Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Dream Theater


sHadeS

Szereted a Dream Theater-t?  

321 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Kizso
Én a Surrounded-től lettem "szerelmes" a DT-be.

Én először a Finally Free-t hallottam de nekem is a Surrounded jött be nagyon! biggrin.gif Mint meghatározó életélmény... smile.gif

Link to comment
Share on other sites

Gyu
Én először a Finally Free-t hallottam de nekem is a Surrounded jött be nagyon! biggrin.gif Mint meghatározó életélmény... smile.gif

A The Spirit Carries ON a DVD-n..na attól könynezem...

Link to comment
Share on other sites

sHadeS

Ayreon-tól nekem még bejön a Flight of The Migrator is. bár Human Equatipn-ról többet tudok, de ez is teccik smile.gif (noow playing: Dawn of A Million Souls).

Scenes from a Memory-ról meg én először szintén Surrounded-et hallottam, a kedvenc talán a Through Her Eyes, meg a The Spirit Carries On... nnna, az nagyon ottvan

If I die tomorrow

I'd be allright

Because I believe

That after we're gone

The spirit carries on

Link to comment
Share on other sites

Gyu
Ayreon-tól nekem még bejön a Flight of The Migrator is. bár Human Equatipn-ról többet tudok, de ez is teccik smile.gif (noow playing: Dawn of A Million Souls).

Scenes from a Memory-ról meg én először szintén Surrounded-et hallottam, a kedvenc talán a Through Her Eyes, meg a The Spirit Carries On... nnna, az nagyon ottvan

If I die tomorrow

I'd be allright

Because I believe

That after we're gone

The spirit carries on

Ayreon témában az Into Thje electric Castle a csúcs...Valley of the Queens....meghalok olyan szép....

Link to comment
Share on other sites

Toolvid

Shades a Surrounded nem a SfaM-en van...

hát én a HE-ön a Sign-ra szoktam elsírni magam... huh.gif nagyon szép...jja más téma:

tudtátok, hogy eredetileg a Office Of Strategic Influence-en nem Kevin Moore, Hanem a Pain Of Salvation énekese danolt volna?hát nemtom...sztem így jobb...már aki ismeri... rolleyes.gif ...sztem Kevmo depressziós, rezignált hangja sokkal jobban passzol...jó, hogy nem lett "elmetálosítva" (bár imádom a PoS-t).

Any Other Opinions?

Link to comment
Share on other sites

sHadeS
Shades a Surrounded nem a SfaM-en van...

hát én a HE-ön a Sign-ra szoktam elsírni magam... huh.gif nagyon szép...jja más téma:

tudtátok, hogy eredetileg a Office Of Strategic Influence-en nem Kevin Moore, Hanem a Pain Of Salvation énekese danolt volna?hát nemtom...sztem így jobb...már aki ismeri... rolleyes.gif ...sztem Kevmo depressziós, rezignált hangja sokkal jobban passzol...jó, hogy nem lett "elmetálosítva" (bár imádom a PoS-t).

Any Other Opinions?

hú, tényleg, most vettem észre smile.gif bocsi biggrin.gif

zóval az első szám, amit hallottam, a Surrounded volt az Images And Words albumról smile.gif

Link to comment
Share on other sites

Toolvid

nem vész...de ne forduljon elő mégegyszer... laugh.gif

Link to comment
Share on other sites

sp0n

én a Surroundedot a Live at the Marque- n hallottam először

azóta már az images and words is megvan

és ez az album nagyon tetszik

Link to comment
Share on other sites

Gyu
Shades a Surrounded nem a SfaM-en van...

hát én a HE-ön a Sign-ra szoktam elsírni magam... huh.gif nagyon szép...jja más téma:

tudtátok, hogy eredetileg a Office Of Strategic Influence-en nem Kevin Moore, Hanem a Pain Of Salvation énekese danolt volna?hát nemtom...sztem így jobb...már aki ismeri... rolleyes.gif ...sztem Kevmo depressziós, rezignált hangja sokkal jobban passzol...jó, hogy nem lett "elmetálosítva" (bár imádom a PoS-t).

Any Other Opinions?

Gildenlöw-nek van az egyik leghajlékonyabb hangja ebben a témában: prog rockhoz, metálhoz sőt hard rockhoz is kiváló...

Nekem az OSI nem is igen jön be...

Link to comment
Share on other sites

Toolvid

hát ez fájt... sad.gif

Link to comment
Share on other sites

sp0n

ez tisztára felbosszantott:

a Media Marktban láttam hogy már árulják az új DT dupla DVD-t, de sajnos elég drágán (7200ft) sad.gif

aztán utána néztem a neten és pont a DT weblapján láttam a hirdetést hogy most akciós áron csak 15$ (gondolom nem kell leírni hogy ez hány ft. de kb 3000)

tehát ez egy írtó nagy disznóság

ha gondoljátok ti isutána nézhettek itt

Link to comment
Share on other sites

Toolvid

engem meg az bosszant, hogy qrvára nem jön a Budokan!!!!pedig megrendeltem bahe! mad.gif

Link to comment
Share on other sites

sp0n
engem meg az bosszant, hogy qrvára nem jön a Budokan!!!!pedig megrendeltem bahe! mad.gif

te is azért rendelted meg mert drágának talltad a magyar árakat?

Link to comment
Share on other sites

Toolvid

én eredetibe csakis kizárólag DT-t szoktam venni...csupán tiszteletből... laugh.gif ...de ezek nem akarják hogy élvezkedjek... mad.gif

Link to comment
Share on other sites

sp0n
én eredetibe csakis kizárólag DT-t szoktam venni...csupán tiszteletből... laugh.gif ...de ezek nem akarják hogy élvezkedjek... mad.gif

Hát én nem is mernék belevágni egy ilyen rendelésbe unsure.gif

tuti hogy vhol lenyúlják sad.gif

sajna hogyha belegondolok hogy amerikában tényleg fele annyi egy album/ DVD a posta költséggel együtt simán kijön annyira mad.gif

so Live and work in the USA tongue.gif

Link to comment
Share on other sites

Gyu
Hát én nem is mernék belevágni egy ilyen rendelésbe unsure.gif

tuti hogy vhol lenyúlják sad.gif

sajna hogyha belegondolok hogy amerikában tényleg fele annyi egy album/ DVD a posta költséggel együtt simán kijön annyira mad.gif

so Live and work in the USA tongue.gif

A lónak a micsodáját...én rendszeresen rendelek az AOR Heaventől, és soha senki semmit nem nyúlt le. Eddig bármit rendeltem külföldről, mindent megkaptam. S mivel ott szállítási díjjal is olcsóbb, onnan rendelek, itthon meg a drága boltok és terjesztők tehetnek egy szivességet...

Link to comment
Share on other sites

sp0n
A lónak a micsodáját...én rendszeresen rendelek az AOR Heaventől, és soha senki semmit nem nyúlt le. Eddig bármit rendeltem külföldről, mindent megkaptam. S mivel ott szállítási díjjal is olcsóbb, onnan rendelek, itthon meg a drága boltok és terjesztők tehetnek egy szivességet...

Tényleg?

Akkor én is ezt fogom csináni

Link to comment
Share on other sites

Darkdawn

Elösször a Beyond This life -ot hallgattam végig, de a Take the Time volt ami igazán lázba hozott. A Spirit Carries On refrénje az nagyon király, a Finally Free -nél meg pelenkát kell cserélni.

Link to comment
Share on other sites

Toolvid

nekem is volt ez az avatarom...jó kis borító, le a kalappal...lényegamilényeg hogy rendelj sztem mert nekem se nyúlták le még semmimet...

Link to comment
Share on other sites

Darkdawn

Most ez marad amíg nem találok valami jó kis BATMAN(vagy Sponygabobos) -es képet...

Link to comment
Share on other sites

Toolvid

BatMan?sztem ez jobb 1 fokkal... laugh.gif

Link to comment
Share on other sites

Darkdawn

Vgay berakok egy önarcképet...

Link to comment
Share on other sites

Toolvid

ahogy gondolod... laugh.gif aztán majd megmondjuk, hogy maradhat-e... biggrin.gif

Link to comment
Share on other sites

Darkdawn

az bajom, hogy néhány DT számom hiányos (nem eredetiek) így aztán nem ismerem a végüket

Link to comment
Share on other sites

Gyu
az bajom, hogy néhány DT számom hiányos (nem eredetiek) így aztán nem ismerem a végüket

Na az meg hogy lehet?

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...