Jump to content
GSForum - Segélyvonal

ismeretlen eszköz sl-6682 kormány


hobela

Recommended Posts

hobela

Hello,

 

A hétvégén németországban vettem egy speed link sl-6682 típusú usb kormányt a gépemhez

 

AlaplaP: ABIT BH7-E

1.8 GHz celeron,

512 mb ram

Geforce mx2 (64mb) videó kártya

xp sp3

 

A problémám, hogy a kormányt nem ismeri fel a rendszer a driver telepítése után (ismeretlen eszköz) és nem is tudom így használni. próbáltam mindent, eszközkezelõben törölni, majd hardverváltozások keresése, frissítettem az alaplapi divert, bedugtam a kormányt mindegyik usb portba, (amelyek egyébként más eszközzel mûködnek), próbáltam manuálisan hozzáadni a vezérlõpult/játékvezérlõk menüben, és persze próbáltam telepíteni a patch-t amit a speed link honlapja ajánl, de sp3 alá nem lehet.

 

minden segítséget nagy örömmel vennék!

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

hobela

Szia!

 

Köszönöm a gyors választ, próbáltam már pont errõl a honlapról, de nem segített.

Közben írtam a gyártnak is, aki azt javasolta, hosgy próbáljam ki sp2-n.

Ismerõseinél mindenhol fent van már az sp3, van értelme annak, ha az enyémrõl leszedem?

Fog egyáltalán mûködni utánna a gép, vagy újra kell telepítenem az egészet?

 

 

Link to comment
Share on other sites

KeLa

Ajánlatos egy SP2-es tiszta telepítés. Pláne, ha a kütyüd úgy mûködõképes lessz.

Link to comment
Share on other sites

hobela

Sziasztok,

 

A probléma végül megoldódott, mivel külföldön élek és közel a német határ visszavittem az ottani médiamarktba, ahol szó nélkül visszavették.

 

Köszönöm a segítségeket!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
kriszlovag

Nekem is van egy ilyen gondom hogy ismeretlen eszközt ír csatlakozáskor.Elvittem máshova ott felismerte a gép és semmi gond nem volt velle. GA-P35-DS3 alaplapom van.Mást felismer az USB port csak ezt az egy eszközt nem.próbáltam telepíteni a kormány driver-ét próbáltam letölteni chipset-et amibe benne van az USB host controller frissitést de nem oldódott meg a próbléma.Kérlek Segítsetek. Ja és Windows Service Pack 3-asom van.Ahhol müködött a kormány ott is Service Pack 3 van.

Link to comment
Share on other sites

Pjotr

Ahol felismeri, ott telepítesz egy drivermentõ alkalmatosságot, lemented a drivárt, magadnál pedig szépen beadagolod neki. Valamelyik Windows esetleg kókányolt?

Link to comment
Share on other sites

kriszlovag

Egyáltalán nem ismeri be az eszközt.Az xp-vel nemtapasztaltam eddig gondot.Alaplap lemezrõl is feltelepitettem az USB-hez tartozó programokat.

Link to comment
Share on other sites

Pjotr

Azt mondtad, hogy valakinél mûködött.

Link to comment
Share on other sites

kriszlovag

Igen.de én leginkább arra keresem a választ h nálam mértnem ismeri be.Mert más eszközel is jártam már így.

Link to comment
Share on other sites

Pjotr

Ha taknyolt XP, akkor megvan a válasz. Ha nem, akkor varázslat. Talán ha OS telepítésnél be lenne dugva, akkor felismerné, feltételezve, hogy valami megzakkantotta a Windows lelki világát.

Link to comment
Share on other sites

kriszlovag

Elképzelhető. ha nem marad más választásom és újra telepítem és nemjó akkor írok(bár csak az ellentetje következne be)

Egyébként hardware varázslóval is próbálkoztam semmi.

Link to comment
Share on other sites

kriszlovag

probléma megoldva újra tettem a gépet aztán vezérlõpultba megpróbáltam a új hardverek keresése ezzel nem müködöt aztán gép resi és kiadta új hardware USB Device itt meg feltelepitettem a progit.Kösz a helpeket ja és rossz gép nincs csak hülye kezelõ.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...