Jump to content
GSForum - Segélyvonal

StarCraft sorozat


AlphaQ

Recommended Posts

AlphaQ

Ki Tolja Bneten? mert eddig senki <_<

Link to comment
Share on other sites

Mark007

1. nem ide kellett volna, hanem a strategiaba

2.nem hinnem hogy a b.neten olyan kevesen lennenek wink.gif

Link to comment
Share on other sites

lazadio
1. nem ide kellett volna, hanem a strategiaba

2.nem hinnem hogy a b.neten olyan kevesen lennenek wink.gif

1.Én néha felnézek a bnetre, és a magyar csatornán tényleg nagyon kevesen szoktak lenni, így meg elég nehéz olyat találnom, akit még én is lenyomok laugh.gif

2. Tényleg rossz helyen van...

Link to comment
Share on other sites

lokids

Én egy valamit nem értek. Ez a világ legnépszerûbb stratégiája. (Ha jól tom a war3 még mindíg mögötte van.) Hogyhogy ilyen kevés embert érdekel?

Link to comment
Share on other sites

Nostromo
Én egy valamit nem értek. Ez a világ legnépszerûbb stratégiája. (Ha jól tom a war3 még mindíg mögötte van.) Hogyhogy ilyen kevés embert érdekel?

Jaja, egyetértek. Vajon miért nem érdekli az embereket? sad.gif

Link to comment
Share on other sites

lokids

Nemtom, pedig a legjobb!!! Micsoda felemelõ érzés, amikor a mocskos sárgák esélytelenül hullanak el a huntersen.

Link to comment
Share on other sites

redrepa3

A VILÁG legnéprszerûbb stratégiája. Nem európáé. Nekem a Warcraft meg a Starcraft is meg van eredetiben kiegészítõkkel együtt. A Warcraft battle.netén európában olyan 25-30000van egyszerre fenn, míg Starcraftban csak kb 4000. Ázsiai Starcraft szerveren meg 40-50000-en vannak. Starcraft igazából csak Ázsiában elsörõen népszerû. Nem egészen értem az okát... de európában már messze a warcraft a legnépszerûbb.

Link to comment
Share on other sites

AlphaQ
Én egy valamit nem értek. Ez a világ legnépszerûbb stratégiája. (Ha jól tom a war3 még mindíg mögötte van.) Hogyhogy ilyen kevés embert érdekel?

nem tom blink.gif A bátyjámat sem érdekli meg a többi fórumost sem igazán dry.gif

Link to comment
Share on other sites

AlphaQ
A VILÁG legnéprszerûbb stratégiája. Nem európáé. Nekem a Warcraft meg a Starcraft is meg van eredetiben kiegészítõkkel együtt. A Warcraft battle.netén európában olyan 25-30000van egyszerre fenn, míg Starcraftban csak kb 4000. Ázsiai Starcraft szerveren meg 40-50000-en vannak. Starcraft igazából csak Ázsiában elsörõen népszerû. Nem egészen értem az okát... de európában már messze a warcraft a legnépszerûbb.

Milyen kár hogy a w3 meg az SC egy szerveren futnak biggrin.gif [A Battle.neten] rolleyes.gif

tongue.giftongue.giftongue.gif

Link to comment
Share on other sites

redrepa3

Milyen kár hogy a w3 meg az SC egy szerveren futnak biggrin.gif  [A Battle.neten] rolleyes.gif

tongue.gif  tongue.gif  tongue.gif

Szerintem nem értetted meg azt amirõl beszéltem. Ki a francot érdekel hogy egy szervergépen futnak???

Link to comment
Share on other sites

Dj_Voodoo

Nem értem mért lenne kevés magyar fent a 20-30 ember nem elég?

Õk legalább folyamatosan fenn vannak!

Aki meg unja a banánt menjen wgtourozni biggrin.gif

Link to comment
Share on other sites

KisKiri
Én egy valamit nem értek. Ez a világ legnépszerûbb stratégiája. (Ha jól tom a war3 még mindíg mögötte van.) Hogyhogy ilyen kevés embert érdekel?

Szerintem sok ember a grafikája miatt nem játszik vele.

Link to comment
Share on other sites

AlphaQ
Szerintem sok ember a grafikája miatt nem játszik vele.

A graf??????? Simán kivehetõ... és ha valaki azt mondja jobb a w3 a maga KockafejûGruntjával az KisTehén!a meg dry.gifdry.gifdry.gif

Link to comment
Share on other sites

freelander

én starcraftozok elég sokat

európában is elég népszerû, bár biztos nem annyira mint war3

én sokkal jobban szeretem a warcraftnál, a fajok sokkal jobban különbözbek,

mikró/makró aránya sokkal jobb, mint az összes más rtsnek, mint amivel játszottam

Link to comment
Share on other sites

KisKiri
A graf??????? Simán kivehetõ... és ha valaki azt mondja jobb a w3 a maga KockafejûGruntjával az KisTehén!a meg dry.gifdry.gifdry.gif

Nekem nincs bajom a sc grafikájával. Mondjuk azt sem mondanám jobb mint a wc3-é, én alapból nem hasonlítom össze egy 2D-s játék grafikáját egy 3D-sével.

Link to comment
Share on other sites

AlphaQ

Kár hogy a SC 3D-s biggrin.gif

Link to comment
Share on other sites

redrepa3

Mindekettõnek nagyon béna a grafja az tény. De sztem ha az ember online versenyez ez a legutolsó szempont. SC-ben egy abszolut noob nem tud érvényesülni, én nagyon hamar feladtam, 1 hete játszottam online elöször. Amúgy mennyiben más a mikró makró aránya a SC-nek a WC3-hoz képest? WC3-ban lehetne kicsit több makró szerintem.

Link to comment
Share on other sites

Madness
Mindekettõnek nagyon béna a grafja az tény. De sztem ha az ember online versenyez ez a legutolsó szempont. SC-ben egy abszolut noob nem tud érvényesülni, én nagyon hamar feladtam, 1 hete játszottam online elöször. Amúgy mennyiben más a mikró makró aránya a SC-nek a WC3-hoz képest? WC3-ban lehetne kicsit több makró szerintem.

Wc3-ban pont az a legjobb hogy annyira rámehetz a mikróra hogy emberenként számon lehet tartani a dolgokat. A makrós gamek gyakorlatilag az összes többi stratégia, egy ilyen mikrós is kellett már. Szerintem.

Link to comment
Share on other sites

redrepa3

Azt hiszem igazad van. De én warcrafton kívûl nagyon másstratégiát nem játszottam online, esetleg a Rise of Nationst. De az elég ratyi a wc3hoz képest.

Link to comment
Share on other sites

freelander

starcraftban is van olyan mikró mint a warcraftban

például mész terrannal zerg ellen marineokkal és medicekkel

mert ez a legjobb a sok kis szar ellen, mer marineok lõnek a leggyorsabban

de marinenak van 40 élete a zerg lurker meg úgy támad mint a bogár hõs egyik spellje a warcraftban tüskékkel vonalban , 20at sebez, tehát kettõt üt és meghalt az összes marine. a lurker kicselezéséhez és hatástalanításához nagyon jó mikró kell

de itt a makró is nagyon fontos , a gazdaágot sokkal jobban lehet támadni

mer warcraftban meghal az öt bányászó paraszt, egy perc alatt újragyártod az ötöt és mintha mi se történt volna, scben bekapsz egy lurker dropot meghalt mind a harminc munkásod ------>GG

Link to comment
Share on other sites

Madness

starcraftban is van olyan mikró mint a warcraftban

például mész terrannal zerg ellen  marineokkal és medicekkel

mert ez a legjobb a sok kis szar ellen, mer marineok lõnek a leggyorsabban

de marinenak van 40 élete  a zerg lurker meg úgy támad mint a bogár hõs egyik spellje a warcraftban tüskékkel vonalban  , 20at sebez, tehát kettõt üt és meghalt az összes marine. a lurker kicselezéséhez és hatástalanításához nagyon jó mikró kell

de itt a makró is nagyon fontos , a gazdaágot sokkal jobban lehet támadni

mer warcraftban meghal az öt bányászó paraszt, egy perc alatt újragyártod az ötöt és mintha mi se történt volna, scben bekapsz egy lurker dropot meghalt mind a harminc munkásod ------>GG

Warcraftban makró kellõképp elég olyan szinten hogy fõépület legyakása, bánya legyakása, nem alap bányák kiírtása. Mikro-t viszont olyan szinten kell tolni hogy SC meg sem közelíti. Ha van max 30 fõs sereged akkor 1-2 egység eleste is para tud lenni, nem hogy 30 munkás. ÁÁáá.

Link to comment
Share on other sites

lokids

Jó de sc-ban akár 200 egységet is irányíthatsz. és oda kell figyelni, hogy támasztod a tankod, hogy helyezed mellé az egységeket, vagy éppen ogy támadod be a tankokat. Sok egységnél ha nem figyelsz eléggé nem egy egységet fogsz elveszteni, hanem a játékot. Meg én azért szeretem jobban az sc-t mert gyorsabb. A warcraftba ha meghal a sereg sok idõbe telik míg újragyártódik. ezzel ellenben Sc-ben a zergek serege pillanatok alatt kész van. Márha van lóvé. Meg persze azt is rühellem, ha egy stratégiában rpg elemek vannak. Mindíg azért vesztettem el a csatákat, mert bactam fejleszteni azt a hülye hõst. Sok esetben le sem gyártottam.

Link to comment
Share on other sites

redrepa3
Jó de sc-ban akár 200 egységet is irányíthatsz. és oda kell figyelni, hogy támasztod a tankod, hogy helyezed mellé az egységeket, vagy éppen ogy támadod be a tankokat. Sok egységnél ha nem figyelsz eléggé nem egy egységet fogsz elveszteni, hanem a játékot. Meg én azért szeretem jobban az sc-t mert gyorsabb. A warcraftba ha meghal a sereg sok idõbe telik míg újragyártódik. ezzel ellenben Sc-ben a zergek serege pillanatok alatt kész van. Márha van lóvé. Meg persze azt is rühellem, ha egy stratégiában rpg elemek vannak. Mindíg azért vesztettem el a csatákat, mert bactam fejleszteni azt a hülye hõst. Sok esetben le sem gyártottam.

LOL, hõs nélkül Warcraftban.... biggrin.gif

Link to comment
Share on other sites

Hero44
Jó de sc-ban akár 200 egységet is irányíthatsz. és oda kell figyelni, hogy támasztod a tankod, hogy helyezed mellé az egységeket, vagy éppen ogy támadod be a tankokat. Sok egységnél ha nem figyelsz eléggé nem egy egységet fogsz elveszteni, hanem a játékot. Meg én azért szeretem jobban az sc-t mert gyorsabb. A warcraftba ha meghal a sereg sok idõbe telik míg újragyártódik. ezzel ellenben Sc-ben a zergek serege pillanatok alatt kész van. Márha van lóvé. Meg persze azt is rühellem, ha egy stratégiában rpg elemek vannak. Mindíg azért vesztettem el a csatákat, mert bactam fejleszteni azt a hülye hõst. Sok esetben le sem gyártottam.

Én imádom a Starcraftot, jobban mint a War3-mat(azért is amit mondtál), az egységek, fõleg a történet(na enm az alap, olyat énis kitudnék találni) a király, az egyetlen gond, hogy mikor simán játszom, akkor csak az 1-sõ óra izgalmas, mert a végén csak nekem marad manim(nem kóddal!), és csak egyenként bekell köszönnöm, nimdenkihez, a battlecruisereimmel smile.gif En Taro Tassadar! smile.gif

Link to comment
Share on other sites

lokids

Én imádom a Starcraftot, jobban mint a War3-mat(azért is amit mondtál), az egységek, fõleg a történet(na enm az alap, olyat énis kitudnék találni) a király, az egyetlen gond, hogy mikor simán játszom, akkor csak az 1-sõ óra izgalmas, mert a végén csak nekem marad manim(nem kóddal!), és csak egyenként bekell köszönnöm, nimdenkihez, a battlecruisereimmel smile.gif En Taro Tassadar! smile.gif

Jó, gép ellen könnyû, de neten ez nem így megy.

A poén az, hogy már 5 éve tervezem az SC megvételét, de még mindíg nem jutottam el oda, hogy megvegyem. Igaz, mostanság nem is látok sehol. Legalábbis itt Tbányán.

En Taro Adun! My Life For Aiur!

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...