Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Dream Theater


sHadeS

Szereted a Dream Theater-t?  

321 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Toolvid

jja lemaradtál... :lol: de a tied is jó...South Park rules...mikó jön a Live In Budokan??

Link to comment
Share on other sites

horty911

Horty911

A Dream Theater: Live At Budokan CD-n októbaer 5-én, 2DVD-n október 8-án jön Magyarországra. Már külföldön kapható 19 Dollárért, itthon meg majd biztos lessz vagy 8-9 ezer forint. Ezt láttam én TUDOMÁSOM SZERINN. Nagyon király a zenéjük a világ legjobb PROGMETAL bandája. Na szerintem most gondolok egyet és meghalgatok egy rövidebb számot pl a A Change Of The Season-t. B)

Link to comment
Share on other sites

Gyu
Horty911

A Dream Theater: Live At Budokan CD-n októbaer 5-én, 2DVD-n október 8-án jön Magyarországra. Már külföldön kapható 19 Dollárért, itthon meg majd biztos lessz vagy 8-9 ezer forint. Ezt láttam én TUDOMÁSOM SZERINN. Nagyon király a zenéjük a világ legjobb PROGMETAL bandája. Na szerintem most gondolok egyet és meghalgatok egy rövidebb számot pl a A Change Of The Season-t. B)

Nekem megvan a DVD, sőt írtam is róla a GS októberi számában :smile:

Furák a fiúk ősmetálos hosszú hajjal :smile:

Link to comment
Share on other sites

Toolvid

nemtomm...lehet megér nekem annyit... :D irtóra várom...ha már itt tartunk kinek melyik konci a kedvence (Once in a livetime/live scenes/marquee)?nekem a Once...ó az a take the time... :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

sHadeS
nemtomm...lehet megér nekem annyit... :D irtóra várom...ha már itt tartunk kinek melyik konci a kedvence (Once in a livetime/live scenes/marquee)?nekem a Once...ó az a take the time... :rolleyes:

nekem a live at the marquee :smile: de mindössze azért mert az az egy van meg :smile::unsure:

Link to comment
Share on other sites

Toolvid

azon a Bombay Vindaloo nem semmi...amúgy szerintem a Labrie azon egész perfect... :unsure:

Link to comment
Share on other sites

Gyu
nemtomm...lehet megér nekem annyit... :D irtóra várom...ha már itt tartunk kinek melyik konci a kedvence (Once in a livetime/live scenes/marquee)?nekem a Once...ó az a take the time... :rolleyes:

Nekem van néhány bootlegem, némelyiken elég rossz szegény, de másokon meg tök jó...

Link to comment
Share on other sites

Toolvid

jja mikor milyen...már megrendeltem a Budokan-t!!!!apummal felezzük a árát...bááármikóór megjöhhhhet...váááháhá...cseppet nem bírok magammal...ma is pörögtem 1000el, meg is kaptam, hogy a "progresszív egomán hüjegyerek gerjed az új DT-re" a haveroktól... :lol:

Link to comment
Share on other sites

cyrko

Hé mazur! Gyere a TeraWatt-ba. Már van Dobos és KisTehén!usgitáros (a suliból). Én énekelek.

Link to comment
Share on other sites

cyrko
Nekem megvan a DVD, sőt írtam is róla a GS októberi számában :smile:

Furák a fiúk ősmetálos hosszú hajjal :smile:

Az énekes képe hasonlít zámbó jimmy-re. Lehet, hogy... :smile:

Link to comment
Share on other sites

Toolvid

hát ha tisztelt LaBrie-ra gondolsz akkor sztem irány a szemész...

Link to comment
Share on other sites

sHadeS
hát ha tisztelt LaBrie-ra gondolsz akkor sztem irány a szemész...

csatlakozom... még a feltételezés is sértő :blink:

Link to comment
Share on other sites

Toolvid

jjja...szerintem full nem őt látta...amúgy hogy értette (már nemtom ki) vki azt hogy furcsák a DT tagok ősmetálos fejjel???

Link to comment
Share on other sites

Gyu
jjja...szerintem full nem őt látta...amúgy hogy értette (már nemtom ki) vki azt hogy furcsák a DT tagok ősmetálos fejjel???

Én voltam. Nézd meg a DVD-t és meglátod :smile: Ugyanis a Live in Tokyo kb 10 éves felvétel.

Link to comment
Share on other sites

Toolvid

jja akkor vágom...de én a Budokani-ra gondoltam...azon már csak nem ősmetálosak... :rolleyes:

Gyu neked honnan vannak bootlegeid?

Link to comment
Share on other sites

Gyu
jja akkor vágom...de én a Budokani-ra gondoltam...azon már csak nem ősmetálosak... :rolleyes:

Gyu neked honnan vannak bootlegeid?

Szerintem ugyanarról a DVD-ről beszélünk, mert kizártnak tartom, hgoy két DT DVD jelenjen meg egy hónapon belül.

Honnan? Hát innen is, meg onnan is :smile: Meg vannak DT fan club karácsonyi kiadványok is:)

Link to comment
Share on other sites

Toolvid

sztem viszont nem ugyanaz...nézz utána Gyu, mert sztem a Live In Tokyo az csak egy dupla DVD, a Budokan meg egy új koncert...3cd-s és kijött VHS-en és DVD-n is... <_<

Link to comment
Share on other sites

Gyu
sztem viszont nem ugyanaz...nézz utána Gyu, mert sztem a Live In Tokyo az csak egy dupla DVD, a Budokan meg egy új koncert...3cd-s és kijött VHS-en és DVD-n is... <_<

Utánanéztem, tényleg más...

Akkor viszont örüljünk, mert csak úgy ömlenek a DT DVD-k!

Link to comment
Share on other sites

Toolvid

naná hogy örülök!mint majom a farkának...másra se tudok gondolni, mint arra a kis cetlire mely tudatja velem, hogy mehetek a postára érte...jövő héten már itt is lesz...addig kibírom a Once In A LiveTime-mal... :lol:

Link to comment
Share on other sites

sp0n
Én voltam. Nézd meg a DVD-t és meglátod smile.gif Ugyanis a Live in Tokyo kb 10 éves felvétel.

a Live in Tokió 10 éves?

unsure.gif el vagyok maradva

ja egyébként tök jo szülinapomra DT albumot kapok biggrin.gif

ez lesz a 6.

Link to comment
Share on other sites

sp0n

Gyu, te voltál 2000-ben Pesten a DT koncerten?

Link to comment
Share on other sites

Toolvid

melyiket kapod meg? a train-t?tökmindegy, nem biggrin.gif ?mert mind profi... cool.gif

kezdek ídeges lenni, mert nem jön a Budokan rohadtul... mad.gif

Link to comment
Share on other sites

Darkdawn

Üdv néktek! visszatértem (remélem maradok is)

Azóta megvan a Six Degrees of Inner Turbulence - meg kellett hallgatnom az 1. Cd-t, hogy rájöjjek a 2. jobb. Aztán még két album amib?l csak az egyiket hallgattam még. Hát nehéz elszakadni az Images and Words meg a Metropolis Pt2 -t?l.

Link to comment
Share on other sites

sp0n
melyiket kapod meg? a train-t?tökmindegy, nem biggrin.gif ?mert mind profi... cool.gif

kezdek ídeges lenni, mert nem jön a Budokan rohadtul... mad.gif

sztem az Awake-t de tényleg tök mindegy

Link to comment
Share on other sites

sp0n
Üdv néktek! visszatértem (remélem maradok is)

Azóta megvan a Six Degrees of Inner Turbulence - meg kellett hallgatnom az 1. Cd-t, hogy rájöjjek a 2. jobb. Aztán még két album amib?l csak az egyiket hallgattam még. Hát nehéz elszakadni az Images and Words meg a Metropolis Pt2 -t?l.

A Pt2 tényleg sokkal jobb

egyszerűen imádom

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...