Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Microsoft Office 2010


Kiskalóz

Recommended Posts

Kiskalóz

Hamarosan elterjed a Microsoft új irodai programcsomagja.

Aki akarta a beta verziót kipróbálhatta.

 

Nekem csak egy hozzáfûzni valóm lenne.

Az Outlook 2010-ben, hogy minden fióknak legenerál egy mappa szerkezetet.. nem nyerõ ötlet. 4-5-6 fiók kezelése esetén már-már tragikus..

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
zorzy

Sziasztok! Azt szeretném kérdezni, hogy az office 2010 feltelepíthetõ a következõ konfigra.

P4 3,2ghz

2x256mb ram

és a videokártya, a fõ kérdés mert az csak egy 4-5 éves alaplapon lévõ integrált valami, kb arra elég, hogy kép legyen a monitoron?! És úgy tudom 64mb ram direct x 9 a követelmény állítólag?!

 

Link to comment
Share on other sites

payskin

Ez a követelmény:

 

* Legalább 500 MHz-es vagy gyorsabb processzor

* Legalább 256 MB memória (inkább 512 MB vagy több ajánlott)

* Körülbelül 3 GB üres merevlemez-terület

* Legalább 1024x768 képpont vagy nagyobb felbontású monitor

* Windows XP SP3 (32 bites), Windows Vista SP1, vagy Windows 7 operációs rendszer (32 vagy 64 bites)

* Bizonyos funkciókhoz szükség lehet DirectX 9.0c kompatibilis grafikus kártyára, Internet Explorer böngészőre, Windows Desktop Search 3 vagy Windows Search 4 programra, Windows Live ID-ra

A bizonyos funkciók ebben az esetben szerintem a GPU-gyorsítás, de ez csak egy lehetőség, nem kötelező (és, gondolom, főleg a PowerPoint effektjeihez van rá szükség). A memória viszont éppen csak elég. (Minkonfig ugyan 256-ot mond, azon szerintem vánszorog, és 512-ön sem lesz valami fürge, attól tartok.)

Link to comment
Share on other sites

zorzy

Köszönöm, világos, a 2007es is elment úgy ahogy. Talán ez is.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
értetlen

Sziasztok!

 

2010-es MS Office: a Word doksinál van egy olyan gondom, hogy csak mellékletként lehet elküldeni e-mail-ben a Fájl-menûbõl.

 

A 2003-ban ez még úgyis mûködött. hogy maga a doksi lett a levél az Outlook-ban. (remélem érthetõ ...)

 

Itt meg csak becsatolni tudja mellékletként Ez nem kafa!

 

Van megoldás?

 

Üdv és köszi a válaszokat.

Link to comment
Share on other sites

solties

Sziasztok letöltöttem az Office 2010 próbaváltozatát, de az outlookkal meggyûlt a bajom.

A t-online-os (más fiókal nincs gond) fiókkal hadilábon áll. Ugyanis pl ha ki akarok törölni egy t-online fiókra érkezett (beérkezett üzenet) emailt, akkor ezt kapom:

IPB kép

 

Miután az ok-ra kattintok ezt kapom:

IPB kép

Hát ott van az a rohadt mappa! mi a franc baja van? (néha más mappákkal is meggyûlik a baja)

Akinek t-online-os fiókja van, és tiszta telepítést végzett, leírhatná a tapasztalatait! Ha van jó ötlet azt nagyon megköszönném, mert így gyakorlatilag számomra használhatatlan az outlook 2010.

U.I: bocs a nagy képért!

 

Link to comment
Share on other sites

értetlen
Sziasztok!

 

2010-es MS Office: a Word doksinál van egy olyan gondom, hogy csak mellékletként lehet elküldeni e-mail-ben a Fájl-menűből.

 

A 2003-ban ez még úgyis működött. hogy maga a doksi lett a levél az Outlook-ban. (remélem érthető ...)

 

Itt meg csak becsatolni tudja mellékletként Ez nem kafa!

 

Van megoldás?

 

Üdv és köszi a válaszokat.

 

Nem kell válasz! Van megoldás rá! A súgójában a 2010-nek ott van.

 

Üdv nektek.

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...
sakic

Nem igazán tudom, hogy melyik topikba kellene ezt kérdeznem, de OneNote témát nem találtam úgyhogy ide teszem. Naszóval van olyan funkció a progiban hogy riasszon egy megadott időpontban? Szerintem nagyon hasznos programde ezt nem találtam benne.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
zorzy

Sziasztok. Megpróbáltam felrakni az sp1et de azt írja ki, "ez a telepített csomag egyetlen termékre sincs hatással. Megfelelő verziót akarok telepíteni. Mi lehet a gond?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
bartajo

Sok esetbe szorultam a segélyvonalra, és kaptam segítséget. Most a MS Office 2010, Word programjával akadt nehézségem. A Stílus és Sorköz az ami gondot okoz. A Stílus Normál-ra van állítva, de ebben az esetbe a Sorköz nagy. Ilyenkor a következõket kell, meglépjem: Szerkesztés > Az összes kijelölése > Stílus > Nincs térköz. Majd a kurzorral léptetések.

Kérdésem a Word > Eszközök > A Word Beállításai-ba, hogyan módosíthatom az elõzõekben leírtakat, hogy véglegesen a Stílus-ba a Nincs térköz maradjon. Tehát a sorok között ne legyen bántó távolság

Segítségeket nagyon köszönöm!

 

Link to comment
Share on other sites

KGigi

Ha jobb gombbal kattintasz a stílusra, akkor lesz egy ilyen, hogy frissítés az aktuális bekezdés alapján.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...
nagydobos

Sziasztok!

 

Microsoft 2010-et használok, az excel munkafüzet nevét szeretném levédeni, de több korlátozást nem szeretnékalkalmazni.

 

Üdv.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
jagdtigger

Akadt egy rövidke kérdésem, ms oldalán ezt írják az otthoni verzió 1 gépes változatához:

"1 számítógéphez Válassza ezt a lehetőséget, ha csak egyetlen számítógépre kívánja telepíteni az Office 2010 rendszert. Egyetlen számítógépet használó egy felhasználó esetén alkalmazandó. A licenc nem vihető át másik számítógépre."

Ez akkor azt jelenti hogy olyan mint mondjuk egy OEM w7? :bizonytalan:

Link to comment
Share on other sites

KGigi

Szerintem csak annyit jelent, hogy személyhez és géphez is kötött a licenc. Nem telepítheted több gépre, hiába használod mindegyiket csak te. De azért várj még válaszra.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...