Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Rakj Be Képet A Kalandjaidról!


FESTER

Recommended Posts

jetine

Koreában ez már gondolom nem béta.( Ha még is, akkor elnézést, nem követtem figyelemmel mostanában)

Mi a véleményed a játékról jetine?

Még koreában is béta van (CBT 3 elvileg az utolsó). Ez pedig a CBT 2, private serveres cucc.

És mindezek ellenére, hogy tuti tele van buggal (habár eddig minden quest ment) azt kell, hogy mondjam, hogy igen állatra sikeredett, még csak lvl 5 vagyok, de a questek változatosal, a helyszínek is, nagyon pörgõs játék, ez a gyors futás, ugrálás, vízen futás, siklás a levegõben meg a ráadás, nagyon imádom.

Harcrendszer kinézetre olyan mint a diablo 3 (sajnos azzal nem játszottam, de sok videót láttam), ez a kung fu master kaszt már a videókban is tetszett, nagyon el lett találva, lehet vele darálni, ha egyszer elakadok vele valahol, a többi kasztot is megnézem.

+Annak ellenére, hogy a minimum rendszerigényt alig ütöm meg a géppel, alap beállításokon egész jól fut (pedig inkább a maxhoz közelít, mint a minimumhoz), egyedül a területek között mászkálás az amit nehezen kezel, de örülök, hogy ilyen szépen fut ezzel a géppel (persze olyan hogy 3d, meg fizika nincs bekapcsolva).

Link to comment
Share on other sites

jetine

Kicsit gonosz voltam, de megérte. Van 1 elit, amit küldetés miatt meg kell ölni, és utána még 1 küldetésben megint (van értelme ><), és ezt az elitet mindig 10 ember öli egyszerre, és az kapja a lootot aki hamarabb beleüt, és mivel ezt nem jelzi, mindig zsákbamacska, hogy ki is ütötte meg (a végén derül ki, hogy ki tudja a lootot felszedni). És nekem sikerült 2x is elsõre elsõnek beleütni :D és innen lett menõ ruhám (+ pizza sett, van valami tábla, amibe 8 háromszöget lehet rakni, és mindegyik ad valami pluszt (itt kis szinten +xx hp-s volt eddig) és ha ezek a pizzaszeletek ugyanabból a fajtából valóak, akkor adnak sett bónuszt (3-5-8 után), és a bossból nekem sikeresen kiesett mind a 8 darab :D mind +45 hp-t adott, így gyakorlatilag 2x annyi lett a hp-m).

És itt a ruha:

[GSF] Picture

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
Athesz

FIREFALL

Szval summázva. Az alapötlet jó EZ A VILÁG ÉL.Ezt aki fikázni akarja az sem tagadhatja le. Itt nem áll az NPC egy helyben és várja h te farmolj. Van egy kolónia és folyamatosan támadnak mind a bogarak mind pedig a humanoid "ufók". ÉS el is foglalhatják a várost amit persze vissza kell foglalni. Szval igen itt minden él és mozog...De valahogy még sincs hangulata.Végigpróbálgattam a kasztokat h alapjaiban mit tud el sem merültem még a dologban igazán de mire átnéztem már nem is ösztönzött semmi.

Vannak questek, de hosszútávon ez a menj lõj farmolj darálda nemtom kit köt le...

Kezdjük a fekete levessel ami miatt ez 6 év után még mindig béta. A PÉNZ.

Kell ennél jobb reklámfogás? Nem fejlesztünk míg nem perkálsz, ne hogy már minuszba menjünk! Játszani akarsz? FIZESS! (itt jelezném én kemény 48 órára kaptam és ezt nyomatja a töltõképernyõ folyamatosan)

[GSF] Picture

karakterkészítõ 6 év után.Férfinál 2 arc 3 haj 5 szakáll.

De még public béta. :lol:

[GSF] Picture

[GSF] Picture

[GSF] Picture

[GSF] Picture

[GSF] Picture

[GSF] Picture

[GSF] Picture

[GSF] Picture

[GSF] Picture

THAT armor. :lol: Oké h kell az eyecandy a 10 éveseknek. De ha jön a bogár baszhatja szegény csaj. :lol:

[GSF] Picture

[GSF] Picture

[GSF] Picture

[GSF] Picture

[GSF] Picture

[GSF] Picture

[GSF] Picture

[GSF] Picture

[GSF] Picture

[GSF] Picture

[GSF] Picture

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
jetine

D&D Neverwinter - Minden maxon, pár kép spoileres lehet.

[GSF] Picture

[GSF] Picture

[GSF] Picture

[GSF] Picture

[GSF] Picture

[GSF] Picture

[GSF] Picture

[GSF] Picture

[GSF] Picture

[GSF] Picture

[GSF] Picture

[GSF] Picture

[GSF] Picture

[GSF] Picture

[GSF] Picture

[GSF] Picture

[GSF] Picture

[GSF] Picture

[GSF] Picture

Link to comment
Share on other sites

Shudzsi

jelenleg lvl 24 :)

Szerintem a végleges felállásban a tank férrfi lesz és a pap lesz nõ... :D

[GSF] Picture

Link to comment
Share on other sites

jetine

Jah, az a felállás jobban mutat xD.

Amúgy kicsit mintha túl gyors lenne a fejlõdés nem? Vagy csak a béta alatt? >< kicsit ráfügg az ember és 2 nap alatt akár 30-at is eléri.

Link to comment
Share on other sites

Shudzsi

Jah, az a felállás jobban mutat xD.

Amúgy kicsit mintha túl gyors lenne a fejlődés nem? Vagy csak a béta alatt? >< kicsit ráfügg az ember és 2 nap alatt akár 30-at is eléri.

Partyval simán, soloba nekem a harcossal már a 10-es zónában is lassú volt a sok ork.

Amúgy 60 lesz a max és szerintem egyre durvul majd. DDO-ba is a szinttel nőtt a difficulty.

Remek játék lesz ez, csak jöjjön ki :)

Ja meg, most hogy kicsit ráfüggtem a harcosra megtetszett a harcrendszer. Tankolás közben a pajzs feletti szurkálás vmi eszméletlen :D

Illetve a grafika is megtetszett, kicsit tényleg rajzfilmes/animés de van hangulata.

Link to comment
Share on other sites

jetine

Partyval simán, soloba nekem a harcossal már a 10-es zónában is lassú volt a sok ork.

Amúgy 60 lesz a max és szerintem egyre durvul majd. DDO-ba is a szinttel nõtt a difficulty.

Remek játék lesz ez, csak jöjjön ki :)

Ja meg, most hogy kicsit ráfüggtem a harcosra megtetszett a harcrendszer. Tankolás közben a pajzs feletti szurkálás vmi eszméletlen :D

Illetve a grafika is megtetszett, kicsit tényleg rajzfilmes/animés de van hangulata.

Thieffel nekem nem volt gondom Oo persze egyre több idõ kinyírni 1-1 ellenfelet, de valahogy minden gyorsan lement, bossokkal se volt gond, habár lehet, hogy kicsit op is lett, azért az a láthatatlanság nem tart kis ideig, és addig mint a hülyék ott állnak, hogy jaj valaki éppen üt engem xD.

Itemek is nagyon sok esett, boltba nem is kellett mennem, volt már 10 runám a végén, valamelyiket összeraktam 1 erõsebbe, és beleraktam a páncélomba, amit fel se vettem, mert 20-as szinte van lol. 200 hp-t adott tán 3.5%-al több gold, meg nem tudom mi volt a 3. stat.

Habár nem bánom, ha a fejlõdés így marad, azért hetekig nem tudnám ezt csinálni fejlõdés céljából, hogy mindig ugyanazt kell csinálni, csak legyen sok lehetõség lvl 60-on.

Link to comment
Share on other sites

Shudzsi

Thieffel nekem nem volt gondom Oo persze egyre több idõ kinyírni 1-1 ellenfelet, de valahogy minden gyorsan lement, bossokkal se volt gond, habár lehet, hogy kicsit op is lett, azért az a láthatatlanság nem tart kis ideig, és addig mint a hülyék ott állnak, hogy jaj valaki éppen üt engem xD.

Itemek is nagyon sok esett, boltba nem is kellett mennem, volt már 10 runám a végén, valamelyiket összeraktam 1 erõsebbe, és beleraktam a páncélomba, amit fel se vettem, mert 20-as szinte van lol. 200 hp-t adott tán 3.5%-al több gold, meg nem tudom mi volt a 3. stat.

Habár nem bánom, ha a fejlõdés így marad, azért hetekig nem tudnám ezt csinálni fejlõdés céljából, hogy mindig ugyanazt kell csinálni, csak legyen sok lehetõség lvl 60-on.

thief nekem is nagyon darált, bár õ meg elég papírka :D

sajnos a harcosom kicsit sebez, igaz hogy sokáig bírja sok mob ellen is de van határa, ha elfogy a blokk és esetleg még fellökésükis van akkor vagy vedelek mint az állat vagy meghaltam.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
-moki-

Haha, várjuk, hogy master looter elhozza a karácsonyt xD

Eternity Vault, Hard Mode.

[GSF] Picture

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
skyeu67

Spvp erõfeszítéseim végre kezdenek gyümölcsözni GW 2-ben, Rank 22 utánra már sikerült elég frankó skineket szerezni a kariaimnak:

Guardian:

[GSF] Picture

[GSF] Picture

[GSF] Picture

[GSF] Picture

Necromancer:

[GSF] Picture

Warrior:

[GSF] Picture

[GSF] Picture

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
dantesward

Neverwinter

[GSF] Picture

[GSF] Picture

[GSF] Picture

Link to comment
Share on other sites

dantesward
[GSF] Picture
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
dantesward

Tera Online max Grafika Castanic Mystic

[GSF] Picture

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Athesz

Ragnarok 2. :)

Ez képek alapján senkinek nem fog többet mondani egy Flyffnél de nekem ennyi év után is érzelmi értéke van a dolognak ami rengeteget dob rajta.

Anno még az elsõ résszel legjobb haverokkal toltuk fikás kölökként éveken át. :wub:

Így mikor az ember szeme elõtt kap egy komolyabb tuningot a játék azért elöntik az emlékek.

Mikor ebbõl

[GSF] Picture

Ez lesz. :)

[GSF] Picture

[GSF] Picture

[GSF] Picture

[GSF] Picture

[GSF] Picture

A fõvárosból meg ez: :)

[GSF] Picture

[GSF] Picture

[GSF] Picture

[GSF] Picture

[GSF] Picture

[GSF] Picture

[GSF] Picture

[GSF] Picture

[GSF] Picture

[GSF] Picture

[GSF] Picture

----

És ebbõl ez. :)

[GSF] Picture

[GSF] Picture

[GSF] Picture

[GSF] Picture

[GSF] Picture

[GSF] Picture

[GSF] Picture

[GSF] Picture

[GSF] Picture

Igen az egy Ledér! nagy szöcske. :D

[GSF] Picture

Csak rohangáltam a fõvárosban mint egy 10 éves hitt ez volt itt az volt. :lol:

Link to comment
Share on other sites

-moki-

[GSF] Picture

Trónbitorlók :D

A Dread master pedig a sárban fekszik előttünk xD

[GSF] Picture

The terror... from beyoooond!!!

Link to comment
Share on other sites

Razon

Ragnarok 2. :)

Ez képek alapján senkinek nem fog többet mondani egy Flyffnél de nekem ennyi év után is érzelmi értéke van a dolognak ami rengeteget dob rajta.

Anno még az elsõ résszel legjobb haverokkal toltuk fikás kölökként éveken át. :wub:

Így mikor az ember szeme elõtt kap egy komolyabb tuningot a játék azért elöntik az emlékek.

Elsõ gondolatom az volt hogy Flyff csak öregebb/magasabb a karakter. :lol:

Ragnarok nekem kimaradt, Flyff volt az elsõ MMOm (V6 végén kezdtem), de már akkor is mennyire grindes volt :omg: Skillek használat alapján fejlõdtek, volt egy attack power buff amit helyben castolt, rátettem valami nehezet és mentem afk hogy fejlõdjön :D

Knightnak INT-re raktam mert hogy okosabb lesz B)

Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...
skyeu67

ArcheAge orosz pre-open-beta ( Alias egyenlõre csak karakter alkotás )

Íme pár kép, késõbb majd rakok még fel egy-kettõt. (A játék NA/ EU megjelenése valamikor idén nyár után )

[GSF] Picture

[GSF] Picture

[GSF] Picture

[GSF] Picture

[GSF] Picture

[GSF] Picture

[GSF] Picture

[GSF] Picture

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...