Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Videókártya bios frissités HELP!


erbalee1337

Recommended Posts

erbalee1337

Üdv!

 

Szeretnék segítséget kérni videókártya biosz frissítési ügyben.

Hozzám került egy XFX 9800GT 512mb és az a helyzet , hogy nem akar semmit csinálni ha beállítom , hogy az alaplapi integrált cucc helyett a PCI expressz slotról olvassa a videókártyát a gép nem ad képet egyik monitor sloton se.

Ha erre tudtok más megoldást akkor azt is szívesen meghallgatom.

 

De a fõ témától se térjünk el tehát szeretném ha valaki letudná írni a VGA biosz frissítés módját.

Nincs flopy meghajtóm tehát ha lehet akkor anélkül kéne megoldani.

Mivel az alaplapon van integrált videókártya ezért a windowsból nemtudnám lefrissíteni miközben az alaplapival bootolok?

 

A felesleges kommenteket mint pl. Inkább vegyél egy újat... & Ne próbálkozz biosz frissítéssel mert úgy is csak elrontod mellõzzük...

Csak az írjon aki tud mondani egy pontos okot a hibára kifolyólag vagy tudja , hogyan kell egy VGA bioszt lefrissíteni és ezt meg is osztaná velem!

 

Köszönöm!

 

Várom válaszaitokat.

Link to comment
Share on other sites

Garono

Honnan szerzel be megbízható, nem buherált BIOS-t? De egyébként sem hiszem, hogy BIOS-frissítés ezen segít.

Link to comment
Share on other sites

Garono

Mondjuk igen, ez tényleg egy megbízható oldal.

Link to comment
Share on other sites

erbalee1337

Addig eljutottam h nbitor felismeri legalább is talál egy 9800gt-t de viszont semmit nem tud róla megjeleníteni de integrity : zöld

Link to comment
Share on other sites

erbalee1337

Na szereztem floppy meghajtót de még ígysem vagyok elõrébb :D Szal jelenlegi állás geforce 6000-res alaplapi kártyáról fut most a gép és melette a socketben ott a XFX GF 9800-as kártya amire kéne a bios frissítés. Örülnék neki ha valaki pontosan leírná , hogy mit rakjak ki a flopy-ra és miket irogassak majd be a dosos képernyõn! kösz.

Link to comment
Share on other sites

Pjotr

Kiindulási alap #1

Kiindulási alap #2

 

Ne próbálkozz BIOS-frissítéssel, mert jobb úgysem lesz, maximum ronthatsz rajta. Ennek a kártyának jó eséllyel annyi, dobd ki, vegyél újat. :hááát:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...