Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Ismeretlen mappák


Peredi Zoltán

Recommended Posts

Peredi Zoltán

Gyerekek!

 

.NET keretrendszer telepítése, majd (talán rosszul elvégzett) uninstallálása után ilyen nevű mappák maradtak a D meghajtómon, miközben a .NET – úgy látom – a C-re települt:

 

34519cc3a44df334cc45ba014f

 

Az egyik mappában két almappa van amd64 és i386 névvel, a többiekben dotnetfix meg hotfix fájlok, HotFixInstallerUI.dll-ek és egy csomó eula.rtf a világ összes nyelvén. Sőt, most látom, hogy minden nap keletkezik egy új ilyen mappa!

 

A mappák írásvédettségét megszűntetve sem tudom törölni őket.

 

Mi a fene ez? Vírus?

Link to comment
Share on other sites

L.Gyuri

Szerintem a telepítő a tartalmát az általad megadott helyre csomagolja ki, valójában abból a mappából települ. Ha újraindítod a gépet, akkor sem tudod törölni?

Link to comment
Share on other sites

Peredi Zoltán

Akkor se, azóta már sokszor újraindítottam.

 

Telepítéskor nem adtam meg helyet, nem kérdezte, nem volt browse lehetőség. Ezért (is) gondolom, hogy a C-re telepített. Ahol egyébként most is ott a nyoma, uninstallálás ellenére, a tegnapi dátummal.

 

A gép időnként nagyon lelassul. A Microsoft Security Essential teljes ellenőrzés után nem talált vírust.

Link to comment
Share on other sites

SkyBird

Ez nem kártevő, hanem ahogy L.Gyuri is írta, a telepítés során visszamaradt mappa véletlenszerű névvel, ahová a kicsomagolás történt.

Általában lehet törölni, de ha nem, akkor teljes jogot kell adni a usernek hozzá, vagy ott az Unlocker.

Vagy ha van ilyen, a másik partícón lévő rendszerrel bootolva, vagy Linux LiveCD-ről.

Link to comment
Share on other sites

Peredi Zoltán

Unlocker-rel sikerült. Nem ismertem. Annál inkább köszönöm.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...