Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Windows Xp


david007

Recommended Posts

laarson

egyébként meg mi lesz ha tényleg leállnak a támogatással onnantól majd a kalózok fejlesztik majd meg õk adnak majd hozzá? csak mert lehet rá számítani hogy 1000x ember nem fog, akar váltani

Link to comment
Share on other sites

kaliban

egyébként meg mi lesz ha tényleg leállnak a támogatással onnantól majd a kalózok fejlesztik majd meg õk adnak majd hozzá? csak mert lehet rá számítani hogy 1000x ember nem fog, akar váltani

Kalózok nem fognak fejleszteni.

Jövõre a támogatás is leáll.

Új vashoz meg már a gyártó sem fog kiadni XP drivert, a többség már most sem ad.

Link to comment
Share on other sites

laarson

Kalózok nem fognak fejleszteni.

Jövõre a támogatás is leáll.

Új vashoz meg már a gyártó sem fog kiadni XP drivert, a többség már most sem ad.

ha cserébe kapnak egy botgépet akkor megéri nekik

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
gerro

hali

sajna elfelejtettem a rendszergazda jelszót :troll:

hogy lehet kideríteni vagy újat csinálni?

pl. akkor kellene mostan nekem hogy futtatás mint rendszergazda..ugye..

erre esetleg valaki? :unsure:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
jagdtigger

A .NET-hez véletlenül se nyúlj hozzá ha nem hiányzik egy nagy adag fejfájás... A c++-ok meg nyilván kellenek valamelyik programodhoz másképp nem kerülhettek fel ;) . Én inkább egyiket se piszkálnám.

Link to comment
Share on other sites

gerro

ezt értem, de keretrendszerbõl fent van 2.0, 3.0, 3.5, 4.0 ill. C++ -ból 2005, 2008, 2010 ...

ezek mindegyike kell? :troll:

Link to comment
Share on other sites

jagdtigger

ezt értem, de keretrendszerből fent van 2.0, 3.0, 3.5, 4.0 ill. C++ -ból 2005, 2008, 2010 ...

ezek mindegyike kell? :troll:

A .NET visszafele nem kompatibilis ezért kell az összes, én legalábbis így tudom... A C++-nál nem tudok ilyenről, de nem is egy helyzabáló dög úgyhogy szerintem nem érdemes pitiszkálni.

Link to comment
Share on other sites

gerro

A .NET visszafele nem kompatibilis ezért kell az összes, én legalábbis így tudom... A C++-nál nem tudok ilyenrõl, de nem is egy helyzabáló dög úgyhogy szerintem nem érdemes pitiszkálni.

igaz...akkor maradnak..kösz

másik kérdés..

ugye hamarosan megszûnik az xp támogatás, szal vezérlõpultban bekapcsoltam az automata frissítést, hogy kérek értesítést, de ne legyen azonnali letöltés és telepítés (válogatni akarok, mert nincs mindenre szükségem)

csak épp nem akar elindulni a dolog, pedig biztos hogy vannak frissítések

hogy tudom kicsit ösztökélni? :troll:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...