Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Milyen író program?


gpetike

Recommended Posts

gpetike

Sziasztok!

 

Szeretném a véleményeteket kérni, hogy milyen dvd író programot használjak, ami megbízható, nagyon jó és a kezelése sem extra bonyolult :)? Elõre is köszönöm a véleményeteket.

 

Sziasztok,

Peti

Link to comment
Share on other sites

Lalolib

Általában egyik sem bonyolult. Függ a választás attól is, hogy igazából mire is akarod használni. Ingyenes vagy fizetõs legyen?

Mivel nagyon sok program van forgalomban, ez nagyon szubjektív vélemény. Amit én ajánlanék:

Ingyenes: FinalBurner Free (tud magyarul, CD/DVD/BluRay, adat, zene, videó írási lehetõség, ISO kezelés)

Fizetõs: Cyberlink Power2Go 6 (szerintem a legjobb, ha Vistát használsz, remek minialkalmazással rendelkezik).

Link to comment
Share on other sites

gpetike

Szia!

 

Nekem XP-m van és 99%-ban DVD formátumú filmeket írnék. Fizetõs és ingyenes változat is érdekel, szóval nem rettenek meg attól, ha a legjobb progi éppen egy fizetõs, de nézzük meg az elsõ három legjobbat :) Amúgy perpillanat Nero 6-om van, de nem mindíg írja ki jól a filmeket :( Elõre is köszönöm a választ.

A Cyberlink termékei közül, azon kívül, amit Te említettél, a DVD Suite és a PowerCinema mire jó?

Elõre is köszönöm a választ.

 

Szia,

Peti

Link to comment
Share on other sites

Lalolib

A Cyberlink DVD Suite valószínûleg a legjobb multimédiás válogatás! Hasonló a komplett Nero 8-hoz. Minden benne van ami a multimédiás alkalmazásokhoz kell.

Nem sorolom fel, hogy mitl tud, nézd meg ezt az összehasonlítást:

http://www.cyberlink.com/multi/products/main_33_en_US.html

A PowerCinema egy média center, ügyes darab, de olyan sok értelmét én nem látom az ilyen programoknak.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...