is. az achievment rendszer úgy ahogy van egy bugos szar, pl: a 22es szintû Kerrigannal megkaptam amit a 70. szinten kellene. mondjuk már a wol-ban is mûvelt érdekes dolgokat. :D

a kampányról:

eddig nagyon tetszik (bár ezt a átalakulást nem igazán tudom hova tenni). egyetlen résznél estek túlzásba szerintem, amikor a zurvant kellett leverni... az eléggé idegölõ volt.

a végérõl van némi sejtésem mondjuk, reméljük nem lesz annyira sablonos, mint amire az ember ezután a bolygó után gondol egybõl. :rolleyes:

a multi az nyárra marad, mert vizsgaidõszakban már ennyi játéknak is örül az ember. :)

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
anjunabeast

lenyomtam pár meccset az elmúlt idõszakban és kb. tízszer annyi videot néztem meg, hogy mégis merre induljak el. :D

végül terrant választottam, mert kipróbálva a többit, azok már nem jöttek be annyira.

mivel ez az elsõ stratégia játékom neten, így piszok nehéz ráállni az egészre, így az elején a bronzba sorolt be, ott épp a 8. helyen vagyok 34 lejátszott meccsel (tudom nem nagy szó én viszont már ennek is örülök). épp a minap szedtem össze az 5 veretlen meccses achit. :)

szívesen kipróbálnám a 2v2-t, ha valakit esetleg érdekel. természetesen hasonló kaliberû játékost keresek, aki szintén lelkes, de nem pro.

a korábban írt bug egyébként nem graf beállítástól függ, kicsit utána olvastam és elég sok embernek elõjött ez a probléma. bár a legújabb patch óta (még a protoss buff és nem a hellbat nerf) ezek száma jelentõsen redukálódott.

Link to comment
Share on other sites

Nomad90

lenyomtam pár meccset az elmúlt idõszakban és kb. tízszer annyi videot néztem meg, hogy mégis merre induljak el. :D

végül terrant választottam, mert kipróbálva a többit, azok már nem jöttek be annyira.

mivel ez az elsõ stratégia játékom neten, így piszok nehéz ráállni az egészre, így az elején a bronzba sorolt be, ott épp a 8. helyen vagyok 34 lejátszott meccsel (tudom nem nagy szó én viszont már ennek is örülök). épp a minap szedtem össze az 5 veretlen meccses achit. :)

szívesen kipróbálnám a 2v2-t, ha valakit esetleg érdekel. természetesen hasonló kaliberû játékost keresek, aki szintén lelkes, de nem pro.

a korábban írt bug egyébként nem graf beállítástól függ, kicsit utána olvastam és elég sok embernek elõjött ez a probléma. bár a legújabb patch óta (még a protoss buff és nem a hellbat nerf) ezek száma jelentõsen redukálódott.

Én még hots megjelenéskor toltam egy ideig, aztán abbamaradtak a dolgok, wol-ban én végig bronzos voltam, és csak hotsban tett át silverbe protossként, csak hogy megnyugtassalak... ;) Ezt úgy 4v4-re értettem, 2v2 az azért némiképp több gyakorlást igényel, plusz vissza is kéne rázódnom, meg augusztusban majd elsõ héten leszek itthon aztán majd hónap vége fele jövök csak haza.

Gondolkoztam már egyébként h elõveszem, majd vmelyik nap leszedem, aztán nyomhatunk 1-2 meccset, én se vagyok nagy pro, de azért vannak pillanataim. ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
anjunabeast

újratelepítettem a windowst és ezzel együtt minden drivert, de ez a nem tudom mi továbbra is megmaradt.

a helyzet változatlan: hang beakad, képernyõ megdermed 30-50mp-re, a kurzort viszont tudom mozgatni. fenntartom, hogy független a grafikai beállításoktól, mert ma kiakadt az achievment menüben is, illetve játék közben is. eléggé tanácstalan vagyok, hogy mit lehetne tenni (bújom a forumokat, de semmi használható megoldás eddig). volt olyan, hogy pár napig nem csinálta, ma pedig egy óra alatt többször is.

lehetséges, hogy az internetkapcsolattal van valami baja? mondjuk nem lepõdnék meg, steam is rendszeresen szarakodik... :unsure:

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
axOzI

újratelepítettem a windowst és ezzel együtt minden drivert, de ez a nem tudom mi továbbra is megmaradt.

a helyzet változatlan: hang beakad, képernyõ megdermed 30-50mp-re, a kurzort viszont tudom mozgatni. fenntartom, hogy független a grafikai beállításoktól, mert ma kiakadt az achievment menüben is, illetve játék közben is. eléggé tanácstalan vagyok, hogy mit lehetne tenni (bújom a forumokat, de semmi használható megoldás eddig). volt olyan, hogy pár napig nem csinálta, ma pedig egy óra alatt többször is.

lehetséges, hogy az internetkapcsolattal van valami baja? mondjuk nem lepõdnék meg, steam is rendszeresen szarakodik... :unsure:

Probáltál már olyat hogy ablakban futtatod ? teljes képernyõbe esetleg egy próbát megér hát ha segít.

Link to comment
Share on other sites

anjunabeast

az elmúlt napok/hetek tapasztalatai alapján (hátha valakinek hasonló gondja van/lesz), ez az egész nem gép függõ az már biztos. Ultra beállításokkal játszom már egy ideje. semmi összefüggés nincs, hogy éppen milyen opció van felhúzva maximumra vagy lebutítva.

otthon trécom netünk van, valami piszkosul gagyi routert(?) kaptunk tõlük. ott rendszeresen elõfordult a lent említett hiba. ezután pár nap net nélkül következett, akkor offline módban elsõ pár alkalommal csinálta , majd tökéletesen mûködött. a következõ pár napban a legalapabb digi csomagról neteztem, lenyomtam pár pályát HOTS kampányban, megint beakadt egyetlen egyszer, a matchmaking rendszer tökéletesen mûködött.

most úgy áll a dolog, hogy megkezdõdött a suli, így kollégiumi netrõl fogom tolni, bár ezt még nem próbáltam ki, de egyértelmûen kijelenthetem, hogy ez az egész valami hálózati bizbasz...

remélhetõleg mostani lakhelyemen nem lesznek problémák, különben a következõ 10 hónapra kilõhetem a játékot. :unsure:

Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...
foldi6

sziasztok, a Zerg kampányban elakadtam, amikor a terránok támadnak Gordonnal és nekem Scourge Nest-eket kell elfoglalnom. De amikor jön a 2.Gordon, az elfoglalt Nest nem támadja..tudna vki segíteni...

Link to comment
Share on other sites

Nomad90

sziasztok, a Zerg kampányban elakadtam, amikor a terránok támadnak Gordonnal és nekem Scourge Nest-eket kell elfoglalnom. De amikor jön a 2.Gordon, az elfoglalt Nest nem támadja..tudna vki segíteni...

Elsõre nem ugrott be a dolog, de már igen, szóval:

Amikor elfoglalsz 1-et az az akkor érkezõ hajót kilövi, de azzal ki is fogy a "tár" abban a fészekben, ezért mutatják, hogy van 3 v 4 ilyen fészek, és folyamatosan nyomulni kell elõre, és mindig 1 újabbat elfoglalni, és akkor állnak le a terranok csak ha odaérsz a hajó indítóbázisához.

Taktikára én azt javaslom, h veszett sok zerglinggel, és néhány hidrával meg persze kerrigan-el menj, és legalább 2 cuccal(a neve hirtelen nem ugrik be) folyamatosan terjeszd a zerg nyálkát mert azon az egységeid vmi 20 v 30%-al gyorsabban mozognak.

Plusz a bazis védelmére is tarts meg jó pár egységet, és még 1 kisebb erösitésnek szánható pár egységböl álló csapatot is tarts a bázisodon ha a fö eröid bajba kerülnének. alap bázisvédelemre 3-4 spine crawler elég, mellé még 2-3 queen meg pár zergling aztán kész, ha normálon tolod ez elég. Másik elsõre én is szenvedtem, de Char elött érdemes kerrigan-t "átöltöztetni" a csini csápos rucijába mert úgy kicsit táposabb mint sima terranként.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Gravedigger666

sziasztok, a Zerg kampányban elakadtam, amikor a terránok támadnak Gordonnal és nekem Scourge Nest-eket kell elfoglalnom. De amikor jön a 2.Gordon, az elfoglalt Nest nem támadja..tudna vki segíteni...

No offense de ott elakadtál akkor később vértfoksz vizelni :D.

Én most a laboratoriumban szívozom :D.

A volt admirális visszahozatala meglepett, viszont ezt a primeal zerges vonalat kicsit erőltetettnek találom

. Jól sejtekm a kovetkező küldetésben lesznek ultraliskjeim?

Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...
SHADOW

Sziasztok!

Azt lehet tudni, hogy lesz-e új magyarítás a 2.1.7-es patch után?

Elõre is köszi!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...
Godzillamessage

Most, hogy ingyenesen és feljavítva újra elérhető a StarCraft, megkerestem a honosító HunCraft csapatot, de nem frissítik a magyarítást.

:(

szerk: most nézem, kitettek egy közleményt is erről. huncraft.hu

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...