Jump to content
GSForum - Segélyvonal

SWI.hu (freeweb - Interware)


Heuro

Recommended Posts

Heuro

Szevasztok!

 

Még boldog SWI korában regisztráltam itt elsõ tárhelyeim egyikét.

Aztán telt-múlt az idõ, és a hivatalos honlapunkat is ide regisztráltam.

Hostolást nem kértem, csupán a reklám mentességért fizetek némi pluszt.

Mintha éreztem volna a jövõt. Hja, az erõ már akkor is velem volt :)

 

Az utóbbi néhány hónapon belül többször le kellett töltenem a honlapunk tartalmát, és siralmas volt a sebesség.

Az elérésem 10 megabites, ehhez képest 1-5 kilobájt(!!!) per másodperc sebességgel csordogáltak le az adatok. Ez még modemnek is gyenge.

Akár Filezilla, akár Total Commander, akár Dreamweaver ... egykutya.

Ha ugyanabban az idõben, vagy rögtön utána elkezdek letölteni máshonnan, gyönyörûen jön le az anyag 300-1300 kilobájt per másodperc sebességgel, tehát a hiba nem az én készülékemben van.

 

Aztán jönnek egy idõ óta a "Karbantartás miatt nem elérhetõ" üzenetek.

Nem kispályások, egy-egy ilyen "karbantartás" minimum 1, de általában 2 nap!

És túl sûrûn van. De legalább is akkor, mikor éppen kellene az elérés.

 

Ezért fontolóra vettem, hogy át kellene regisztrálnom egy másik szolgáltatóhoz.

Az ATW és az UW van célbavéve.

 

A döntésemhez kérnék segítséget/támogatást abban, hogy másnak hogyan mûködik ez a sebesség dolog a Freeweb-nél.

Már aki ott van tárhelyileg ugye. :)

 

Üdv:

 

Heuro

Link to comment
Share on other sites

vmiki

Az uw-t szerintem felejsd el. De a legjobb szerintem az lenne, ha már pl reklámmentességért fizettél, akkor inkább vegyél egy domaint (2800 Ft/2 év) és akkor reklámmentes tárhelyet ad a newhosting.hu. Szerintem elég jók.

Link to comment
Share on other sites

mrszitya

Az ingyenes magyar tárhelyek közül szerintem az Extra a legjobb megoldás. Elég megbízható, egy ideje már 2Gb a tárhely, nincs zavaró reklám (csak visszafogott - saját szolgáltatásokat hirdetõk.) Egy-két hete viszont szünetel a regisztráció. Átalakítanak.

 

A newhosting.hu is jónak tûnik, de ott is szünetel a reg jelenleg.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Wiezner István

Én csak 2 normális és ingyenes tárhelyszolgáltatóról tudok:

 

1 - Extra.hu: 2 giga tárhely, PHP 5, MySQL - de már kb. december eleje óta nincs regisztráció, nem tudni mikor indul újra

 

2 - OKHost.eu: 2 giga tárhely, PHP 5.2.0, MySQL 5.0.32 - hátránya, hogy kissé fapados, a weboldalak karakterkódolása pedig csak ISO-8859-2 lehet. Utóbbi nem tudom, hogy miért van, de a szerver előre kiküldi a headert, nem lehet megváltoztatni.

 

Az UW, CWI és társai nem jók, mert még mindig nem voltak képesek PHP 5-re frissíteni a szervereket, ráadásul gusztustalanok a reklám-framek.

Link to comment
Share on other sites

EndrúBoy

Ez az OKHost.eu tényleg jól működik. Alig van korlátozás, tényleg friss a környezet. Nekem csak annyi a bajom vele, hogy kicsit lassacskán akarnak az adatok FTP-n keresztül felmászni a szerverre.

 

De sokkal jobbnak tűnik egyenlőre mint a Freeweb. Oda jelenleg fel sem tudok tölteni FTP-n keresztül, mert valami 530-as hibával elszáll, ráadásul sokkal több a korlátozás és tényleg ráférne egy frissítés. Viszont amikor működött, akkor gyorsabb volt az adatátvitel mint az OKHost.eu-n.

Szerk.: Oo tévedtem, most már működik a Freeweb is :) .

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...