Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Sötét képernyő SSD bőv


Zenonn87

Recommended Posts

Zenonn87

Sziasztok!

 

Nemrég vettem egy Dell Latitude E5440-es gépet, egy ADATA Pereimere Pro SP920 128GB-ot és egy beépítőkeretet. Az a probléma, hogy mióta a HDD-t (mint kiderült SSHD) átraktuk a beépítőkeretbe, a helyére pedig az SSD-t a gép nem akar elindulni. Bekapcs -> sötét képernyő. Sajnos nincs nálam a gép, mert egy rokon hozta el nekem, de addig is használná, míg hozzám nem kerül. Azt mondja, hogy a kép sötét és nem jelenik meg semmi bekapcsolás után (még a Dell képernyő sem, amikor a Bios-t be lehetne hozni), hanem pár másodper múlva kikapcsol.

Miért lehet ez? Talán, baj lehet az SSD-vel, vagy a beépítőkerettel és vissza kellene vinnem?

 

Köszi előre is!

Link to comment
Share on other sites

Zenonn87

Megoldódott a sötét képernyő. A ram nem volt rendesen a slotban.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Fujitsu

Ja, hogy te az vagy, akinek itt válaszoltam az előbb? A fene, hogy nem bírom megjegyezni a nickeket. :D Na, akkor már tárgytalan, de jó döntést tetszett hozni. :igen:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
guszti24

Sziasztok!

 

Van egy idős, de fantasztikus laptopom amin egy furcsa hiba jelentkezett.Frissités töltött le a win 7 és ujrainditàs utàn fekete képernyővel megàllt a történet.Ujrainditás után belépett a winbede elment róla a hàlozat....Nem akartam játszani sokat ezért feltettem a win 8.......Két napig minden ok most megint töltött egy frissités az updateről és láss csodàt ujra fekete kép ujrainditás után...Szerintetek mi lehet a gond?Bios?A gèp egy Msi Ms 1721-es!

Köszi a válaszokat előre is!

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...