Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Internet probléma Nokián


Scorpion Spyke

Recommended Posts

Scorpion Spyke

Üdv!

 

Nokia 3600-t használok, és nem tudok rajta internetezni, mert mindig azt írja ki, hogy elõször fizessek elõ a csomag alapú átvitelre. A használati útmutatóban nincs semmi érdemleges információ. Ezt csak elõfizetésesként tudnám használni, vagy mûködik Domino csomagban is? Ha valakinek volt már ilyennel problémája az írjon kérem!

 

Link to comment
Share on other sites

[OP]Destroy-man

Nekem egy másik nokiám van (meg nem mondom, hogy milyen, apámé volt), de ebben itt tudod átkapcsolni a készüléket csomag alapura:

Beállítások -> Kapcsolatok -> Csomag alapú átv.

 

Talán segít.

Link to comment
Share on other sites

Scorpion Spyke

Hát én próbáltam már mindent, de semmi sem segített. Szolgáltató beállítás lehet.

Link to comment
Share on other sites

Scorpion Spyke

Na voltam bent a T-Mobile-nál, és a csaj beállította nekem. Azért köszi a segítséget.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 years later...
apa

Üdvözlet!

Nokia 5230 navi típusú, gyárilag független telefonom,(semmilyen változtatás nincs rajta, az 51.0.002 szoftverrel üzemel) nem tölti be a Vodafone és a Vatera oldalait. Illetve elkezdi, de még a nyitó oldal sem jelenik meg és kilép a böngészőből is.A többi internetes oldallal, amit látogatni szoktam nincs ilyen probléma. A telefon tökéletesen üzemel egyébként.Kell valamit telepítenem rá, hogy azok is megjelenjenek?

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...