Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Samsung SGH-L310-re játékok telepítése


Razak_255

Recommended Posts

Razak_255

Hellosztok!

A következõ lenne a problémám. Van itt egy fent említett telefonja a barátnõmnek és arra szeretnék java játékot telepíteni. Ha simán elküldöm a fájlt a bluetooth-on keresztül, akkor a telefon semmit nem akar vele csinálni. Vagyis ergo nem sikeres a "telepítése". Neten keresgéltem már mindenféle oldalon ezzel kapcsolatban, de nem más telefonokhoz volt és azok a bûvös számjegyek nem hoztak be semmilyen rejtett menüt.

Ezért szeretném a segítségetek kérni, hogy valamilyen leírást adjatok már légyszi, mert egyre jobban kezd idegesíteni. Mondjuk ahogyan láttam más típusoknál nem lesz valamilyen könnyû menet...... :S

Samsungnak nem látok ezzel kapcsolatban semmiféle segítséget. :mérges:

 

Elõre is köszi!

Link to comment
Share on other sites

mizsi

Kettõ fájlnak kell lennie, egy .jar és egy .jad kiterjesztésûnek. Utóbbi a "telepítõ".

Link to comment
Share on other sites

Razak_255

Vagyis elméletben felmásolom õket és a jad-dal telepítem és kész?

Link to comment
Share on other sites

mizsi

Így van. Legalábbis én a Samsungomra (D880) mindig így szoktam, sikerrel.

Link to comment
Share on other sites

Razak_255

Mûködik! :)

Köszi a segítséget! :)

Link to comment
Share on other sites

mizsi

Örülök, hogy segíthettem.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
tifi93

SZia az a helyzet hogy nekem is d880 asom van és meg vannak a játékok meg a jad i shozzá és behuzom a teloba rámegyek és azt mondja hogy több mint a memoria vagy hasonlot légy szíves segits

 

Link to comment
Share on other sites

mizsi

Valószínûleg betelt a JAVA dolgoknak fentarott hely. Törölj olyan játékokat, amik nem kellenek, utána menni fog.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
gabesz513
Kettő fájlnak kell lennie, egy .jar és egy .jad kiterjesztésűnek. Utóbbi a "telepítő".

Szia! Akkor csak bedugom a telót rárakom a jad és jar fájlokat és utána a jadot rátelepítem? Nem kell azt a 10 lépést megcsinálni, amit más helyeken írnak? Nekem S5230-am van.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...