Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Régi számok pdf-ben


Aneurysm

Recommended Posts

Aneurysm

Az a kérdésem, hogy van-e arra mód, hogy a régi számokat megszerezzem valahogyan digitalizálva? Olyanra gondolok, mint ami az elõfizetõi DVD-n található, de az nekem csak 2006-tól van meg. 2003 óta vagyok rendszeres olvasótok. Köszönöm.

Link to comment
Share on other sites

payskin

Esélytelen, lévén nekünk sincsenek meg PDF-ben a régi számok. Ráadásul azokat a számokat még Macen tördelték Quarkban, ma pedig -- legjobb tudomásom szerint -- egyetlen Mac sincs az egész szerkesztõségben, Quarkról nem is beszélve, ha tehát az archív CD-krõl akarná valaki megcsinálni, az is nagy gondban volna.

Link to comment
Share on other sites

Csaba_#

hmm..Ez szerintem nem speciális OS és szoftver kérdése, inkább hozzáállás+scanner+PDF szerkesztő nyerő hármasa. :hááát:

Link to comment
Share on other sites

payskin
:szuri:
Link to comment
Share on other sites

Aneurysm

Pedig jó lenne mert szeretném kipasszolni a példányokat, nem kevés helyet foglalnak.

Link to comment
Share on other sites

[OP]Destroy-man

Nézz körül torrent oldalakon. :démonikacaj:

Ott a legújabbak is fent vannak. :démonikacaj:

Link to comment
Share on other sites

Csaba_#

Ajajj! Nemsokára 0. típusú találkozása ennek a topicnak Recycle Bin bácsival :upsz:

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...
sonykor

Ha megrendelem az e-magazint akkor az ESET Smart Security kódja is használható?

Link to comment
Share on other sites

kori

Minden PC World magazinban egy külön oldalon megtalálhatók azoknak a biztonsági programoknak a kódjai amit a következõ hónap közepéig használhatsz. 8)

Link to comment
Share on other sites

sonykor

1 éves PDF-es megrendelés esetén is jó lenne ha járnának ajándékok. Legalább az Archívum CD.

Link to comment
Share on other sites

  • 8 months later...
varjupeti

Sziasztok!

 

Az elõfizetõi DVD-n van PDF formátumú archivum az újságról? :o

Én DVD-s elõfizetõ vagyok, és nagyon jó lenne, ha nem kellene õrizgetnem a régi példányokat, viszont azért néha szükség van a régebbi újságokban levõ cikkekre, ötletekre is.

 

Torrentrõl letöltögetni nem akarom a PDF-eket, mert hajlandó vagyok fizetni a papír alapú újságért, ezért megdolgoztak az újságnál dolgozók, és amit kapok, az igényes, tetszik, meg vagyok vele elégedve.

És ha már fizetek az újságért, akkor nem fogom torrentrõl is vadászgatni.

 

Viszont a PDF-es lehetõség nagyon sokat segíthetne.

Biztos nem csak nálam van úgy, hogy az újságtartó csak telik, és telik...

 

Bevallom a DVD tartalmat nagyon ritkán nézem meg, mert a rajta szoftvereket internetrõl is le tudom tölteni

(kivétel ugye a teljes verziók), de ha van ilyen archivum, akkor csúnyán elkerülte a figyelmemet.

A januári DVD-n biztos nem volt ilyen. A decemberit most nem találom, de ha meglesz megnézem.

 

Esetleg az elõfizetõk kérhetik ezt utólagosan pl. e-mailben?

(Bár a gond, hogy nem tudom magam igazolni, mert e-mailt bárki írhat akár nevemben is ugye...) :(

 

Üdv: Varju Péter

Edited by Godzillamessage
Link to comment
Share on other sites

Telek Zoltán

Hahó!

 

Igen, rajta van az elmúlt év pdf-ben a DVD-n, amit külön postázunk ki február végétõl kezdõdõen, tehát nem a hagyományos , újság mellé csomagolt lemezen van rajta. Még nincs lemaradva semmirõl :-)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
vocsok111

Sziasztok!

 

Nem tudok új témát kezdeményezni, tehát itt kérdem:

Csak én nem találom, vagy van valahol olyan keresési lehetõség (a melléklet DVD-n, vagy PCW online oldalon), amiben kulcsszavak alapján cikkek címében, vagy tartalmárban lehet keresni. ha érdekelne egy téma, vagy hogy hol volt egy teszt adott témában, vagy egy szoftver ismertetõje, akkor esetleg jól jöhet egy 1-2 évvel korábbi cikk is, aminek helyére/tartalmára persze már nem emlékszik az ember.

(Fájlokra keresést találunk a DVD-n az jó is, de engem az újság cikkekre érdekelne ez. Nem kell, persze, hogy az egész cikk megjelenjen, de egy hivatkozás az jó lenne!)

 

Köszi:

Zsolt

 

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...
izsot976
(Telek Zoltán @ 2010. január 25. 16:50) 411684[/snapback]

Hahó!

 

Igen, rajta van az elmúlt év pdf-ben a DVD-n, amit külön postázunk ki február végétõl kezdõdõen, tehát nem a hagyományos , újság mellé csomagolt lemezen van rajta. Még nincs lemaradva semmirõl :-)

 

Üdv,

Ezt minden elõfizetõ megkapja vagy csak, aki decemberben hosszabbít? (nem találom sehol a dvdt)

 

Köszönettel

Izsó Tamás

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...