Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Integrált hangkártya probléma


pma

Recommended Posts

pma

Üdv, van egy Gigabyte GA-P35-DS3L alaplapom van és eddig minden rendben volt az integrált hangkártyával, de ma ráköttetem egy hifi berendezést és azóta ha be van dugva a füles vagy a hangszóró akkor a bal oldal nem szól csak serceg, viszont ha kijjebb húzom a dugót - félig, akkor szól mind2õ de torzit, a torzítás még rosszabb ha teljesen benne van a kimenetben. Nem tudom de lehet hogy az lehetett e a baj hogy véletlenül összecserélhettem a kimeneteket a hifin és emiatt lett baja? Van rá 3 év garancia, de ha valaki tud valamit errõl akkor létszíves írjon.

Link to comment
Share on other sites

KGigi

Akármit is csináltál, nem hiszem, hogy a hangkártyával lenne gond, inkább a foglalat ment szét.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
seals

Hi!

 

ASus p5kc integrált hangkártyája sípol meg érdekesen szól is rajta minden a zöld jack dugós részén kijövő jel.

Az optikán vagy koaxon rákötött cumó már nem csinálja ezt.

Pont windows-t telepítettem újból driver rakás de megint csak csinálja tovább.

 

Itt már gáz lehet.

 

A régi hangkártyám nincs meg sajna a logitech z4-em sípol vele.

A Logitech z 5500 amat nem bírja vagyis sokkal szebben szól a magas a z4 -el mint a z5500 al. azt valahogy nem bírja neki adni a mélyet se a legerősebben.

 

Köszönöm a segítségetek!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Pici58

Sziasztok!

Most vettem egy használt gyári Fujitsu Siemens P4 CPU-t a KFKI-tõl (alaplap:D1561-C23 GS3), minden szuper (fõként, hogy elõtte egy régi lassú p3-as gépem volt). csak egy probléma van (eddig...): az alaplapra integrált hangkártyához nincs illesztõszoftverem.

A hangkártya típusát nem tudtam kisilabizálni az összeszerelt gépen, és nem akarom szétberhelni. Gondolom nem vagyok egyedi eset, és sokan ismerhetik ezt a gyári típust. A BIOS-ban már engedélyeztem az eszköz használatát, de ez vajmi kevés ahhoz, hogy hangot csiholjak a gépbõl.

Tud valaki nekem küldeni egy illesztõprogramot, vagy egy infót, honnan tölthetem le ????

Elõre is KÖSZI!

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...