Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Windows XP Bootolható USB nem telepítésre


PalGer

Recommended Posts

PalGer

Sziasztok!

Hogyan tudnék a gépemen levő XP-ből olyan bootolható USB meghajtót készíteni, ami működik és nem telepítésre való, csak ha elromlik a gép a segítségével van egy XP-m és tudok a meghajtók között másolni stb.

Segítségeteket előre is köszönöm!

Link to comment
Share on other sites

KGigi

Teljesen felesleges ezzel szórakozni, a Live CD-s Linuxok erre tökéletesen alkalmasak. Pl. az Ubuntu Linux.

Link to comment
Share on other sites

PalGer

Köszi, ki fogom próbálni az USB-s linuxot is (főleg ha segítesz, hogy hogy tudok olyat csinálni. És ha mégis érdekelne az USB-s XP, akkor mit kéne csinálni?

Edited by KGigi
Felesleges idézet
Link to comment
Share on other sites

KGigi
Ezzel a programmal pár kattintással tudsz USB-s Linuxot csinálni. Az XP-t őszintén szólva nem tudom :D A Windows nem igazán erre van kitalálva.
Link to comment
Share on other sites

SkyBird

A Windows tényleg nem erre volt kitalálva. Eddig. Bár éppen volt a Hiren's boot CD Mini XP-je, ami ilyen célra jó lehet.

A másik meg újabban a Windows 8 Enterprise Windows To Go megoldása. Ez utóbbit még nem próbáltam, de dobtam egy hátast, amikor olyanokat olvastam, hogy a vinyót biztonsági okból nem is látja. :bizonytalan: Létezik?

Akkor meg majdnem mi a szösznek? Ezért se nagyon vonz. Emellett a sebesség miatt inkább csak USB 3.0 csatlakozással elviselhető, ahogy hallottam.

Link to comment
Share on other sites

PalGer

Ezzel a programmal pár kattintással tudsz USB-s Linuxot csinálni. Az XP-t őszintén szólva nem tudom :D A Windows nem igazán erre van kitalálva.

Köszi srácok, próbálkozom az Ubuntuval.
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Temporary

A MultiSet-el hordozhatóvá lehet tenni ( portable application ) bármilyen programot. A szolgáltatásai közt van többféle bootolható USB készítése is, többek közt például a Windows PE készítésének lehetősége.

Ez nem egy teljes értékű XP, csak egy nagyon leegyszerűsített grafikus felület, ugyanakkor bármilyen portable programot bele lehet építeni.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...