Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Windows Xp


david007

Recommended Posts

Troglodyte

sp2 fennt van. A windows pedig 2 napja van fennt. (Most formatáltam, mert már nagyon le volt lassulva, szóval nincs kedvem mégegyszer)

Link to comment
Share on other sites

Invi
sp2 fennt van. A windows pedig 2 napja van fennt. (Most formatáltam, mert már nagyon le volt lassulva, szóval nincs kedvem mégegyszer)

És azóta csinálja ezt a virtaulmemory too low-t?

Link to comment
Share on other sites

Troglodyte

jaja. Kilép a játékokból meg ilyenek.

Link to comment
Share on other sites

Invi
jaja. Kilép a játékokból meg ilyenek.

Akkor valami elszaródott telepítés közben! sad.gif

Link to comment
Share on other sites

Troglodyte

nem lehet sehogyse megcsinálni? És újra lehet vhogy úgy rakni a win xp-t, hogy megmaradjon minden? A win xp cd-m sp1 integrated-es, de a gépen fennt van a sp2 is.

Link to comment
Share on other sites

Invi
nem lehet sehogyse megcsinálni? És újra lehet vhogy úgy rakni a win xp-t, hogy megmaradjon minden? A win xp cd-m sp1 integrated-es, de a gépen fennt van a sp2 is.

Úgy. hogy SP2 ne sérüljön nem, csak ha gyártasz egy SP2 integrated CD-t! wink.gif De lehet, hogy ez sem oldja meg a problémát!

Link to comment
Share on other sites

Troglodyte
Úgy. hogy SP2 ne sérüljön nem, csak ha gyártasz egy SP2 integrated CD-t! wink.gif De lehet, hogy ez sem oldja meg a problémát!

és akkor mi lehet a probléma? Vmi hardveres?

Link to comment
Share on other sites

Troglodyte

tudsz adni egy linket, ahova le van irva, h h kell sp2-es cd-t csinálni?

Link to comment
Share on other sites

Tremby

Másnak is előfordult az XP sp2-ő feltelepítése után ,hogy nem működött egy két programja ? Pl Nero vagy az avi tömörítők ?

Nekem nagyon nagy szükségem volna az ashampo -ra de az sp2-ő után többé nem akar elindulni (hibát észlel ezért leál)

Tud valaki hasonló szinvonalú avi konvertáló progit ami működik is ezalatt ?

A Full videó konverter sem működik sad.gif

Link to comment
Share on other sites

PunkZoli

szevasztok!

nekem az lenne a gondom,hogy a tálcán entkapcsolatot megjelenítő kis ábra felkiálltójeles,azaz azt mondja vmiben korlátol(sp2es win)

ha meg ip újítást akarok nem engedi...mit tegyek hogy fullos legyen?(és eltűnjön az a kis genya)?

Link to comment
Share on other sites

Invi
szevasztok!

nekem az lenne a gondom,hogy a tálcán entkapcsolatot megjelenítő kis ábra felkiálltójeles,azaz azt mondja vmiben korlátol(sp2es win)

ha meg ip újítást akarok nem engedi...mit tegyek hogy fullos legyen?(és eltűnjön az a kis genya)?

Klikkelj a javításra. Troglodyte-nak volt ilyen problemje, de neki eltűnt az ikon! wink.gif

Link to comment
Share on other sites

Invi
Másnak is előfordult az XP sp2-ő feltelepítése után ,hogy nem működött egy két programja ? Pl Nero vagy az avi tömörítők ?

Nekem nagyon nagy szükségem volna az ashampo -ra de az sp2-ő után többé nem akar elindulni (hibát észlel ezért leál)

Tud valaki hasonló szinvonalú avi konvertáló progit ami működik is ezalatt ?

A Full videó konverter sem működik sad.gif

Keress hozzájuk frissítést! Nekem az segített! wink.gif

Link to comment
Share on other sites

Invi

és akkor mi lehet a probléma? Vmi hardveres?

Nem, ez 100%, hogy szoftveres!

Link to comment
Share on other sites

Tremby

Köszönöm a segítséget,végre nem áll le hibát észlelve viszont codek hibára panaszkodik. Ha tudnátok segíteni azt megköszönném. Játékból Fraps-al felvett avit szeretnék tömöríteni az ashampóval. Sokat csináltam már míg nem volt SP2-öm smile.gif

Viszont nem tudom milyen codek kell neki mikor a következő paramétereket írja ki : Codec name: unknown

Codec type: video

Codec tag: FPS1

A legújabb Ace megacodek pack van fent meg a nimo hangcodek

Divx-em is van szal nem tudom mi a gond sad.gif

Két hete próbálkoztam már mindennel és végső elkeseredésemben fordultam most hozzátok. Ha ezt megfejtitek nekem akkor ti vagytok az Istenek smile.gif

Ui: Csak a Fraps-al készített nagy méretű avikat nem tudom vele megnyitni.Amúgy megnyit mindent...

Link to comment
Share on other sites

Invi
Köszönöm a segítséget,végre nem áll le hibát észlelve viszont codek hibára panaszkodik. Ha tudnátok segíteni azt megköszönném. Játékból Fraps-al felvett avit szeretnék tömöríteni az ashampóval. Sokat csináltam már míg nem volt SP2-öm smile.gif

Viszont nem tudom milyen codek kell neki mikor a következő paramétereket írja ki : Codec name: unknown

Codec type: video

Codec tag: FPS1

A legújabb Ace megacodek pack van fent meg a nimo hangcodek

Divx-em is van szal nem tudom mi a gond sad.gif

Két hete próbálkoztam már mindennel és végső elkeseredésemben fordultam most hozzátok. Ha ezt megfejtitek nekem akkor ti vagytok az Istenek smile.gif

Ui: Csak a Fraps-al készített nagy méretű avikat nem tudom vele megnyitni.Amúgy megnyit mindent...

tedd újra a friss fraps-t hátha. wink.gif

Link to comment
Share on other sites

Tremby

user posted image

Még mindíg sad.gif

Link to comment
Share on other sites

Troglodyte
Nem, ez 100%, hogy szoftveres!

ujraraktam a wint, most mér nincs baj...

Link to comment
Share on other sites

Troglodyte
user posted image

Még mindíg sad.gif

rakd fel az ace mega codec pack-et, abba benne van minden codec

Link to comment
Share on other sites

RogUluK

Windows XP: Minden nap egy új kihívás. biggrin.gif

Link to comment
Share on other sites

Tremby

Windows XP: Minden nap egy új kihívás. biggrin.gif

El tudom képzelni ahogy Bill Gates otthon futtatni akarna egy programot de leáll mert hibát észlel az xp. Olyankor Ő kit szíd? biggrin.gif

Ace mega codec-em van de nem jó ... sad.gif

Link to comment
Share on other sites

Tremby

Megoldódott a problémám. Amit akkor vettem fel fraps-al mikor még nem volt sp2-őm azokat nem tudja megnyitni az ashampo. De az újonnan felvett játékokat simán megnyitja szó nélkül. Ki érti ezt ? rolleyes.gif

Link to comment
Share on other sites

Invi
ujraraktam a wint, most mér nincs baj...

Azért mert szoftveres volt a hiba! biggrin.gif

Link to comment
Share on other sites

Invi
rakd fel az ace mega codec pack-et, abba benne van minden codec

Csak CodecPackot ne! ÁÁÁÁ! Rendszergazdák és szervízesek rémálma! ÁÁÁÁ!!! biggrin.gif

GSpot nevű progi megmondja, hogy mi hiányzik!

Link to comment
Share on other sites

Invi
Windows XP: Minden nap egy új kihívás. biggrin.gif

Hát nem magát az tuti, mert a 95óta nem sok köze van a fejlesztéshez csak övő a cég! biggrin.gif

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...